• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Ahoj holky! Já jsem dneska poběhala půlku města a cítím se čím dál víc fit:grinning:....dau to máš fajn, že máš jistotu, že kdyby nic, tak za týden už to určitě bude:slight_smile:.....já si myslím, že edit už prcka má, protože se tady neukázala už kdoví od kdy a eveně, že teprve vyvolávají....jé renu, na tebe já číslo ještě nemám
21. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz
autor
tegga, me zacina byt fyzicky take cim dal lip:grinning::grinning::grinning: ha..:grinning: asi se sama dneska ostriham:grinning: chytla jsme rapl:D
21. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz
já zase pořád uklízím.......poslední měsíc jsem to celý flákala, protože jsem si připadala jako slon, nebylo mi dobře a tak.....a te´d jsem to všechno za poslední týden dohnala.......je to fakt mazec:grinning:
21. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz
PIPII - jé, jak to děláš, že se sama ostříháš? Já bych vypadala. To je dobře, že se cítíš fyzicky líp, lepší se ti bude rodit.
TEGGA - já jsem uklízela pořád, protože manžílek uklízí hala bala a mě to jen rozčiluje i když vím, že se snaží.
21. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz
makka můj manža neuklízí vůbec:grinning:on raděj řekne, že máme všude krásný pořádek, ať to nechám být....nedávno se strašně divil, jak uklízím koupelku, umývám vanu a tak, že si myslel, že se to vždycky akorát spláchne sprchou a je to:slight_smile:.....ale já to vždycky jen tak pošmrdlala a až teď ten poslední týden mám zase pořádně sílu a náladu na úklid
21. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz
renu dík za čísílko:slight_smile:
21. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz
terčo já jsem zase tak líná že se je to strašnéé... :unamused:
21. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz
já právěže ne a jsem ráda, protože kdybych přenášela a ještě mě bylo tak nanic, jak třeba před 14 dnama, tak by mě to strašbě štvalo, takhle jsem v pohodě:slight_smile:.....a pořád si říkám, ještě do zítřka má prcek pořád čas, to mám prní termín:grinning:
21. zář 2009 ve 14:48  • Odpověz
renu třeba taky na konci těhu, ve 40 tt ožiješ:grinning: a nebo se ho vůbec nedočkáš :wink: :grinning:
21. zář 2009 ve 14:49  • Odpověz
tegga tak to jsem zvědavá jak já dopadnu za 14 dní...
21. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz
autor
holky, snizili nam rodicak!!!! kokoti!
21. zář 2009 v 15:04  • Odpověz
TEGGA - tak manžílek mi řekne, že uklízím líp než on, což je pravda a tak si to raději udělám sama. Hrozné je, že on nemá od své matky vůbec žádné uklízecí návyky. U nich prostě byla vždycky přednější zahrada a doma to tak taky vypadalo. Sice moje mamka je maniak na uklízení, ale určitě to vypadá líp, než bordel. Spíš nesnáším ty překrámovaný byty a šílím z lidí, kteří si všechno vystavují (vázičky, sošky atd.) Prostě jsem z domova jinak naučená, ale musím říct, že jsem si na pár věcí manžílka vychovala.
21. zář 2009 v 15:05  • Odpověz
PIPII - platí to od roku 2010. Jsem zvědavá, jestli si sníží platy poslanci, hlavně že ví, kde ušetřit :confounded:
21. zář 2009 v 15:30  • Odpověz
holky jsem dneska celý den nějak přiblblá,je mi trochu divně od žaludku,brní mě ruce extrémně celý den....mám i nízký tlak.... :frowning2: ale podbřišek+břicho nic
21. zář 2009 v 16:08  • Odpověz
autor
makka, ano plati to od roku 2010, ale snizovat se bude i tech kteri maji treba ted 7600... je to pro vsechny!:-X
21. zář 2009 v 16:24  • Odpověz
DANUSCH - taky mívám takové období, že mi není dobře od žaludku a jsem přiblblá. Kolik jsi toho dnes vypila? Zjistila jsem, že to většinou bývá i tím.
21. zář 2009 v 16:39  • Odpověz
makka-pitím to nebude,měla jsem s sebou pití i v nemocnici na monitoru...piju průběžně celý den.Teď sem si udělala kafe s mlíkem...
pipi-já to slyšela v pátek ve zprávách, nás se to dotkne dvojnásob,protože chtějí taky snížít platy státním zaměstnancům-což je manža!!!! Snížený porodný se nás už nedotkne a mateřskou by nám taky neměli krátit,takže až ten rodičák,kterej je po mateřský,z těch 7500,- na 7000,-.....přitom by stačilo snížit socku notorickým nezaměstnaným, porodný dávat jen na 3 děti a pak už ne.....prostě postihnout parazity a ne nás slušný lidi!!!!!
21. zář 2009 v 16:48  • Odpověz
autor
danus rodicak da 6800:-/ :frowning2:
21. zář 2009 v 16:53  • Odpověz
pipi-jojo psala sem to + - přibližně...je to na dvě věci
21. zář 2009 v 16:57  • Odpověz
DANUSH - souhlasím s tebou. Manžel je také ve státní sféře. Určitě si myslela ty nemakačenky, třeba cikány. Byla jsem 2 roky nezaměstnaná, smaozřejmě jsem docházela na sociálnu. Kdybyste viděly kolik tam bylo cikánů :angry: Hlavně bylo šílený to, že se jich sociální pracovníci báli, takže jim neřekli ani slovo a já jsem musela nosit potvrzení, že jsem se byla ptát na práci. Prostě jim to hrozně prochází. Pěkně bych jim to skrouhla, aby měli motivaci chodit do práce
21. zář 2009 v 16:58  • Odpověz
makka-přesně tak, myslím je a jim podobný....proč by měl někdo,kdo nikdy nemakal mít stejnou mateřskou,rodičák atd. jako lidi,co normálně pracujou,platí nájem,daně atd.......já sem radši dělala půl roku v Delvitě i s VŠ než abych byla na podpoře.....
21. zář 2009 v 17:06  • Odpověz
Určitě by se to mělo nějak zredukovat. Myslím si, že pokud by cikáni chtěli, tak si práci najdou. Jim se pořád vyplatí mít plno dětí, za které dostávají prachy než aby chodili do práce. Když některé cikány vidím, co mají třeba na sobě, nebo mají nejnovější mobily, tak si říkám, že ti si opravdu nemají na co stěžovat!!!!!Hlavně, že jsou diskriminovaný.
21. zář 2009 v 17:09  • Odpověz
PIPII - ještě se ti holky neozvaly?
21. zář 2009 v 17:09  • Odpověz
makka- no radši nemyslet!!! Je to k vzteku!!!přijel manža,tenhle týden bude jezdit dřív z práce :slight_smile: Bude mi masírovat nožičky a záda,trochu to pomáhá přestat myslet na brnění...

takže se loučím,kdyby něco,tak se ozvu :slight_smile: hezký zbytek dne
21. zář 2009 v 17:15  • Odpověz
jo, to snížení platů u stát. zaměstnanců mě taky štve... nejenže mi sníží rodičák, ale ještě pak i plat :unamused:

jinak já se dnes taky cítím docela dobře :slight_smile: břicho mě bolelo asi 3x za celý den, oproti včerejšku, kdy mě bolelo celý den...

Propočítala jsem si, že kdybych šla na 2 roky na mateřskou, pak nastoupila do práce, tak to vyjde úplně nastejno, buď budu mít 7 tis. rodičák a budu doma, nebo budu dávat cca půlku platu na soukromou školku/chůvu/hlídání malýho a zbude mi taky tak těch 7 tis....
21. zář 2009 v 17:15  • Odpověz
21. zář 2009 v 17:38  • Odpověz
autor
pabli, pekne brisko:slight_smile: prijde mi malinke:slight_smile:

evena se zatim neozvala... na edith cislo nemam..
21. zář 2009 v 17:47  • Odpověz
holky taky mě to vytáčí, to snižování rodičáku, všechno je na pytel.....má to být ale jen na rok, takže pabli snížení platu u státních zaměstnanců by se tě týkat nemělo, i když, kdoví, co vymyslí chytráci potom...........taky mi přijde ten tvůj pupík malý:slight_smile:
21. zář 2009 v 18:06  • Odpověz
Taky sem tam hodila ještě pupín,třeba je to naposled :grinning: anebo ještě příští týden?!? :grinning:
21. zář 2009 v 18:25  • Odpověz
Jo a pro ty co si dělají hlavu s těma kilčama navrh - já mám dnes přesně +27kg=Moje váha 100kg :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2009 v 18:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.