• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
renu, drzim palecky at mas brzy prcka u sebe:slight_smile:
29. zář 2009 v 15:15  • Odpověz
renu dobrý ... tak to zatím vypadá že mi všichni už budeme mít mimísky a pipii tu bude strašit jako poslední :sweat_smile:

dětská dr. je naprosto super, ochota sama, vybrali sme dobře tak sem ráda :slight_smile:

zítra jedu na vytažení zbylých stehů tak mám trochu obavy jak budeme s malou cestovat, pokud bude vše ok, tak ještě na matriku a na VZP
29. zář 2009 v 16:09  • Odpověz
autor
even, jo ja tu budu strasit do 42tt ale uz mi to je jedno... az ve ctvrtek prijede manzilek, tak zacneme sexovat klidne 3 krat denne:grinning:
29. zář 2009 v 16:10  • Odpověz
pipii tak to tě obdivuju, já na to před porodem neměla ani náladu :grinning: za to po příjezdu domů sem šokovala přítele větou že bych si dala říct :grinning: ale je to asi proto, že tam dole mě nic nebolí :slight_smile:
29. zář 2009 v 16:14  • Odpověz
vyrážíme s kočíkem na zahradu, přítel mi bude rýt část pole kde budu nově sázet jahody, ale kdy já je zasadím, to je ve hvězdách, stále se mi dost blbě zohýbá, zítra se musím zeptat jak dlouho se to hojí abych věděla kdy budu "funkční" :slight_smile:
29. zář 2009 v 16:17  • Odpověz
autor
even, ja na to ted mam starsnou chut:-O v nedeli byl sexik po dlouhe dobe a bylo to uzasny, ve vane... a tak se mi to nejak zalibilo:grinning:
autor
even, tady prsi a je hnusne...radsi v klidu at se ti neco nestane!!
ahoj holky já dneska konečně připravila postýlku pro prcka tak už můžu v klidu rodit

jéé tak makka už zůstala v porodnici, tak ať to dlouho netrvá se bude mít už bude mít Adámka brzo u sebe

ivasa jaktože si rodila koncem pánevním :astonished: to ti nezjistili, že je malá neotočená, že tě nechali takhle trpět, jinak na fotečce vám to oběma moc sluší malá Elinka je nádherná

pipii já bych si taky dala sexík, ale manžílek nechce, mno nutit ho nemůžu

even jé už kočárkujete to je hezký :dizzy_face:

pabli takže nejdéle o víkendu je Víteček na světě, myslím, že na lačno nechoď určitě nevíš jak dlouho to bude trvat aby jsi vůbec měla energii

renu tak to vypadá, že každou chvilku porodíš co, ale jak píše pipii ty už to říkaj min.3týdny a pořád je tady
29. zář 2009 v 16:28  • Odpověz
winii: ahojky :slight_smile: já četla, že porod KP je v pohodě možný, když je mimi třeba menší, ale že dost často hned volí lékaři císaře, protože s tím porodem koncem pánevním nemají moc zkušeností, tak aby si ušetřili práci... Jojo, pěkně se nacpu před příjmem, zajdeme ve čtvrtek s manželem na dobrou večeři :slight_smile: Máš fotku postýlky?
29. zář 2009 v 16:45  • Odpověz
autor
winii, take jsme cetla ze kdyz je mimi mensi tak porod koncem panevnim je ok a ivasa myslim rodila drive:slight_smile: urcite to vedeli doktori:slight_smile:
29. zář 2009 v 17:01  • Odpověz
pabli tak to se pěkně napucni a dej si něco dobrýho :wink: jo jinak to krupla je jako že jsem si cvrnkla do kalhotek při smíchu :sweat_smile: :grinning: , já se něco pokusím nafotit a hodit do albíčka, ještě sem se tady s tím noťasem neseznámila jsem byla zvyklá na windous xp a tady už je vista a ta je na mě trošku složitější

pipii tak to jo, no ale stejnak je to takový trápení, no hlavně, že jsou obě v pořádku
29. zář 2009 v 17:23  • Odpověz
renu zas tak snadný porod to nebyl, ale nebudu vás strašit podrobnostma:grinning:....jo a jinak koukám, že se bavíte, jak vyvolat porod, já někde přečetla, že pomáhá dělat dřepy, tak jsem jich deset zkusila a už jsme frčeli:slight_smile:..........ale nevím, jestli to bylo tím a jestli je to v těhu úplně dobrý, tak to raděj neriskujte :wink:
29. zář 2009 v 17:37  • Odpověz
tegga: tak já to zkusím - až bude manža doma ale :grinning:
29. zář 2009 v 17:40  • Odpověz
holky tak jsem fakt zvědavá co semnou bude.....jestli se to rozhoupe nebo ne...
29. zář 2009 v 17:41  • Odpověz
tegga: no a co takhle ještě nějaká fotečka malýho? :wink:
29. zář 2009 v 17:41  • Odpověz
jj pabli zkus....akorát jsem měla malýho celou dobu pěkně hlavičkou dolů, už nachystanýho....a při porodu ji měl najednou nějak našikmo, takže se pak tlačil špatně, jakoby mimo díru nebo jak to napsat.-)....tak nevím, jestli to nemohlo být tím, tak proto raděj opatrně :wink:
29. zář 2009 v 17:42  • Odpověz
pabli já je ještě nemám ztažený :slight_smile: te´d vyřizuju emalily a tak, tak jsem na vás mrkla, až bude víc času, tak dám určitě ju
29. zář 2009 v 17:42  • Odpověz
no vy jste ale....až mi budeme mět miminka tak vám je taky neukážeme.... :angry: :angry:
29. zář 2009 v 17:45  • Odpověz
tegga: jasný, jsme na tvé prodlevy už zvyklé :grinning:
29. zář 2009 v 17:46  • Odpověz
renu to věřím, že hned tak ne, nebudeš na to mít čas:grinning:.....já pádím, pa:slight_smile:
29. zář 2009 v 17:47  • Odpověz
jdu umýt nádobí a pak pojedeme s manželem ještě na nákup, tak papa :slight_smile:
29. zář 2009 v 17:48  • Odpověz
Holky normálně mám večer už klid a malý je v pohodě...ale dneska mi začali nějaký tlaky na ten čípek nevím jak to popsat...uvidím jestli vidržím do rána...kdyby ne tak se tu zitra už neukážu.... :confounded:
29. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
autor
holky, dalsi kus zatky je fuc:grinning: a mala mi dava strasne zabrat na spodek...
29. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz
Dobré ráno všem :dizzy_face:

pipii a renu tak co jste ještě celý nebo už to na vás přišlo :astonished: :grinning:

makka už za chvilku bude mít taky prdolku u sebe :dizzy_face:

já jsme na tom podobně jako pablinka každej den se cítím líp a líp, rodit asi nikdy nebudem :grinning:

dneska nemůžu spát jsem vzhůru už od sedmi a to jsem šla spát v půl jedný ráno, my stále nic ani ty poslíčci už k nám nechodí, zítra máme KO poslední u svojí dr. pak už budem chodit jen do nemocnice

tady je tak hnusně zataženo :stuck_out_tongue_closed_eyes: taková tma jestli to bude celej den tak je to na pěknou depku teda

já si teďka uvařila maliník tak si ještě ukuchtím něco k snědku a budu se celý den válet u telky
30. zář 2009 v 08:34  • Odpověz
autor
nerodim :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: a mam depku.... vcera mega bolesti... uz jsem nemohla ani chodit:-/ psala jsem si kontrakce, mela jsme je pravidelny po 7 minutach celou hodinu, uz sem se zacala chystat do porodky, potom, jsme si dala sprchu, bolesti byly fuc, ale zachvili zase prysly, udelalo s emi zle od zaludku a vic si nepamatuju, usnula jsem se zapnutym notebookem:grinning: a je to prrryyyyyc:-/
30. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
ahoj holky, taky jsem pořád tady :slight_smile:
30. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
autor
pabli, jak ti je kdyz mas potrebu na velkou?? ja na velkou chodim tak 2 krat denne a je toho malo,ale zajimalo by me zda ti je treba zle, nebo te predtim neco boli atd..
30. zář 2009 v 09:50  • Odpověz
pipiii: jo, bolí mě břicho, občas křeče v podbřišku, hlavně ráno :wink:
30. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
autor
opet tu mam ty bolesti..:-/ja se na to uz vyprdnu:-/ tak opet zapisuju
30. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
tak měř, no :wink:
30. zář 2009 v 10:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.