• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
DANUU...MOOOOOOC GRATULUJU......... :slight_smile:
27. zář 2009 v 06:34  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

dnes jsem byla jen 2x v noci na WC :slight_smile: ale na druhou stranu jsem se vzbudila už v 7:00 (dost nezvyk u mě v poslední době), tak jsem trochu "přejetá" :grinning:
27. zář 2009 v 07:14  • Odpověz
no a když kouknete, kdo u nás porodil, tak je jasný, že je to abecedně, kromě adellaide, která má ještě čas, je to:
danuš-edita-evena-ivasa-lucajdak-lucitta :grinning: Akorát ta tegga je tam navíc :grinning: Takže tento týden bych navrhovala: maja-makka-pablinka, v neděli renu a další týden pipiii a winii :grinning:
27. zář 2009 v 07:18  • Odpověz
Dobrá ráno, moc gratujulu Danušce k porodu. Tak to nebylo ani tak moc dlouhé. A míry má moc pěkné.
Přeju ji, aby miminko bylo zdravé a aby se ji vyhla žloutenka!!!
27. zář 2009 v 08:09  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:
Velká gratulace Danušce :slight_smile:
Tak už nás tady moooc nezbývá :grinning:
To jsem zvědavá kdo bude další :grinning:
27. zář 2009 v 08:28  • Odpověz
edit: a jak jste na tom vy?? :slight_smile:
27. zář 2009 v 08:28  • Odpověz
Ahoj holky, já jsem stále 2v1. Noc na pytel. Buď řvali nějací týpci, nebo štěkali psi. Takže jsme se museli dospat s manžílkem do teď.
PABLI - ani se porodu nebudu bránit, takže směle do toho :wink:
27. zář 2009 v 08:40  • Odpověz
Ahoj holky. jsem se na vás přišla na skok podívat. Chtěla jsem hned jak nás propustili - ve středu, ale v ulici nám kopali a překopli kabel od internetu, tak to nešlo a pak to vždycky vypadávalo :frowning2: Už je to lepší, ale stejně to jde jako když to nejde :angry: Tak se u toho akorát ročiluju!!!

Chci všem "už maminkám" popřát hodně zdravíčka jak pro ně, tak samozřejmě pro jejich nejmilovanější zlatíčka :dizzy_face: Aby neměli žádné problémy a aby měly hodná miminka :slight_smile:

Koukám, že vás tu je ještě docela dost 2v1, to mě překvapilo, už jsem myslela, že tu skoro nikdo nebude :confused:
27. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
IVASA - ahoj, vítáme vás. Jak se máš a jak se daří malé?
27. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
ivasa: nojoooo, třeba já tu jsem furt :grinning: :grinning: ... jak se máte? :slight_smile:
27. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
Ahoj holky já celou noc měla bolení břicha takže noc taková na prd, ale spát se mi nechce to asi na mě padne až odpoledne

já teďka koukala chvilku na toho papeže a normálně já na to nemůžu koukat pač hned řvu :sweat_smile: a to nejsem věřící no hormóny jsou v pohodu :grinning:

ivasa ahoj no ještě nás tu je docela dost, ale myslím, že příští týden budou minimálně dvě miminka :dizzy_face: a co jak se má malá Elinka, těšíme se na fotečky :slight_smile:
27. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
AHoj holky,
Teda další miminko Danus mocinky gratuluju. Krásné míry.
Ivi a co Ty jak se cítíš a co Elinka je hodná? Moc se těším na fotečky.
A kdože je teď na řadě?
27. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
ADELL - MAJA - MAKKA - PABLINKA. Tak se uvidí. Já budu mít jasno až v úterý
27. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
MAJASI - ty jo, možná se sejdeme v porodce. Už si mě jednou viděla v Jihlavských listech, takže se raději ke mě hlaš ty :wink: Kdy jdeš na další kontrolu?
27. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
makka - opravdu nevím jestli bych Tě poznala,když sem Tě viděla jednou v životě :grinning:
Na další KO jdu ve středu :wink:
27. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
ahojik holky, stale 2v1, spodek boli, picha(cipek), stale hodne spinim po tom vysetreni z patku...:-/
27. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
MAJA - tak uvidíme.
27. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz
autor
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3331056&vReferer=

Danusky Ondrasek... krasny!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je to foceny fotakem z displaye mobilu:grinning:
27. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
Jé, ten je hezoučký. Já chci taky prcka!!!!
27. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz
PIPII - a nemáš nějaké novinky od Danuschky?
27. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz
jeeeeee, Ondrášek je krásňoučký :slight_smile:
27. zář 2009 v 17:04  • Odpověz
27. zář 2009 v 17:04  • Odpověz
a nějaká nová oblečka: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=298744&vReferer=%2Fphotos%2Fpablinka

body-roláčky za 19,- ze sekáče, ale jsou nové :slight_smile:, body s krátkým rukávem za 30,- taky ze sekáče a taky ještě s visačkou z obchodu :slight_smile: zbytek od tchýně :slight_smile:
27. zář 2009 v 17:06  • Odpověz
ahojte :grinning: tak sem přijela dnes dopoledne domů
porod byl katastrofa, ale výsledek stál rozhodně za to
v neděli sem dostala večer 1. tbl, v PO ráno další, pak ještě jednu ve dvě odpoledne ... výsledek stále stejný, nezabírá to a sem uzavřená
na noc už mi tbl nechtějí dávat že kdyby se to rozjelo tak pro únavu bych nebyla schopná porodit, protože sem celou dobu nespala, řekli že dostanu buď ráno další tbl. nebo udělají CŘ
v úterý v 8 ráno zjistili že sem otevřená na dva prsty a to už sem se fakt začala bát protože sem z nervozity další noc nespala, místo další tbl nebo CŘ mi dali kapačku na vyvolání stahů a doufají že se porod rozjede, během 5ti min. sem začala mít minutové kontrakce s minutovou pauzou, dvě hoďky se to dalo vydržet, pak sem trpěla jak pes, protože se dostavila únava, ve 4 sem si nechala zavíst hadičku na epidural a konečně se mi ulevilo, v 5 je jasný že normálně neporodím, protože sem byla otevřená stále na dva prsty a hlavička nesestoupila, o půl 6. už sem byla na sále a 17.53 se narodila, přítel ji viděl hned, mě ji dovezli v nákupním košíku ukázat až o půl desáté večer jen na 5 minut na přisátí k prsu

četla sem si jen poslední stránku tak vím že se narodila už i Elinka
o Editce už vím a o Ondráškovi taky ... všem Vám moc moc gratuluju :slight_smile: už se nám to tu pěkně množí, je to supééér :slight_smile: :slight_smile:

přítel říkal že vám sem občas něco napsal ale nevím co tak třeba už o mém porodu víte všechno :grinning:
27. zář 2009 v 17:50  • Odpověz
jéžiš Ondrášek je překrásnej, takovej drobeček roztomilej :dizzy_face: :dizzy_face:
edit, ivasa šup s fotkama :slight_smile:
jestli porodil ještě někdo tak písněte, není v mých siláš za ten týden dočíst
27. zář 2009 v 17:53  • Odpověz
Evi - já jsem pořád ještě v porodnici :grinning: Já jsem sice na 100% OK už od minulé neděla, ale malá měla silnou žloutenku. Dnes nám bylo řečeno, že nás zítra snad pustí domu. Tak nám držte palce!!!
27. zář 2009 v 17:56  • Odpověz
EVENA - neřekli ti, jaktože jsi měla takové problémy? Z jakého důvodu?
27. zář 2009 v 18:38  • Odpověz
ahoj even vítej doma musí to bejt nádhera když už máš prodolku doma, já už se nemůžu dočkat a ta představa, že to může klidně trvat ještě 3 týdny chjo

edit držíme palečky ať vás už zítra pustí domů :wink:
27. zář 2009 v 18:54  • Odpověz
EDIT - držím palce na zítřejší odchod z porodnice. TAkže malá už je v pořádku?
27. zář 2009 v 19:00  • Odpověz
edit tak hlavně ať je vše brzo v pořádku, u nás v Olmiku propouštějí matky s touto diagnozou maminek myslím jen o den déle jak jiné, prý žloutenka většinou může přetrvat až do půl roku věku dítěte, ale skrytě ... držím palečky ať vás ta mrcha brzo opustí :slight_smile:
a myslela sem si už v pátek jestlis nerodila, protože ses tu neukázala

makka důvod asi není, prostě někdo to má lepší, někdo horší, ale říkali že sem na ty tbl imuní, tak nevím jestli si dělali srandu nebo je to fakt, a to že mi porod nepostupoval, no asi se jí u mě prostě líbilo :slight_smile:

winii popsat se to nedá, je to super, pořát se mi chce brečet ... akorát sem si nějak musela "zvyknout", asi tím že sem měla císaře nebo co a porod sem si neprožila a hned jí neviděla
přítel je z ní uplně paf, vidí se v ní, do porodky mi chodilo hodně návštěv a on jí nechtěl nikomu skoro ani pučit :slight_smile: u kontrakcí mi byl skutečně velkou oporou, bez něj bych to zvládala podstatně hůř, už jen že sem věděla že tam je, moc si ho za to vážím

jinak malá je děsně hodná a dost nenažraná :grinning:
a prsa mám jak dvě obří cisterny :grinning: a sestry strašili že to bude ještě horší, už teď mi sou ty kojo podprdy nějaké těsné tak budu muset koupit asi nové
akorát nás trápí dvě noci po sobě prdíky, tak snad to bude dnes ok, je to hrozný zoufalství slyšet dítě tak vyvádět a neumět mu hned pomoct
dokojila sem a du spát :slight_smile: za dvě hoďky zase :grinning:
27. zář 2009 v 19:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.