• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Čau Luci:grinning:! já se nebojím toho, že to nebude:slight_smile:, ale toho, že ze mě něco teče a nevím, co to je........každopádně jsem zašla do lékárny, mají existovat tzv.červený lakmusový papírky na identifikaci plodovky....ty jsem ale nesehnala....ale prodali mi na tajnačku jakýsi roztok, který přímo v té lékarně dělají...jenže já debil jsem se zapomněla zeptat, jak se má zbarvit a na netu o něm emůžu nic najít, tak bůh ví, co to je:grinning:
18. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
tak už jsem to našla, má to zmodrozelenat....akorát to teď zrovna přestalo téct:grinning:.....se to asi leklo:grinning:
18. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
TEGGA - zkoušela jsem to taky hledat, ale jsi rychlejší. Máš nějaké bolesti?
18. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
renu - odkud jsi ten koš objednávala,žes tam něměla to prostěradlo :unamused:
18. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
no normálka, asi jako všechny mě bolí pobřišek.....já si myslím, že je to ta zátka, ale už mi toho přišlo nějak moc, tak jsem si raděj do té lékárny zajela....a ono to přestalo:grinning:
18. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
ale je to fajn, že to mám, jsem klidnější, kdyby něco....i když, jak psala lucajdak, odtok plodovky asi nejde přehlídnout:grinning:
18. zář 2009 v 10:20  • Odpověz
ahoj holky

lucajdak velká gratulace k prckovi. Je to drobátečko teda :sweat_smile: Je krásnej. A porod celkem fajn, viď, to je dobře :slight_smile: Tak ať se malýmu pěkně daří a tobě taky a brzo se ti všechny rány zahojí :wink:

tegga tak co, už jsi to zkusila?
18. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
ne, ze mě už nic neteče:grinning:.....a tu minulou intimku jsem vyhodila, nemám to na čem zkusit:grinning:
18. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
zákon schválnosti, co :grinning: :grinning: :grinning: Klasika :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
ale v poho, asi to byl pořád jen ten hlen....akorát přes noc toho bylo nějak víc a vodnatější, tak jsem zašla na net a koukla, že spozstě holek plodovka odcházela takhle postupně...tak jsem si to raděj koupila:grinning:
18. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
já jsem ráda, ať to raděj neteče:grinning:
18. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
tegg taky je možný, že je to prostě jen zvýšená tvorba hlenu před porodem. To má taky dost holek. Buď mají silný krémový výtok, nebo takovýhle hlenovitý. Někdo nemá skoro žádný... Třeba je to prostě jen příprava na příchod prcka :wink:
18. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
jj, je to možný....
18. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
Tak jsem zpět z prochajdy,potkala sem kámošku s prckem,tak jsme se prošli spolu...koupila sem si kuřecí na polívku,tak půjdu vařit :slight_smile:
tegga-takže zatim nevíš,co to teda bylo :slight_smile: někomu plodovka jen odkapává a u jiných to je jako když otevřeš stavidlo :grinning:
18. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
no právě, jsem se bála, že mi třeba jen odkápává a já to ani nepoznám:grinning:.....ale už jsem to zkusila a je to oki:slight_smile:.......
18. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
Maka asi dva dny pred tím než mě odešla plodovka mě odešla hlenová zátka :slight_smile:
Renu děkuji :slight_smile:
18. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz
Ahoj Tery :grinning: no vidíš tys to vyřešila lékárnou a já plašan bych jela do porodnice :grinning:
Ivasa díky moc :wink:
18. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz
autor
Ahojik holky, tak jsem zpet z kontroly a zase jsem v Praze:slight_smile: cesta byla tentokrat v pohode:slight_smile: pri ceste tam se mala starsne vrtela a kdyz jsme sla na monitor, tak samozrejme vubec nic...vubec se nehybala:grinning:takze z toho jsme pouze poznali ze deloha je hodne drazdiva nebo co:grinning:.. ne monitoru jsem lezela s pani co uz mela po terminu a mela strasne male brisko! vubec nevim kde to mimi schovava!:grinning: rikala ze ji vecer odesla zatka, jeeee ja ji to tak zavidim:grinning:. No potom jsme sla k doktorce, skocila jsem na kozu, cipek uz zadny nen(branka smeruje dolu), pootevrena na cely prst, ohodnotila me CS 8, sla na ultrazvuku mi pani doktrka konrolovala polohu plodu-hlavicka jeste neni napevno zafixovana dole v male panvi ale dost naleha. placenta ok, vody mam stale dost, pruchody pupecnikem super. Pani doktorka mi rekla at urcite nepocitam s terminem 12.10 a nebo 16.10. ze to prijde urcite drive, ze mam hodne vody, takze budu asi pekne promocena:grinning: ze mam nosit porodnicke vlozky:grinning: Uvidi se zda vydrzim jeste do pristi kontroly, do pristiho patku, podle toho jak dopadnu, kdyby se mi to zacinalo dost rozjizdet, tak potom bych uz zustala v jablonci, takhle mi i sama ona rekla ze cesta do jablonce je ok, ze to urcite stihneme, takze me uklidnila :wink:. No a rekla ze jsem zase o krok blize porodu:slight_smile: no a ja jsme rada, mam ted nahore 12kg:slight_smile:
18. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
Luci líp třikrát plašit, než jednou nedojet ne :wink: ....pipiii no vidíš, takže kontrola taky oki.....že jsem o krok blíže mi moje doktorka říká už taky hodně dlouho, ony se snad ty fráze učí na medině:grinning:
18. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz
pipii tak třeba mě a edit ještě předběhneš :slight_smile:

rozhodla sem se udělat k narození malé dort, tak sem si včera koupila marcipánové růžičky na ozdobu, ale neměly listy, tak sem dokoupila marpipán že je vyrobím ... snažila sem se o výrobu půl hodiny a pak sem to vzdala a marcipán sežrala, vypadali totiž děsně :sweat_smile: takže to okolo nich budu muset nazdobit krémem
18. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz
autor
ahojik lucajdak!!!! mooooc gratuluji! petrik je uzasny!!! a tys mela uzasny porod, teda az na to siti:frowning2: ja jsem ted dost nahnuta, tak uvidim co se mnou bude dal, hlavne ze jsem vydrzela az do ted:slight_smile: :dizzy_face: uz se n aprcka mooc tesim:slight_smile:
18. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz
Ahoj holky hlásím se od našich pač ten náš novej noťas stávkuje takže nám nejde net, máme ho týden a musíme ho dát na reklamaci jako nasr...t :angry: takže vůbec nevím kdy se sem zase dostanu :confounded:

jinak moc díky za podporu, mamča už je na tom líp i oko už vypadá dobře :wink:

po dnešní KO už se konečně něco děje :dizzy_face: jsme otevřený na půl prstu( vím, že to nic nemusí znamenat, ale pořád lepší než když je člověk zavřenej takhle to aspoň vypadá, že nebudeme muset přenášet :wink: :slight_smile: ), miminko už se cpe dolů, pěkně mě tlačí na čípek, jinak na monitoru dneska prcek řádil vůbec se mu to nelíbilo pořád do toho kopal :grinning:

a co jinak tady novýho pokusím se dočíst abych byla v obraze :wink:
18. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz
autor
even, chci vydrzet do toho 38tt, coz je ve stredu :dizzy_face: :dizzy_face: potom at si uz rodim jakkoliv:grinning:
18. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz
tegga-taky jsem vyslechla větu,že jsme pěkně připravený na porod.....prý líp než těhule před námi,která byla 40.tt a vůbec nic....
18. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz
autor
ahojik winii, pekna kontrola:slight_smile: tak drzim palecky at s tim neprenasis:grinning: ja jsme nahnuta uz dlouho a nic:grinning:
18. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz
autor
vsechny jsme pripraveny..tak kdo z koho:grinning::grinning::grinning:
18. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz
no jasný danu, já už je neberu vážně:grinning:
18. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz
tak jsem něco dočetla jen sem to letmo přejela

edit a even moc na vás budu myslet a těšit se na ty vaše princezničky a abyste měli hladkej porod, doufám, že nám ten pc opraví brzy abych to nepropásla :wink:

lucjadak moc gratuluju k prckovi je úžasný jak si to měla rychlí až na ten konec teda :confounded: , ale jak říkáš když vidíš toho bobečka tak ti to všechno vynahradí :wink:

pipii tak ta tvoje KO taky vůbec nevypadá špatně určitě, ale porodíš dřív jak já :grinning: nebo tu budem smrdět obě dvě a holky už budou mít všechny uzlíčky u sebe :dizzy_face:
18. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
autor
winii, taky to je mozny, ze tu budu jeste mesic:grinning: brrr:grinning:
18. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
No moment, semnou se také nic neděje. Mám první termín 29.9., ale vidím to až na říjen.
18. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.