• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
pabli přesněěěěěěěěě....dneska tam doběhla jedna těhule, ubrečená, že má kontrakce po dvou minutách...měla jsem pěkně stažený pulky:grinning:
16. zář 2009 v 17:29  • Odpověz
Pipiii - my (nebo spíš manžel) pokrok vidíme. Rada jak to dělat je jediná - musí tě to trochu tahat, když je to příjemné tak manžel málo natahuje, ale zase pozor ať tě nenatrhne už před porodem :wink:

Evi - budu držet palce i pěsti!!!
16. zář 2009 v 17:29  • Odpověz
a když jsem šla do porodky poprvé, tak jsem měla fakt divnej pocit.....dneska jak už jsem věděla kam jdu, tak dobrý, dokonce stejná sestra, příjemnej doktor, fakt to hodně ovlivní psychiku:slight_smile:
16. zář 2009 v 17:30  • Odpověz
tegga: ubrečená? :slight_smile:... já si právě říkám, když mám doma fakt silný bolesti, až se rozbrečím, tak co potom v porodce, že přeci tam nebudu hysterka a nebudu brečet... no, tak aspoň vidím, že jsou na to asi zvyklí, co? :slight_smile:
16. zář 2009 v 17:31  • Odpověz
Já jsem naposledy měla z porodnice dost hnusný zážitek. Byla tam paní ve 29tt které odtekla plodová voda, tak ji sestra zavolala rychlou a byla převezena do Olomouce - včera jsem se dozvěděla, že o miminko přišla :frowning2: :frowning2: To člověku moc nepřidá.
16. zář 2009 v 17:31  • Odpověz
taky byl pro mě šok první návštěva porodnice, normálně sem se tam bála a měla staženej žaludek ... a to sem tam viděla ještě v umyvadle "nástroj" na dávání klystýru :stuck_out_tongue_closed_eyes: minula tam lítali samý doktoři a slyšela sem že mají těžký komlikovaný porod, tak už mě zase napadalo že já ho taky takový budu mít, je to pakárna, už abysme to měli všechny zasebou a těšili se s mimísů a na to "bolavý" zapomněli
16. zář 2009 v 17:32  • Odpověz
zvyklí jsou na to určitě, tím bych se vůbec netrápila.....ale taky doufám, že tam nebudu moc hysterčit:grinning:.....já jsem byla zvyklá při MS do sebe vždycky narvat tři ibalginy, tak nevím, co budu dělat u porodu:grinning:
16. zář 2009 v 17:32  • Odpověz
Jé edit, to je blbý...minule tam taky dovezli maminu sanitkou...taky jsem z toho měla blbej pocit :unamused:
16. zář 2009 v 17:33  • Odpověz
nám už se nic takovýho stát nemůže, už sme daleko a to rizikový období máme zasebou :dizzy_face: naštěstí :slight_smile:
16. zář 2009 v 17:35  • Odpověz
tak stát se pořád může spousta škaredých věcí....ale na to je lepší nemyslet
16. zář 2009 v 17:36  • Odpověz
autor
juj, vy tady jedete...

edith, jj tahne me to, jinak by to bylo k nicemu, ale jaky je treba ten zpusob?? muj manzel ma 2 prsty tak 2cm v pochve a jeden venku na hrazi a vytvari tlak dolu a jezdi ze strany na stranu, potom zvenku atd... ale ja opravdu nevidim rozdil:frowning2:
16. zář 2009 v 17:36  • Odpověz
edit: nojo, to je taky blbý... :-/

pipiii: ahoj :slight_smile:

já zas teď doma dbám o to, abych měla vždy plně nabitý telefon, abych měla upravené a umyté vlasy, abych byla oholená a čistá (ne že by to nebylo samozřejmostí, ale teď prostě si umyju vlasy radši před spaním, nenechám to na ráno, co kdybych v noci rodila, že jo...), hned ráno se nalíčím, kdyby mě to chytlo, ať vypadám pěkně :grinning: Jsem to říkala manžovi, tak se mi smál, že mě děsí představa, že mě do porodky dovezou třeba v nehezkých kalhotkách a vypadající jako bezdomovec :grinning:
16. zář 2009 v 17:37  • Odpověz
autor
hoolky, rodte!:grinning: ja mam tak silny posli, ze si rikam, ze to neni mozny ze jeste nerodim:grinning::grinning: si ze me dela amalka prdel:grinning:

pabli, gratuluji ti ke kontrole a chci jenom rict ze mas nalez jako ja ve 34tt:slight_smile: :grinning:
16. zář 2009 v 17:37  • Odpověz
pipiii já myslím, že to dělá dobře, zkoušejte to, jak vám to jde a uvidíš.....stejně to většinou nepomůže a nastřihávají.......
16. zář 2009 v 17:38  • Odpověz
pipiii: to není vůbec potěšující ale! :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 17:39  • Odpověz
dneska tam jedna holčina dojela v teplákách pabli:grinning:a byla v pohodě:grinning:...ale dělám to tak nějak podobně, akorát to holení mě teda už strašně vytáčí.......pipiii ty se budeš divit, až tady budeš ještě v 41tt:grinning:
autor
pabli, ja jsme se ted take zacala casteji holit na nohou atd..ale holit se primo tam dole...mozna to uz necham na PA:grinning: je to v nasich podminkach docela boj:grinning:vlasy si myji obden, jinak je mam jako kdyby na me nekdo vylil olej:grinning: a take se ted uz zacinam licit:grinning:
já se tam teda holím, ale jsem u toho strašně vzteklá a trvá mě to vždycky půl dne....je to strašnýýýýýý
16. zář 2009 v 17:40  • Odpověz
autor
tegga, noo ja rikam ze tu budu ve 41tt.-D:grinning::grinning: si ze me proste dela prdel:grinning::grinning:

pabli, to vis:grinning::grinning: jsem ti to musela napsat:grinning: pac me to rozesmalo:grinning:

joo a oblicej si mazu samoopalovakem, potom jsou ty moje mega bedary a jizvy mene videt, kdyz nejsem namalovana:grinning:
16. zář 2009 v 17:41  • Odpověz
pipiii samoopalovákem se v těhu nemá patlat.....hrozí předávkování vitamínem A
16. zář 2009 v 17:42  • Odpověz
tak já sem fakt asi mezi váma exot :grinning: já se spolíhám na to že mě to chytne a ještě se před odjezdem osprchnu a upravím :grinning:
16. zář 2009 v 17:43  • Odpověz
holky, to je, co... děláme takové "pitominy", hlavně abychom se cítily jistěji :grinning:
16. zář 2009 v 17:43  • Odpověz
autor
tegga:grinning::grinning::grinning: joo tak to me nezajima:grinning: ja se strikam samoopalovakem na celem tele:grinning: teda ted uz ne, ale pred tim focenim, potom v lete a na tom obliceji... ja jsem jinak vypadala dosti nechutne,.... myslim ze lepsi samoopalovak nez slunicko, nebo solarko:grinning:
16. zář 2009 v 17:44  • Odpověz
evena: tak to já taky, když přijdou nejdřív kontrakce, tak stejně budu doma... ale co když odteče voda a třeba i s krví nebo tak a bude třeba jet hned :unamused:
evena, já si to říkám taky, nejsi exot....ale kdyby to nešlo, tak jsem raděj pořád ve střehu:grinning:...pak se jednou nenamaluju a just začnu rodit:grinning:
autor
even, ja musim jednat rychle kdyz pojedu 100km do porodky:grinning:
pipiii nezajímá :astonished: ale ono to ohrožuje i mimčo........i když už to děláš tak dlouho a nic, tak asi v pohodě....já některý věci prostě neriskuju
16. zář 2009 v 17:45  • Odpověz
autor
tak a ja zase poslickuju:grinning: jaauuuu...moje trislo:grinning::grinning:
16. zář 2009 v 17:46  • Odpověz
tegga: jo, ten pocit mám taky... tuhle jsem si říkala, že mám ještě 2 čárky na mobilu, ale jestli ho radši nenabít večer, pro jistotu... manža na mě koukal jak na blázna... Ale já prostě měla pocit, že když si ho nenabiju, tak určo tu noc začnu rodit, nestihnu dobít, pak budu mít dlouhý porod, třeba celý další den rodit a nebudu moct ani zavolat manžu, ať už přijede k samotnému porodu :grinning: no psycho :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 17:46  • Odpověz
tak já se teda začnu raději upravovat hned ráno :grinning: protože doteď sem to fakt neřešila, sem tu sama v celým baráku, nikdo mě nevidí tak co, ale náhoda je blbec a jet do porodky s umaštěnýma vlasama to bych nepřežila :grinning:
16. zář 2009 v 17:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.