• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
byla tady už ta renulem? měla dneska ten genetický ultrazvuk ne? asi lítá někde po městě po hadýrkách:grinning:
22. kvě 2009 v 16:46  • Odpověz
vlastně prd...skoro manža:grinning:....jsem se zase spletla:slight_smile:
22. kvě 2009 v 16:47  • Odpověz
nojo, renu tady nebyla :slight_smile:

to nic, dávno vím, že nemáš v termínech okolo partnerství a manželství jasno :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 17:23  • Odpověz
jo a přítel nakoupit byl, koupil mi croissant s párkem a šáteček s tvarohem, a kompotované jahody, taky piškoty Pims karamelové... a na večer koupil pizzu, abychom nemuseli vařit :slight_smile:
22. kvě 2009 v 17:24  • Odpověz
tyjo, teď jsem spočítala, že budu na své svatbě ve 30.tt :grinning:
22. kvě 2009 v 17:28  • Odpověz
pabli ty se máš, nechceš mi toho svého půjčit ? :slight_smile: :slight_smile:
před chvílí se zatáhlo a slejvák jak hrom, taktak sem utekla domů
zase mám pěknej zážitek :angry: sedíme si to na kávičce venku a přišel synovec ...
pak z něho vypadne že má angínu a bere atb. tak sem se pořádně naštvala a odešla sem, vím že on za to nemůže, ale jeho matka je p... nezodpovědná, takový věci dělá furt a mám dojem že naschvál
navíc je to oblíbenec tchýně, ten jí mlže na hlavu nasr... a ona ho ještě pochválí tak vyjela po mě že o co mi jako jde, že prý nemocně nevypadá, prostě si tu připadám ve vlastním baráku a na vlastní zahradě jak na návštěvě :angry:
tak sem jí řekla že je bezohledná i ona že nevím o jí de, že kdybysme si dětí mohli napráskat jak její snacha tak by mě to možná bylo jedno, pak jí to asi došlo :angry:
že sou někteří tak bezohlední, nechápu, přitom ví co znamená horečka v těhotenství
22. kvě 2009 v 17:39  • Odpověz
pabli na svatbě budeš teda asi pořádná kulička :grinning: aby ses pak do těch šatů co máš vlezla :grinning:
22. kvě 2009 v 17:40  • Odpověz
já sem fakt vytočená jak blázen :angry:
du se uklidnit vybíráním povlečení, pořát ještě nevím které je to nej, je to hrozná fuška něco vybrat :grinning:
22. kvě 2009 v 17:41  • Odpověz
evena. no to je děs, to je fakt bezohlednost!!!!!! :angry:
břichem se do šatů, myslím, vlezu, horší to bude s prsama :grinning: uvidíme, kdyžtak by se narychlo koupilo něco jiného, zatím si s tím hlavu nelámu :slight_smile:

jinak povlečení se mi líbí i tady: http://www.kojenecke-obleceni.eu/zbozi/pleny-lozni-pradlo/?st=2
22. kvě 2009 v 18:07  • Odpověz
no, nějak se mi to všechno míchá pabli:grinning:.....evena tak to už je šílený...mě by tam s ní asi kleplo...to teda moje tchýně, ta na mě dává skoro větší pozor, než manža:slight_smile:
22. kvě 2009 v 18:51  • Odpověz
Ahojky maminy co je tz nového dlouho jsem tu nebyla :pensive:
22. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz
Jak tak koukám tak jsem to netrefila zrovna tu nikdo není :confounded: to je škoda těšila jem se že svámi pokecám
22. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz
holky je tu někdo?
22. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz
potřebovala bych poradit
22. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz
Ahojky holky hlásím že vyšetření dopadlo na 1 :slight_smile: jsem hrozně štastná...malej je nádhernej má 23 cm 380 gramů.Když doktor začal s ultrazvukem tak malej začal mlaskat...bylo to nádherne...pan Dr říkal že mlaská jak spokojenej chlap.. :slight_smile: jinak vše v poho srdíčko,hlavička..tělo páteř...Byla jsem tak dojatá že jsem zapomněla požádat o fotku...Nakonec jsem mu řekla at kukne jestli je to ten kluk...prej je to hoodně dobře vyvynutej chlapeček...tatka s tama odcházel nadšenej..prej je po něm.. :slight_smile:

Terezko...dělal mi to pen pan Dr.Vlaším a věnoval se nám přez 20 minut..měla jsi pravdu je super na 3D/4D chci k němu...

Jinak dneska jedu zase do Brna na přehradě jsou ohnostroje tak se jedeme podívat...
Holky tak já se ukážu zase v pondělí..
papa Renča
23. kvě 2009 v 06:56  • Odpověz
Čau holky! Renu tak super, že jsi byla spokojená :wink: . My byli na ohňostrojích už včera, dneska se tam taky chceme podívat, tak třeba se potkáme :slight_smile: ..i když tam bude takový mumraj, že budu ráda, když nestratím manžu:grinning:....holky krásný víkend!
23. kvě 2009 v 07:53  • Odpověz
ahoj holky,jste ještě tady? :frowning2:
23. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
autor
ahojik luci, ja tu ted jsem:slight_smile:
23. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz
jsem teď v 21tt těhotenství a večer se mi stala taková zvláštní věc, kterou nechápu.Mám alergickou rýmu a stále kýchám, a najednou mi po stehnách začlo cosi téct, ale ne dlouho.Je možné že by mě odtíkala plodová voda?Nebo mi třeba unikla moč, ale to jsem ani neucítila?Po vysprchování je to teď v pohodě, výtok mám klasický neobtěžující.
23. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
trošku se stydím
23. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
nesetkala jste se s tím některá, zatím nechci plašit na pohotovosti
23. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz
autor
lucajdak, urcite to rekli lekari, ja jen co vim od sebe, tak mam dost povolene sverace v mocove trubici. takze ja kdyz kycham treba vicekrat za sebou tak s emi stalo, ze jsem si opravdu ucurla:( takze ja si davam bacha...stalo s emi to vicekrat a jednou vic:-X
23. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
pipi diky, je to mozne ze se moc pozoruju a byla to jen moc, k lekarce jdu v utery tak se zeptam :wink:
23. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
autor
luci, jj ale myslim ze jsme to tady uz s nekam i probirali, ze nam unika moc pri kychyni atd:-X tak papa:slight_smile:
23. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
dobré ráno, holky, přeju všem hezký den :slight_smile:
24. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz
autor
ahojik, jdu vas take pozdravit:slight_smile: a poprat pekny nedelni den( i kdyz pocasi se ma zhorsit ma i prset)

muzete se mi podivat do albicka( uz mam jedno plne musim, si udelat pokracovani:grinning:) jsou tam veci od moji maminy:grinning: sama bodycka...ale uplne super, jsou to ruzne velikosti:slight_smile:
24. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz
pipiii: to je ale růžové :grinning: super :slight_smile:
24. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz
autor
pabli, ja jsme tam omylem nahrala stejna bodycka dvakrat, jen na jednich byli ty boticky:grinning::grinning::grinning: jsme si rikala ze jsme je nemela vsechny ruzove!!:grinning: takze tam nahraju ty druhe:grinning:
24. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
tak uz jsme tam nahrala spravne fotecky!!!!:grinning::grinning::grinning:
24. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz
ahoj holky
tak sem se vzbudila teprve :slight_smile: byli sme včera na bečce
pro bříško docela záhul, nevydržím tak dlouho třeba sedět a být v jedné poloze tak mě furt někde píchalo a tlačilo, tak sme jeli raděj okolo 2. h. domů
renu ty se máš taky bych mimíse chtěla vidět tak zblízka a tak dlouho :slight_smile:
luca to se mi tay stalo tak 10 x ale teď už tak měsíc ne, jen při zakašlání ale já sem se ani nevyděsila, hned sem věděla že to byla moč :pensive: tak si myslím že u tebe to bylo taky, plodovka určitě ne, to bys podle mě měla kontrakce, a to bys určitě poznala
24. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.