• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
ahojky holky...

maja...tak to mě to přišlo bez prostěradla.... :frowning2:
17. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
AHOJ renu:slight_smile:....pipiii ty to bříško máš fakt pořádný:slight_smile: a pořád takový špičatý....jo a taky myslím, že celkem vysoko, jako já.....jdu si ho taky vyfotit:slight_smile:
17. zář 2009 v 11:56  • Odpověz
autor
tegga, me na fotkach to moje prijde velike, ale vcera prave kamoska tady na konikovi rikala ze ve skutecnosti vypada maly:grinning: takze neni tak veliky:slight_smile:
17. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
autor
renu ahooj:slight_smile:

ja se musim jit upravit, jedu do CSOB a na postu:slight_smile:
17. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
to je asi tím, jak ho máš vystrčený dopředu:slight_smile:
17. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz
autor
spicatoucky:grinning: to mam cele tehu:grinning:
17. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz
autor
jee, tegga, ty mas uplne jiny brisko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krasny:slight_smile:
17. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz
EVENA a EDIT - holky moc vám závidím, umíte si představit, že už za chvilku budete mít miminka? A nebojte se, určitě to zvládnete na jedničku!!!
17. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz
tak já mám 109 cm přes břicho a 106 boky :slight_smile:

evena: tak super! budu držet palce!
edit: tobě taky!!! :slight_smile:
17. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz
tegga: ty brďooooo, tobě od té minulé fotky to bříško taaaak povyskočilo :slight_smile:
17. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz
Jé, holky, tak přece jenom začínáme rodit, už bylo na čase. Já si určitě ještě počkám, ale švagrová mi říkala, že když čekala dcerku, tak jí doktor na kontrole řekl, že nic a večer jeli rodit. Takže nemůžeš se na nikoho spoléhat.
17. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz
makka: jo, taky znám takové případy :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3290500&vReferer= moje a Vítkovo aktuální :slight_smile:
17. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz
no, holt už to není ten malej roztomilej pupík:grinning:....ale je to sranda, mě už se zrovna zdá, že neroste, teda aspoň obvod mám stejnej už jak dlouho....předtím, když se mi vždycky zdálo, jak mega vyrostlo, tak jste říkali, že je malý:slight_smile:....váms e taky zavděčit:grinning:
17. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
pabli ty máš proti mě malý pupín:slight_smile:
17. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
tegga: no ale mám víc přes obvod než ty :grinning: ale máš krásný bříško, to jo! :wink:
17. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz
tak krásnýho už na mě není vůbec nic, natož to břicho:grinning:
17. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz
tegga: nápodobně :grinning: :grinning: se mi nejvíc líbilo to moje bříško tak ve 28.-30.tt, pak to začalo jít z kopce :grinning:
17. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
jj, mě taky, kolem 25.tt....to už to nevypadalo jenom jako špek, ale zase nebylo tak obrovitý:grinning:
17. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
mě se líbilo někdy od toho 5. měsíce, to už šlo vidět že nejsem tlustá, ale těhotná :grinning: a teď za poslední měsíc je to horor, zavazí to a je to samá strie :grinning:
17. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
17. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
evena: já mám strie po stranách dole a pak kolem pupíku se mi dělá takový sluníčko :grinning: paprsky :grinning:

ale zrovna včera jsem říkala manželovi, že teď fakt nemám problém přejít přes silnici, jak jsem tak nějak prostorově výraznější, tak si mě každý řidič hned všimne a hned zastavuje, abych přešla :grinning:
17. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
tak to u mě strie nikde, úplně se divím, no ono to ještě může přijít:slight_smile:....pabli to máš dobrý, na mě jeden debil řval, když jsem šla po přechodu, jestli si nemůžu pohnout....jsem sotva lezla, prostě to rychlej nešlo....samozdřejmě sem to hned obrečela, protože ty slova, co použil...fakt mě to dostalo
17. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
tegga: jeeeeee, to je blbec, fakt! někteří řidiči jsou děsní! myslím, že by se měli při dělání řidičáku dělat i psychotesty...
17. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz
jé, to by jezdilo o polovinu míň aut, to by bylo fajn:slight_smile:...jsem si říkala, že je to hulvát, že si z něho nic nebudu dělat, ale nešlo to....když se mě začne chtít brečet, tak nepomůže nic...znáte to ne:grinning:
17. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
tegga: moc dobře to znám :grinning: jdu koukat na telku :slight_smile:
17. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
TEGGA - to bych ho poslala do pr..., chtěla bych ho vidět. To byl určitě nějaký machýrek, co? Já má strie na stehnech a na zadku, nic hezkého. Břiško mi bylo celkem ušetřeno a ani nemám pupík venku.
Do naší rodiny přibyde další miminko, manželka mého bratránka měla termín 13.9, ale pořád nic. Takže jí ho budou muset vyvolávat. Ani si nechtěli říct pohlaví, takže to bude překvápko. No a pak přijdeme na řadu my, abysme je nepředběhly. :wink:
17. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
mě dnes zastavil řidič abych mohla přejít silnici /nebyla sem na přechodu/, byla sem v šoku :slight_smile: :slight_smile:

tak mě napadá že s tchýní to bude ještě zajímavý, už teď se toho dost bojím, určo bude chtít vidět malou, akorát budu v porodnici ve stresu kdy příjde ... přítel už je dávno seznámen s tím ať jí tam buď nevozí nebo ať si jí tam klidně doveze, ale malou půjde ukázat na chodbu a mi dvě se neuvidíme, stav je doma totiž stále takový že se míjíme a ani se nezdravíme, teda ta pič. mě jednu dobu zdravila slovy "dobrý den" to byla síla, ale když sem jí neodpovídala tak toho nechala, bylo to k smíchu, asi provokovala nebo co :angry:
17. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz
makka tak na stehnech a zadku je to docela dobrý, tam to nejde určo moc vidět, já mám to břicho plný strií, naštěstí ne nijak výrazných, jen okolo pupku mám opravdu hrozné tlusté a doslova razí do očí, fuj, a pupek mám hnesně vystouplý, moc hezký to teda není, ale příteli se líbí, prý je to jak sopka :grinning:
17. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
tak přistupujeme k další fázi, jdeme nainstalovat proutěn. košík na kolečkách po mně a ségře do obýváku (to si vyžádá ještě nějaké další "stavební" úpravy, resp. přesun nějakého nábytku :slight_smile: pak vyfotím :slight_smile:
17. zář 2009 v 15:38  • Odpověz
AHoj holky, Tak jsem dnes byla na kontrole s nohou a bohužel ještě na ní došlapovat nemůžu. Už si můžu sdělat ortézu, ale došlapovat ne takže nevím jak to pak bude s porodem. Budu se muset domluvit s mojí doktorkou jak to udělat jestli přece nebude nutný ten císař. Sice jsem ho strašně nechtěla, ale na další kontrolu s nohou jdu až 15.10 takže za měsíc tak nevím jak to bude. Uvidíme. Taky jsem byla v nemocnici na ultrazvuku kde chtěla doktorka ať mi udělají průtoky a všechno je v pořádku, miminko odhadně váží 2260 tak pokud je to pravda tak mi to přijde tak akorát. A taky jsme byli ve ValMezu v jednom ochodě kde měli všechno možné pro mimi tak máme už zamluvený i kočárek tak jsem ráda, že už mám skoro vše nakoupené. Taky mi to trvalo.
17. zář 2009 v 16:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.