• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
edi ty jsi prostě případ...tak bych to taky chtěla...
25. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
edit-ale tobě se to nakonec rozjelo samo doma ne?? Já nastupuju zítra na indukci...
25. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
danu tak třeba se Ondrášek umoudří...ale je to krásná představa když si pomyslíš že už brzo budeš držet vaše dítátko v náručí...
25. zář 2009 v 09:35  • Odpověz
edit-jak se má brouček Editka???
25. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
renu-no je to krásná a neuvěřitelná představa.....a zároveň se dost bojim
25. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
danu taky se bojím...každým dnem víc a víc...
25. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
pablinka dneska nepíše....třeba už taky jela...
25. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
renu-já se bojim,že to bude to vyvolání=nepřirozené atd....a že dopadnu jako evena, 2 dny trápení a pak císař
25. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
no pablinka už je taky dost na rozsypání :slight_smile: třeba je v porodnici
25. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
DANUSCH - taky se bojí toho, že tam budu ležet 2 dny a pak císařák. Někdo říkal, že vyvolaný porod bolí víc ale je rychlejší. Někdo si vyvolaný porod prostě chválí. Každá to má jinak.
25. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
makka-to mi říkaly 2 kámošky,že to šlo celkem rychle a prej s mým nálezem 2 prsty by to mělo být ok...jenže já nejsem moc optimista...
25. zář 2009 v 09:50  • Odpověz
ale na druhou stranu to má své výhody,včera sem si udělala manikúru,dneska se pěkně oholim....jen ta dnešní noc bude asi nejhorší,nepočítám,že bysme usnuli....Manžův tip je ,že to na mě přijde dneska, jenže Ondrášek dobře ví,že jsme ho počali 1.1. a že by se měl narodit podle početí až za týden....
25. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
DANUSCH - já v tom vyvoláním také vidím i nějaké klady, budu hlavně připravená. Taky nečekám, že budu den předtím spát, takže snad to pak dospím. Mě to čeká v úterý, ty už to budeš mít za sebou.
25. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
danu tak jestli jste počali 1.1. a máš rodit až za týden tak já teda až kdo ví kdy...já jsem teprve na silvestra dostala měsíčky...takže jsem mohla otěhotnět kolem 13??asi tak nějak...takže já mám ještě před sebou 3 týdny??To snad néééé...
25. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
Danuš - vyvolávaný porod je každý jiný, stejně jako je každý jiný porod :wink: Hlavně se neboj a nestresuj, musíš věřit v to, že to bude rychlovka. A kdyby to náhodou rychlovka nebyla tak jsem si na 100% jistá, že na všechno zapomeneš jak uvidíš tvoje mimčo. Je to nádherný pocit!!!

Malá se už má líp, od dnešního dne ji mám zase na pokoji, ale každé 2 hodiny chodí na 2 hodiny na fototerapii, ale to už vydržím. Malá opička je líná pít takže ji musím dokrmovat střikačkou, naštěstí mám mléka jak Olma takže dokrmuju mojim mlékem. Prý je to díky té žloutence, musím jim věřit :slight_smile:
25. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
Nechápu - to jako Maxi cosi a Quinny jsou špatné kočáry? Proboha vždyť jsou drahé!!!
Moje Teutonia testama prošla, ale taky s odřenýma ušima. :angry:
25. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
editah...pošli malé velkou pusu na pupíík... :slight_smile:
25. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
edit Olma :grinning:
25. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
Však počkejte taky z vás budou kojící mlékárny :grinning: :grinning: :grinning:
Je krásny když se dítko přisaje a papá. Ale taky je na zbláznění když se nepřisaje, naštěstí jsou dnes ty dokrmy kvalitní a nemá se smysl stresovat, když to nejde tak to nejde. Tady je spousta mamin co nemůžou kojit a jsou z toho špatné, já bych to tak nehrotila.

Malé pusu přepošlu, pupík už má odpadnutej - teda jako ten zbytek pupeční šňůry :slight_smile:
25. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
EDIT - právě nejhorší je to čekání co bude, ale opravdu tě drží nad vodou to miminko. Zrovna kočárek Maxi Cosi mám a opravdu si nehodlám kupovat nový. U těchto kočárků jsou závadný ty úchyty, takže prcek je nesmí olizovat. Kéž by tyhle testy nedělaly, pak by se to vůbec neřešilo. Jsem hrozně ráda, že se malé daří líp a určitě to bude čímdál lepší. Kdy to asi vypadá, že tě pustí domů?
25. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
EDIT - bolí to kojení, kámošku to bolelo
25. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

tak jsem zpět z kontroly. Dneska jen monitor. To, co ze mě včera lezlo, potvrdila doktorka, že bude hlen. zátka :slight_smile: Jdu tam zas v ÚT, když nic.
25. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahoj Pabli, my jsme tady s holkama myslely, že jsi v porodce. Takže opět čekání, co? Ale hlen. zátka je dobrá zpráva.
25. zář 2009 v 10:46  • Odpověz
ahoj mlékárno Edit :grinning: :grinning: :dizzy_face:
makka: v pohodě, já si nestěžuju :wink: cítím se báječně :dizzy_face:
25. zář 2009 v 10:48  • Odpověz
už mě ani netrápí tolik ty otoky nohou...

danuš: tyjo, tak když my jsme počali 31.12., tak to taky vychází na příští týden, viď...
25. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
autor
ahojik holky, jsem zpet z kotroly. Natacely jsme monitor, ten byl s pravidelnou kontrakci. U doktorky mi bylo receno, ze jsme pripravena na porod- OPET:grinning: no uz tomu nejak neverim:D cipek zadny, otevrena na prst, hlavicka nahrnuta total v male panvi. Na UTZ jsme uz mimco nemohli poradne zvazit, protoze ma tu hlavicku v panvi, takze ty rozmery delala tak od oka ale ma tak od 2800-3000g.. Dalsi uzasna vec co byla mooooc videt na UTZ byly vlasy:slight_smile: uplne ji tam vlaly ve vode:slight_smile: bylo to krasny, rekla nam ze mame mooc vlasatou holcicku-jsem starsne moooc rada!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:, potom jsme se podivali na prdelku, tam jsme videly krasne pysky, zadecek:grinning: no a KO za tyden... dyztak mam cislo na sanitu, kdyby nasi byli v praci a mam jet rodit:grinning: nooo ted sedim venku pred barackem, je mi moooc pekne, sviti slunicko, uplna parada, jen na ten monitor vubec nevidim:grinning::D:D
25. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
pipiii: tak dobrá kontrola, ne? :slight_smile:
25. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
autor
pabli, rekla bych ze u me stejna kontrola jako min. od 34tt:grinning:
25. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
pipiii: tak až tu budeš 41. tt se stejným nálezem, to bude teprv sranda :grinning:
25. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
autor
pabli.... myslim ze tak dopadnu:-/ ale mam dost bolesti na nejnizsi podbrisek... tak treba to neco znaci:grinning:
25. zář 2009 v 11:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.