• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
joo a vecer byl sexik, moc pekny:slight_smile:
28. zář 2009 v 18:30  • Odpověz
Holky, kde jste kdo? Nerodíte náhodou?
28. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
makka no já rozhodně ještě nerodím... :frowning2: zitra mám poradnu tak jsem zvědavá co se bude díít...
28. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz
ahoj edith vítejte doma :wink: těšíme se na fotečky malé Editky, tyjo to si dobrá, že si stihla ještě uklidit, u nás v nemocnici ten regulační poplatek taky platit nemusíme když to přijmeme jako dar od kraje

já taky ještě nerodím a dlouho nebudu :grinning:

jdu koukat na superstar
28. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz
ahoj holky, jdu jen pozdravit, vrátili jsme se z grilování a jdu odpočívat :slight_smile:

pipiii: ty potíže s čůráním jsem měla tak před 14 dny, stačilo to prostě přepít, vypít o litr víc než normálně... no, dneska mám ty tlaky zas, tak jdu do sebe nasoukat ještě půl litru, aby se pak nemnožily nějaké bakterie :wink:
28. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
tegga, edit: supeeeeeeeer, že jste domaaaaaaaaa :slight_smile:
28. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
ahojik holky..tak mega trapas z Intersparu:grinning::grinning::grinning: nejdrive jsme prijeli na parkoviste a nemeli jsme drobny ani zeton do kosiku(meli jsme 4 plny prepravky flasek) tak mamka sla na informace zda by nam nepujcili zeton, ze nemame drobny ani zande penize, ze mame jen kreditku...no nemeli, tak jsme sli vratit 4 flasky, vyplatili nam penize na kosik a jedeme s tou obrovskou kupou flasek k tomu stroji na vraceni flasek a........ z toho automatu tam cuci listek, nekdo si tam nechal listek pred nama. no tak ho hned vezmu a cucim na nem 220KC..Ja jsme byla strasne stastna, nad nama byla kamera, tak jsme se na ni jeste podivala a udelala jsme na ni takovy ty trapny gesta:grinning: jako ze mam prachy:grinning: noo mamka mela spatny svedomi, ze to chce hodit na informace, ale ja ze se tech 200KC nezvdam, kdyz je tam ten blb nechal:grinning: nooo a tak nakupujeme a nakupujeme a asi po pul hodine za nama prisli 2 zamestnanci Intersparu ze pan shani listek na falsky za 220KC a ze si pousteli zaznam z kamery(mega trapas, ja tam jeste ukzovala na kameru jako ze jsem mega stastna a vychcana:grinning:) no a ze nas poznali, zda ho mame:grinning: tak jim to mama dala...ale teda pak na nas porad cumeli, zda neco nekrademe:grinning:...booze:grinning:

pabli, ja piju dost, ale ty tlaky jsou strasny...
28. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz
tak jsem dokoukala superstar no jsem na ně zvědavá na hvězdy :grinning:

asi si půjdu dát horkou vaničku včera jsem se zasekla na netu tak byla jen sprcha
28. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
tak to bylo hustýýýýýý :grinning: :grinning: se tu tlemím jak blázen až sem si krupla :astonished: :grinning:
28. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
edit super že seš doma a máš Editku u sebe:slight_smile: no já v porodce taky malinko navíc pobyla než bylo zdrávo, ale jak přídeš domů tak na to hned zapomeneš :slight_smile:

tegga obříííííííí gratulace k miminku :slight_smile:

pipii ty umíš pobavit, já bych to teda nerozdýchala, trapas jak prase :sweat_smile: :sweat_smile:

mi dnes poprví koupali, nakonec sem nepoužila vaničku ale jen umyvadlo, máme ho takové šikovné tak se v něm dobře koupalo, malé se to ale moc nelíbilo
monitor dechu se mi dnes spustil přes den zas dvakrát, tak sem nastudovala oživování dítěte, dost stresující že bysme to museli někdy použít ... ale nakonec sem zjistila že ta škatulka špatně dolíhala na plínku tak to prostě jen nesnímalo ... ten balvan co mi spadl ze srdce ... :slight_smile:

holky dejte fotečky prďolků, já už se tak těším až je uvidím :slight_smile:
28. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
jsem tragen holky..:grinning::grinning::grinning: a ted me tak priserne boli nohy po tom hodinovem chozeni po obchode a ja uz nejsem proste schopna ani normalne chodit a sedet, je to peklo:-X
28. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

evena: tak hlavně že víš, že to bylo tím monitorem! :wink:
winii: co to znamená "až jsem si krupla"? :confused:
29. zář 2009 v 06:53  • Odpověz
ahojík holky:slight_smile:! tak já jsem se dnes konečně trošku vyspala, v porodce to nějak nebylo ono
můj porod: bolesti mi začaly někdy ve středu kolem druhý, to bylo ještě v pohodě, když přišel manža domů z práce, tak se to začalo stupňovat, byly pravidelný, po pěti minutách, tak jsme v sedm vyrazili do porodky.....tam mi řekli, že ještě nerodím ( slyšela jsem ale sestry, jak se baví, že nemají místo ) a poslali mě s bolestma domů, že prý ještě přejdou.........tam jsem to vydržela asi do desíti, pak už jsem nemohla ani chodit, bylo to strašný, hlavně ten pocit, že je mi tak zle a přitom nerodím :astonished: , jeli jsme do jiný porodky, kde nás přijali, že jsme kásně nachystaní a jde se rodit.....trvalo to do půl šestý do rána, kdy na nás prdík vykoukl, šel nějak špatně hlavičkou, ne přímo, ale nějak nabok, takže to bylo trošku náročnější a delší, ale mám to za sebou:slight_smile:.....nastřižená jsem právě kvůli prďolínové poloze byla dost, stehů mám taky požehnaně, ale už můžu sedět, tak je to dobrý
myšáček měl v porodce žloutenku, tak jsme tam taky byly o de dýl, musíme cvyčit z nožkama a na hlavě má ještě takovou malou bouličku, jak se tlačil ven, která se má vstřebat.....jinak je to zlatíčko, papá, spinká krásně........fotky dám, až je stáhneme a zase bude chvilka času.....zatím páááááá
29. zář 2009 v 07:35  • Odpověz
jo a taky si vás ještě musím někdy dočíst, abych věděla, co edit a evena, jaký byl porod a tak :slight_smile: ........
29. zář 2009 v 07:38  • Odpověz
ahojky Terezko,tak podle tvého povídání se to dalo vydržet... :wink: Snad to taky zvládnu...Jinak velká gratulace k maličkému...závidím Ti už bych chtěla mět malého taky u sebe... :frowning2:
29. zář 2009 v 07:48  • Odpověz
autor
jeee ahojik Terezko:slight_smile: tak teda jeste ze jste jeli do jine porodky..ja byhc je poslala do haje a zustala tam!:grinning: Ja ti to moocinky zavidim, vsem to moc zavidim....:slight_smile: ja uz ted nejsem schopna ani chodit, je mi ze vseho na nic-takovy pocit beznadejnosti:-/ bolesti mam dost silny, chtela jsem uz jet i do porodky, ale zaspala jsme to. V noci uz nevim jak si lehnout, vzdy se me blokne kriz a nemuzu se zvednout:-/ a jeste jsem ted nejaka nachcipana-ryma a v krku, takze me uz vsechno stve a nebavi:grinning:
29. zář 2009 v 08:47  • Odpověz
Dobré ránko holky, tak dnes mě čeká kontrola a možná mi budou prcka vyvolávat. Mám jít na kontrolu na 12 h. Takže se uvidí
29. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
autor
tegga a zmen si v nastaveni ze mas 1d :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tesim se na fotecky!!!
29. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
PIPII - tak to já se cítím čímdál líp, dokonce už i o dost lépe spím a celkem mě nic nebolí. Poslíčky mám, ale dají se v pohodě vydržet. JSem ráda, že se to aspoň nějak rozbíhá
29. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
Nepůjde už Danuschka s Ondráškem taky někdy domů, už mám docela chaos, kdy která rodila. Hodně to utíká.
PIPII - taky mám rýmu, chytla jsem jí od manžílka, který už je v pohodě.
29. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
TEGGA - mám na tebe docela hloupou otázku. Kříčela jsi u porodu? Právě že jsem při minulé kontrole v porodnici zažila ženskou, která ječela jak pominutá. Je moc fajn, že ¨můžeš už i sedět, když si měla tolik stehů. A ještě se zeptám, jestli po porodu hodně krvácích, nebo se to dá srovnat s menstruačním krvácením první dny. To víš, musím toho využít, když už si porodila. Doufám, že se nebudeš zlobit, že se tak vyptávám :wink:
29. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
autor
holky, tak dneska mega bolesti...je to husty...mam zvlastni pocit:-O ale zacina mi z toho byt i blbe:-O
29. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
PIPII - to může být počínající porod, může ti být i špatně od žaludku z těch bolestí
29. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
autor
makka, mam silne bolesti v podbrisku, ktere mi strili do trisla (praveho) potom me to strili jakoby na mocovou trubici a do zad.. ale je to starsne nepravidelne, mam treba 5 min kdy mam ty bolesti porad, potom treba 15min nic, potom jednou , potom zase nic atd... jdu si dat vanu, umyji si hlavu, oholim si nohy a uvidim co s tim udela ta tepla vana...
29. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
já jedu na KO do porodky zase, tak se pak ozvu, jak to se mnou vypadá :slight_smile:
29. zář 2009 v 09:47  • Odpověz
makka: kdyby si tě tam už nechali, držím palce...
pipiii: kdyby se ti porod rozběhl, tak taky držím palce :wink:
29. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
autor
tak vana je za mnou :slight_smile: a bolesti jsou fuc:slight_smile: heh :grinning: ale ve vane to bylo super, spouchala jsem na brisko(ktere samozrejme nebylo pod vodou jak je velike) :grinning: a amalka vnimala kazde splouchnuti, tak jsme ji chytala za neco maleho(asi nozicka) a porad jsem tu nozicku chytala a hledala :grinning:
29. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
PIPII - tak to je fajn, ale asi by si taky ráda rodila, co? Malý taky ve vaně ožívá, asi to bude plaváček :slight_smile: Dnes se tu ještě neukázala Maja, abysme se nepotkaly v porodnici.
29. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
autor
makka, me to uz nebavi, ty bolesti jsme mela dost silny a jsou fuc..:-/ nebavi me to, nebavi me to, nebavi me to!!!!:grinning: vcera jsme vyndali tady autosedacku a zkouseli jsme ji dat do auta, je to teda peklo, mame asi kratky pasy nebo co, sotva to tam narveme:-/ ale uz aby v te sedacce sedela malinka:slight_smile:
29. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
To není možné!!! Musíte zkoušet
29. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.