• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Pipiii - můžu ti garantovat, že v porodnici je nuda rozhodně větší než doma. Ale snad nikdo z vás tam nebude muset trčet tak dlouho jako my. Držím vám palce!!

Dnes mi manžel instalovat internet tak se snad budu nudit míň :grinning:
22. zář 2009 v 17:56  • Odpověz
autor
edith, ja od 32tt jenom lezi a sedim doma:frowning2: uz me to SER....!!!:frowning2: nemuzu jit ani na nakup:frowning2: hned mi je blbe..:frowning2: takze od nedele jsme donoseny, zacali jsme 38tt, takze doma trpim....bulim atd:frowning2:
22. zář 2009 v 18:01  • Odpověz
edit tak to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, gratuluju moooooooooooooooooooooooooooooooc....jé a jak to všechny děláte, že je to tak rychlý, to je něco:grinning:
22. zář 2009 v 18:54  • Odpověz
edit-no to je úžasný, moc moc gratuluju,tak to je super,že to šlo nakonec samo a tak hladce,jak popisuješ :dizzy_face: Žloutenka brzo zmizí a půjdete domů :slight_smile: Míry malé super-aspoň si mě uklidnila,že nebudu mít snad obříka :slight_smile: My máme do pátku čas porodit sami....když ne,tak v so ráno nástup do porodnice na indukci..... :confused:
22. zář 2009 v 18:57  • Odpověz
Edit-STRAŠNÁÁ GRATULACE K MALÉ EDITCE.... :slight_smile:
22. zář 2009 v 19:39  • Odpověz
Ahoj holky konečně mě sem net pustil celý den se sem nemůžu dostat :frowning2: :angry:

Edit strašně mooooooooooc gratulujuuuuuuuuuu k malé Editce má krásné míry je vidět, že jsi dietu dodržovala poctivě, porod si teda měla úžasný :dizzy_face: já už se tak moc těším až budu mít mimi taky u sebe, přeju vám ať má malá žloutenku co nejdřív pryč a můžete jít domů, těšíme se na fotečky :dizzy_face:

chůdák even určitě musí trpět doufám, že jí moc dlouho nenechají a kdyžtak jí vezmou na toho císaře :pensive:

my si dneska s manžílek udělali ještě takovej den pro sebe, nákupy jako oblečení na sebe( teda nakupoval manžílek pro sebe jen), pak dobrej obídek procházka po městě pač nevíme kdy se zase takhle někam dostaneme

zítra jdeme na předporodní kurz tak jsem na to zvědavá

danus přeju ti aby si to ondrášek rozmyslel a chtěl ven sám :wink:

tak a už nic nevím :sweat_smile: jdu koukat na ordinaci :grinning:
22. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
Jo a mám poznatek k plenám a vlhčeným ubrouskům - máme pleny pampers new born vel. 1 a už jsem spotřebovala asi 60ks!!! Mimčo je fakt jak průtokový ohřívač :grinning:

Měla jsem vlhčené ubrousky pampers natural - malá se hned zaprudila tak manžel koupil huggies - a nezlepšilo se to. Nejlepší je mimčo umýt vodou a pak osušit a namazat (super je krém od weledy, je lepší než bepanthen). Už to tak děláme druhý den a malá začíná mít pěkný zadeček a navíc se ji umývání vodou víc líbí.

Každé mimčo je jiné, takže to co sedí nám vám nemusí, ale možná to někomu pomůže. :slight_smile:
22. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz
EDI-ty pampersky mám taky připravené... :slight_smile: 60ks??tak to je mazec....

já ti tak závidím že si můžeš své miminko přivynout k sobě..
22. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
ja mam baleni o 40ks do porodky, dyztak poslu jakuba do drogerky:grinning: nebo maminu:slight_smile: ale super tipy, jsme zvedav a co nam bude vyhovovat a co ne..
22. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz
Nazdar holky, mám pro Vás vzkaz od Eveny. Dneska se nám narodila krásná Marianka, má 53 cm a 3870g. Protože prášky ani kapačky nezabrali, tak šla na svět císeřem. Mám Vás od Evči pozdravovat.
Milan
22. zář 2009 ve 22:55  • Odpověz
autor
Ahoj Milane... Strasne moooc dekujeme za uzasnou zpravu!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: preji hodne zdravicka jak mamince tak Mariance a at vam prinasi jenom radost a stesti!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. zář 2009 ve 23:36  • Odpověz
Chudák Evena, ta si asi taky vytrpěla svoje. Ale hlavně, že Marianka je šťastně na světě a velká je taky normálně!
Gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. zář 2009 v 00:09  • Odpověz
Kolem poledne za ní pojedu tak jí vyřídím Vaše vzkazy. Děkuju za ni. Dobrou noc.
Milan
23. zář 2009 v 00:28  • Odpověz
Jé to je super, už to má za sebou i evena:slight_smile:....moooooc gratuluju a zdravím obě holky:slight_smile:.......já už jsem úplně na mrtvici, celou noc mě bolí břicho, vůbec nemůžu spát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2009 ve 02:43  • Odpověz
Terčo co tady strašíš ve 3 ráno? To i já toho naspím víc :slight_smile: :slight_smile:

Malá je dnes děsně žravá asi už vi, že ji teď nebudu moc minimálně 12 max 24 hodin kojit. Budu mlíko odstřikávat a bude se převařovat, protože je možné že ta blbá žloutenka se nelepší kvůli látkam, které obsahuje moje mléko. Ale během těch max. 24 hodin to zjistí a mělo by se to zlepšit. Fakt jsem zvědavá.
Líp bych všechno snášela kdybych věděla, že domů půjdu za cca tolik a tolik dní.
23. zář 2009 v 05:15  • Odpověz
Jo holky, co se týče "léčení" po porodu mám ještě jednu poznámku :slight_smile:
Měla jsem velký problém jit na velkou, mělo by se jít 3 den po porodu a to se mi bez čipku nepovedlo. :unamused:
Vím, že některé z vás s tím mají problém i normálně tak bych doporučila se na to připravavit a začít hned po porodu pít psyllium nebo prostě to co vám pomáhá. Já jsem přípravu zanedbala a musela jsem si pro čipek.

Teď si dávám k svačině bílý jogurt se švestkovým kompotem a piju 3 hrnky psyllia za den a vše funguje tak jak má.
:grinning:
23. zář 2009 v 06:40  • Odpověz
nazdárek holky! no edit, tak si tady budeme vždycky v noci psát, jestli mi to nespaní vydrží už každou noc do porodu:grinning:.....ale fakt jsem nemohla, bolelo mě břicho jako blázen...a pak vždycky ráno vstanu a je to hned lepší:slight_smile:....jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá, co mi řeknou, zase ze mě v noci něco teklo.........edit vydžte i s malou, ještě dva tři dny a určitě vás pustí domů a budete si to už jen užívat :wink: ....s tou velkou má myslím problém dost holek, jsem zvědavá na sebe :slight_smile:
23. zář 2009 v 07:16  • Odpověz
Jéééé....DALŠÍ MIMINKO....TO JE SUPER.....Strašně gratuluju....a moooc ji pozdravuj.....
23. zář 2009 v 07:44  • Odpověz
holky ahojky já se tu uplně roplívám a mám slzy na krajíčku...já bych už taky chtěla mít u sebe miminko...
23. zář 2009 v 07:45  • Odpověz
holky no kde jste dneska??
23. zář 2009 v 07:49  • Odpověz
Já teprve teď vstala.
23. zář 2009 v 08:27  • Odpověz
EVENA - blahopřeji a spoustu krásných dní s Mariankou
23. zář 2009 v 08:31  • Odpověz
jéé to si tu někdo vyspává... :slight_smile:
23. zář 2009 v 08:56  • Odpověz
V noci to stojí za prd,tak to dospávám vždycky ráno. Budu pěkně vycvičená na malého, protože toho s ním určitě taky moc nanaspím. Včera mě švagrová nahlodala, co když se na ultrazvuku spletly a budeme mít třeba holčičku? Taky mě to napadlo, ale byla bych ráda i za holčičku.
23. zář 2009 v 08:59  • Odpověz
makka-myslíš že by se spletly??
23. zář 2009 v 09:06  • Odpověz
RENU - to víš, že se to může stát.
23. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
ty jo mě by trefil šlak...
23. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
když si představím že nám tolikrát potvrdily že je to chlapeček a pak na porodním sále najednou zjistíš že je to holčíčka...no mě by asi odvezly...
23. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
RENU - také celou dobu říkáme malému Adámku a už jsme si zvykli. Ale lepší je holčička v modrém než chlapeček v růžovém. Ale stává se to fakt málo, ale můžou se také přehlídnout. Dnes se vydám se švagrovou na procházku, chci udělal podzimní výzdobu, takže natrháme nějaké šípky a listy.
23. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
makka ty jo tak opatrně at pak nejedeš rovnou do porodnice...
23. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.