• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
dneska ten čas nějak letí :astonished:

holky co máte dobrýho k obědu? já se asi dneska odbydu jen polívkou z pytlíku a nebo rohlíkem
23. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
autor
lucit....IP :wink:
23. zář 2009 v 11:20  • Odpověz
autor
winii, ja mam doneseny obed od manzela z prace ze vcerejska- holandsky rizek s kasi a kys. okurkou:slight_smile: mnam!
23. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
tak já jdu s tou dafinkou chuděrka :sweat_smile:
23. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
holky jáá máám žemlovku s tvarohem.,..
23. zář 2009 v 11:24  • Odpověz
autor
renu, mnam, ja mela zemlovku min, tyden, vcera jsme vyhazovala zbytek, meli jsme toho strasne moc:grinning:
23. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
holky tak koukám na kdy jste mi naplánovali porod, jako já jsem podle abecedy na řadě až skoro posledí.....to si pabli děláš srandu, že tady budu kysnout ještě tak dlouho :astonished: :grinning: .....jinak jsem byla na kontrole, potvrdili mi akorát odchod zátky, že jsem zase připravenější, než minule, ale jak, to mi neřek a myslím si, že mi udělal takový ten hamiltonův hmat, protože to pěkně zabolelo a můžu prý špinit.....další kontrola v sobotu, kdy mám termín dle PM a pak se uvidí, co dál, ale asi v úterý bych šla na vyvolání........tak jsem moooooc zvědavá, jak to bude
23. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
ahojky holky,mám za sebou pekelnou noc,nicméně stále 2 v 1.....z brnění v rukou se pomalu stávají křeče,takže si fakt užívám....ještě jako bonus jsem měla celou noc mega tvrdý a těžký břicho a při každým wc mám pocit,že mi spodek snad upadne.....Dnes ve 12:30 máme KO. Jsem strašně dojatá z eveny a edit.....skoro tady bulim,když to čtu...3,85 kg je fakt mazec,neměli jí tak dlouho trápit a vzít jí na císaře hned :cry:
23. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
ahojik danus, tak to ti dneska strasne drzim palecky!!
23. zář 2009 v 11:30  • Odpověz
danu to jsme měli asi stejnou noc. já spala všehovšudy 2 ho´dky, celou noc bolesti břicha a ještě ten výtok.....pak je ráno a já jsem oki, nic mě nebolí, na monitoru pořádně žádná kontrakce, prostě hotovo
23. zář 2009 v 11:30  • Odpověz
autor
holky, tyyyy balho, ja sem si ted otevrela domaci jahodovej kompot!!! to je dobrota!:grinning: nikdy v zivote jsem domaci jahodovej nemela... a ted nam neco privezla tchyne:grinning: ted se to mezi nama nejak zlepsilo:grinning:
23. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
tegga-moje noc vypadá asi takhle: únavou vytuhnu,za 2 hodiny mě vzbudí ruce,rozchodim to,podložim se polštářema a opět vytuhnu...pak už se tro vrací po 15-20 minutách a já se jen dokola budim,chodim,kňučim jako pes a zase si jdu lehhnout,....dneska se k tomu přidalo břicho. V noci už jsem byla nepříčetná a říkala manžovi,ať mi uřízne ruce....dobře mi hrabe co???!!!! Dneska spim v obýváku,aby se vyspal a já mohla trajdat dle libosti
23. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
pipi-no vidíš,jak je hodná :grinning:
23. zář 2009 v 11:37  • Odpověz
já taky trajdám:grinning:....a manžu toho to vůbec netočí, ten chrní, jak zabitý:slight_smile:........já si dneska v noci dávala i dvakrát sprchu, půlku noci jsem pochodovala po bytě, pak seděla na netu....a on nic, vůbec o tom neví:slight_smile:
23. zář 2009 v 11:37  • Odpověz
autor
ja jsme se rozhodla, ze chci rodit:grinning::grinning::-d
23. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
tegga-no ten můj taky spí tvrdě,vzbudil se jen 1x.....včera byl sex,tak se mu spalo přímo sladce...já si to taky užila,ale brnění mě probralo z euforie....proč jako nemůžu mít nromální těhu problémy,ale zase něco extra :rolling_eyes: nejvíc mě pronásleduje noční můra,že mi to zůstane a ani neudržím malýho v náručí.....je to blbost,ale člověk to má v hlavě :confounded:
23. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
holky, omlouvám se, teď tu nebudu, jdu utřít nádobí, pak půjdeme s manželem na procházku :slight_smile:
tegga, danuš: taky si ty noci užíváte, co... já byla dnes vzhůru ve 3 ráno a nemohla jsem usnout, měla jsem hrozný hlad, ale nechtělo se mi vstát si jít něco dát...
pipiii: nohy se snažím mít co nejvíc nahoře..., pomáhá vlažná sprcha, dlouho sprchovat prsty, pak kotníky, pak lýtka..
k obědu jsme měli vepřový plátek se šunkou a sýrem, na zelenině, s rýží :wink:
23. zář 2009 v 11:45  • Odpověz
pabli-užij si to :slight_smile: a dobrý je kaštanový gel na ty nožky
přidala sem aktuální foto nervní těhule :grinning: za chvíli se půjdu zkulturnit a vyrazím na KO
23. zář 2009 v 11:49  • Odpověz
danuš: a držím palec na KO! :wink:
23. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
pipiii to chceme asi všechny:grinning:....pabli jaktože máš vlastně manžu pořád doma? nebo se mi to zdá.....já te´d měla týden úplně v pohodě, i spaní bylo super, až ta dnešní noc mě dostala, hlavně jsem si myslela, že když už to tak bolí, a tak dlouho, tak by z toho mohlo něco být....a prdlajs:slight_smile:
23. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
tegga: je teď na neschopence už 2. týdne :wink: ale má fajn vycházky :slight_smile:
23. zář 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
danus, co to je za zabijacky vyraz na te tve nove fotecce???:grinning::grinning::grinning: se te uplne bojim:grinning:
23. zář 2009 v 11:53  • Odpověz
danuš: fotka super :grinning:
23. zář 2009 v 11:55  • Odpověz
ajoooo vlastně, on je nemocný:slight_smile:.....danu fakt dobrá fotky:grinning:, taky držím palce, ať je kontrola oki a někam se to hne :wink:
23. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz
tegga-ani sem ti nepsala,že se mi udělaly strie, ale jen u jizvy po slepáku,kde mám míň kůže než na druhý straně,kde je břicho hladký bez vady!!!Takže to, jak mi to tenkrát zbabrali, má po 22 letech ještě dohru...
Doufám,že do mě dneska doktorka nebude šahat,minule to bylo fakt horší než první sex :rolling_eyes: :confounded: Zatim pa pa
23. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz
mě zatím ani jedna, ale ony se můžou udělat i po porodu klidně, ale mě už je to tak nějak jedno:grinning:.......mě teda dneska poprvé to vyšetření taky bolelo....ale on mě na to upozornil...kdyby aspoň ten jeho chmat k něčemu byl:grinning:
23. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz
tak jsem ještě chvilku tady :slight_smile:
tegga: no nevím, jestli to byli hamilton, jestli to nebylo normální vyšetření teď... já ho měla minule hodně bolestivé a taky jsem špinila 2 dny po něm, dneska byl doktor trochu šetrnější, ale taky to dost bolelo...
23. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz
holky já taky nespíím..je to děs s tím břichem....ale musíme vydržet...
23. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz
mě teda včera vůbec vyšetření nebolelo ale minule to bylo něco...
23. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz
tak si říkám, jestli nám ty hamiltony fakt nedělaj, aby to popostrčili... dneska to vyšetření bylo takový, že jsem cítila tu jeho ruku přes uvnitř snad až u konečníku... :confounded: ... si nějak neumím vysvětlit, že někdy jsou ty vyšetření bolestivý a jindy ne...

HAMILTON: je to úkon prováděný v konečném stádiu těhotenství pro vyvolání porodních kontrakcí, kdy lékař či porodní asistentka vsune prst do vagíny a prstem provede oddělení membrán děložního čípku je to krouživý pohyb uvnitř středu čípku.
23. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.