• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
jo, pabli, je to fakt vopruz! Já mám hnusný bolesti nonstop od včerejška, vůbec nepřestávají, spíš naopak. Dřív jsem je měla několikrát za den,ale teď už fakt bez přestávky. Ta noc byla hrozná :confounded: :confounded: :confounded:
17. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
Tak jsem zpět z porodky - pokud přes víkend neporodm (doktor doufá že jo), tak jdu v pondělí na vyvolání. Takže ještě máte šanci, že to některá zvládnete dřív než já :grinning:
Zítra mě nevezmou, protože dnes bylo v naši porodnicei hned 5 porodů a tak bych si asi neměla kam lehnout :wink:
17. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
jéé, edi, tak max. v pondělí, jo?!?
17. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
No každopádně ti přeju, aby si malá usmyslela, že chce dřív než ti prdnou vyvolávačku :wink:
17. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
autor
edith, davas nam porad sanci...to jsi hodna:grinning::grinning::grinning:

tegga., ja mma ty bolesti narazovy, treba kdyz se postavim, nebo byjdu par schodu, tak hned me zacnu silene bolet spodek, podbrisek, strili to do trisel a do zad, zamota se mi palice, chvili pockat, odfukuju si a odezni to.
17. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
edit ale to máš dobrý, že víš, že nejpozději v pondělí to bude :wink:
17. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
autor
zitra mam KO, tak jsme zvedava, pani doktorka bude rada, ze jsem jeste vydrzela:grinning:
17. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
No, já si právě četla, že někoho můžou vyvolávat 2 dny tak aby to nebyl zrovna můj případ :slight_smile:
17. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
autor
vcera jsem se koukala na Hrisny tanec, manzilek samozrejme cucel na netu na ligu mistru:grinning::grinning:
17. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
mým dvěma kamarádkám se to stalo, odtekla jim plodovka a pak dva dny vyvolávali, než se vůbec začalo něco dít......byly z toho docela unavený no, ale jinak dobrý
17. zář 2009 v 11:09  • Odpověz
holky nebojte, my budeme mít určitě super porody :dizzy_face:

Teď jsem se po dlouhé době s hrůzou měřila, jaký mám rozměry a není to tak strašný, jak jsem si myslela: Pas/největší část břicha/boky: 76/95/95
17. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
ahojte sem zpět z ko :grinning:

edit vypadá to že tě předběhnu :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
autor
ivasa???? ty mas pres bricho 95???:grinning::grinning::grinning: to je vtipny:grinning:ja mam 105
17. zář 2009 v 11:13  • Odpověz
v neděli nástup do porodky na 20.00 h. pokud se teda nerozjede porod sám, ale protože sem stále beze změn tak s tím přirozeným už nepočítám
autor
jeee, budou mimisove!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: juuchuu!!!!
ještě máte některá šanci mě a edit předbehnout :grinning:
17. zář 2009 v 11:15  • Odpověz
jééé a skoro na stejno, co? Skoro jako dvojčátka na dálku :slight_smile:
17. zář 2009 v 11:15  • Odpověz
evena no tak super, musela jsi je ukecávat nebo ti to nabídli sami:slight_smile:?......já mám přes břicho 97, přes boky 92
17. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
Mě teď tegg přes boky naskočilo 5cm :confused: od včerejška mi to břicho nějak spadlo dolu............
17. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
Evena - na osme na večer? To jse ještě neslyšela :slight_smile:
Já nastupuju v 7,30 v pondělí, ale teď si budu dávat dvojité dávky homeopatik i maliníku, 2x denně znásilním manžela a večer to završím horkou vanou. Třeba se to povede :grinning:

Hlavně ti budu v neděli držet palce a dej vědět jak jsi dopadla!!!
autor
holky, vcera mi kamoska rekla ze mam male brisko, ze na fotkach vypada vetsi a ted me vy reknete ze nemate ani 100cm pres bricho:grinning: super:grinning:
oni už na mě byli domluvený, já to ani nevěděla ... kvúli mě tam přišel speciálně ten nejvyšší a hned po vyšetření houkl na sestru jak to vypadá v neděli večer, jestli budou mít tabletu na vyvolávání ... mě se uplně orosilo čelo hrůzou :grinning: sem strašně ráda že už to budu mít za sebou, ale ten strach, to je děs, ještě teď mám stažený půlky hrůzou a z hrůzy mám průjem :grinning:
17. zář 2009 v 11:20  • Odpověz
autor
even, neboj se!!!:slight_smile: ja se tak starsne tesim!!!!!
17. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
dr. mi řekl ať se podívám večer na zprávy a pak příjdu, sestra na to že pokud to mám daloko tak ať příjdu po večerníčku, ještě si dělali prdel :grinning:
a sem ráda že nastupuju večer, protože já sem ráno absolutně nepoužitelná a unavená, večer sem čipera a chodím spát kolikrát až po půlnoci
17. zář 2009 v 11:22  • Odpověz
pipiii mě bohatě stačí i těch mých 97:grinning:.....ale jinak ho mám asi ještě dost vysoko....evena tak to na tebe v neděli večer budeme všechny myslet:slight_smile:
17. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
edit budu na tebe taky myslet, jak jinak ... :slight_smile: sem zvědavá která z nás to bude mít rychlejší když s tím vyvoláváním sou někdy takový problémy, snad to budeme mít obě rychlý a nebudou do nás rvát jednu tbl za druhou
17. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
přítelovi sem vysvětlila jak se dostane sem na koníka tak určo nepíše
17. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
holky, třeba to vyvolání nebude potřeba. Skoro všechno holky, co jim bylo řečeno, že maj jít na vyvolání z hrůzy porodily dřív, než na to vyvolání došlo :grinning:
17. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
jj, taky si to te´d říkám, že se pr´doši leknou a vykouknou sami :wink:
17. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
tak to by bylo super kdyby to šlo bez té tbl, tak sem vás dočítala a pablinka posílala návod jak si porod vyvolat, tak něco z toho určitě zkusím
17. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.