• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
makka: no, pořád udávají, že prvorodička rodí v průměru 10-12 h, navíc, když je to vyvolávaný, třeba pak dávali další tabletu, může rodit klíďo až zítra (ale rozhodně jí to nepřeju!!!)... radši bych počkala, až se sama Danuš ozve :slight_smile:
26. zář 2009 v 18:31  • Odpověz
PABLI - jasně budeme čekat. Piješ taky ten maliníkový čaj? Jestli to má vůbec smysl. Horkou vanu si také dávám. Opravdu bych se chtěla tomu vyvolávanému vyhnout.
26. zář 2009 v 18:32  • Odpověz
ahoj holky koukám , že danuska ještě nic , no doufám, že moc netrpí holka jedna :confused:

makka taky mám strach z toho vyvolávaného, nejradši kdyby se to samo rozjelo, ale to mě se bohužel nestane :confounded:
26. zář 2009 v 18:36  • Odpověz
makka: maliník piju, ale jen 1 šálek denně :slight_smile:
26. zář 2009 v 18:41  • Odpověz
ale horkou vanu nedělám (nemáme, a sprcha horká mi je nepříjemná), vyvolávací sex taky neprovozujeme (manžovi už to přijde blbý, když má tamtudy za chvilku vyjít prcek, tak ho nechce moc provokovat chudáčka malýho :grinning: )... bydlíme v 1. patře, tak ani těch schodů moc nevyjdu, ale snažíme se každý den na 2-3 h na procházky :slight_smile:
26. zář 2009 v 18:43  • Odpověz
tak to já jsem na sebe zvědavá, dávám si horkou vanu i sprchu( střídám to), pohybu si myslím, že mám taky dost, každej den procházky se psem a taky jdu několikrát za den( v průměru tak 5x) 4patra do bytu -výtah nemáme, pak skáču na míči, vytírám na všech 4 a maliník piju taky 2x denně, ještě k tomu sexíku přemluvit manžela a už nevím co všechno dělat proto aby mimi šlo ven samo :sweat_smile:
26. zář 2009 v 18:48  • Odpověz
winii: já myslím, až se bude miminkám chtít, tak prostě vyjdou a hotovo... myslím, že tohle má prostě svůj čas... taky jsem četla, že "přenášení" = až po 42. týdnu, teď tomu sice říkáme přenášení, když je to po TP, ale ve skutečnosti do 14 dní po TP je normální termínový porod pořád :slight_smile:
26. zář 2009 v 18:52  • Odpověz
jj pabli mě je to jasný, jenže mozku prostě neporučíš a celkově se snažíš něco proto udělat, kdybych jen nečině ležele u tv tak bych si to pak třeba vyčítla, že jsem se ani nesnažila tomu vyvolání třeba předejít, takhle budu aspoň v klidu, že jsem nějakou snahu projevila :wink:
26. zář 2009 v 18:58  • Odpověz
WINII - vůbec nemůžu říct, že bych nic nedělala, právě naopak. Snažím se dělat všechny věci, co před těhu. Jen nosím míň těžké tašky. Domácí práce dělám jen já, manžílka nezapojuji, nevadí mi to. Budeš rodit v Pelhřimově, jakou tam máte porodnici?
26. zář 2009 v 19:06  • Odpověz
makka já taky dělám všechno co před těhu akorát ty těžký věci nosí manžílek, jinak co se týká domácnosti tak o tu se starám jenom já, manžílek doma nic nedělá, jj rodit budu v Pelhřimově a porodnice, hmm ani nevím někdo si jí tady chválí a někdo zase nadává, zatím co jsem viděla, tak mi nepřijde tak hrozná jsou asi i horší jinak pokoje jsou fajn nejvíc jsou dvě na pokoji a nadstandarty jsou pěkný takže jestli bude volný jdu do něj a personál, asi jak na koho zrovna narazíš, no určo lepší info dodám po porodu :wink:
26. zář 2009 v 19:22  • Odpověz
autor
ahojik holky, cely den sleduji mobil a jsem pripravena vam sem pisnout, ale zadne nove zpravy...moc na ni myslim a mam nervy v kyblu:grinning:
26. zář 2009 v 19:49  • Odpověz
WINII - je to jasný, podle toho, na koho narazíš. To samé je i v Jihlavské porodnici. Mám domluveného skvělého porodníka, takže doufám, že mi porod usnadní. Nebo aspoň budu více v klidu, že jsem v dobrých rukou
26. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
PIPII - taky už mě to znervózňuje, protože by mě zajímalo, jak probíhá takový vyvolávaný porod, protože mě to také čeká. Doufám, že se nic nezkomplikovalo, protože mi to přijde jako věčnost.
26. zář 2009 v 19:59  • Odpověz
makka tak to máš dobrý toho porodní, já doufám, že aspoň při tom vyvolání si budu moct vybrat dr. nechci totiž dr.Horkay ten je šílený

holky co vůbec even a malá Marianka jak se asi mají teďka někdy by už měla jít domů ne?
26. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
v tý telce vůbec nic nedavájí chjooooooo :confounded:
26. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz
WINNi - tento doktor dojíždí i k nám do Jihlavy a vždycky v úterý je místo mého gyndaře, je mi hrozně nesympatický.
26. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
HOOOOOOOOOOOLKKKKKKKKKKYYYYYYYYYYYYYYYY DANUSKA MI TED NAPSALA:

Nase zlaticko je na svete!!!! Jmenuje se Ondrej Maj, vyklubal se dnes v 16:45. Vazi 3020g a meri 50cm. Oba jsme v poradku. D.

holky, ja jsem strasne dojata!!!!danusko, strasne gratuluju!!!!!! mame milence pro amalku!!juuchuuu!:grinning:
26. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz
PIPII - tak to je paráda, tak přece jenom to tak dlouhé nebylo. Jsem také moc šťastná a dojatá.
26. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
makka mě je taky hrozně nesympatický je to takovej frajírek to chování je hrozný :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Danusko mocinkyyyyyyyyyyy mooooooooooooooooooooooc gratuluju k Ondráškovi máte krásný míry, bože to je krásnýýýýýýýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
Nazdarek, tak si zitra jedu pro ty svy holky, uz je maji propustit. Obe se maji dobre a dari se jim.
26. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
holky to je neuvěřitelný, že už tady máme dětičky tak strašně to uteklo :slight_smile: už se těším až to budeme mít všichni za sebou
26. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
holky me ted dost boly spodek...a prd z toho... ja to vzdavam. ja tam mimi asi nemam:grinning: ja tam mam jenom plysaka:grinning:
26. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz
Dal jsem jednu fotku Evče do alba, tak se kouknete, jestli chcete.
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=335351
Milan
26. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz
pipii chlupatýho plyšáka :grinning: já teďka ani nemohla dojít na záchod jak jsem měla plnej močák a prdolka mi ho ještě utlačovala, jsme myslela, že to pustím :grinning:
26. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
even, je krasna!!!vsechny miminka jsou tak krasny...boooze, ja chci tu moji vlasatici uz drzet!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz
Milane moc děkujeme za fotečku malá je nádhernáááááááá takovej puclíček malej, moc pozdravuj Evu a že už se těšíme až nám povypráví a jak se jí daří
26. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz
even: je moc kráááááásnááááááá :slight_smile:

DANUŠ: moooooooooc gratulujuuuuuuuuuuu :slight_smile: Ondrášek má super míry (zadala jsem je do tabulky :wink: )... snad vás brzy pustí a budeš moct sdělit zážitky :dizzy_face:
26. zář 2009 ve 22:42  • Odpověz
tak a já jdu spát :slight_smile:
26. zář 2009 ve 22:42  • Odpověz
Milane děkujeme za fotečky, malá je krásňoučká. Už se těšíme na Even a na její zážitky :slight_smile:
26. zář 2009 ve 22:48  • Odpověz
Milane....malá je nááádhernáá..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. zář 2009 v 06:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.