• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
evena: rodit hlavně nenápadně, co? :grinning: ... já mám právě břicho pořád celkem nahoře, i když se všem na fotkách zdá, že je dole, ale je tak dole prostě pořád, a neklesá ani o kousek
20. zář 2009 v 17:04  • Odpověz
autor
danus, me ted ty bolesti take povoluji:grinning: brisko me bolelo pouze jak jsem chodila, podivej se na nas bytecek:slight_smile:

even, stehovat se budeme koncem listopadu, nebo pred Vanocema, tezko rict...vedlejsi byty maji nektere oranzove koupelny, nektere sede...brrrr, co nadelam:-/
20. zář 2009 v 17:08  • Odpověz
pipiii: já bych tu šedou koupelnu vybavila červenýma doplňkama :wink:
20. zář 2009 v 17:10  • Odpověz
autor
pabli ale jake doplnky?:grinning: prece nebudu kupovat sampon na vlasy kvuli barve a kupovat novy rucniky:grinning::grinning::grinning: na to prdim:grinning: ja udelam obrazky z barvicek na sklo a nalepim to nad vanu:slight_smile:
20. zář 2009 v 17:20  • Odpověz
pipiii: já nevím, třeba čajové svíčky v červených kalíškách na vaně, červená váza s takovou tou zelenou kytkou, co roste v koupelnách (potřebuje vlhkost), od rodičů si přej k Vánocům červený ručníky... No ale hele, známí si takhle třeba kupují oranžové a zelené sprcháče, aby jim ladily s koupelnou, a vypadá to dobře... šampon jde taky přelít třeba do nějaký pěkný červený lahvičky :wink:
20. zář 2009 v 17:22  • Odpověz
autor
pabli, na to asi kalim:grinning: uvidim jak to tam potom bude vypadat, budou tam hracky pro prcka atd...takze kytky a nejaky vazy nepripadaji v uvahu, navic tam nebudou zadny policky, nesmime tam v koupelne vrtat:-/ naprd:-/
20. zář 2009 v 17:26  • Odpověz
pipiii: jeee, to je blbý, že si tam nemůžete dát poličky a tak!
20. zář 2009 v 17:29  • Odpověz
autor
pabli, to my jeste nevime vubec...je to pronajem...takze je to docela slozite, bylo neco jako ze si nemuzeme dat ani garnyze a vrtat v byte, ale to je asi hovadina, do toho bysme jinak nesli! takze se to musi jeste zjistit...
20. zář 2009 v 17:31  • Odpověz
pipi-není to zase tak hrozný ta šedá...stejně to není finální bydlení,chcete přece pak svoje.....hele kámoška v Belgii-ty měli dokonce povolený jen bílý záclony-aby všichni v těch bytovkách měli stejný a nekazilo to estetický dojem........a nesměli vymalovat barevně atd..
20. zář 2009 v 17:48  • Odpověz
danuš: evena jde dnes večer (ve 20:00 h) na vyvolání a a edit jde na vyvolání zítra ráno :slight_smile:

pipiii: nojo, já vidím novostavbu a zapomínám, že to bude podnájem :slight_smile:
20. zář 2009 v 18:00  • Odpověz
autor
pabli, jj podnajem:slight_smile: budeme tam tak 3 roky... potom hyposka a neco naseho:slight_smile:
20. zář 2009 v 18:07  • Odpověz
PIPII - taky bych do té koupelny šoupla něco do červena, tu šedivou to krásně rozzáří. Stačila by jen předložka před vanu a nějaké ručníky. Hele v Ikei toho mají, nějaké blbůstky.
Teď mě chytli takové blbé tlaky jako na konečník. Zajímalo by mě, jestli vždycky musí odejít zátka, nebo lze porodit i bez toho.
20. zář 2009 v 18:12  • Odpověz
autor
hoolky, nebojte ja si poradim:grinning: neco vymyslim, mame cely byt do cervena, takze to udelame i tam:slight_smile: a do koupelny taky neco strcim:grinning:
20. zář 2009 v 18:14  • Odpověz
makka: zátka ti může odejít třeba až na sále a nemusíš si toho ani všimnout!
20. zář 2009 v 18:15  • Odpověz
PABLi - tak to je super, myslela jsem si celou dobu, že porod začíná většinou odchodem zátky. Takže opravdu nevím, čím se mám tedy držet.
20. zář 2009 v 18:19  • Odpověz
autor
makka, tezko rict ceho se drzet:D:grinning::D asi te plodove vody... :grinning: nebo kontrakcemi, ktere nepovoluji ale zesiluji a jsou cim dal castejsi...
20. zář 2009 v 18:22  • Odpověz
tak já se s váma loučím, za hodinu vyjíždíme
mám takový pocit že by se mi porod asi rozjel brzo i bez vyvolávání, je mi zle, břicho děsně píchá, tlačí ... žaludek na vodě a to břicho co mi kleslo mě připadá že je každou hodinu níž a níž a v rozkroku sem příšerně nafouklá :sweat_smile:
byla sem nervozní z toho co bude a tak sem se ptala přítele jestli ten porod zvládneme ... a on prý že když sme zvládli výrobu, proč bysme nezvládli porod :sweat_smile:
tak se tu držte, určo než se vrátím z porodky tak tu bude miminek ... :slight_smile: tak ať můžu pak číst jen samé dobré zprávy
a dejte vědět jak je na tom edit, je mi fakt divný že tu dnes není

pa a držte se !! :slight_smile:
20. zář 2009 v 18:33  • Odpověz
ahojky holky...tak já jsem dneska taky nějak v pohodě...

co se týká toho hlenu tak pipiii já s tama taky něco podobného tahám,...ale už asi 4 nebo pátý den...je to jak sopel...
20. zář 2009 v 18:34  • Odpověz
evena hodně štěstííí....
20. zář 2009 v 18:37  • Odpověz
autor
even: STRASNE TI DRZIME S AMALKOU PALCECKY!!!!! ozvi se az se na ozvani budes citit!!:slight_smile: ja ti tak zavidim, ze zachvilku budes drzet prcka u sebe!!!! neboj, zvladnete to holky!!!!

renu, ja jsme to mela jen rano, ted behem dne uz nic...
20. zář 2009 v 18:38  • Odpověz
pipiii já to máám nějak pořát...
20. zář 2009 v 18:39  • Odpověz
EVEN - držíme palečky a určitě to v pohodičce zvládnete. ZÁVIDÍM TI, zachvilku budeš mít prcíčka u sebe. Možná je ti špatně ze stresu, ale k porodu to také patří.
20. zář 2009 v 18:59  • Odpověz
autor
renu, tak uvidis, zda z tebe potom vyjde najednou dost velikej kus az zelatinovy s krvi..ty to mas s krvi?! nebo bez?

holky ja jsme ted strasne prezrana!:-O mela jsem obalenou cuketu s bramburkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2009 v 19:06  • Odpověz
evena: držím pěsti, ať je vše OK!!! :slight_smile:
20. zář 2009 v 19:06  • Odpověz
pipiii bez krve...
20. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz
holky evena a edit moc na vás myslím, mám z toho úplně husinu:slight_smile:.......ať je to co nejrychlejší a máte pr´dolky u sebe :wink:
21. zář 2009 v 07:11  • Odpověz
dobré ránko holky.... :slight_smile: jáá jsem taky zatím 2 v 1 :frowning2:
21. zář 2009 v 07:54  • Odpověz
Poslušně hlásím, že jsem také 2v1 a celkem v pohodě. Dnes jdu na poslední diaporadnu.
EVENA a EDIT - krásné porody a držíme palečky
21. zář 2009 v 08:23  • Odpověz
makka aby jsme to taky měli už zasebou že jo?? :slight_smile:
21. zář 2009 v 08:26  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:
Dnešní den patří eveně a edit - no a pak někomu kdo by se chtěl třeba přidat?!? :grinning: Já už bych to chtěla mít taky za sebou!!!
21. zář 2009 v 08:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.