• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
pipii hezký
včera sem dostal od kamarádky super věci, pak nafotím :grinning: :grinning:
24. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz
pipiii: no dobře, tak jedno máš žluté... to se mi taky líbí :grinning:

evena: když já nevím, co je to "bečka", takže si nedovedu představit, jaký je to záhul :grinning:
24. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz
autor
pabli, na jednom mam modre kraliky:grinning:
24. kvě 2009 ve 14:20  • Odpověz
pipiii: :grinning:
24. kvě 2009 v 15:03  • Odpověz
já objednala z MMB zimní kombinézku za 200,- :slight_smile: je suprová... a k ní čepičku, šálku a rukavičky :grinning: prcek už bude na zimu supr připraven :grinning:
24. kvě 2009 v 15:04  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem se konečně dostala k vám abych napsala.
V pátek jsem byla v Olomouci na tom velkém ultrazvuku kvůli pozitivním tripple testům. Pan doktor mimiška hezky zkontroloval no a podlě něj je mimišek v pořádku. Má úplně normální hlavičku, stehení kosti i nostní kůstku tak jak mají zdravá miminka. Tohle když totiž není OK tak je to tnámka Downova syndromu, ale nás mimišek to má v pořádku tak jsem strašně šťastná a zase o něco klidnější. Pro jistotu jsem si ale nechala vzít plodovou vodu a zaplatila si rychlejší výsledky ať se můžu soustředit na učení pri státnicích. V úterý nebo ve středu by mi měli zatelefonovat. Tak doufám, že se ten dobrý výsledek z ultrazvuku jen potvrdí a já si budu moc užívat těhulkování. Jinak od minulého týdne už začínám cítit bublinky v bříšku :slight_smile:
24. kvě 2009 v 16:28  • Odpověz
adellaide: super! gratuluju k ultrazvuku :slight_smile: Pohlaví ještě nevíte? Nebo vědět nechcete? :slight_smile:... Určitě pak napiš, jak dopadly ty výsledky, držím palce!!! :slight_smile:
24. kvě 2009 v 17:00  • Odpověz
Pabli děkuju, napíšu.Ne ne pohlaví vědět nechceme :slight_smile:
24. kvě 2009 v 17:21  • Odpověz
24. kvě 2009 v 18:06  • Odpověz
Jejda tak to je krásné :grinning:
24. kvě 2009 v 18:29  • Odpověz
autor
jeeeee, to bylo krasne!!!!!!
24. kvě 2009 v 18:47  • Odpověz
24. kvě 2009 v 18:51  • Odpověz
Ahojky maminy nějak na vás nemám štěstí
Tak už je země paní Bártová přidala jsem nějaké fotečky :sweat_smile:
24. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz
v uterý jem na ultrazvuk tak se snad konečně dovíme co to bude hned jak to bude možné tak se tu ukážu :dizzy_face:
24. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz
autor
ahojky zrziku:slight_smile:koukla jsme na fotecku ze svatbicky:slight_smile: moooc ti gratuluji a preji vam karsny manzelsky zivot :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hlavne plno laaasky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ja jsem pridala fotecku briska:slight_smile:
24. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz
zrzik: gratuluju k svatbě!!! a přeju hodně spokojenosti a lásky v manželském životě :slight_smile: Jinak tady je prázdno o víkendech (skoro vždy), o odpolednách (někdy) a o večerech (dost často) :slight_smile:

pipiii: pěkný pupík :grinning: takový klučičí :grinning: :grinning: špičatý :grinning:
24. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz
jinak jsem objednala nějaké výzdobky na svatbu (přecejen budeme zdobit auta, ale květiny jsem odmítla, budeme mít medvídky - já nevěstu a přítel medvídka ženicha :slight_smile:... místo myrthy budou jen takové mašličky na klopu, myrthu jsem objednala za 18 Kč 2 metry umělou, je na drátku, udělají se z toho kolečka do okýnek auta, však se budou zdobit jen 4 auta :slight_smile:.... a objednala jsem si ještě krajkový vějíř za 130,-, ten mi budou asi v horku v létě všechny ženský závidět :grinning:
24. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
autor
pabli ahooj:slight_smile: viiiddd??:grinning: spicaty, klucici:grinning::grinning:
24. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
zrzik sluší ti to :slight_smile: a gratuluju :slight_smile:
pipii pěkný břuch, na to že čekáš holčičku ho máš špičatý - na tebe se ta pověra teda nevztahuje :slight_smile:
adel to je skvělý ... holky řekla bych že ty dr. fakt nějak často straší ty maminy a zbytečně je stresují, je to nějaký častý :unamused:
pabli :grinning: no u nás na Hané se asi mluví jinak :slight_smile: bečka = bečka piva, tak se u nás prostě říká posezení s přáteli u bečky piva, zkrátka vypití všeho co teče a snězení všeho co je :slight_smile: :slight_smile: v mým případě to byly ale dva litry kofoly a makrelka :grinning: :grinning:
24. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz
jé pabli vy ste tu taky :slight_smile: a máme stejnou myšlanku - špičaté bříško pipii :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
tak du koukat na telku pa zítra :slight_smile:
24. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz
evena: tak u nás se tomu říká jít na suda :grinning:
24. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz
jo tááák ... tak to bych zas nevěděla co to znamená u vás :grinning: :grinning:
a já si ještě říkala jestli si neděláš srandu, přece každý ví co je bečka :grinning: no jo, každýmu zobák jinak narostl :slight_smile:
24. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
hoolky, jsem zvedava jake budu mit brisko pred porodem..:grinning::grinning::grinning::grinning::grinning: holky za par mesicu se budeme sotva valit:grinning:
24. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
even, u nas se take rika bečka piva:slight_smile:
24. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz
evena: já si pod tou bečkou představila nějaký country bál :slight_smile: neznám to ani z Litomyšle ani z ČB :slight_smile:
24. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz
autor
ja jsem z jablonce a znam to, manzel z pribrami a take to zna:grinning:
24. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=348296

- přidala jsem nějaké objednané věcičky :slight_smile:
24. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz
autor
ahojky pabli, mrkla jsme na ty fotecky, me proste prijde ze ty saty vypadaji jako nocni kosilka na svatebni noc:grinning: ten nahrdelnik je krasny!!!:slight_smile: ale jak rikam ja bych sla radsi do satu:slight_smile: :wink:
24. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz
pipiii: však to šaty jsou :grinning:
24. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.