• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
pipii tak tam zkus jet do porodky maximálně tě pošlou zpátky a nebo už tam zůstaneš, oni tě nevyhodí neboj nám PA na kurzu říkala, radši 10x přijet zbytečně než to pak nestihnout, že je to i pro tu maminku lepší pocit když ví, že je vše oki, no jak chceš, ale myslím, že už máš ty bolesti docela solidní
30. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:
zpráva od makky - Ahoj,včera v 22h.mi dělali preindukci,malý je hrozně vysoko a tak to jde pomalu.Dnes mám i kontrakce.Rodí někdo další na koníkovi?Měj se a všechny zdravím
30. zář 2009 v 10:44  • Odpověz
maja: díky za zprávu, tak jí napiš, že nikdo další nerodí... možná pipiii ale brzy začne :grinning:
30. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
autor
winii, ja na to prdim, nikam nejedu, nemam ani jak:grinning: sem nic do te vesnice nejezdi:grinning: mam cislo na sanitu, tak budu volat az budu fakt funet... KO mam pozitri tak uvidim co mi na to rekne.
30. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
autor
pabli, nee ja nebudu rodit. Holky ted se mi zanitila takova ta bradavicka- Molluska a nevim co s ni..mel jste ji nekdo? mam ji uz asi 5 let a ted bych si ji nejradsi odstrihla... je to takovy divny druh bradavicky.
30. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
ahoj maja díky za zprávu jestli jí budeš psát tak jí od nás pozdravuj a co ty už jsi byla na KO nebo se teprve chystáš

holky já teda nevím, ale my jsem tu teda parta :grinning: tu budem s pupkama ještě do vánoc no a až všechny odrodíme tak už se nidky neuvidíme pač už to tu teda pěkně vázne :frowning2:
30. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
pipiii: s tím zanícením zkušenost nemám...
winii: já myslím, že i s prckama sem občas zajdem :wink:
30. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
AHoj holky,
tak čtu, že žádné další miminko se nenarodilo.
Já dnes byla na kontrole a vše je v pořádku takže já zatím předbíhat nebudu :slight_smile:
30. zář 2009 v 11:15  • Odpověz
pipii no jo já zapoměla, že jsi na samotě u lesa :grinning: , s tou bradavičkou taky nemám žádný zkušenosti já měla jen jednou kuří oko na noze jinak nic

adell tak to je super, že KO dopadla dobře a stím předbíháním to je jedno, stejnak to tady jde tak nějak na přeskáčku, že kdyby jsi rodila ty tak to nikomu nepřijde, předbíhají nás už i listopadovky :grinning:

holky co máte dobrýho k obídku, já dneska vařím jen polívku zeleninovou a asi upeču buchtu perník ať je co snídat
30. zář 2009 v 11:22  • Odpověz
adel: ahojky, tak super :slight_smile: a jak to máš s nohou? pořád stejný, viď...
winii: terpve přemýšlím, co budu vařit, včera jsem dělala rizoto
30. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
Wini já vímsice už bych taky nejraději mimi měla u sebe, ale nejdřív stejně musím roztrénovat nohu aspoň trochu ať jsem nějak mobilní. Dneska jsem sice nadávala když jsem jela na kontrolu a pršelo protože u nás je to taky komplikovanější bydlíme na kopci , ještě tu máme schody a přímo před barák se nedojede, ale nakonec jsem to zvládla. Sestřička vždycky já vás tak opbdivuju jak to zvládáte a já na to, co mi jiného zbývá. Vždycky si říkám, že jsou na světě horší věci.
Je perník bych si taky dala ty jo mňam.
30. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
já dělala v neděli pekáč francouzkých brambor tak bylo v pondělí a v úterý co jíst dneska se mi teda s ničím patlat nechtělo

adell ajo vlastně já zapoměla na tu tvojí nožku :sweat_smile: tak to je jasný, že je potřeba ji nejdřív rozcvičit aby jsi pak mohla pěkně poletovat kolem mimča :wink: , no taky tě obdivuju já si připadám jak mátoha a to nemám nic zlomenýho a co teprv ty

jj perník už se peče :dizzy_face:
30. zář 2009 v 11:49  • Odpověz
Ahoj posilá mě Renulem že už je Kubík na světě. :slight_smile: Narodil se v 06:45 měří 49 cm a váží rovné 3 kg. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz
autor
to vado...to si delate srandu!:grinning: tak Kubik uz je venku:grinning: ja se na to vyprdnu:grinning: strasneeeeeeeeeee moc gratuluuuuuujiiiiiiiii! ja tu budu sama hec:grinning: a je husty, ze nikdo tady nema bolesti, pak prijdou a mimi je svete, ja tady funim, hekam a nic z toho:grinning:
30. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
Ona mela bolesti tak kolem 11 vecer a pak uz to slo raz na raz...
30. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
dal bych tam fotku ale haze mi to chybu:frowning2:
30. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz
autor
jeee to je takl krasny!!!! ja mela bolesti jak ona:slight_smile: psaly jsme si spolu:grinning: ale ja usnula a zmizelo to:grinning: ty jsi jeji pritel? jak to u ni potom pokracovalo???
30. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz
autor
chce se mi plakat!!!je tak krasny!!!!! jsme dojata!! strasne moc! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz
autor
holky, mozna pujdu na KO uz zitra, nezda se mi to...
30. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz
jj jsem Honza sem se zapomel podepsat... pokracovalo to stale castejsima stahama a jeli jsem do nemocnice az ve 2 rano az mela stahy po 5 minutach... Ale vsechno to zvladla uplne skvele a jsem na ji a na maleho strasne pysny... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz
autor
tak to je krasny!!!! ja jsme mela stahy po 7 minutach 1hodinu v kuse a potom to samo odeznelo:frowning2: strasne me ta raubirka zlobi:frowning2: tak moc gratuluju tatko:slight_smile: ja jdu chodit asi na schodech nahoru a dolu:slight_smile:
30. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
dekuju moc ja uz zase vyrazim za ni do nemocnice... tak ahoj
30. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz
tyyyyjoooooo! Tak to je překvápko dne! :grinning: :grinning: :grinning: Renče moooc gratulujuuuuuuuuu :slight_smile: Kubík je krásné mimi :slight_smile:
30. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz
renu teda ty dokážeš člověka překvapit :grinning: moc gratuluju mamčo Kubík je náááááááádhernej takovej kulíšek malinkatej na fotce vypadáte moc spokojeně

Honzo vyřiď jí pozdravy od malému Kubíkovi posíláme pusinku tety koníkařky :wink:

teda já se asi na to taky vyprdnu :grinning: já už chci takýýýýýýýýýýý
30. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
autor
winii, my tu budeme tvrdnout spolu, neboj:grinning::grinning:
30. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz
pipii to jo ještě si tady spolu zazpíváme koledy a pak bysme mohlli jet do tý porodnice ne :grinning:
30. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
jako mě přijde, že mám to břicho pořád nahoře, že vůbec nechce klesnout asi dneska budu skákat na míči abych to tam trochu popošťouhla dolů
30. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
já dneska zkusím asi vytřít podlahu na všech čtyřech :slight_smile: pak bychom mohli zajít s manželem na dlouhou procházku a završit to nějakou pikantní večeří... Včera jsme malému koupili v tescu overálky vel. 0-0, aby věděl, že už na něj faaakt čekáme :slight_smile: Dnes mě akorát 2x bolestivě ztvrdlo břicho, jinak fakt nic :unamused:
30. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz
ale jak tu každá rodí, tak už mám tu psychiku taky jinak - už chci taky :grinning: tak třeba na mrňouse ta moje psychika taky zapůsobí :slight_smile:
30. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.