• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
ahojik holky:slight_smile:
ahojik even:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

od danusky mi prislo, ze dneska ji prisly k sobe stehy(nevim kolik jich ma atd) ze ji to dost boli, ze ji vysvetluji a zkouseji prisani a ze si to cele starsne pomalu uvedomuje...jeeee, ja ji to mooc zavidim!!!
27. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz
evena: cisterny :grinning: no jsem na sebe zvědavá teda :slight_smile:... to zvykání chápu, muselo to být těžké... ono celkově musí být těžké, že najednou je před tebou mimčo, co je tvoje... 9 měsíců v sobě někoho nosíme, nevíme ani, jak vypadá, jen ho cítíme... a pak najednou máme před sebou malé "něco", o které se musíme starat... :slight_smile:

tak snad se danuš taky rozkojí a bude to ok :slight_smile:
27. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz
even je to je tak hezký jak to popisuješ :dizzy_face: no jsem zvědavá na sebe jak to bude všechno probíhat a ty cisterny mě čekají asi taky už teďka mám kozy jako vozy :grinning: , odpočívej jak jen to jde :wink:

pabli ty seš ještě tady :grinning: já čekám každou chvilku, že napíšeš, že jedete do porodky :slight_smile:

holky koukáte na superstar dneska je to tam takový vážný co
27. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
winii: proč bych tam měla jezdit? :grinning: :grinning: Já se cítím naprosto příjemně :wink: nikam se mi nechce :grinning:
jojo, Superstar je vážná věc :slight_smile:
27. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
pabli tak to si asi jediná, který to takhle vyhovuje co :grinning: , ale je dobře, že to bereš tahle sportovně, on by se pak člověk zbláznil, já už to taky nehrotím, já na jednu stránku chci a najednu jsem ráda, že je to v břiše :wink:
27. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
no já si jdu dát horkou vanu :dizzy_face:
27. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
winii: já se celý těhu pořád cítila blbě, pořád nějaký problém, bolesti břicha a tak... a teď najednou asi týden nebo 14 dní skoro nic, tak jsem si rozhodla, že si ten zbytek těhu prostě užiju :slight_smile: Ale taky se přiznám, že se bojím, aby byl malej OK, aby mu nic nebylo, až se narodí... teď, v tomhle stavu, je to pohoda, když mě malej pěkně kopká, vím, cítím, že se mu daří dobře... :slight_smile:
27. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz
Upřímně závidím všem co už to mají za sebou!
Já už bych klidně jela,ale nic se neděje :frowning2: Pořád na to musím myslet a doufám,že to přijde samo a nebudou mi to muset vyvolávat.
No Barče se u mě očividně moooc líbí a prodlužuje si pobyt :slight_smile:
27. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz
Já si myslím, že jsem jasná a budou mi prcka vyvolávat, taky se mu u mě líbí.
27. zář 2009 ve 23:02  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

něco nového? :slight_smile: u mě nic :slight_smile:
28. zář 2009 v 08:26  • Odpověz
Dnes mi doktor dělal UTZ a vypadá to, že teď nás sice pustí domů, protože malá už je OK, ale za týden si tady poležíme zase - kvůli mě :frowning2: Mám sraženinama ucpané děložní hrdlo nebo co. Nechají nám týden na vyčištění, snad to odejde samo a nebo mi budou muset pomoct.
Fakt se to nějak komplikuje asi trest za snadný porod :grinning: :wink:
No nějak to dopadne, příští pondělí jdu na kontrolu a uvidíme co a jak.

Evi - u nás se taky s mírnou formou žloutenky chodí domů, ale malá měla hodnoty, které ohrožovaly její mozek. Takže byla na kapačkách + na fototerapii. T

Nevím kde dnes trčí ta vizita, já už chci vědět co jak!!!!!!!!!!!!

Pabli - pokud se cítíš dobře tak není kam spěchat, Víteček si vyleze až se mu bude chtít na svět :slight_smile:

No jo, kojení to je makačka na bednu. Moc čteme a to je naše chyba, cikánka chytí dítě, dá ho k prsu a vše funguje okamžitě. Jenže my jsme zblbnuté z přednášek o správném kojení a ze všech článků v časopisech :wink:
28. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
edit: jeeeeee, ty si to fakt vybíráš i s úroky, co? :unamused: Tak třeba ty sraženiny samy zmizí...
jj, cítím se fajn, teď jsem vydrhla podlahu :grinning: ale ne za účelem vyvolání porodu, ale protože se mi chtělo :grinning:
28. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
EDIT - určitě to bude v pořádku a i kdyby, není to nic hrozného. Dělaly to i mojí švagrové. Bolesti jsi nějaké nepociťovala? Já jsem myslela, že vizity chodí brzy ráno?
28. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
ahojte
edit tak to sem nevěděla že je to horší, ale když už vás pustí tak už bude všechno určo ok
dneska byla noc docela ok co se týče spánku, naspala sem dokonce 3 hodiny!! :grinning:
všem co nemají ještě mimča: spěte co to dá, pak už se nevyspíte :slight_smile:
taky docela šok, spustil se mi v noci monitor dechu, ale naštěstí bylo vše ok, nevím co se dělo, máme ten na připnutí na plínu a přístoj normálně k tělu dolíhal, tak si myslím že to nebyl nějaký planý poplach, ještě teď je mi z toho špatně
navíc přítel dnes večer nebyl doma, měl bečku ... měli mě totiž pouštět až v úterý po vytažení druhé půlky stehů a v SO mi narychlo oznámili že potřebují moji postel, že mají hodně rodiček ... vůbec nevím co bych dělala kdyby nedýchala :frowning2:

tak sem /brzo teda :grinning: / zjistila že i tegga má už klučíka :slight_smile: to je super :slight_smile:
já vám to všem tak přeju, to je naprosto úžasný držet v náručí takovýho plyšáčka :slight_smile: ... ti co mimča už mají ví o čem mluvím, ne nadarmo se říká že je něco hebký jak dětská prdelka :slight_smile:
28. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
Holky čauky...jen hláásíím stále 2v1 :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
jéžiš mě se chce furt bulet ... já se tak těším na fotečky všech miminek
edit musíš pak hned nějaké vložit jak budete doma
28. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
evena já se těším na Tvoje fotečky...máš??
28. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
EVENA - jak je to s placením v nemocnici? Platí jen maminka nebo i dítě. Mám v tom zmatky. Nebo to padlo úplně.
28. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
renu jen ty co mám v albu, až bude mít přítel čas tak mi tam nějaké nové dá
makka, platila sem jen za sebe, za mimčo se neplatí, díkybohu, protože bych tam jinak nechala pěknou pálu :angry:
je to 60 kč na den, počítá se třeba ikdyž tě přijmou minutu před půlnocí tak ještě za ten den zaplatíš, a když tě propustí třeba ráno, tak taky platíš celý den :angry: já platila 420 kč/7 dní a to mě ještě nechali potvory dva dny o hladu
28. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
evena: asi to zas kasírují jak kde, u nás je to tak, že když tam jsi třeba na nástup půl dne a na propouštění půl dne, tak započítají dohromady jen 1 den, takže zas si to dělají všude jinak :slight_smile: S tím monitorem to musel být šok, ale je fajn, že se nic neděje, stejně je to taková jistota v nejistotě, viď, ten monitor :wink:
28. zář 2009 v 11:00  • Odpověz
autor
ahojik holky, stale 2v1..:grinning: rano mi zase odeslo kus zatky, ale to uz neresim... odchazi mi preci od 32tt:D

ted na netu moc nejsem, pac tady mam co delat u nasich na baracku,ale zitra budu sama na baracku tak se vam zase budu venovat..:slight_smile: ..manzilek dneska odjizdi zpet do prahy, tak ted rodit nechci :unamused: :unamused: :unamused:
28. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
Ahooooooooooooooooooj holkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy! Jste tady ještě někdo, nebo už to máme všechny za sebou:slight_smile:? My jsme dnes přijeli z porodky, vše napíšu, až bude chvilka, zatím je to chaos:grinning:
28. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz
TEGGGA - ahoj, zdravím tě. Ty si nás s porodem pěkně překvapila. Nejdřív nic, dokonce si se bála, že budeš mezi posledníma. Takže se už těšíme na fotečky a hlavně na poznatky z porodu a tak.
28. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz
autor
ahojik tegga, samozrejme ze tu jsme a je nas tu jeste hodne:grinning: takze se starsne tesim na tvoje vypraveni a na fotecky:slight_smile:
28. zář 2009 v 15:49  • Odpověz
autor
manzilek uz je v Praze :frowning2: :frowning2: :frowning2: a ja mam pocit ze to brzy prijde:grinning: teda ten pocit uz mam 14dni:grinning: dneska porad potrebuju na malou. Mam dost tlaky na spodek na mocak a na wc nic, ale potreba je starsna a porad. hoooolkyyyyy, me to uz neba:frowning2:
28. zář 2009 v 15:52  • Odpověz
ahoj tegg vítám tě zpátky :dizzy_face: těšíme se na popis porodu a hlavně fotečky malého :dizzy_face: , no ještě nás tu je hodně co jsme 2v1, ale myslí, že tenhle týden tu budou min.2miminka :dizzy_face:
28. zář 2009 v 17:39  • Odpověz
PIPII - dnes mám úplně stejné pocity, ale mám ty tlaky hlavně z toho, že jsem pomáhala manžílkovi se zahradou (stříhala jsem keříčky). Pak mi stačilo si lehnout. Zítra se uvidí, jestli si mě tam nechají, nebo ještě půjdu domů a budu častěji docházet na křivky.
28. zář 2009 v 17:52  • Odpověz
My už jsme taky doma!!!!!!!!!!!!!!!!
Pěkně jsem uklidila, mamka nám udělal oběd a teď nám usnula i Editka. no není to super? :grinning:

Závidím Terezce i Eveně, že jsou tak brzo doma. Já byla v porodnici 11 dní!
Regulační poplatek jsem platit nemusela, protože je možnost nechat to za sebe zaplatit krajem, ale já ho zaplatila!
Vedle toho kolik jsem dala za nadstandard to už byla malá částka :wink:
28. zář 2009 v 17:56  • Odpověz
EDIT - vítáme tě konečně doma!!! To si měla náladu uklízet, to musíš být mega svěží a odpočatá. Že si se na to nevyprdla :wink:
28. zář 2009 v 17:59  • Odpověz
autor
ahojik edith... jeeee maminy se tu ukazuji:slight_smile:

makka, ja mam ty tlaky dost silny...ale ja to neresim...myslim ze je to uz normalka:grinning: nejak me to nevzrusuje:grinning:
28. zář 2009 v 18:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.