• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
s těma váhama a termínama je to zajímavý.....kámoška nabrala přes 20 kg, přenášela 14 dní a malej měl přitom jen 2,80 kg :confused: ale zase to je genetika-ona je ještě menší než já a otec dítěte je zakrslík sotva 165 cm.....
23. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem také po kontrole. Byla jsem na křivce a sestřička říká, tak paní Sedmerová, jste tu u nás naposledy, ještě na vás koukne doktor. Dost mě to překvapilo, až jsem byla smutná. Měla jsem naplánováno, že jim třeba koupím nějakou maličkost. Pan doktor mě prohlíd docela hluboko, bylo to nepříjemné, ale dalo se to. Bříško mě bolí, ale nešpiním. Prý klidně můžu počítat,že bych mohla toho 29.9. porodit, ale nechce předbíhat. Malého změřil, má 3,30 kg +-, takže prý ideální váha. No a nakonec už mě poslali se objednat do porodky na křivku. Takže jdu zítra dopoledne.
23. zář 2009 v 15:18  • Odpověz
Jo a dostali jsme krásné ponožtičky. Vybrala jsem proliskluzky s králíčkem :slight_smile: Moc milé od nich
23. zář 2009 v 15:19  • Odpověz
makka-to je krásnýýý :dizzy_face:
23. zář 2009 v 15:39  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:
makka - no vidíš tak jsi tam byla taky naposled :wink: já si vzala ty ponožtičky s pandou :slight_smile: Možná se fakt v tý porodnici nakonec potkáme :grinning: Jo a já tomu blbovi když mi dělal včera UTZ řekla jestli se může podívat jak je malá velká a on že NE!,že půjdu na UTZ až v porodnici - je to fakt debil :angry:
Je zajímavý že když do mě doktor šahal,tak že jsem to vůbec,ale opravdu vůbec necítila - nechápu!
23. zář 2009 v 15:41  • Odpověz
Ahoj , mám tady další pozdrav od Evči. Už ji převezli na šestinedělí. Ještě má pořád dost velké bolesti bříška ale pomalu to ustupuje. Malou ještě u sebe nemá, jenom ji vždy sestřička donese aby se skusila přisát a pak ji zase vezme pryč. Tady je ještě odkaz na její album, abyste tu naši Májinku taky viděli. Všechny Vás pozdravuje a drží Vám palečky.
Milan
23. zář 2009 v 18:05  • Odpověz
No tak tady je ten odkaz, nějak sem ho tam zapoměl dá.
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=335351
Milan
23. zář 2009 v 18:08  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

evena: Milane, Májina je nááááááádhernáááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak ať je Evča brzy fit! :slight_smile:
23. zář 2009 v 18:12  • Odpověz
makka: vítej mezi námi "chodícímí do porodky" :grinning:
23. zář 2009 v 18:12  • Odpověz
danuš: já myslím, že u tebe to vypadá nadějně... já mám v plánu zítra úklid doma, delší procházku, o víkendu pak vytírání schodů a podlahy doma... no a asi začnu přestavovat nábytek, nebo fakt nevím :grinning: :grinning:
23. zář 2009 v 18:13  • Odpověz
Díky. Když sem viděl Evču jak to všechno prožívala, tak Vás musím všechny obdivovat. Myslím že kdyby rodili chlapi, tak uz sme vymřeli.
23. zář 2009 v 18:13  • Odpověz
EVENA - Milane, Májinka je krásňoučká, má krásné faldíčky :wink: Jo, jo, my holky jsme drsňačky a někdo to prostě odrodit musí. Aspoň si nás vy chlapi budete více vážit. Určitě Evču pozdravuj a těšíme se na ni, až přijde zase mezi nás.
Holky, teď jsme absolovovala další procházku, 3 hod., a fakt jen sednout na prdel. Dnes jsem se vyřádila v chůzi, ale je to potřeba.
23. zář 2009 v 18:17  • Odpověz
Milane, proto rodí ženský :grinning: :grinning: Ale přiznám se, že si to taky tak nějak nedovedu ještě představit - ten porod... Hrozně obdivuju v porodnici ženské, co tam chodí na příjem, funí v bolestech a porodní asistentce řeknou: "Jo, zatím je to v pohodě." :grinning:
23. zář 2009 v 18:18  • Odpověz
MAJA - Poustka zrovna měl moc dobrou náladu a myslím, že těch 5 min. ho nezabilo a nedělalo mu to problémy. Já jdu ještě na ULT zítra do porodky, protože mi ty míry Poustka nenapsal do průkazky.
23. zář 2009 v 18:19  • Odpověz
autor
jeeeeee, Milane, strasne mooc dekuji za fotecku! je krasna!!!! Drzim Evce palecky, at se ji bolesti briska co nejdrive zlepsi a at si muze uzivat te krasne holcicky!:slight_smile: a jsem zvedava co na porod a porodni bolesti bude rikat muj manzel:grinning:
23. zář 2009 v 18:23  • Odpověz
jé, chtěla jsem napsat Májinka je nádherná, ne "Májina".... omlouvám se :grinning:
23. zář 2009 v 18:27  • Odpověz
evena - Malá je nádherná!!! - gratuluji :slight_smile:
23. zář 2009 v 18:28  • Odpověz
makka - já jdu na monitor i UTZ v pátek a na ten UTZ se obzvlášť těším - byla tam moooc příjemná paní,skvěle jsme si pokecali když sem se tam byla objednávat :slight_smile:
23. zář 2009 v 18:31  • Odpověz
Ahoj holky, dnes jsem byla u dr a dle utz mame v 31 + 5 už dve kila... Kolik tak mate vy? Mam strach aby to nebyl nejaky megacvalik..uz tak mi ted hrozi rizikovy porod. Na netu vetsinou pisi, ze by v tomto tydnu melo mit mimi od 1600 do 1800 gr, prumerne.., tak nevim.
23. zář 2009 v 18:38  • Odpověz
didinka: myslím, že ne, taky jsme tu měly v tom týdnu kolem 2 kg.. a ono jsou ty odhady doooost nepřesné, tak si s tím hlavu nelam a užívej si těhotenství :slight_smile:

maja: to máš fajn s tím UTZ... já jdu v pátek zas na KO (tj. vyšetření + monitor), ale nevím, kdy mi budou dělat UTZ...
23. zář 2009 v 18:42  • Odpověz
autor
didi, ja bych tu vahu vubec neresila, me ji doktrorka nerika, rekla mi ji pred 3 tydny ale ze je to strasne nepresne. Me hrozi predcasnym porodem od 32tt, ze jsem otevrena a vsechno mozny, mela jsme silny bolesti atd. a ted jsem tady a bolesti jsou fuc a jeste snad budu prenaset:grinning:
23. zář 2009 v 18:48  • Odpověz
jéééé.....Milane moooc pozdravuj....MALÁ JE NÁÁÁÁDHERNÁÁÁÁ.............
23. zář 2009 v 19:37  • Odpověz
EVEN- Milane malá je neskutečně nádhernááááááá moc se vám povedla :wink: Evču pozdravuj ať jí bolesti brzy přejdou, je dobře když ty partneři tam jsou s náma můžou vidět, že to opravdu není procházka růžovou zahradou
23. zář 2009 v 19:55  • Odpověz
DIDI - mě v tomto týdnu řekl 1,991 kg a teď před porodem 3,3 kg, takže žádná tragédie. Jasně, že musím připočítat +-0.5 kg
23. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz
Dobré ránko holky,tak hlásím stále 2v1...v noci jsem byla tak 10 krát na wc a pak mi začalo bolet břicho jako kdybych měla dostat menzes... :unamused: :unamused: a nic... :frowning2: :frowning2:
24. zář 2009 v 07:38  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

já se cítím krásně :grinning:
24. zář 2009 v 07:43  • Odpověz
ahoj holky, já se teda cítím jak po boji. Včera jsem byla s kámoškama venku na 3 hod. a asi sem měla blbé boty. Celou noc jsme měla nohy bolavé a namožené, nemohla jsem spát. Takže jsem nevyspalá a je mi blbě od žaludku.
Včera večer se narodil mému bratránku chlapeček Ondášek, 2,95 kg. Jeho žena přenášela 10 dní, ale pořád se porod nerozbíhal, takže šel císařem.
24. zář 2009 v 07:56  • Odpověz
makka. tak si tak nějak myslím, že podobně dopadnu taky, jako žena tvého bratránka :grinning:
24. zář 2009 v 08:01  • Odpověz
Ahoj holky zprava od Teggy - Mám to za sebou, rodila jsem moc dlouho, ale máme krásnýho myšáčka Lubíka, váží 3450g a měří 51cm.Jsem happy :slight_smile:
24. zář 2009 v 08:14  • Odpověz
Teď se rodí jak o život. Celou noc sem vozí nové a nové maminky, jsem zvědavá kam je budou dávat. :slight_smile:
Každé ráno se mě ptají jestli už nás dětská pusti domů, protože chtěji můj pokoj. :wink:

Jo a ještě co se týče porodu - neberte si k porodu a první den,dva vlastní noční košili. Raději přežijte v těch jejich, protože tu svoji si na 99% zničíe. Jak já jsem byla ráda, že mam jejich. Ale hned jak jsem přestala krvácet tak jsem vklouzla do svých. :slight_smile:
24. zář 2009 v 08:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.