• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
jo jinak včera jsme s manžílkem zase probíraly ty holčičí jména a jsem z toho nešťastná pač za chvíli rodíme a nemáme jméno sme to hrozný rodiče :frowning2: :grinning: já chci tu Nelu jsem si na to tak zvykla, že už prostě jiný jméno nechci :frowning2: jediný co se líbí jako nám obě tak asi ta Gabrielka takže dneska uvidím jak se dohodnem, jsem z toho přejetá zvykat si na jiný :confounded:
18. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

lucajdak: moooc gratuluju k Petříkovi, je krásný!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A porod jsi měla moc pěkný, to fakt závidím :slight_smile: Až na ten konec teda... :unamused:

pipiii: dávám ti max. 2 týdny :wink:

Jinak manžel bude na neschopence ještě 14 dnů, tak doufám, že v tu dobu se malej uráčí :slight_smile:
18. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
WINII - jestli bych mohla do toho kecat, tak se mi líbí víc Nelinka než Gábinka
18. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz
pabli aby tu pipii nestrašila ještě v 42 tt :grinning:
winii Gabriela je nádherný jméno, moc se nedává, je to takový vznešený, nelinka je taky pěkný, ale strašně častý, ale chápu že změna jména je na nic, naše Mariana měla 8. září svátek a báli sme se aby se na svůj svátek nenarodila, protože jméno bysme prostě jiné už nedali, náme ho vybraný snad od 3. měsíce těhu a jiné bysme už prostě nedokázali dát
18. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
autor
pabli, ja si davat take max. 2 tydny:slight_smile: vidim to na 38tt a nebo na ten 39tt maximum:slight_smile:
18. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
autor
holky, zacinam trosku spinit:-O tak je to asi po te dnesni KO...:-Ojuj:grinning:
18. zář 2009 v 15:43  • Odpověz
winii: mně se líbí Gábinka i Nelinka stejně... ale Nela je teď hodně časté, tak bych možná spíš byla pro tu Gábinku :slight_smile:
pipiii: je to možný!
18. zář 2009 v 15:46  • Odpověz
holky, chtěla sem vás poprosit o jednu věc, jak budu v porodce, napište mi do IP jak je na tom edit, jestli už má mimčo atd, nebo jestli některá další už taky nebudete rodit chtěla bych o tom vědět dřív než se vrátím z porodnice, přítel mi to předá :slight_smile: a dá vědět sem o mě až se narodí
18. zář 2009 v 16:37  • Odpověz
autor
even a kdo ma na tebe tel.cislo???
18. zář 2009 v 16:48  • Odpověz
evena: neboj, určo dáme vědět :wink:
18. zář 2009 v 18:41  • Odpověz
evena jestli budeme psát všechny, tak budeš mít v IP zpráv, že se v tom přítel nevyzná:grinning:
18. zář 2009 v 19:01  • Odpověz
autor
http://www.youtube.com/watch?v=HGxPoNBCGN8&feature=fvw

holky mama ve 33tt co ceka patercata:D
18. zář 2009 v 19:08  • Odpověz
autor
http://www.wilkinsonquints.org/videos.html

a tady jsou jejich videa(ty posledni 2) jsou tak kasrny!!!! a hned jich je 5 najednou :dizzy_face: :dizzy_face: v galerii maji i rodinne foto cele rodinky:grinning:
18. zář 2009 v 19:20  • Odpověz
PIPII - děti jsou nádherný, ale spokojím se s naším jedním raubířem :wink:
18. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
EVENA - nebylo by lepší některé z nás dát na tebe telefonní číslo, že by ti zprávy došly rovnou?
18. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz
Ahoj holky, i já jsem si dnes užívala poslíčky. Stála jsem ve frontě u kasy a chytli mě bolesti do podbřišku, prostě ¨bolest jak při MS, dalo se to v pohodě zvládnout. Jen jsem si potřebovala někam sednout, nebylo bohužel kde, tak jsem se ópřela o košík. V obchodě jsem byla s mamkou a ta mi povídala, jak v těhu měla pořád hlad. Třeba i ve frontě žvejkala rohlík :slight_smile: Ještě, že jsem tímto byla uštědřena, protože pokud bych se pořád ládovala, tak jsem koule.
18. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz
pipii ty videa super :grinning: ale tohle mít doma musí být masakr :grinning:

tel. na mě nikdo nemáte a já taky na žádnou z vás nemám že bych třeba hned po porodu dala vědět ... ale stačí mi ta IP, je mě to celkem jedno, jak to budete řešit vy? tel nebo to vyřídí váš manžel tu přes koníka?

abych teda neměla zavalenou poštu, tak bych mohla poprosit pablinku, ta je tu každý den jestli by mi písla do IP jak to vypadá s edit a případně kdo budete rodit další :slight_smile: ... tak co pabli? a kdybys rodila ty tak by tu štafetu někdo převzal :grinning:

holky vrtá mě hlavou kde budu až mi porod budou vyvolávat, nevíte to někdo? to už dostanu ten porodní box nebo se bývá na nějakém pokoji? chtěla bych být totiž aspoň chvíli s přítelem až mě tam večer zaveze a jestli budu jen někde na pokoji tak to asi nepůjde, předpokládám že na boxu by semnou být mohl, právě že nevím jestli čekají s tím přesunem na por. box až když sou nějaké ty kontrakce nebo mě tam šupnou hned, chtěla bych to vědět dopředu a zapomněla sem se zeptat ...
18. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
EVENA - já myslím, že je potřeba se domluvit a že chceš tam mít manžela
18. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz
myslím že kdyby mě nejdřív šoupli někam na pokoj tak tam přítel nemá co dělat, kor kdybych tam byla s nějakou další ženskou že, právě že vůbec nevím jak to chodí, je totiž dost možné že čekají s přesunem na box až jak bude jasné že opravdu rodit budu, vzhledem k tomu že vyvolání může trvat třeba i 2, 3 dny, tak bych jim to blokovala
třeba sem zítra zavítá edit, bude podstupovat to samý, tak třeba je moudřejší jak já :slight_smile:
18. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz
Dobré ránko,dneska strašim od 5,manža vstával do práce a já už neusnula....včera večer mi odešel pořádný kus zátky a pořád po kouskách odchází...četla sem,že to může znamenat porod do 24 až 48 hod. a nebo taky za týden až dva :grinning: Jak si to mám asi přebrat :grinning: Podbřišek a čípek mě bolely fest, tipuju to na další pozvolné otvírání...
19. zář 2009 v 07:44  • Odpověz
DANUSCH - tak už se to rozjíždí!!! Buď ráda. Musíš holka počítat se vším. Já v noci taky nemohla spát, čípek mě až píchal a lítala jsem na záchod. Prostě nejhorší je to v noci, to mě bolí snad všechno. I nohy, což nechápu.
19. zář 2009 v 08:22  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

evena: jojo, napíšu ti :slight_smile: když nebudu taky rodit :grinning: Jinak u nás bys byla rozhodně na pokoji, tady jedou ženský na box, až když se víc otevřou a je to fakt už k porodu, pak se volá až otec (ale v tom jsme trochu raritka)... V tom jsem záviděla lucajdak, jak ji dali hned na sál a čekali pak na kontrakce společně s manželem, to bychom tady bohužel nemohli...

danuš: noooooo, to vypadá zajímavě... :grinning: Takže ta zátka jde bezpečně poznat, jo? :confused: Já nic, akorát mě celou noc v různých (myslím, že různých) intervalech bolel podbřišek, jen slabě, ale pokaždé mě to vzbudilo, tak jsem teď taková nedospaná...
19. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
makka: taky mě v noci bolí nohy, lýtka, třísla i chodidla, podkládám si je teď kojo polštářem, ten jsem dřív měla na podkládání břicha, ale to je teď tak velké, že v klidu může ležet "vedle mě" a žádnou podpěru už nepotřebuje :grinning:
19. zář 2009 v 08:59  • Odpověz
PABLi - já si spíš připadám v noci jak namožená, nohy i břicho bolí. Teď mám poslíčky a je to opravdu takový pocit, jako když čekáš měsíčky, takže čekám co ze mě vyteče :wink: Takže děkuji za radu, nohy si budu podkládat, i když to není nic moc pohodlné. Přes den o nohách ani nevím. Právě jsem se také chtěla zeptat Danusch jestli je ta zátka poznat, abych něco neprošvihla.
19. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
Ahoj holky! Danu mě, pokud je to zátka, tak odchází už tři dny:grinning: a krom toho se neděje vůbec nic....dneska jsem se probudila čilá, vyspaná, bez veškerých bolestí....prostě sranda, asi ani rodit nebudu:grinning:.....u nás, pokud je volný box, tak se jde rovnou na něj
19. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
tegga: sákryš, jak vypadá ta zátka? Není na netu nějaký obrázek? :grinning: :grinning:
19. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
PABLi - pokud tam nějaká fotka je, tak jí moc vidět nechci, to musí být humáč. Ať ti to holky popíšou jak to vypadá. Spíš by mě zajímalo, jestli to má nějaké zbarvení.
19. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
makka: prý by to mělo být rosolovité a do červena/růžova :grinning:
19. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
PABLI - tak u mě opravdu nic takového nevytýká. Dnes mi doveze kámoška zbytky pracích prášků pro malého. 1,9 kg Lovely, kyblík tablet na praní, aviváž a chce za vše 100 Kč. Takže krásná cena.
19. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
makka: super cena :slight_smile:
19. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.