• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
pabli já si to právě taky myslím, i věřím tomu, že nic neřeknou a prostě ti to udělají a hotovo......já jsem právě měla pocit, jakoby tam tím prstem obkroužil dokola, proto si myslím, že to bylo ono....ale možná se mi to jen zdálo, těžko říct:slight_smile:
23. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz
pabli...zajímavá informace.... :slight_smile:
23. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz
autor
ja bych hamiltona brala:grinning: asi si ho udelam sama:grinning::-:grinning:
23. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
pipiii kam tak spěcháš?dit jsi 38tt...
23. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
tegga: právě si taky říkám, že když doktorka celý těhu kontrolovala čípek a nikdy to nebolelo, a najednou jo... nejdřív jsem myslela, že to bylo změnou doktorky, ale když to bylo dnes od toho doktorka podobné... A taky říkal dopředu, že teď to bude nepříjemné.... pak zas že po tomhle vyšetření můžu špinit... no, jelikož skoro nešpiním tentokrát, tak bych řekla, že se ten hmat nezdařil, pokud to byl on :grinning:
23. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
pabli mě ho třeba taky příště provede.... :slight_smile:
23. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz
jj pabli, přesně tak jsem to měla, dopředu mi řekl, že to bude víc bolestivý a taky, že bylo a že budu špinit, ať se nelekám....a tak tam tím prstem zakroužil....ale nešpiním vůbec.....ale břicho mě teda už zase bolí pořádně
23. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz
renu. třeba ti to provedl už minule, jak tě to tak bolelo :confused:

tegga: mně potom taky začalo dost bolet břicho, teď už to přestává
23. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz
pabli třeba joo...jsem pak špinila...
23. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
renu: když oni ti doktoři nic neřeknou :-/

tak já jdu za manželem, papa :slight_smile:
23. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
renu, ja jsme take spinila po minule KO...
23. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz
holky tak všechna miminka odedneška budou už VÁHY...
23. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz
pipiii: to jo, špinění se mi občas taky stalo, ale když je i to vyšetření extra hodně bolestivý... :confused:
23. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz
autor
renu...jj take jsem si to rikala:slight_smile: vahy jsou good:slight_smile: hlavne at tu nejsem nekde do 23.10:grinning: ti uz potom bude stir a to je Matej a svagrova:grinning:
23. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz
Co se týče znamení horoskopu tak naše malá je panna, já jsem panna a můj manžel taky :grinning: :grinning: :grinning:
Pěkně nám to vyšlo :wink:

Myslím si že vím co je to Hamiltonův hmat - to bylo první hnusný vyšetření na porodním sále. Myslela jsem, že se doktorka snaží malou vytáhnout bez kontrakcí, tak hluboko měla ruku :grinning:

Jo a co se týče porodu placenty tak tu jsem nerodila, protože moje dítko ji normálně táhlo za sebou. Manžel dokonce tvrdí, že ji držela v ruce, ale věřte mu. Celou závěrečnou dobu porodní mi stál u noh a říkal mi: "už vidím vlásky - tmavý, půl hlavičky, hlavička (chvíle ticha), ta je krásná". :grinning: :grinning:

A taky mi říkal kdy mi přicházejí a odcházeí kontrakce, viděl to na monitoru. To mi dost pomáhalo, protože jsem se na to mohla připravit.
23. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz
autor
pabli, ja jsme mela starsne moooc bolestive vysetreni ve 28tt na Podoli, ale strcili mi tam nechutn yplastovy zrcadla(pry porodnicky meli o patro vys) tak se omlouvali, ale to se fakt nedalo. Ted me to bylo take docela neprijemne. Strkala mi prsty do cipku, na kolik jsem otevrena.
23. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
EDI jéé to je hezkéé..a nebyla jsi nervozní když koukal mezi nohy??
23. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
autor
edt, ja jsem dojata!!! ja chci take!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mam pocit ze me se to netyka atd:-/
23. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz
Nebyla jsem nervozni, protože mi bylo všechno úplně jedno :grinning:

Pamatuju si jak jsem tu plánovala, že se musím před porodem namalovat, oholit, učesat a nevím co ještě. Nakonec jsem sice oholená byla, ale jen nohy a trošku spodek, protože jsem byla den před porodem u doktora. Namalovaná jsem nebyla, protože mě to ani nenapadlo no a učes jsem měla alá královna koloběžka I-učesná, neučesaná :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz
autor
edith, moc se tesim na fotecky!!!:slight_smile: oholena ja asi nebudu, doma ve sprchaci se to moc realizovat neda:grinning: ale docela se tesim az me PA oholi sama:grinning:
23. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
Manžel fotil jen malou. Mě ne, to jsem mu nedovolila. Mě mohl fotit až druhý den :grinning:
23. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz
holky jsem zpět z KO,vyšetření sem se nevyhnula, strčila do mě v pohodě 2 prsty,musela sem to prodýchávat auuuuu-špiním opět hodně, děloha reaguje mnohem víc než minule...pracujeme prý k porodu čemuž ale stále nevěřim...jestli prý bude v sobotu ta indukce,tak by mělo stačit píchnout vodu a půjde to hezky samo...hmmm fakt??Sestřička i doktorka mi přáli hodně štěstí,ať po neděli zavolám atd....byla sem jak Alenka v říši divů :confused:
23. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz
edit-prostě mě dojímáš!!!tvoje zkušenosti mi dodávají na síle...žloutenku budem mít zřejmě taky,u diabetiček je holt vyšší %....Na tu zácpu mi skvěle pomohly lněný semínka vymáchaný v čaji :slight_smile: No vzhledem k indukci se možná stihnu i učesat a upravit,oholit a pomodlit :grinning:
23. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz
autor
danus, teeeda, tak to me treba taky pichnou vodu a potom to uz pujde samo:grinning: ale to me budou delat tak ve 42tt:grinning: ted mi je cim dal lepe:D
23. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
pipi-abys ještě nerodila přede mnou :grinning:
23. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz
autor
danus... ja?! :rolling_eyes: :rolling_eyes: ja to vzdavam.... ja budu prenaset:grinning:

dneska odrodila libuska z diskuze kam jsme chodila, mela uplne stejny TP jako ja, jeji Jiricek prestal v brisku rust, placenta prestavala vyzivovat a tak sla do nemocnice ale nevim zda to bylo prirozene nebo cisarem. Takze porodila ve 38tt -presne 37+1 maly ma 2200g, odhad mel 2100g(protoze nerost)
23. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz
pipi-to je taky u cukrovkářek,že když přenášejí,tak už placenta nestíhá a blbě vyživuje plod....
23. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz
autor
danus, mela to i moje mamka s braskou, rodil se ve 42tt a mel 2600g, ale cukrovku nemela a ta libuska take nemela cukrovku..
23. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz
pipi-já ti jen psala,že to je mimo jiné i u cukrovky,proto nenechaj přenášet.....ta tvoje kámoška je úplně jiný případ-ta naopak rodila dřív
23. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz
ta zástava růstu má hodně příčin, třeba cytomegalovirus to způsobuje taky....to měla kámošky švagrová...
23. zář 2009 ve 14:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.