• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
pabli, takovy vytok jsem nikdy nemela jen tak..jedine kdyz jsme spolu soulozili a vychazelo ze me sperma..neee jsem nechutna, ale my jsme spolu 1,5mesice nespali:grinning:
20. zář 2009 v 09:15  • Odpověz
autor
pabli, uvidim jak zitra, treba odejde velika cast, danusce take odeslo jen malinko a druhy den hodne.
20. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
pipiii: jen 1,5 měsíce? to je malounko :grinning: :grinning: :grinning:
20. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
autor
pabli, nooo jooo, vy jste blazni:grinning: my spolu nespime od toho jak mi odeslo cast zatky a krvacela jsem..to me nadobro odradilo.
20. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
Dobrá ránko :slight_smile: jsem stále 2 v 1, včera horká vana,dneska ráno báječný sexák a dobrá snídaně :grinning: Kromě nočního brnění,ze kterýho mi hrabe, je mi výborně a nic mě nebolí :dizzy_face:
20. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
tak to jsem zvědavá,jestli evena porodí dnes/zítra :slight_smile: kalhoty jí snad už uschnuly :grinning:
20. zář 2009 v 09:20  • Odpověz
autor
ahojik danus, ja uz musim letet, ale jak ti odchazel ten hlen prvni den, jaky byl?
20. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
danuš: ahoj, tak to ses měla hezky :slight_smile: závidím ti, že tě nic nebolí...mně furt bolí to břicho, už je to únavný... :unamused:
20. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
pipi-strašně hustý,táhnul se,průhledný s trochou tmavé krve....ty už se v tom nevyznáš viď,pořád z tebe něco vychází snad celé těhu :grinning:
20. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
pabli-no však to brnění je kolikrát skoro na brečení....krásně si spinkám a vzbudí mě bodavě-brnící bolesti rukou a prstů :unamused: 3x za noc
20. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
danusm to teda, uz nevim ktera bije :confounded:
20. zář 2009 v 09:27  • Odpověz
já když si vemu,že po zátce to může přijít za 24,48 hod. nebo i 1-2 týdny,tak už se ani moc nevzrušuju...........
20. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
hlavně spoustě těhulí ta zátka neodejde....až pak na sále...žádná z kámošek to neměla....ani mamka
20. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
autor
nebo si to nepamatuji, nebo o tom nikdy neslysela:grinning:
20. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
ahojte, pěknou neděli si sobecky popřeju hlavně sobě :grinning: a samozřejmě edit, ta si taky užívá poslední den doma :grinning:
večer mě dvakrát vzbudila šílená křeč v podbřišku a nešlo to moc rozchodit, ale ráno naprosto v pohodě, jen ta bolest jako při MS, ale ne tak silné jak včera
je to divný, ale včera večer sem si všimla že mě o dost ještě kleslo břicho, udělal se mi uplně dole takový jakoby špek :grinning: tak se asi ještě posunula nebo co :confused:
sem příšerně nervní, je to dost blbý vědět svůj den D a hodinu H takto dopředu, musí být super rodit přirozeně ... trochu doufám že se mi porod rozjede dřív, ale to by byla asi už pěkná haluz ... to slovo RODINA už se mi strašně moc přiblížilo :grinning:
edit tu nebyla dva dny, tak třeba už má prcka :slight_smile:
20. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
Ahojík holky! Na mě dneska padla nějaká deka, že mě nic nebolí a nic mi není:grinning:......evena budu držet pěsti, aby to bylo co nejrychlejší a krásně jste to s prďolkou zvládli :wink:
20. zář 2009 v 10:48  • Odpověz
EVENA - ano, je to nervák, ale asi bych byla trošku nervní a trošku natěšená. Ale určitě bych se hrozně na prcíka těšila.
Má někdo na EDIT kontakt?
20. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
TEGGA - já si jen bolesti užívám v noci, což mě nutí pořád lítat na záchod.
20. zář 2009 v 11:30  • Odpověz
danuš: však jo, to brnění musí být děsný, toti fakt nezávidím!
evena: držím palce, ať si dnešek pěkně užiješ a zítra už máš malou u sebe :slight_smile:
tegga: jo, to jsem taky vždycky naštvaná, když mi třeba den nic není... pak jsem zas naštvaná, když mám den bolesti v podbřišku a nic z toho :grinning:

Jinak jsem se dozvěděla od mamky, že mně (prvorozenou) rodila 3 h a ségru 2 h :grinning: Tak jsem zvědavá na sebe, kéž by bylo toto dědičné :slight_smile:
20. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
no jo pabli, ale mě už je takhle dobře asi tři dny, fakt už nevím, jestli si jako prďoch usmyslel, že v tom pupku ještě měsíc pobude :astonished: :grinning: ..........mě by to bylo jedno, ale já se bojím, aby neměl 4 kila a já ho pak nemohla vytlačit:slight_smile:......mě teda mamka jako prvorozenou rodila skoro tři dny, takže já doufám, že to dědičný není:grinning:
20. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
ahojik holky:slight_smile: tak byli jsme se podivat jak to jde s nasim byteckem, stale je to takova hruba stavba, takze nic moc... obklady v koupelne me docela zklamaly, jsou sedobile:-/ ale coo nooo. Potom jsme si skocili s tchanovcema na obed a mela jsem vyborny kureci prsicka v syrovem testicku ale k tomu byli smrdlave brambory:grinning::D:grinning: od tchane jsem dostala krasny overalky new born:slight_smile: :dizzy_face: a ted jsem rada ze sedim... ty bolesti v podbrisku mam dost silny, kdyz chvili stojim..brrrr:X
20. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz
autor
http://pipiii.rajce.idnes.cz/byt_Reporyje_20.9.09/#album

tady budeme bydlet, zatim to vypada temer jak hruba stavba:D
20. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz
pipiii: vypadá to krásně... a vypadá to hodně velký... kolem to má m2? No.. ono když se to zastaví nábytkem, tak to zas bude jiné, viď..
20. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz
autor
ma to 75m2 :wink:
20. zář 2009 v 15:06  • Odpověz
autor
http://pipiii.rajce.idnes.cz/byt_Reporyje_20.9.09/#album

ted jsem tam vlozila jeste nakres toho bytecku
20. zář 2009 v 15:10  • Odpověz
pipiii: 75 m2, to je super :slight_smile:
20. zář 2009 v 16:23  • Odpověz
edit nerodíš už :confused:
pipii kdy že se máte stěhovat? škoda té koupelny, ta je taková smutná, ale třeba až se to zaplní tak se to rozzáří :slight_smile: ale dobrý, docela dost oken tak to bude asi dost světlý byteček
mě už se to krátí, odpočítávám hodiny ... stále dost smíšené pocity, radost i panika zaráz :sweat_smile:
přítel mi vaří takovej pozdní obídek hermelín + brambůrky, tak už se těším
tchýně už se přítele ptala co prý děláme ještě doma, jaktože ještě nerodíme :sweat_smile: , když bouchnou vrata tak už vylízá jestli někam nejedeme :sweat_smile: no vzhledem k tomu že sme nikomu z rodiny ani přátel neřekli že dnes nastupuju do porodky by mě dost mrzelo kdyby to zrovna tchýně vyslídila, asi se pak budeme muset potichu vyplížit z baráku a modlit se aby neslyšela startování auta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2009 v 16:48  • Odpověz
to břicho mě kleslo dnes ještě víc, nikde sem nečetla že by tak okolo termínu ještě mělo klesat tak nevím co to má být, nestalo se vám to taky některé?
20. zář 2009 v 16:50  • Odpověz
holky, v jedné diskuzi jsem narazila na pěkný odkaz: http://www.medias.cz/kozeluhova/index.php?menu=novorozenci#home
20. zář 2009 v 17:02  • Odpověz
evena-takže jdeš na vyvolání??? Nebo jak to teda dopadlo??Já zatim nic,v pátek ta zátka a bolesti,ale dneska mi nějak nic není :grinning:
20. zář 2009 v 17:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.