• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Danuš - držím ti palce, aby ti všechno dobře dopadlo. Hlavně dej vědět co a jak.
Přeji ti: rychlej, bezbolestnej a prostě pohodovej porod. Drž se!!!!
25. zář 2009 v 17:54  • Odpověz
danuš: držím palce, ať vše dobře a RYCHLE dopadne :wink: :dizzy_face:
25. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
ahojky holky...tak já hlásím zatím stále 2v1
26. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
ahoj holky, tak Danuš už tam asi je, co? :slight_smile:
26. zář 2009 v 09:02  • Odpověz
pabli myslím si že už asi joo...
26. zář 2009 v 09:04  • Odpověz
musíme jí držet pěsti....snad to bude mět v poho...
26. zář 2009 v 09:04  • Odpověz
pablinka taky ještě kysne doma... :wink:
26. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
a MAKKA?? :confused: :confused:
26. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
renu: já fakt nikam nespěchám, dnes jde manžel na kachny, tak by se mi to ani nehodilo :grinning:
26. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
pabli tak to potom joo...já taky ne my jsme pozvaní zítra na hody tak bych si chtěla ještě nacpat pupek...
26. zář 2009 v 09:15  • Odpověz
autor
ahojik holky, hlasim stale 2v1, sexik nebyl, manzilek usnul a prej porod stejne nechce privolavat drive:-/

Zprava od DANUSKY ma zavedenou 1. tabletu a ceka co bude dal, nejaka pani tam prej strasne rvala, tak se dost boji... urcite se zase ozve.... takze mooooc drzim palecky!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. zář 2009 v 09:20  • Odpověz
pipiii: vyřiď jí pozdrav i od nás tady :wink:
26. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
autor
holky, me se chce plakat... asi hormony nebo co.... strasne uz chci mit mimi u sebe, neda se to vydrzet, to cekani:frowning2: zacinam z toho depkarit:frowning2: do toho me zacal pekelne bolet zub:-/ tak si tu skocim asi v Liberci na pohotovost a po porodu se na nej vrhneme v Praze.

pabli, jak muzes byt tak klidna??? muj manzel rekl ze by se mu to ted take nehodilo, ze ted ma strasne prace v praci a neumi si predstavit ze by tam ted chybel:-/ chjooo, ale me to uz silne nebavi..vcera jsem mela dost pravidelne bolesti, dokonce chvili po 3 minutach, ale nestupnovalo to a potom to odeznelo, za hodinu asi po 10minutach a potom to odeznelo....
26. zář 2009 v 09:23  • Odpověz
pipiii: já jsem prostě normálně kliďas :slight_smile:. Spíš jsem pak nervní, když mi začnou bolesti v době, kdy se to fakt nehodí... A vnitřně mám pocit, že má mrňousek ještě čas :slight_smile:. A já bych chtěla, aby se malej narodil tak 1. 10. :grinning: Já jsem 5.10., taťka 4.10., manžel 22.10.... ale i kdyby ještě v září, tak aspoň bude ve Vahách, jako my 3 :grinning:
26. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
Ahoj holky, já jsme stále 2v1, mě vyvolání čeká v úterý, teda možná. Včera jsme zvládli ještě návštěvu,ale manžílek mi nějak omarodil. Vypadá to na zánět nosohltanu.
26. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
Ahoj holky my jsme taky ještě celý a dlouho budem :grinning:

danusce držíme moc palečky ať to má rychle za sebou a moc to nebolí :dizzy_face:

pipii nesmutni vím, že už se nemůžeš dočkat, ale chce to na to tolik nemyslet a ono to uteče, hele ve čtvrtek už je říjen a pak to povalí :wink:

dneska je u nás tak krásně, vůbec nevím co budu dělat, teďka uklízím, čekám až se ni dopere pračka a pak půjdu něco ukuchtit k obědu a asi pojedu za našima

makka tak ať se manžílek brzy vykuríruje, aby mohl sváma do porodnice :wink:
26. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
Řeknu vám, že mám pěkné poslíčky,takže jsem ráda, že se něco děje a že nepojedu v úterý do porodnice úplně nepřichystaná. Jen mě šíleně štve, že když pošlou maminku na vyvolání, tak by jí měly dát na vyhrazený pokoj, kde budou mimo rodičky a nebudou muset poslouchat jejich křik.
26. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:
Také hlásím stav 2v1 :grinning:
Dnes má oficiální termín,ale máme dost práce - předěláváme u našich plot,takže to snad ještě vydržíme :grinning:
26. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
Makka - nevím jak kde, ale u nás se můžeš na pordním sále zavřít a nic neslyšíš!! Až potom co jsem porodila a manžel otevřel dveře tak jsem slyšela jak některé matky řvou :slight_smile: Já jsem, ale u porodu vůbec nekřičela, ani u toho když jsem tlačila, protože křikem se zbytečně vysiluje :grinning:

Fakt se porodu nebojte - žádného ani přirozeného ani vyvolávaného. Věřím, že to všechny zvládnete stejně v pohodě jako já. Moc vám to přeju, hlavně vám přeju aby všichny miminka byla zdravá!!! Ať nikdo z vás nemusí trčet v porodce tak jak já :slight_smile:
26. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
edi Děkujem ti za přání...snad to budeme mě všechny co tu zůstaly v pohodě....Co se týká toho že tam musíš být trocha déle tak to snad nejni tak hroznéé...hlavně že je miminko zdravé...
26. zář 2009 v 11:58  • Odpověz
edit: hlavně aby vás brzy pustili! jak to s vámi vypadá?
26. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz
tak já vařím oběd až teďka :sweat_smile:

teď jsem udělala objednávku na Next mají doplněnou kolekci na zimu a jsou tam boží věci, jeje to zas bude peněz, ale co jednou za čas se musí ne :grinning:

edit díky snad tvé přání bude vyslyšeno :wink: , tobě přejem ať je malá co nejdřív v pořádku a můžete už jít domů :dizzy_face:
26. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz
autor
pabli, vahy jsou az nekde do 23.10:grinning: takze to uz nosit mimace fajt nebudes:grinning:

holky, ja jsem vysla schody a malem jsem se pozvracela, udelalo se mi uplne zle...
26. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
pipiii: tak si odpočiň :wink: jedla jsi něco? :slight_smile:
26. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
autor
pabli, no prave ze jsem akorat sla na obed..:-/ a ted jsme snedla polevku a malinko druheho, ale nejak s emi do bricha nic moc neveslo:-O
26. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
PIPII - nějaké nové zprávy od Danuschky?
26. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz
autor
makka, nn zatim nic jineho nepsala od rana.

jen mi psala kamaradka ze v noci ve 2h porodila :slight_smile: chlapecka:slight_smile: juuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:zavist :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
26. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz
Psala jsem DANUSHCE a už neodpověděla, že by už?
26. zář 2009 v 17:59  • Odpověz
makka: nooo, já bych taky neodpovídala :grinning: :grinning:
26. zář 2009 v 18:02  • Odpověz
PABLI - právě že je to už docela dlouhá doba, co se neozvala ani PIPII
26. zář 2009 v 18:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.