• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
pabli-je to fakt hustý hlen,nezaměnitelný s výtokem, prostě sliz s příměsí krve i bez ní...drží pohromadě a budu nechutná-při utírání se z tebe jakoby táhne ne teče.....pardon
19. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
danuš: díky za naturalistický popis :grinning: né, fakt dík :slight_smile:... ale někomu ani žádná nevypadne, tak uvidím... :wink:
19. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
pabli-no mojí mamce právě vůbec neodešla a během porodu už to pak nevnímala,co z ní všechno jde....
19. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
ahojik..tak ve me dneska amalka starsne radi a moooc to boli:-X strili mi to do trisel. V noci jsme zacala panikarit, mela jsme promocene kalhotky,kapla jsme ale ten roztok a nic se nezabarvilo, takze to plodovka nebyla.

Holky ja se starsne tesim na ty vase miminka..
19. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
danuš: no, moje mamka taky o zátce nic neříkala, i vodu že jí píchli až na sále... říkala jen, že ji začalo trochu bolet břicho, tak usoudili s taťkou, že už je to ono a vyrazili (mě rodila ve městě 20 km od místa bydliště, tak jeli, ségru rodila v místě bydliště, tak tam došli procházkou :grinning: )... nicméně pokaždé že je ještě čas, tak jí dali něco na uklidnění bolestí a poslali ji na pokoj spát a taťku domů :slight_smile:... Taky říkala, jak je to prostě jiný, že teď máme tolik informací, že vůbec nevnímala třeba, jestli jí kopeme víc ráno nebo večer nebo po sladkém apod., monitor tehdy taky nedělali, takže ani neřešila, jestli tam budeme vzhůru nebo nebudeme...
19. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
pipiii: ahoj, asi jsi furt vzrušená :grinning: :grinning: furt nějaký tekutiny, si zakaž ty erotický sny :grinning: :grinning:
19. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
pabli-to jo,je to už moře času,co naše mamky rodily.....všechno je jinak......ale já si sem 100% jistá,že to je zátka
19. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
danuš: jojo, já ti věřím, že to je zátka :wink:
19. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
pabli-jak říkám,jestli ti pak taky vyjde,tak mi dáš za pravdu, že se nedá zaměnit... :wink:
19. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
autor
pabli, me se dneska zdalo neco starsne stresujiciho:-/ z toho jsme se asi pocurala strachy:grinning:
19. zář 2009 v 10:15  • Odpověz
PIPII - taky jsem měla včera takový pocit, že mi praskla plodovka. Jela jsem trolejbusem domů a cítila jsem nějaké vlhko. Najednou na mě všichni koukali, takže jsem si říkala, že je to tady. Nakonec to byl opravdu jen pocit. TAkže pokud budu někam jezdit, tak jedině s vložkou.
19. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
ahojte, pěknou sobotu :slight_smile:
danu to vypadá fakt nadějně s tou zátkou, třeba už to začíná ... :grinning:
takže to spíš vypadá že pokud bude volný box, půjdu tam, to by bylo super, netrápila bych se s těma bolestma sama ale s přítelem
du pokračovat s výrobou dortu, snad se povede :slight_smile:
19. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
EVENA - budete dělat oslavu k narození miminka? Určitě dortík vyfoť, já dělám maximálně nepečený dort z jablek. Na jiný si netroufám. Nasekám na to plno ovoce a všichni jsou spokojení :slight_smile:
19. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
jo jo, dort je k narození malé, ale nějakou velkou oslavu dělat nebudeme, asi by nebyla nálada po porodu, jen rodiče, sourozenci a synovci a snad brzo odejdou :sweat_smile: a nejspíš by mělo vyjít na příští víkend i zapíjení, nevím jak u vás, ale u nás je to zvyk, dítě se musí náležitě zapít aby bylo zdravý, tak snad bude ještě obstojný počasí, venku se dá u ohně sice sedět ještě v listopadu, ale hlavně aby nepršelo :slight_smile:
na dortu není nic složitého, jen se upečou korpusy a pak už se to tam plácá :slight_smile: pro mnohé to bude neuvěřitelný, ale dělám to s přítelem, ten peče, udělá krémy, já jen zdobím, děláme takto několik dortů do roka :slight_smile:
19. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
danuš. doufám, že budeš průběžně informovat, jak to s tebou vypadá! :wink:

evena: u nás se taky zapíjí, ale je to záležitost jen chlapů, většinou zajdou do hospody a propijou celou noc... a většinou ještě než se manželka vrátí z porodnice...
19. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
u nás zapíjí všichni, je nás docela velká skupina a takto je to odjakživa, nezdá se mi fér že by ženský měli sedět doma na zadku a zapíjet jen chlapi, protože je nás hodně a každý je v práci jinak a někdo si bude vybírat třeba volno protože dělá o víkendech tak než se najde vhodný termín tak to trvá, taky se můžeme domluvit až třeba za 14 dní když to dřív nepůjde :slight_smile:
19. zář 2009 v 11:13  • Odpověz
evena: no ale ty stejně nebudeš moct pít, když budeš kojit, ne? a co s mimčem taky? já bych se bála pozvat k nám víc lidí najednou ještě v šestinedělí, aby malýho někdo nenakazil... ale je fakt, že my máme 2+0, tak je to něco jiného asi taky :wink:
19. zář 2009 v 11:15  • Odpověz
mi chcem jen malou oslavu, spíš jen takové to vypítí kávy, sežrání něčeho a pak návštěvu snad napadne odejít :sweat_smile: to se jedná jen o pár lidí z rodiny
na zapíjení jen přítele odvezu do Olomika na barák kamaráda kde se konají všechny naše bečky během roku, podle možností chvíli pobydu, protože se budu chtím pochlubit s malou že :grinning: ... pak se vrátí už sám domů autobusem až skončí, takže ho budu čekat tak v poledne :grinning:
19. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
evena: jo tak to jooo :wink:
19. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz
ahojky všem, omlouvám se,že ruším ve Vaší diskuzi,ale mám pro Vás vzkaz od Ivasy :slight_smile:

Takže její Elinka se narodila dneska v 7:15 s mírami 48 cm a 2,52 kg :slight_smile: Obě jsou v pořádku :slight_smile:
19. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
LILI - moc děkujeme za úžasnou zprávu a IVASY moc gratulujeme. Nakonec nás všechny předběhla :wink:
19. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz
lilisek: ty brďo!!! to je překvápko, že ivase moooooooooooc gratulujeme a přejeme jí i její malé princezničce hodně zdravíčka a brzké propuštění z porodnice :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz
jé,to je úžasný,úplně mi běhá mráz po zádech,že ivasa už to má za sebou :slight_smile: Já mám pořád křížové bolesti a bolí mě čípek...kámoška mi dává max. 2 dny :grinning:
19. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz
makka: jo jo už to má za sebou, malá šla prý napřed zadečkem,ale nakonec to zvládly :slight_smile: jsou to šikuly :slight_smile:

pablinka: děkuji a vyřídím :slight_smile:
jééé včera touto dobou tu byla :slight_smile: to je úžasná zprávička, hlavně ať sou obě v pořádku :slight_smile:
19. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz
no a zapsala jsem míry do naší tabulky :slight_smile:
19. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz
holky, to je supééér teď už to pojede a s miminkama se roztrhne pytel :grinning: :grinning:
19. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz
a dopsala jsem tam i lucajdak do tabulky :wink:
19. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
takže když počítáme 3násobnou matku lucittu, tak už tu máme celkem 5 miminek :grinning:... s max. váhou 2,52 kg (Ela, od Ivasy) :slight_smile:
19. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.