• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
ahaaa,uz jsem si vzpomnela po cem mi je tak zle:( vecer jsem se naladovala cesnekovymi korbacikami:-X :pensive:
25. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
juj a ted me malicka dava pekny kopanecky:grinning: rostacka jedna:grinning:
25. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz
já už cítím kopance jako blázen...včera už se i manža divil, že to jsou strašný rany:grinning:.....prý to musí bolet...zatím teda ne, ale dovedu si představit, že tak za dva měsíce, až budu dostávat takový děla do žeber, už to možná i bolet bude :slight_smile:
25. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz
autor
tegga, ja taky vzdycky dostanu tak jednou az trikrat mimo tech plno malych vzdy poradny kopance:grinning: vcera se mi uplne nadzvedlo brisko:grinning: a potom jse se uplne lekla v aute jsem usinala a najednou kopanecek:grinning: jsem sebou upln eskubla, jak jsem se lekla:grinning:

tegga, mrkni na moje brisko:slight_smile: dala jsme ho tam vecer:slight_smile:
25. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz
jj pipiii, už jsem koukala...pěkný:slight_smile:
25. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz
čau holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jsem zpět
25. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile:

Tak u nás byl krásný slunečný víkend, akorát škoda, že jsme toho počasí nemohli využít líp na nějaký výlet nebo tak... Ale i tak to byl krásný víkend, hlavně že jsme ho s Elinkou netrávily v nemocnici a mohly být doma s tatínkem :dizzy_face:

Holky ta potvůrka včera večer tak řádila, že tomu ani manžel nechtěl věřit, že tak malinký strvoření dokáže takový věci s břichem :grinning: Měla jsem břicho jak na vlnobití a každou chvíli do toho dost velký kopance, fakt to byla prča pozorovat, ale tatínek ji pak domluvil, aby mě chvilku nechala v klidu a mrška asi na 10 minut poslechla, ale pak zase nanovo :grinning: :grinning: :grinning: No hlavně že o ní aspoň vím, že se má k světu :slight_smile:
25. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahoj Danu! Tak jak bylo, kolik máš hadříků:grinning:? A jak jsi zvládla cestu?
25. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz
Ivasa u nás taky včera, celý den klid....a pak se prcek v jedenáct probral a do půlnoci se mi s břichem děly takový věci, že manža jen koukal a divil se, jestli je to vůbec normální:slight_smile:
25. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz
tegga-bylo to super, večer přidám fotky :slight_smile: cesta hrozně dlouhá,bříško v pohodě,ale byla jsem otrávená...vezli jsme nacpané auto věcičkama,takže letadlem by to fakt nešlo :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz
No u mě ta potvůrka řádila skoro 3 hodiny, jsem nechápala, že se jí ještě nechce spát, když já už byla tak ospalá :grinning: Ale tegga hlavně že nám o sobě dávají vědět, viď? :wink:

Pipiii krásný bříško. Holky mě teď to břicho taky nějak hrozně rychle leze, každý den je vidět víc a víc, hlavně od té nemocnice, v úterý u mudry takový ještě nebylo, ale už v pátek při odchodu z nemocnice jsem ho měla o polovinu větší. Konečně je to fakt vidět, že jsem těhulka :dizzy_face:
25. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz
Danu já jsem v sobotu strávila v autě dvě hoďky a bohatě mi to stačilo...myslela jsme na tebe
25. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz
ivasa to jo....dostávám rany do břicha a ještě se u toho usmívám a jsem spokojená:grinning:
25. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz
Danu a jak se ta cesta líbila Ondřáškovi? Mě stačí jen hodinku a Elis řádí jak černá ruka
25. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz
tegga taky se u toho vždycky usmívám, jsem jak blázen :grinning:
25. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz
ivi-no prcek byl v pohodě,ale já byla ke konci už na nervy....12 hodin v autě je peklo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale na to Slovensko těch 7 hodin mi to nevadilo....
25. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
příště 100% letíme,ale ty věci nešlo přepravit jinak než autem :grinning: Jinak od minulého pondělí mi začly silnejší pohyby,které už cítí i manža, prcek se vrtí a kope hlavně večer,je to srandovní a krásný zároveň :dizzy_face:
25. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
No to věřím, 12 hodin je strašně dlouhá doba... Ale tak zase to aspoň stálo za to,ne? :wink: :slight_smile:
25. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
ivi-no to si piš, co se týče oblečků,tak mám už všechno, dovezla jsem si malou i větší autosedačku, kolotoč, hrací deku s hrazdičkou, hrací hrazdu pro větší mimi, přebalovcí podložku, 2 klokanky,lehátko, hračky s melodií, mraky bodýček,mikinek,overálků...už ani nevim,co tam od tý kámošky všechno máme....na broccantu-bleší trh jsem si dokoupila za směšné ceny pár věcí,fakt krásných :slight_smile: Takže mise byla náročná,ale úspěšná...byli jsme i u moře v Oostende, v Bruselu,....
25. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
Tak jsem teď koukala, že z Magnosolvu, který mi předepsal doktor jako hořčík, bývá často průjem a já se dívím z čeho mívám řidší stolici.
25. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
Dnes mi jde mamina koupit kolotoč nad postýlku a peřinky.
25. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz
makka-ale tak lepší než ta tvá zácpa ne??
25. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
Danu tak hlavně, že to stálo za to :wink: Já bych to klidně taky absolvovala, kdybych věděla, že si dovezu tolik věcí:grinning:
25. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz
Už se těším, až to nafotíš:slight_smile:
jo normálně v Lucembursku nás v noci zastavili policajti a chovali se k nám,jakoby jsme byli z alkaidy!!!
tegga-když ti řeknu,že mám zarovnaný celý obývák....není tam k hnutí :grinning:
25. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz
:wink: DANU - tak to je fakt, aspoň to nemusím řešit. Jen jsem se trošku zarazila, že mám pořád řitší stolici a už vím proč
25. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz
makka já ho beru taky, rozpouštím ho ve vodě, ještě ke všemu beru i železo, po kterém je taky dost průjem, čili jsem ze začátku šíleně trpěla, ale teď beru oboje půl hodiny před jídlem a musím zaťukat - ťuk, ťuk, ťuk, že dobrý :wink:
25. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
Ahojky holky..tak jsem vzhůru... :slight_smile: už mi po vás byla smutno.. :slight_smile:
25. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
já jsem vystoupila,že se aspoň protáhnu a chtěla jsem se jich zeptat,kde je benzínka-a oni na mě,zpátky do auta!!!! Lustrovali nás,jako nějaký utečence, fakt peklo,až se mi klepaly nohy,ale spíš vzteky....naštěstí se tam mluví německy,tak jsem manžovi tlumočila.....
25. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.