• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
adel: tak to jsem zvědavá, jak to s tou tvojí nohou ti doktoři vykoumají... nemáš už to nějak dlouho? :confused:

holky, do alba příprav jsem přidala košík na mimčo, tak mrkněte kdyžtak :slight_smile:
17. zář 2009 v 19:59  • Odpověz
autor
pabli, kos moc pekny, my jsme meli mit taky takovy, ale v trochu horsim stavu a nemeli jsme ho tu stejne kam dat:-/
17. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz
PABLI - je krásný, my jsme si ho nepořizovali, máme přenosnou korbičku od kočárku, takže na 3 měsíce ji budeme využívat.
17. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
makka: tenhle je po mně a po mojí ségře, plus pak v něm byly ještě další 3 děti z příbuzenstva :wink:
17. zář 2009 ve 22:28  • Odpověz
Ahoj holky! pabli košík je parádní, tak by se mi něco takovýho hodilo:slight_smile:.....holky začínám být nějaká nervózní, od včerjška ze mě pořád něco teče, včera to bylo spíš hlenovitý, dneska už je to vodnatější...jako asi to nic není, ale já se začínám stresovat, aby to nebyla plodovka, ta u někoho může taky odtíkat takhle pomalu po částech....tak nevím, nevím
18. zář 2009 v 07:35  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:
Tak už jsme taky pokročili!Ze středy na čtvrtek mi brutálně kleslo bříško :slight_smile: ,takže malá už se chystá!Tak jsem zvědavá jestli vydrží a zajdem ještě v úterý naposled k doktorovi nebo už to přijde přes víkend :grinning:
tegga - no nevím nevím,jestli to neustane tak radši dojdi k doktorovi
18. zář 2009 v 08:17  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
18. zář 2009 v 08:24  • Odpověz
ahoj danu :slight_smile:
18. zář 2009 v 08:26  • Odpověz
včera sem myslela,že v noci to na mě přijde a nic :grinning: Docela dobře jsem spala a bolesti břicha a podbřišku odezněly...zatim :slight_smile:
18. zář 2009 v 08:28  • Odpověz
Včera jsme si s manžou dali dlouhou procházku po nábřeží,potkali jsme i známou s pesanem,takže jsme se courali 2 hodiny....dneska manža přijede až v 8,takže si dám nějakou malou prochajdu sama tady u nás
18. zář 2009 v 08:30  • Odpověz
My jsme to zas zkoušeli podpořit sexíkem :slight_smile:
18. zář 2009 v 08:33  • Odpověz
maja - My zatim ne,ještě včera jsem špinila po tom vyšetření...dnes už nic,tak můžem začít :grinning:
18. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
Ahoj holky
Pabli mám to skoro šest týdnu, ale doktor má spíš strach protože je to pod kolenem (které mě prý bude nosit ještě minimálně padesát let) aby se tím, že budu došlapovat tam něco nepokazilo. No jsem taky zvědavá co vykoumáme když mě na nohu chce postavit až 15.10 a 25.10 mám mít termín a nikde není dáno, že třeba nemůžu porodit dřiv. Ach jo, no nějak to budeme muset zvládnout.
Jsem na vás holky zvědavá která budete mít první mimiška u sebe.
18. zář 2009 v 08:37  • Odpověz
Ahoj holky, tak já měla celkem krušnou noc. Bolesti zad a podbřišku. Prostě v noci si to pěkně užívám a přes den je všechno v pohodě. Jen ty rána, jsem jak vyoraná myš, dospím to odpoledne. Dost mě chybí návštěvy u švagrové. Její celá rodina má střevní chřipku, je to sice jen 1denní, ale je. Nejhorší je, že to chytli i děti (5 a 2 roky), ten starší se dá zvládnout, ale té menší se to špatně vysvětluje.
18. zář 2009 v 08:46  • Odpověz
TEGGA - a bolesti máš?
18. zář 2009 v 08:46  • Odpověz
Venku je krásně,tak asi vyrazím a procházku...bohužel sama,to je tak nějak na nic :sweat_smile:
18. zář 2009 v 09:04  • Odpověz
Ahoj holky jak se tady mate, jste zati vsechny 2v1?
18. zář 2009 v 09:07  • Odpověz
Tery neboj, bude to tady co nevidet, a prcet bude s tebou, hlavne se nestresuj, ja humor neztracela a bylo to v pohode :wink:
18. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
ahojky Luci!!!Moc gratuluju k miminečku, Petřík je moc krásné mimi :slight_smile: Jak se cítíš??
18. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
Jinak vám musím říct jak se nám to všechno přihodilo, byla to celkem sranda:
V sobotu v poledne si vyjdeme z bytu k autu do garáže, že zajdem na dobrý oběd, sednu do auta a něco ze mě začlo téct, tak jsem rychle vylezla z auta a mohla jsem si jít pro kýbl, stála jsem jak pako s roztaženýma nohala, voda mi čůrala po stehnách a dostali jsme oba strašnej záchvat smíchu Takže z dobrého oběda jsem měla jen obyčejnou bagetu a vodu V jednu jsme dorazili do porodky kde nám plodovku potvrdili, natočili mě monitor a dali mě vybrat ze dvou porodních sálů vybrala jsem si ten s velkou vanou a televizí, no luxus Celou dobu co jsem tam byla jsem se koukala na tv, pilovala nehty abych mimiska neposkrabala a čekala na kontrakce, řekli mě že když do rána nepřijdou, dají mě vyvolávačku.To se naštěstí nestalo.Manžel za mnou v sedm přijel a byl tam se mnou s tím, že pokud nepřijdou kontrakce do jedenacti, tak ho poslu jeste domu aby si odpočinul ale byl tam se mnou pořád a já jsem chytala křížový bolesti, tak jsem si napustila horkou vanu a rochnila se ve vaně a tam mě povolili všechny bolesti zad ale nastali bolesti v podbřišku jako při hodně silné ms vylezla jsem z vany, mezitím jsem humor neztracela a dělala jsem si s por. asistentkou srandicky pak asi neco po dvanacte, kdy me natocila tlak 160/100 a teplotu 37,3 to začlo.A ve dvě hodiny a 19 minut se Petřík narodil.Tlačila jsem asi 19 minut a celkově ten porod hodnotím jako velmi pohodovy a rychlý.Jediný co mě vadilo bylo vedro, měla jsem zízen a doktorka mě musela hupsnout na břicho aby Péťu vytlačila ven.Ale holky, to není všechno.Hráz mě nenastřihovali, ale trošku jsem byla roztrená, že jen na jeden steh, prý kosmetická úprava.No šili mě asi hodinu a půl, z toho jedna doktorka třičtvrtě hodiny a pak druhá.Měla jsem tam velký hematom, asi praskla nějaká cévka a ten byl oteklý.Teda porád je.Nechali mě na sále asi do 11h rána a nevěděli jak to bude vypadat a jestli mě nedají pod narkozu a neudělají mě tu kosmetiku znovu takže asi nejhorší z porodu mám v hlavě to, že si teď nemůžu sednout, musím si mezi nožky dávat led a pořád to mám nateklý a bolí to jak čert
Ale Petřík se má čile k světu a je hrozně hodnoučký a to mě vynahrazuje všechny bolesti a splíny.No jsem ráda že to mám za sebou
18. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
Danu díky moc, jsem na nej moc pyšna a tak jednou denne brečim stěstím a strachem o něho :unamused:
18. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
Už aby me to sestinedeli odeslo, a to jsem teprve na zacatku :confounded:
18. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
luci-já se narodila ve 37 tt a měla jsem 2,5 kg a 47 cm :slight_smile: mamka ze mě byla hotová,jak jsem byla malinká...Taky budu asi střídavě brečet a střídavě se radovat, jak psala tegga,tak už se nemůžu dočkat,až Ondráška uvidím a všechno bude ok, teď ke konci mám pořád větší obavy :confounded: Gratuluju k výbornému porodu,ať se ti bolístky rychle zahojí!!!Nějak mě tvůj příspěvek dojal i když je podaný s humorem :cry: :dizzy_face: :wink:
18. zář 2009 v 09:18  • Odpověz
ahoj
luci gratuluju k mimískovi, se máš že už ho máš u sebe :dizzy_face: je moc krásnej :slight_smile:
super žes to měla tak pohodový až na to šijí ... ale asi to bude tím že byl malinký že?
18. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
LUCAJDAK - určitě ty bolesti stály a stojí za to a ty jen může těšit z prcíka. Závidím ti, že už ho máš u sebe a moc gratulujeme.
18. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
Danu me to doji ma porad, jen si na to vzpomenu, ale snazim se byt humorna, ale nejde to, nekdy je to dost narocny :slight_smile:
18. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
Holky uz je vzhuru jdeme baštit, pak se jeste ukazu :wink:
Makk diky moc, stoji to za vsechny bolesti to je jasny, vsechno uz jsem zapomela :slight_smile:
18. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
LUCAJDAK - a měla jsi před tím než ti odešla plodovka nějaké příznaky? Cítila jsi nějaké změny?
18. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
ahojky holky....

LUCAJDAK:gratuluju k miminku.... :slight_smile:
18. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
holky kde jste??? :frowning2: :frowning2:
18. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.