• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
jeee, no to je super!!!! ivas...juuchuuu! krasny prcek!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
jéééé, tak to je mazeeeeec:grinning:...super, že už se to rozjíždí:slight_smile:....
19. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz
pipiii, tegga: no a co vy? jak je? :slight_smile:
19. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz
autor
pabli, me boli dost podbrisek a strili mi to do praveho trisla... jinak asi nic a zehlim :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
19. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz
pipiii: nojo, no... prostě klasika, viď... :wink: snad to brzy přejde, porod bude rychlý, co nejméně bolestivý a Amálka zdravá na světě :slight_smile:
19. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz
autor
pabli, ty jsi dobra vestkyne:D tak snad to vyjde:grinning: hlavne abych dojela vcas do jablonce:grinning: potom uz bude vsechno ok:grinning:
19. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz
pipiii: pohodový porod může být i v autě :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz
autor
pabli, no to nevim:grinning: kdyby byla komplikace...brrrrrr, na to nechci ani pomyslet:-O dneska v noci se mi vraceji rodice, takze si amalka pockala na babicku a dedu:slight_smile:
19. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz
jééééé máme další miminko ivasa moc gratuluju k Elince má krásný míry tak ať jste obě v pořádku a těšíme se na fotečky :dizzy_face:
19. zář 2009 v 15:33  • Odpověz
pipiii: juuu, to to uteklo, mi to přijde, jak kdybys psala předevčírem, že jedou vaši na dovču :slight_smile:
19. zář 2009 v 16:30  • Odpověz
mám instrukce od kámošky-večer si dávat horkou vanu a sex a do pondělka je to tu :grinning: nevěřííííííííííííííííím
19. zář 2009 v 16:58  • Odpověz
mě je úplně krásně:grinning:nic mi není, nic mě nebolí, poslíčci přestali, jsem nějaká pohyblivá, plná elánu, prostě pohoda.......já budu rodit tak za měsíc asi:grinning:
19. zář 2009 v 16:59  • Odpověz
autor
danus, myslim ze v tom sexu to opravdu neni:grinning: a ta vana taky ne:D jak rikam holky z rijnovek to tak delaly a prenasely:grinning:
19. zář 2009 v 17:00  • Odpověz
danu, oboje už jsme aplikovali a nic z toho:grinning:
19. zář 2009 v 17:02  • Odpověz
jako já bych ty prcky zbytečně nehonila ven, až budou chtít, tak vylezou :wink: :grinning:
19. zář 2009 v 17:03  • Odpověz
Tak já se v horké vodě koupu už od začátku těhu a to mě kámoška varovala, že tím si přivodím předčasný porod. Nevěřila jsem jí, přece těhu není žádná nemoc a nic se nestalo. I když mě to vrtalo v hlavě. Takže si myslím, že horkou vanou prcky nevypudíme. Podle mě je to jen na nich, jak se rozhodnou.
TEGGA - taky se dnes cítím fajn, ale malej si to vynahrazuje v noci, kdy si snad hraje s mým čípkem a já lítám pořád na záchod.
19. zář 2009 v 17:10  • Odpověz
Ahoj holky,
Ivasa gratuluju k Elince to je krásné. Dneska je to už druhé miminko. Na jiné diskuzi kam chodím taky kamarádka dnes porodila, ale chlapečka s pořádnými mírami 3900 a 53cm tak že by to dnes ještě do třetice někdo stihl?
19. zář 2009 v 17:18  • Odpověz
ty bolesti co mám několik dní v břiše se dnes dost brutálně vystupňovali a je mi na zvracení, tak mě napadá abysme nejeli ještě dnes, přecejen mě přítel předpověděl porod na zítra na 20.09 h. :grinning:

dort je hotový
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3299581#navigator
19. zář 2009 v 18:04  • Odpověz
autor
even, teeeda ten dort je neskutecny!!! to bych nikdy nedokazala:D asi by me slo to zdobeni, ale upect bych to nedokazala:grinning::grinning::grinning: drzim tobe, manzilkovi a mariance starsne moc palecky, at to zvladnete dneska, nebo zitra, hlavne at je vse v poradku :dizzy_face: :dizzy_face: chci se jen zeptat jake ty bolesti mas? kde atd...prosim:slight_smile: diky moc
19. zář 2009 v 18:17  • Odpověz
EVENA - dort je hezčí jak od cukrářky, opravdu se moc povedl, škoda ho sníst :slight_smile: Holka, myslím že se mimčo chystá dřív, takže opravdu je potřeba počítat se vším. Také se nám líbilo datum 20. 9. 2009, ale pochybuji, že se to rozjede, protože jsem v pohodě.
19. zář 2009 v 18:37  • Odpověz
jé evena ty jsi šikula:slight_smile:...moc pěkný dortík
19. zář 2009 v 18:59  • Odpověz
holky díky, ale půlka chvíli patří příteli :grinning:
pipii jako při dost silné MS, ale nebolí mě jen podbřišek, ale uplně celé břicho + ještě jakoby mě na něj někdo tlačil, malá se tam dost napíná /ale to bylo včera horší/ ... to sem právě koukala dnes že ivasa má v albu popsaný podobný obtíže :grinning:
snad do porodky nepojedeme, musela bych totiž jet v teptákách :grinning: já blbec sem si totiž vyprala oboje těhu gatě na zítra a neměla bych v čím jet, trochu sem neuvažovala no ...
19. zář 2009 v 19:15  • Odpověz
autor
even, ja mam ty menstruacni bolesti taky...no jsem zvedava..ja si pripadam na pordo uz 14 dni:grinning::grinning::grinning:
19. zář 2009 v 19:20  • Odpověz
Holky, tak jak?
19. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz
makka já stále 2 v 1 a bolesti čím dál větší, strašně se mi napíná břicho a mám ho tvrdé, mám pocit že chce vylíst pupíkem, ale musí počkat, gatě na cestu do porodnice mám ještě mokrý :grinning:
19. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz
ahojky holky....tak to je paráda..další miminko.... :slight_smile: :slight_smile: Ivesa moooc GRATULUJU k Elince.... :slight_smile: :slight_smile:

Holky my zatím stále 2 v 1
20. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
autor
ahojik holky...tak ze me dneska vyslo trochu tahleho hlenu,jako husty soply:grinning: ale bez krve, takze uvidim jak zitra, zda toho bude vice :wink:
20. zář 2009 v 08:56  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

mně taky furt bolí břicho jako při MS, zas mě to v noci budilo, večer pomohla sprcha asi na hoďku, pak se bolesti vrátily... no, ale jinak vše při starém :slight_smile:

evena: tak cooooooo, ještě jsi tu? :slight_smile:

pipiii: zátka? :confused: :slight_smile: :wink:
20. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
autor
pabli, nevim:D ale vypada to ze asi jo... ted jsme mela pouze tekuty kremkovity, tohle se tahlo jak hlen... ale jak rikam bez primese krve, v tom 32tt to bylo jeste vice hustci a naruzovele.
20. zář 2009 v 09:02  • Odpověz
pipiii: uvidíš, no, třeba je to zas jen výtok :confused:
20. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.