• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
evena: tak uvidíš, nooo :grinning: No, já si přibalila do tašky ještě mastičku na hemoroidy :wink:
16. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
evena - taky se mi kolikrát stalo, že mi to brklo a jen tak do pusy sem si ublinkla :frowning2:
16. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
Hodin jak na kostele a nikde nikdo? :astonished:
17. zář 2009 v 09:23  • Odpověz
ahojky :slight_smile: opět brnící noc za mnou....vzbudilo mě to snad 5x :cry:
17. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
pořád maličko špiním po tom včerejším brutus vyšetření...
17. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
DANUSCH - jelikož mám brnění snad 2 měsíce a jen do 2 prstů, tak jsem si na to prostě zvykla. Nepomáhalo vůbec nic a také mi doktor říkal, že je to od páteře.
Jinak jsem vstávala až teď, jen mě nějaký expert probudil v 7 h. vyžínačem trávy, takže jsem si chvilku počkala až doseče a šla to ještě dohonit. Spal semnou v posteli náš hafín, který mě teď probudil pěkným prdíkem, fuj. Jo a včera jsem uvařila zelíčko s masem, měli jsme na to s manžílkem hroznou chuť. No a večer jsme snad měli oba koliku, jak nás bolelo břicho. Takže zelí jsem jedla naposledy, myslela jsem, že rodím. Malej by hodně trpěl.
17. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
DANUSCH - to by mě teda zajímalo co ti dělal. Na Hamiltona je ještě moc brzy, ne?
17. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
autor
ahoji, ja take noc nic moc...rano se me zakousla nechutna krec do lytka...kraaasne probuzeni:grinning:
17. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
ahoj holky! danu tak třeba už ti odchází ta zátka, nemůže to být ono? ze mě celou noc teče takový hlen, jenže my jsme to nakonec včera s manžou po delší době prubli:slight_smile:, takže se mi blbě odhaduje, jestli to není kvůli tomu nebo to taky může být ta zátka.....
17. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
TEGGA - ty jo a teď to poznal. Já jsem si říkala, že mám plno knížek přečtených o těhu a vlastně vím kulový. Praxe se ukáže.
17. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

danuš: taky to špinění mám od včerejška :unamused:
makka: já měla včera k obědu hrachovou kaši - no teda taky večer nic moc :grinning:
17. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
no právě, nevím, jak to mám poznat:grinning:....pabli třeba je to taky zátka :wink:
17. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
já měla včera hrachovou polívku,následky byly večer-těžko od žaludku a jakoby mě píchalo od žaludku směrem nahoru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
makka-taky mě napadlo,jestli mě rovnou neprošťouchla...
brnění v prstech bych snad i přežila,ale mě brní ruka od ramene až k prstům...nejvíc bolí lokty...a už ne jen v noci,ale i několikrát za den :angry:
17. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
tegga: opravdu ne... tmavě hnědé špinění... :wink:
17. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
tegga-ale na zátku nějak postrádám ten hlen :grinning: zatím byla jen krev.....
17. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
autor
holky, to muze byt ta zatka, ale hlen by met byt takovy tuhy az zelatinovy.
17. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
danuš: přesně... taky bez hlenu či rosolu :wink:
17. zář 2009 v 10:09  • Odpověz
na začátku jasně červená,pak už jen do hněda a čím dál míň.....
17. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
danuš: já to ani červený neměla, já hned hnědý, pak čím dál hnědší a taky čím dál míň... :wink:
17. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
jen mě udivilo, že to je ještě ráno... :unamused:
17. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
aha, tak to je blbý:grinning:....ona teda může být s krví, ale bez hlenu to asi nepůjde:grinning:.....to já mám zase jenom ten hlen, tak taky nevím:slight_smile:
17. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak hlásím, že jsem na tom stejně, jako vy po KO u mudry. Mě řekla, že budu možná špinit nebo slabě krvácet z důvodu, že si osahá zevnitř hlavičku, čili že mi tam sáhne sakra pořádně a prohmatá i přítomnost hlen. zátky a tak. No bolest hnusná, cukalo to ve mě, ale dalo se to. Špinila jsem jen trochu, ale taky celou noc. Zátku bych prý poznala, čili zátka mi neodešla :wink:
17. zář 2009 v 10:15  • Odpověz
den před tím vyšetřením jsem měla moc moc chutě na sex,i ten den ráno....ale po tom vyš. se mi nějak nechce,i když to máme vlastně od gyn. doporučený :unamused:
17. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
to je dobrý, jak oni všichni říkají, že zátku poznáme....by mě zajímalo jak:grinning:....danu my jsme to včera zkusili a nic moc, já nevím, prostě si to nějak neumím užít, stejně pořád myslím na to, aby se tam prdísovi něco nestalo, takže to asi bylo naposledy :sweat_smile:
17. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
Danu teď to špinění a slabé krvácení je celkem normální, protože už je ten čípek dost prokrvený. Mě taky rovnou upozornila, že kdybych začla z ničeho nic špinit nebo slabě krvácet, že to nic není, že to nemusí být ani po sexu, stačí se kolikrát třeba jen špatně ohnout nebo tak, že pokud je ten čípek dost překrvený, tak se ta krev prostě uvolní, ale to že ničemu nevadí :wink:
17. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
ivasa-vítej v klubu :grinning: :unamused:
17. zář 2009 v 10:20  • Odpověz
no jo, tegg, máš pravdu, každý říká, jak to člověk pozná, ale jak si tím můžou být tak jistí? Ale zase je fakt, že to je asi něco tak specifickýho, že to člověk opravdu pozná
17. zář 2009 v 10:21  • Odpověz
ivasa-jo jo,mě na to taky upozornila,že po tom vyšetření budu krvácet...já už spíš ani čípek nemám,jsem na 2 prsty...
17. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
no ale ivasa, já si třeba myslím, že to co ze mě zeče, ta zátka je.....ale jak to mám vědět jistě, že to není jenom nějaký zvýšený množství hlenu nebo bůh ví co....prostě těžko si tím můžu být jistá....
17. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
No já už ho taky skoro nemám, já vždycky píšu čípek, ale prostě překrvenej vnitřek, víš co...
17. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.