• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
evena: když mám mastný vlasy, tak se cítím celkově blbě a mám míň sebevědomí... když jsem upravená, všechno líp snáším :slight_smile:
16. zář 2009 v 17:48  • Odpověz
autor
tegga, ja se tim nemuzu predavkovat, nestrikam se porad...:slight_smile: :wink: jen obcas:slight_smile: a podle krve vse ok... navic ted uz je pozde,....fakt me tohle ani nenapadlo..brala jsme to jako kazdy jiny krem, jen s barvici slozkou...
16. zář 2009 v 17:48  • Odpověz
autor
tegga, neni vitamin A v mrkvi?? jestli jo, tak mrkvovy dzusy piju porad:grinning:
16. zář 2009 v 17:49  • Odpověz
super jak tu řešíme abysme byli u porodů krásné :grinning: myslím že až budu mít bolesti tak mi to bude asi jedno ... a ti dr. sou zvyklí určo na všechno
16. zář 2009 v 17:49  • Odpověz
pipiii: když máš krev OK, tak to bude určo OK :slight_smile:... já byla na začátku těhu tak vystreslá, že jsem se třeba bála použít jakýkoli šampon s bylinkami (se šalvějí), i bylinkové tonikum Yves Rocher na akné, abych do těla nevnášela nějaký těhu škodlivý látky... teď už ty výrobky normálně používám... ale samoopalovák teda taky ne
16. zář 2009 v 17:50  • Odpověz
pipiii: jo, mrkev by se taky měla s mírou!
16. zář 2009 v 17:50  • Odpověz
autor
pabli, ja jsme cetla ze kdyz se v tehu pijou mrkvovy dzusy atd, tak potom ma miminko takovou krasne snedou plet:grinning::grinning::grinning:

tegga ted jsme se podivala na ten samoopalovak a pisou tam ze obsahuje vit. E :rolling_eyes:
16. zář 2009 v 17:52  • Odpověz
holky, já se těším, až si dám po porodu smažený hermelín nebo nivu... kdoví, jestli mně to vůbec bude ještě chutnat :grinning:
16. zář 2009 v 17:52  • Odpověz
autor
pabli, tak smazeny hermos se pry muze, tepelne opracovany uz nemuze nic uelat:slight_smile: stejne tak i niva treba na Pizze, ptala jsem se na to na gynde, rikala ze vse vadi do toho 12tt ale ze kdyz si dam jednou za cas smazeny hermos, ze je to uplne oki, tak jsme si ho hned dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mnam:slight_smile:
16. zář 2009 v 17:54  • Odpověz
jo a hlavně mít před porodem odlakované nehty, nejlépe strhat franc. manikúry apod., když je pak akutní císař, oni koukají i na nehty, podle nich pak určují, jak to tělo reaguje... zrovna minule tam dávali paní před císařem odlakovač, že to musí prostě dolů...
16. zář 2009 v 17:55  • Odpověz
pipiii: já nevím, no, já se tý listeriozy docela bojím... stejně tak nejím nic typu kupovaný majonézový saláty, ale je to pro můj osobní pocit... no a aspoň tak nekynu :grinning:
16. zář 2009 v 17:56  • Odpověz
tak já jdu od PC, už mě bolí zas záda a břicho... papapa
16. zář 2009 v 17:56  • Odpověz
jj, je i v mrkvi.....
pabli já se na hermoš a nivu tak strašně těším, že už to asi nevydržím, jenže to se nesmí ani když kojíš, tak já nevím, kdy si to dám:grinning:....taky to raděj všechno dodržuju, i když se něco stane jednou z nevím kolika případů, ale prostě se bojím
16. zář 2009 v 18:00  • Odpověz
autor
holky, ja jsme vse dodrzovala, ale kdyz mi rekla doktorka ze to je blbost to dodrzovat, tak coo noo:grinning: ja jim i ty chlebicky, tatarky atd... holky tady na konikovi treba jedli primo i hermelinovy salaty v tehu...ale listerioza mizi pri tepelnem zpracovani:slight_smile:
16. zář 2009 v 18:13  • Odpověz
16. zář 2009 v 18:16  • Odpověz
Holky, tak je u nás můj brácha, který je truhlář a začal si dodělávat navíc školu podnikání. Manžel mu vysvětluje množiny. I já jsem z toho jelen, a to jsme dělala maturitu z matematiky.
PIPII - manžel do mě zavede prst a jeden nechá venku. Roztahuje mě dolů a do stran. Ze začátku to bylo docela bolestivý, ale už prý mi dost hráz povoluje. Takže to můžu brát i jako docela příjemnou věc.
16. zář 2009 v 18:16  • Odpověz
autor
makka, tak to delame stejne..jen me to porad dost boli:-/
16. zář 2009 v 18:19  • Odpověz
PIPII - holka, musíš to vydržet, při porodu se tě taky nikdo nebude ptát jestli tě to bolí.
16. zář 2009 v 18:29  • Odpověz
autor
makka, joo jasne, ja tim chtela rict, ze nevidim pokrok:grinning::grinning::grinning: ze me prijde ze to tam nejak nevytahuje:grinning::grinning::grinning: ja s ena tu bolest u porodu tesim:grinning::grinning: jsme brutalni:grinning: ale tesim se na ni:grinning:
16. zář 2009 v 18:36  • Odpověz
majasisi:prosím tě...došlo ti k tomu koši i prostiradlo??když ne co jsi vymyslela místo toho??
16. zář 2009 v 19:15  • Odpověz
Tak já tepelně opracovaný hermelín jím, nejedla jsem ho dokud mi nezačala ta blbá těhu cukrovka a s ní dieta. Nemůžu skoro nic a hermoš, který prošel vysokou teplotou by měl být na 99%OK. Podle mého doktora to risk není, tak mu věřím, ale jím ho strašně málo kdy a vždy jen po min. 25minutách v troubě :grinning:

Majonezové saláty nejím raději vůbec, ale hned po porodu si dám nějaký eňo ňuňo chlebíček :grinning:
16. zář 2009 v 19:39  • Odpověz
renu - jo přišlo mi to i s krásným žlutým froté prostěradlem
16. zář 2009 v 19:46  • Odpověz
no já už se taky moc těším, až si po pordu dám něco pořádně nezdravýho, nějaký salát s majonézou......jenže když se kojí, tak se to může dostat o do mlíka, tak nevím...ale těším se na to:slight_smile:
16. zář 2009 v 19:50  • Odpověz
Já jsem dnes mluvila s kamarádkou, která porodila v sobotu a říkala, že měla po porodu velký problém jít na velkou. To asi můj problém nebude, protože už se těším jak se po porodu narvu asi kilem čokoládové zmrzky a ta mě nejspíš řádně prožené :grinning: :grinning: Myslím si, že celý porod budu myslet jen na tu zmrzku :wink:
Po 3 měsících přísné diety to bude jako zázrak :slight_smile:
16. zář 2009 v 19:52  • Odpověz
Já už i přešla i ty oteklý a bolavý nohy,ale co mě už dost štve je to pálení žáhy,je to fakt hnus :angry:
16. zář 2009 v 19:52  • Odpověz
o žáze mi povídej ... před dvouma dnama mi přestalo zabírat rennie, takže mě to mučí s přestávkama od rána do večera, a už se mi z toho i obrací žaludek a semtam si prostě blinknu do pusy, fakt hnus :angry:
zase mě bolí břicho jako při MS ale nějak víc než v posledních dnech a chce se mi zvracet, to toho ještě škytavka, prostě humus :angry:
16. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
evena - Teta mi doporučovala i ovesný vločky,ale nic už nezabírá :angry: Dnes sem si byla pro další balení rennie,ale to se mi uleví jen na chvilku a nejvíc mě to trápí k večeru a v noci,kolikrát mě to i vzbudí :angry:
16. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz
no, mně jedna kamarádka říkala, že jít na velkou po porodu bylo daleko horší než samotný porod, že tak brutál bolesti nezažila ještě :grinning: ... no, moc k smíchu to ovšem není :unamused:

evena: větší bolesti na MS a pocit na zvracení? hmmmmmmmm, že by něco??? :slight_smile: Dost často to holky na MK psaly, že se takhle cítily před porodem...
16. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz
maja tak mě ta žáha taky zbudí a než se zvednu a narovnám tak je to příšerný, to máš pocit že se pobliješ

pabli tak to semnou vypadá teda slibně ... snad to nemá nic společnýho s tou žáhou, nějak nedokážu rozlišit jestli je to nutkání na zvracení kvůli ní nebo ne ... ale projistotu si s sebou beru zítra tašku do porodky kdyby si mě tam nechali, už bych tam zůstat chtěla :slight_smile:
16. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
pabli takže přítelovi sem do seznamu věcí co mi nosit do porodky připsala i kefíry, to mi na velkou pomáhá :grinning: ale celý těhu probémy s velkou nemám, tak snad tu u mě nebude tak hrozný po porodu
16. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.