• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
winii, pojd sem:grinning: hele tvoje mimi je ve 39tt mensi jak moje:grinning: my mame az 3000g:grinning: kurna:grinning: budeme mit cvaldu:grinning: vlasatyho cvaldu:D
25. zář 2009 v 11:33  • Odpověz
Ahoj holky jsem zpátky z KO takže nález stejnej jako minulý týden tzn. na půl prstu k porodu to zatím nevypadá, příští týden už tam jdu na posled a pak už budu chodit na gyndu do nemocnice kde se taky kdyžtak domluvíme na případném vyvolání, jo taky už tam dr. měla ten novej UTZ takže jsem si nechala prďolku vzážit a máme 2880g

když jsem byla v nemocnici na monitoru tak se tam zrovna připravovalo na porod tak jsem z toho byla taková nesvá

jinak jsem měla vyšší tlak 140/90 a nic jsme nepřibrali tak jsem ráda
25. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
pipii no to jo :grinning: , ale já počítám ještě tu odchylku +- 500g takže myslím, že snad 4kg mít nebudem
25. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
pipiii s těma vláskama je to krásný já chci taky mít vlasatý miminko ty jsou nádhernýýýýýýý :dizzy_face:
25. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
autor
winii, ja hned udelam amalce pankace:grinning: a budu ji cesat a cesat:grinning: juu a potom koupit gumicky a sponecky s beruskou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. zář 2009 v 11:47  • Odpověz
pipii no to jí můžeš dělat hned culíčky :grinning: to jí ani ten kouhotek držet nebude jestli bude mít háro :grinning: :grinning:
25. zář 2009 v 11:54  • Odpověz
autor
ma jich holne nech vlasku ale nevim jak dlouhe, kdyz jsme s amalkou pohnuli, tak tak krasne plavaly ve vodicce:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: tak bych rekla asi 3 cm:grinning:
25. zář 2009 v 11:55  • Odpověz
DaNUSCH - teď jsem mluvila s kolegyní. Ta sice rodila před 18 lety, ale taky měla porod vyvolávaný. Něco do ní píchaly. PRvní injekci měla v 11 h. a pak ve 15 h. a za hoďku byl malej venku. Takže paráda. A její švagrová taky měla vyvolávaný a taky to byl fofr, ta už měla tablety. Docela mě uklidnila. Prý to není nic hrozného a dá se to určitě vydržet. Hlavně to stojí za to!!!!!
25. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz
PIPII - tak ty máš také plno vlasů, má to po kom dědit. Vlasaté děti jsou opravdu krásné a Amálka bude určitě tmavovlasá.
25. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
autor
danus, ja na tebe budu starsne moc myslet, ty mas malyho dole, jsi otevrena, to pujde dobre:slight_smile: :slight_smile:
25. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
autor
makka, bude mit cerne haro a myslim ze tak na roce ji to zesvetla a potom zase kolem 3-4 let ztmavne, mozne se ji to bude trochu tocit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a bude je mit ve vysledku takove hnede:slight_smile:
25. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:
Dnešní monitor opět krásný,sestřička už se mnou vyplnila všechny potřebné věci k porodu.No a pak jsem byla na UTZ a vyšlo tam že malá má odhadem 3693g :grinning: :grinning: :grinning: Jinak mi nic neřekli,prej si mám užít prodloužený víkend a další kontrola 30.9.
25. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz
MAJA - tak to je krásné. To já možná ve středu budu už v porodnici. Včera semnou taky sepsaly všechny možný papíry, aspoň se s tím nebudu muset otravovat. V úterý mi řeknou, jestli mi porod vyvolají nebo ne.
25. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
autor
maji, tak to drzim palecky, treba se to konecne o vikendu rozjede:slight_smile: ja dneska zkusim sexik, schody nahoru dolu a teplou vanu:grinning:
25. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
makka-díky za pozitivní zprávy :grinning:
Byl u mě taťka,v neděli jedou do lázní,ale mamka za mnou dojede do porodnice...tata ne,má ty lázně napsaný od doktora a měl by průšvih.....teď jsme se loučili,říkám mu-tak mě vidíš naposled s břichem...no ty jo,jsem nějak dojatá, fakt totál... :frowning2: :cry:
25. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz
pipi-sexík jsme zkoušeli, horkou vanu snad 5x a mimo to jsem každý den absolvovala delší procházku a nic :grinning: jo a dokonce jsem i vytírala :grinning:
25. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz
PIPII - já se koupu v horké vaně každý den i dvakrát a nic. Přemlouvám manžílka na sexík, takže uvidíme. Mazlení je super, ale do sexíku se nám moc nechce.
25. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
autor
holky, ja to stejne zkusim, jsem stejne nejaka nadrzena:grinning::grinning::grinning: tak dobry duvod:grinning:
25. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz
udělala sem dobrý obídek, kuřecí na kari, jablíčko,rozinky, smetana....k tomu rýži.....moc se to povedlo
25. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz
makka-tak to zkuste,nám se to líbilo,prvně sem měla strach,takže jen tak na kraj a pak najednou šup a šlo to v pohodě :slight_smile:
25. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz
Makka - kojení bolí jen když se malá blbě přisaje. Už to ale poznám a hned ji prso vytahnu ven a musí se snažit znova. Ale trošku to ze začátku ne bolí, ale je to takové nepříjemné, zvykla jsem si a nepřijde mi to. Sestřičky s kojením pomáhají a když ne tak se ozvěte ať vam pomůžou. Začátek je moc důležitý!

Danuš - ty si teda bužíruješ :slight_smile: Já v nemocnici hladuju, nebyt manžela tak jsem snad kost a kůže :wink:

Pipiii - my máme taky vlásky, ale kratoučké a už ji začinají padat, ale stejně je to nejkrásnější mimčo na světě!! To si budete myslet každá :grinning: :grinning: (o tom svém)
25. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
25. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz
autor
makka, jj uz jsem videla:grinning: ale neee amalka bude jina:grinning:

edith a videli jsme uz na fotecce Editku?
25. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz
EDIT - já si myslím, že to nebude nic hrozného. Jen jsem minulý rok byla za kámoškou v porodnici a ta si stěžovala jak hrozně bolí kojení, byla jsem pěkně vyvalená. Já si myslím, že měla poporodní depresy, protože to její chování bylo příšerný, nevěděla co má s miminkem dělat. Prý měla chuŤ malou hodit z okna :unamused:
25. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz
PIPII - myslím ty vlásky, podoba musí být jiná.
25. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz
bolet by to nemělo,to je pak něco špatně...ale je to prý takový podivný pocit,neznámý a silný tlak....kámošce se prej z toho až kroutily palce u nohou :grinning:
25. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz
jdu si dát baštu a pak lehárko....musím načerpat energii :slight_smile: pa pa
25. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz
autor
makka, i vasky budou jiny:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz
ahoj holky, tak zas ze mě vyšel kus tý zátky :grinning:
25. zář 2009 v 15:34  • Odpověz
tak mi odešel humus kus zátky.....ale ta zátka mě zatim nechává klidnou
25. zář 2009 v 16:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.