• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
21. zář 2009 ve 23:29  • Odpověz
Ahoj holky! Tak další noc za náma a nic, teda aspoň u mě, tak doufám, že mě v tom nenecháte:grinning:....dneska máme termín a nemám pocit, že by se prcek nějak hrnul ven:slight_smile:....evena s edit asi už prcky mají u sebe:slight_smile:.....a pomalu by mohli pouštět ivasu domů, tak by se tady každým dnem mohla ukázat:slight_smile:
22. zář 2009 v 07:26  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

tegga: taky jsem tu pořád :grinning:
22. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
Jako mě by to ani nevadilo, že se nic neděje, asi se na to prcek prostě ještě necítí:slight_smile:......ale už 14 dní mi minimálně 2krá denně přijde od někoho smska, jaktože ještě nerodím, co se děje, kdy už to bude.....a to mě teda už začíná silně vytáčet :angry: .......už nikdy žádné těhotné kamošce nebudu psát, dokud se mi sama neozve, že má odrozeno, protože je to fakt na palici
22. zář 2009 v 08:45  • Odpověz
Dobré ránko, já můžu říct, že jsem měla také noc, sice s čuráním, ale dospím to ráno. Většina lidí kolem mě říká, že mám moc vysoko bříško, že to nevypadá, takže nevím jestli se mám jimi řídit :wink:
22. zář 2009 v 08:45  • Odpověz
autor
ahojik holky, take 2v1:slight_smile: rano ze me sel zase ten hustej hnus hlen... ale jak vidim tak to nemusi nic znamenat:grinning:

tegga, me s tema smskama otravuji od zac. srpna!!!!!! ale chodi mi i smsky tipu - tak uz jste se konecne romzmnozili??? boze, uz jsme i neprijemna a docela odpalkovavam lidi co se porad blbe ptaj... a nakonci vzdy dodaji, prosim ozvi se az to prijde....NEEEE asi?!?!?! vsem jsem rekla ze poslu smsku:-/ grrrr
22. zář 2009 v 08:50  • Odpověz
PIPII - haló, nepřišla ti nějaká SMS?
22. zář 2009 v 08:50  • Odpověz
autor
makka, kuk:grinning::grinning::grinning: neprislo mi nic:-O vcera psala nekomu jinemu... ja ji nechci psat, kdyz sama nenapise... prijde mi to netaktni :wink:
22. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
PIPII - je pravda, že je lepší počkat na zprávu. ¨Jen jsem myslela, že tě pověřila, abys to sem dopsala.
22. zář 2009 v 08:53  • Odpověz
no přesně pipiii:grinning:já teda zatím nepříjemná nejsem, ale držímse zuby nehty.....a nevadí mi to třeba od rodiny nebo pár kamarádek, ale vyloženě mě to vytáčí od lidí, kteří se třeba celý těhu neozvali a teď jsou prostě jen zvědaví
22. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
jo a smska tipu..." co ještě děláš doma"....tak za tu bych už zarážela do země:grinning:.......přitom termín mám až dnes a stejně víc věřím až tomu druhýmu.....ty lidi si neuvědomují, že mě tím úplně psychicky dostávají :angry:
22. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
autor
tegga, ja jsem uz napsala at me nechaji v klidu a neboji se ze se urcite ozvu:-/

makka, ona mi dala sve tel. cislo, ale vcera tady o ni dostal info nekdo jiny(o tom zavadeni tablety) takze mozna na me zapomnela ze ma na me cislo:grinning:
22. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
a za poslední, znám málo prvorodiček, který by porodily v termínu......většina jich přenáší, tak já nevím, čemu se každý diví........a už jsem se vykecala:grinning:
22. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
autor
tegga, podle konika mas TP az za 5 dni... u me se drzi gyndari terminu podle MS. podle UTZ je to jen orientacni pro me, ale ofico mam podle MS.
22. zář 2009 v 08:59  • Odpověz
pipiii to sem ale psal včera eveny přítel, ona říkala, že mu vždycky řekne, ať nám sem písne, ať víme, co s ní je....ona se určitě ozve, až bude moct
22. zář 2009 v 08:59  • Odpověz
no koník mi to počítá ještě úplně jinak, to vůbec nevím, jak ten na to přišel:grinning:.......podle ultrazvuku ho mám dnes, podle PM v sobotu.....a já si myslím, že jsem měla pozdější ovulaci, takže to bude tak za 14 dní...jenže vysvětluj to někomu:grinning:
22. zář 2009 v 09:00  • Odpověz
autor
tak doufam ze se ozve..moooc ji drzim palecky!!!! jsme si rikala, zda nesla treba na cisare:-X a tak nemuze psat smsky.
22. zář 2009 v 09:00  • Odpověz
jj, taky mě to napadlo, když jí to 4krát zkoušeli s tabletou a možná se to nerozjelo, tak nakonec musela.....
22. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
autor
tegga, ja jsem zase drivejsi ovulaci, ale podle me osobni to vychazi u me na 10.10 nejdrive... ale podle nalezu ted zase jsme uz mela rodit:grinning: takze co ja vim:grinning: nejhorsi moje predpoved je 16.10coz je TP podle UTZ ze 20tt:-X...bleeeeee, doufam ze mi odejde cela zatka a trosku se to uspisi:grinning:
22. zář 2009 v 09:02  • Odpověz
holky, s těmi SMS to mám taky tak :slight_smile:. Když jdu někam s manželem, tak ten už z dálky haleká na známého (než s tím začne on sám): "Jak vidíš, pořád nic." :grinning:
22. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
pabli to je dobrý:grinning::grinning::grinning:....mě ještě dostala jedna kolegyně z práce, zapla jsem icq a bez pozdravu nebo zeptání se třeba, jak se mám, tak první věta byla....."jsi v porodnici?".......tak na to jsem neměla ani sílu reagovat, bych těžko seděla u icq, kdybych rodila ne :astonished: :grinning:
22. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
tegga, joo presne tak:grinning: me to pisou na icq a na facebooku.... ,,hele kdy rodis,, porad nic????,,
22. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
tegga: bys tam mohla mít wifi :grinning:
22. zář 2009 v 09:15  • Odpověz
no asi si to myslela nebo potom bych si o ní musela myslet něco škaredýho, za tak debilní dotazy........
22. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
autor
pabli, u nas v porodce neni wifi...vy mate v porodce net?
22. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
já jsem tak podrážděná, to je strašný:grinning:......a to mám dneska sraz s kamoškou, chudina:grinning:
22. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
pipiii: jo, máme v celý nemocnici, ale noťáka tam tahat nebudu, když nebudu na nadstandardu :wink:
22. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
autor
pabli, ahaaaa:-O to jsem nevedela:-O my mame socialky na pokoji takze bych si notaka klidne vzala ale rekla bych ze tam wi-fina neni:-/
22. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
u nás je taky v každý nem. přístup na net.....ale pokud nebudu na nadst. tak bych tam noťas stopro netahala.....
22. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
čauky holky
22. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.