• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Ahoj holky dneska noc docela v pohodě, mě přijde, že mi je snad každej den líp a líp, čím se to blíží k porodu tak se to zlepšuje :confounded:

Even mooooooooooc gratuluju k Mariance, chůdáčku sis musela vytrpět, ale malá ti to všechno teďka vynahradí, přeju vám oběma hodně zdravíčka :dizzy_face:

já už chci takýýýýýýý :dizzy_face:

edit s tím vyprazdňováním mám strach taky já teda problémy si dojít na velkou nemám chodím někdy i 3x :sweat_smile: , ale jak to bude po porodu tak to fakt nevím, švestky už mám nachystaný :grinning:

tegg ať ti KO dopadne dobře a ty už víš na čem jsi :wink:
23. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
RENU - a i kdyby bych jela. Právě se dost bojí vyvolání, takže se raději hýbu. S tou procházkou to nebude až tak dramatický :wink: , ale pohyb je hodně důležitý, díky němu jsem v těhu tolik nenabrala a doktorka z DIA poradny mi řekla, že těch 12 kg nechám v porodnici jako prd.
23. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
Tak malou u sebe nemám, je bohužel na JIP :frowning2: Žloutenka se ji zhoršila a tak se to musí řešit rapidnější cestou než jen fototerapii. Chudáček můj malej vypadá tak maličká. Je mi ji líto.
23. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
EDIT - to je mi hrozně líto, ale věř, že to bude všechno v pořádku.
23. zář 2009 v 09:51  • Odpověz
Edith to je mi moc líto :frowning2: , určitě se jí to na jé JIP zlepší uvidíš a budete moc jít domů, chuděrka malá, posíláme pohlazení :dizzy_face:
23. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
edi to mě teda mrzí..ale určo to bude v pořádku...a můžeš za ní jít??
23. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
autor
ahojik holky:slight_smile: jsem vstavala az v 10h,asi na me nekdo zvonil, ale nepujdu otevirat nahata a rozespala:grinning:

vlezu na net a je mi blbe

http://www.novinky.cz/ekonomika/179726-ceske-domacnosti-prijdou-s-janotovym-balickem-o-tisice.html
23. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
autor
holky, my vcera malinko sexikovali:grinning: jen nakrajicek:grinning: sice jsme to temer necitila, ale manzel byl z toho uplne paf:grinning:
23. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

Já dnes byla zas na KO v porodce, na dotaz, jestli se něco pohlo, odpověděl pan doktor: "Nic moc."... pořád "čípek na, tentokrát menším, phalangu pro prst v celém rozsahu, pologuhý, klenba plná, nevyvinutá (to jsem si našla, že znamená, že plod naléhá)", monitor OK, dokonce se Vítek i v druhé půlce hýbal :slight_smile:). Jinak se mě ptal kolik měřím a jestli to astma je pořád aktivní a že to astma bude problém. Tak nevím, jestli myslel, že bude císař. Říkal, že nechávají přenášet 10-12 dnů, podle nálezu, když je nález pokročilejší, tak nechají víc dnů, což u mě zatím teda není... V PÁ jdu zas na KO :slight_smile:
23. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
evena: mooooooooooc gratulujuuuuuuuuu :slight_smile:
23. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
pabli no tak uvidíš noo...oni mluví tak divně ti dokroři že??člověk jim prd rozumí... :unamused:
23. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
Děkuju za podporu.
Věříme, že malá se uzdraví brzo a budme si ji moc vzít domů.
Nikdy bych nevěřila jak moc se člověk může bát o svoje dítě. Klidně bych za ni dejchala. Za malou sice můžu, ale vždycky to obrečím tak tam chodím jen s mlíkem :slight_smile:

Pipiii - já bych klidně byla s malou doma i zadara, hlavně ať je zdravá. Peníze v tom nehrají roli.
autor
teeda pabli.... to jsem na tebe zvedava, kdy se Vitek rozhodne jit ven:slight_smile: a nevis kolik vazi?
autor
edith, u tebe penize asi nehraji roli, ale my se ted stejhujeme, kde bude najem o 1tis drzasi a kdyz me ted jeste 1tis. zmizi, tak je to rozdil 2tis a my jsme to meli tak akorat...:frowning2: u nas to bude bohuzel dost videt:frowning2:
23. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
edi to bude v pořádku...Ty jo ale stejně ti závidím...Kdy nám semka hodíš fotečky já jsem hrozně zvědavá na tu tvoji princeznu...
23. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
edit: moc mě to mrzí, snad ji teď dají rychle dokupy! :wink:
23. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
Pipiii - jenže je lepší když si teď přitáhnem opasky než aby jsme za pár let byly stát na úrovni JAR nebo něčeho takového. A to nám dost hrozí. Všichni chcou jen dostávat, ale pak většina lidí maká na černo, neplatí daně a pojištění a pak se diví nad výškou např. důchodu.

Peněz není nikdy dost, ale každej si to musí nějak zařídit. Já budu chodit do práce a manžel už si našel přivýdělek takže snad v poho vyjdem, ale musíme se otáčet a ne si stěžovat.
23. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
mě těch 700 kč taky nějak neštve...jen kvůli jinejm maminkám..
23. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
Fotečky máme, ale nemám v nemocnici kabel na propojen s PC. Manžel na něho vždycky zapomene, je to hlava děravá :grinning:
23. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
pipiii: kolik váží fakt netuším... naposledy jsem měla ten utz někdy ve 32. týdnu a to jsem tu váhu nějak nepochopila... :unamused:
23. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
edi to je škoda... :frowning2: tak příště..
23. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
edit: souhlasím s tvým náhledem na ekonomickou situaci :wink:
23. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
pabli mě včera prohmatall a řekl mi 3850 g tak jsem teda zvědavá...
23. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
Na váhu podle UTZ fakt moc nedejte, malá měla mít skoro 3100g a měla jen 2700g - což mi přijde jako rozdíl :wink:
23. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
Jo a co se týče pohmatu, tak PA říkala, že to vypadá na dítě větší než 3,5kg :grinning: :grinning: Takže asi tak.
23. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
edi a to měla podle UTZ?oni říkají že UTZ převažuje...
23. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
edi no jo tak asi tak....noo...já se včera divila i ušima ale když jsem nad tím přemýšlela tak je to blbost aby byl tak velký...když 3 týdny z5 měl na UTZ 2600g
23. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
Renčo - uvidíš jak to dopadne. Třeba budeš příjemně překvapená.
23. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
edi snad joo...doufám že nebude mět 4 kg... :unamused:
23. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
To snad ne, kde by k tomu přišel? Neboj bude to v pohodě.

Všem vám ze srdce přeju takový snadný porod jako jsem měla já!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.