• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Já jsem si umělé nehty nechala odrůstat už někdy od května, pomalu a opatrně, abych si nezničila svoje. Byl to nezvyk chodit s krátkáma, už se těším až si je zase nechám udělat.
24. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahoj holky já před chvilkou vstávala :astonished: :sweat_smile: tělo to asi potřebovalo

tegg mocinky moc gratuluju k prďolkovi Lubíkovi teda to byl fofr :dizzy_face: ,

Lucajdak tak jí od nás pozdravuj :wink:

holky po včerejší prohlídce sálů na mě padla depka a rodit nechci bojím bojím :pensive: , že to nezvládnu

jé pabli odešla ti zátka tak to by se něco mohlo dít, budu držet palečky :dizzy_face:

renu neboj sama tu nebudeš já tu taky budu strašit dlouho :grinning:
24. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
pipii doufám, že se nám budeš průbežně hlásit kdyžtak máme na sebe číslo tak si napíšem kdyby něco ju :wink:
24. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
holky tak vás mám taky pozdravovat od Terky - teggy, je moc šťastná a drží nám všem palce :slight_smile:
jinak procházka nepomohla a ruce brní pořád, jsem z toho jak po flámu :angry:
24. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
winii-mě odešla zátka minulý pátek a nic :grinning:
24. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
winii, ja si s sebou beru do jablonce samozrejme notebook, takze zase budu s vama na konikovi:grinning: zitra urcite cely den po kontrole:slight_smile:

holky mate taky nekdy takovy zvlastni pocit v brisku, jako kdyby jsme tam meli vibrujici telefon??:-O neumim to jinak popsat...
24. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
Teď tu byla sestřenka s malou,jen před panelákem v kočíku,rodila 14.9. a teprve včera je pustili :unamused: Malá měla žloutenku,takže dřív domů nemohli :frowning2: Doufám,že mě to taky nepostihne - já mám hrůzu jen z těch 4 dnů :unamused:
24. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
pipi-to někdy mívám,řekla bych,že malej prdí nebo co.... :grinning:
24. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme zpět z kontroly z porodky. Natočili mi monitor, sice malý dost lenivý, ale v pohodě. Pak naběhla doktorka s doktorem, že si mám ještě dojít na ultrazvuk. Malý má 3,5 kg, prý ideální. No a v úterý mám přijít znovu, že se domluvíme a buď si mě tam nechají nebo ještě půjdu domů. Takže mě asi čeká vyvolání, což jsem nechtěla. Všechno je to kvůli té cukrovce. Fakt jsem čuměla jak puk a to dokonce přemýšleli, jestli si mě tam nenechají už dnes. :astonished: Pak jsem si šla domluvit porodníka. Je to vyhlášený porodník v Jihlavě a hlavně se zná s mou tchyní. Takže prý bude semnou při porodu a dohlídne na mě. Uff, jsem moc ráda.
24. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
pipii tak to je super :wink: já zítra taky KO tak jsem zvědavá jestli sme se někam pohli nebo sme se zasekli
ty vibrace mám taky, jak říká danuska asi tam prdí nebo co :grinning:

maja tak to tam teda byla pěkně dlouho chuděrka :astonished: , já taky doufám, že tam budu jen ty 4 dny pokud nebude císař a to ještě doufám, že bude volnej ten nadstandart za ty prachy jdu do něj :wink:
24. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
já se teďka vrátila z procházky a mohla bych jít znova spát :sweat_smile: asi to zalomím u televize
24. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
ahoj holky, já utřela prach, udělala těstovinový salát a vyprala a pověsila 2 pračky prádla :slight_smile: Teď půjdeme s manželem na procházku... a asi nějaký pohár :slight_smile:
24. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz
MAJA - takže tě asi opravdu předběhnu :wink: Nechcete malé trošku pomoct, abysme byly spolu v porodnici?
24. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
holky,u nás v poradně taky teď těhule přenášejí,tak počítám,že o víkendu bude asi nával....taky se modlím,aby byl volný nadstand.-u nás máme 2,tak snad :unamused:
makka-vem si evenu, odhad 3,5 a malá měla 3,8 kg,tak si myslim,že je dobře,že ti to vyvolají,za týden by třeba malej měl přes 4kg.....
24. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
jdu si udělat kávičku s mlíkem-jsem mátoha obecná :pensive:
24. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz
a když si lehnu,tak mě rozbrní ruce,takže odpočinek v polosedě omotaná do kojícího polštáře....
24. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz
DANU - spíš lež na boku, mě ležení na zádech dělá hrozně zle až na omdlení. Ono asi s kojo polštářem nic jiného než být na boku nejde, co?
24. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
No holky kde jste?!? Snad už všechny nerodíte :grinning:
24. zář 2009 v 18:10  • Odpověz
maja: já mám za sebou dlouuuuuuuuhouuuuuu procházku a pak courání po obchoďáku :slight_smile:, teď ze mě odešel zas další kus toho "rosolu", co ráno :grinning:
24. zář 2009 v 18:14  • Odpověz
pabli - takže už se pomalu chystáš že možná pojedete?!? :grinning:
24. zář 2009 v 18:22  • Odpověz
maja: no nevím, teď mi psala kámoška, že když jí odešla hlen. zátka na porod. sále, tak byla malá do půl hoďky na světě :grinning: ... ale mně odešla část ráno a část teď, tak uvidíme, zatím jsem měla přes den občas bolení břicha a řekla bych, že tak 2 lehčí kontrakce i... takové divné stažení břicha...
24. zář 2009 v 18:27  • Odpověz
Pabli - hlenová zátka mi odešla asi 2 týdny před porodem :grinning: :grinning:

Naši malá je na tom zas o trochu líp, každé 2,5 hodinky ji chodím kojit - moc toho teda nesní, ale normálka se mi drze směje do prsa :slight_smile: Krásně se usmívá a dokonce přibrala!!!
24. zář 2009 v 18:55  • Odpověz
edit: já vím, taky si od toho nic moc neslibuju, ale na druhou stranu si říkám, že když odchází až teď, tak by to mohlo být jako u některých jiných těhulí, že po pár hodinách následovaly kontrakce nebo odtok plodovky :wink: no a třeba taky neeeee :slight_smile: Tak to jsou dobré zprávy o malé :dizzy_face:
24. zář 2009 v 18:57  • Odpověz
edit - to je dobře že je jí líp :slight_smile: Takže Tvoje mlíčko bylo v pohodě?
24. zář 2009 v 18:58  • Odpověz
EDIT - všechno bude určitě dobré. Jak se cítíš jako matka?
24. zář 2009 v 19:10  • Odpověz
taky jsme si dali večerní procházku a teď dělám krupicovou kaši,jsme na ní oba s manžou ujetý :grinning: bolí mě spodek jakoby zevnitř a břicho mám tvrdý skoro pořád, brnění teď k večeru trochu ustoupilo...
24. zář 2009 v 19:19  • Odpověz
Maja - každé dítě kojené MM může mít větší problém se vyrovnat kojeneckou žloutenkou, taky je v tomo případě delší průběh, mám očekavát, že malá bude nažloulá i třeba 3-4 měscíce po porodu. Proto, aby se začal bilirubin v krvy mimčo odbourávat rychleji se MM 24 hodin převařuje a pak už většinou nemusí. Vysledky zatím ukazují, že malou už můžu normálně kojit, ale hlavně se uvidí zítra dopoledne.

Makka - jako matka se cítím skvěle, ale taky unaveně :slight_smile: Ale to je tím, že nemáme normální režim, ale takový pomatený díky všem lékařským proceduram.
Být matkou je nádherné, ale taky hrozné, protože jen se to dítko narodí tak ho miluješ a klidně by jsi za něho dýchala. Pak když se něco děje je to opravdu záhul na nervy.

Jsem zvědavá, která z vás bude rodit jako další :wink:
24. zář 2009 v 19:24  • Odpověz
Danuš - mňam krupička!! Tu si asi dám hned jak budu doma. :grinning:
Jinak dietu dodržuju i po porodu, ne teda tak striktní jak před porodem, ale necpu se :slight_smile:
24. zář 2009 v 19:24  • Odpověz
A můj manžel se ještě ptá, proč chodím na diskuzi - podzimní miminka, když mi máme letní mimčo. No není to pitomeček? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 v 19:25  • Odpověz
DANUSCH - taky mi zašly nepříjemné poslíčky, ale je to jen z únavy. Taky bych byla raději, kdyby mi porod nemuseli vyvolávat a raději by to samo. Pročítala jsem diskuze o vyvolaném porodu a někdy to není tak hrozný.
24. zář 2009 v 19:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.