• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
danu jaké máš brnění??
21. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
renu-14 dní můžeš být v klídečku :wink:
Dneska mám přesně měsíc po poslíčcích.....ale nic si od toho neslibuju.....ty jo,evena už to má asi za sebou nevíte??????
21. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
jj danu snad ještě 14 dní vydržím...uvidím co zítra poradna...
21. zář 2009 v 11:30  • Odpověz
evena podle mě má už mimi...máte na ni někdo číslo??
21. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
renu-jako když si přeležíš třeba ruku a máš v ní mravenčení...za chvíli tě to přejde, tak mě to nepřejde a trvá to třeba hodinu v kuse a pořád se to vrací a spíš už to bolí než mravenčí....už 3 týdny
21. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
jééé tak to musí být nepříjemné...a kde tě to chytá??do bříška??
21. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
já mám v mobilu pablinku,teggu a pipi
21. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
renu-ne ne,do rukou!!!!Do obou,hlavně od loktu k prstům,někdy už od ramene.....
21. zář 2009 v 11:33  • Odpověz
danu pošlu ti číslo na sebe do IP kdyby něco...ju??
je to tlakem plodu na páteř a změnou těžiště atd...prostě od páteře :unamused:
danu a co ti na to řekl doktor??
21. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
hm...tak to ti nezávidím..
renu-jasně...
Ahoj holky :slight_smile:

konečně nám jde net tak doufám, že už to nebude stávkovat

even a edit myslíme na vás ať máte pohodový porod a holčičky brzo u sebe :dizzy_face:

jinak ještě tu máme na výběr jméno LAURA versus GÁBINKA takže teď babo raď vůbec nevím, na Laurinku jde jenom Laura a Laurinka víc mě nenapadá, za to na Gábinku toho jde hodně, ale zase je to dlouhý jméno a jak se jí to bude pak psát to G no poraďte budu ráda za každý názor jsem z toho už nešťastná :pensive:

dneska jsem dokoupila poslední věci jako kojo podprsenku, vložky ještě do zásoby, nějaké plínky a kábátek pro mimčo a už jsme kompletní, takže už můžeme rodit :grinning:

večer jsem měla zase pěkný bolesti tak jsem jako doufala, že by mohlo něco bejt a zase prdlačka :grinning:
21. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
no že to je od páteře...po porodu to přejde,ale mám si dávat pozor na ohýbání a zvedání věcí v 6nedělí....že ty nervy jsou po porodu uvolněné a tak....mám na to B-komplex,ale pomohlo to tak o 5%,nejhorší to je v noci,vleže....takže pomáhá chodit
21. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
danuš takže v neděli už budeš prcka u sebe to je hezký, stejnak tomu nemůžu pořád uvěřit, že už se tu rodí fakt to uteklo :astonished:
21. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
winii ahojky.... :slight_smile:

já bych byla pro Gabču... :slight_smile:
21. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
winii-ahojky :slight_smile: taky jsem tenkrát měla mezi holčičíma Lauru,Gábinku a pak ještě Anežku a Amálku.....favoritka byla Anežka-líbila se manžovi i všem a není to tak častý...NApiš si obojí s příjmením, taky třeba když by pak ráčkovala,tak by byla LAura za trest :wink: těch zdrobnělin taky moc nevymyslíš.....Já teda doufám,že náš Ondra ráčkovat nebude :grinning: :wink: vyber to,co je srdci bližší.....většinou se člověk vrací k prvním favoritům...
21. zář 2009 v 11:42  • Odpověz
winii-každopádně hlasuju pro Gábinku, sice tam je taky vlastně R :grinning: ,ale je to hezčí než Nela (těch je plno) a i než Laura...
21. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
danu ono je hezké i třeba Gita....
21. zář 2009 v 11:49  • Odpověz
renu-to by u mě neprošlo, jezdila jsem na kobyle jménem Gita :wink: tu Nelu měla winii jako původní verzi jména
21. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
holky díky za vaše názory já už sem z toho úplně vyřízená jak se to pořád mění tak se mi už nic nelíbí ale pro tu Gabču jsem taky víc než pro Lauru, dneska už to asi napíšeme do papíru, jinak to budem pořád měnit

co plánujete k obědu já chci udělat plněný kuřecí řízky s br.kaší, ale nějak se nemůžu dokopat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
autor
ahojik, uz mi je trochu lepe... Me se take libi Gabinka:slight_smile:

danus, to je super ze nejdele v sobotu jdes na vyvolavacku!! mooc ti to zavidim!!!!

holky ja mam cislo na evenu! takze mi bude nejspise psat, alespon mi to pisla do IP.:slight_smile:
21. zář 2009 v 11:53  • Odpověz
winii-já mám kuře po římsku s gnocchi od včera
21. zář 2009 v 11:55  • Odpověz
dneska sem koupila ještě mastičku pupík a takové to chrastítko špendlík-je super lehoučké jako první hračka do ručičky :slight_smile:
21. zář 2009 v 11:58  • Odpověz
jdu si ohřát oběd a pak si pustím pohádku a vytuhnu-musím odhnat to špatný spaní s brněním...a pak vytřu tu chodbu a byt :grinning: zatim pa
21. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz
pipii tak snad ti brzy napíše, že už má malou u sebe :dizzy_face:

jé danuš si mi připoměla to jsem taky dneska ještě chtěla koupit ten pupík gel, musím tam ještě skočit v tejdenku, jinak pořádně odpočívej a užívej si poslendí volný dny kdy si můžeš lehnout jak ty chceš :wink:

tak já jdu na ten oběd už mě chytá hladík
21. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz
autor
holky, hned bych vam pisla, kdyby napsala smsku, ja ji psat nechci... :slight_smile:
21. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz
ahoj holky, jdu na skok, přijeli jsme z města, koupili si větrník a půjdeme koukat na nějaký film s manželem :slight_smile:

danuš: tak už máš aspoň nějakou jistotu, viď, ale třebas se to povede do té doby samo :slight_smile:

evena ještě nic mít nemusí, víte, že někdy je to vyvolávání i na 2 dny... tak asi musíme počkat, ona by určo dala vědět, říkala, že to sem ten její napíše, ne? :slight_smile:

winii: taky se mi líbí nejvíc Gábinka :slight_smile:

makka. třeba ti to řeknou na další KO, že máš přijít příště se sbalenou taškou do porodky, tak to řekli paní minulý týden, byla ve 39.tt a řekli jí, že na příští KO si má vzít tašku, když je cukrovkářka... Taky o tom ani předtím nevěděla...
21. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se vrátila z DIAporadny. Vše je v pohodě, i hodnoty mám skvělé a hlavně jsem moc nepřibrala, což je také důležité. Ptala jsem se na to vyvolání, ale prý se to týká hlavně cukrovkářek, které hlavně hodně nabraly a píchají si inzulín. Prostě tu cukrovku mají hodně špatnou. A u mě je důležité, jak je mimču a to prý musí vědět gyndař. Takže mám být v klidu. Taky jsem už zvědavá, jestli náhodou holky neporodily.
PIPPI - z čeho máš depku?
21. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.