• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
ja mam mimise hodne nizko, krasne si nahmatam hlavicku jak ji mam strasne nizko v te male panvi a nikam se ani nehne.
30. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
pabli člověk už neví jak by toho prťouska přivolal viď, mě přijde, že tu jsme jak ty slonice :grinning: , tak já budu držet palečky aby se to u tebe už zpustilo :wink:

já jdu dodělat ten perník
30. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz
winii: dík .-) já mám tak trochu pocit, že "přesluhuju" :grinning: ale na druhou stranu chci říjnové mimi, kdyby se Vítek narodil zítra nebo v PÁ, tak to bude ideál, protože 4. má pak taťka narozky a 5. já :slight_smile:
30. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
pipiii: bolesti tě přešly už?
30. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz
autor
pabli, jooo ted mam chvili klid:slight_smile: tak bastim:slight_smile:
30. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz
jé pabli tak to máte hezky za sebou :dizzy_face:

já mám termín 8.10. a manžílek má narozky 9.10 a 18.10 máme výročí svatby tak jsem zvědavá kam se to naše mimi trefí :grinning:

holky to je nudáááááááááá, čekám až přijede manžílek a vezmu auto a jedu někam pryč pač bych se nudou ukousala, asi zajedu za pipiii na kávičku a budem si nazvájem vyvolávat porod :grinning:
30. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz
autor
wini, pojed ke me:grinning: ale mas to celkem daleko:grinning: hele ja mam ofico 1.TP az 12.10:grinning:
30. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz
autor
winii, pust si tenhle videoklip od rammsteinu:grinning: je to novinka a je vsude zakazany vysilat:grinning: je zazrak ze jsem ho nasla na netu, pochopis proc je zakazany az v posledni minute:grinning: je to hodne husty:grinning: jsou to fotomontaze:slight_smile:

http://www.visit-x.net/rammstein
30. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz
pipii no myslím že přes 200km by to bylo, škoda , že nejsi tak do 50km to bych fakt jako přijela :grinning:

dneska musím toho manžílka ukecat na ten sexík

pipii tobě už zítra přijede manžílek nebo až v pátek
30. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz
autor
me prijede manza zitra vecer, zitra je v Hradci pracovne a potom jede rovnou ke me. ale v patek a v sobotu ma skolu az do vecera:frowning2: ale bude tu alespon spat, skolu ma v Liberci, coz je 15min ani ne od jablonce:slight_smile:
30. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz
ty vole :astonished: tak to je jako hustej videoklip :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz
autor
hustej videoklip:grinning: dobre udelany fotomontaze, ale nasla jsme tam chybu:grinning: ten jak ho tam bicuje v poutech tak ma chlupatou hrud a na jinych zaberech je uplne holy jak holatko:slight_smile: heh, jsem borec:grinning:
30. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz
jej tak to si moc neužiješ, ale hlavně, že bude spát už u tebe a kdyby něco tak to nemá tak daleko :wink: já jsem zvědavá na ten náš sexík už sme ho dlouho neměli, no já z toho určo nic mít nebudu, ale jestli to má pomoct tak jdu do toho :grinning:
30. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz
no to já jsem si nevšimla jsem z toho byla celkem v šoku co jako nevymyslej za klip, se ani nedivím, že je zakázanej, ale co taky mohli čekat, že se bude v poho vysílat třeba v deset dopoledne na nově :grinning:
30. zář 2009 ve 14:32  • Odpověz
autor
joo v ESU nebo v Pomeranci:grinning: to je jen provokativni videoklip:grinning: oni vedeli ze se to nesmi poustet, ale tim zaujali jeste vic:grinning: jsou to borci:grinning: ja je posloucham od 15-ti a mrzi me ze kolem 14.11 tu vystupuji a ja mam sestinedeli:frowning2: taky tu nemohli byt az na jare:grinning::grinning::grinning:
30. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz
to jo borci to jsou myslím, že nidko jinej by tolik odvahy neměl :grinning: já je taky ráda poslouchám, přemejšlím co si vezmu sebou na porodní box za music, jestli něco jako drsnějšího nebo něco takovýho lehčího vůbec nevím co ty budeš si brát nějakou music
30. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz
asi dneska manžovi pustím nějaký lechtivý dvd aby sem ho jako navnadila :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz
autor
winii, ja bych si vzala plno music, ale vse mam v MP3 a to tam asi nepujde prehrat, tam bude prehravac asi na obyc CD.
30. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz
autor
auuu:frowning2: cipek:frowning2: grrrrr.
30. zář 2009 ve 14:49  • Odpověz
Další mimi na světě? Gratulace ke Kubíkovi. Tak kdo se hlásí další :slight_smile:
30. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz
autor
adel, hlas se ty:grinning: kdyz se hlasim ja, tak me to neposloucha:grinning:
30. zář 2009 v 15:29  • Odpověz
Tak už i renu!!! :slight_smile: No já se picnu! Super velká gratulace,Kubík je nádhernej :slight_smile:
Já dneska ležela 50minut na monitoru,prvně rovně,pak na bokách - prý mám v sobě malýho divočáka :grinning:
No a pak mě přišla prohlédnout super sympatická doktorka - tu mít u porodu tak jsem happy :slight_smile:
Hlavička je ještě vysoko.Pak přišla další doktorka a říkala ať vyzkouším nějaké ty babské rady,tak jsem říkala že předevčírem jsem si dala vanu,pak jsme si zasouložili a pak jsme jeli ještě rychle nakoupit,no a dostala jsem za to od paní doktorky velkou pochvalu - prý jen tak dááál :grinning: Takže program na večer už je jasný!!! :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 15:34  • Odpověz
autor
maji... tyy brdo 50min na monitoru, no to je hodne slusny!:-O ja tam jsme vzdy jen 20 min:slight_smile: a stale te nebudou vyvolavat???:-O
30. zář 2009 v 15:37  • Odpověz
Na další KO se mám dostavit v pondělí a to by se mě tam teprve možná nechali,dnes jsem čtyři dny po termínu.Budu doufat,že to rozjedem dřív :grinning:
30. zář 2009 v 15:40  • Odpověz
jé tak to je supeeeeeeeer, renu mic gratulujuuuuuuuu!
zítra ráno pablinka, maja a další den pipiii a winii a je to :wink: ....holky já moc nestíhám, ale myslím na vás, ať to máte co nejdřív za sebou
30. zář 2009 v 15:45  • Odpověz
autor
tegga, ja jsme vam zapomnela rict ze mam bricho vycpane polstarem... takze nemam co rodit:-/ uz jsme to vzdala:grinning:
30. zář 2009 v 15:47  • Odpověz
autor
tegga, ja chci moooc fotecku:slight_smile:
30. zář 2009 v 15:47  • Odpověz
maja: tak super kontrola :slight_smile:

já teď vytřela podlahu na všech čtyřech, chystám se luxovat a mýt nádobí, pak si dám tu horkou vanu, pak procházku a večer snad dojde i na sex... a pokud furt nic, tak zítra vše znova :grinning:
30. zář 2009 v 15:48  • Odpověz
no - horkou vanu - myslíte, že postačí, když si naplním tu polyvanu sprcháčovou? :confounded: musí! :grinning:
30. zář 2009 v 15:48  • Odpověz
ahojte

páni renu umí překvapit, to je bomba, obříííí gratulace, malej je sladkej :dizzy_face: :dizzy_face:

holky s tím úklidem spíš brzděte, ať nedopúadnete jako já :grinning: jediný výsledek u mě byl že sem byla vyfluslá jak prase a nemohla se hýbat a porod stejně nikde :grinning:

mám zasebou pernej den, vyjeli sme o půl 9 do Olmika, vytahovali mi v porodce zbytek stehů tak se na mě vyřádili medici brrrrr :angry: chápu že na někom se to naučit musejí, ale zrovna na mě??
pak mě přítel zavezl k našim a jel vyřídit matriku kvůli rodnýmu listu a VZP a donesl papíry na žádost o porodný, tak sme jeli na sociálku kvůli porodnýmu, tam sem dostala další papíry na vyplnění kvůli výši mateřské, tak sme jeli i tam a u přepážky zjistili že mě nevyplácí Olomouc ale Prostějov :angry: takže některej den musím i tam, je to na zbláznění ... ale malá byla neskutečně hodná a to sme přijeli domů až ve 3 h.
30. zář 2009 v 15:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.