• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
pabli, noo neeee u vas dojde na sex?:grinning:
30. zář 2009 v 15:55  • Odpověz
pabli nemusí to být vana plná horký vody, ale stačí když si budeš sprchovat bříško
mimochodem, to mi taky nepomáhalo :grinning:
30. zář 2009 v 15:58  • Odpověz
pabli - myslím,že i ta horká sprcha :wink: ale hlavně pomáhá ten nechráněnej sex!!!
tegga - jak je? já Ti tak strašně závidím,vlastně všem co už mají ty prcky u sebe! A to sem si myslela že budu první!
30. zář 2009 v 15:59  • Odpověz
maja jak dlouho tu budeš s bříškem strašit ty? :grinning:
30. zář 2009 v 16:00  • Odpověz
evena - to bych taky ráda věděla :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 16:01  • Odpověz
evena: já mám dnes spoustu energie :slight_smile:... tojo, ty papíry, to jsou opruz, co?

pipiii: no uvidíme - to je ve hvězdách :grinning:
30. zář 2009 v 16:29  • Odpověz
maja: no jestli přesvědčím manžu :grinning: bych ho opila a svedla, ale to by mě pak neměl kdo odvézt do porodky :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 16:30  • Odpověz
zpráva od makky - Malý je moc vysoko takže mi ho nemůžou vyvolat.Dělají mi preindukci.Pokud se to do zítra nerozjede,jdu domů a budeme čekat.
30. zář 2009 v 17:00  • Odpověz
maja: teda, makka si taky "užívá" :unamused: :angry:
30. zář 2009 v 17:05  • Odpověz
pabli - jestli se nepletu,tak ty jsi tu teď jediná co čeká chlapečka?!?
30. zář 2009 v 17:17  • Odpověz
maja máme se krásně, vydržím se na prcka dívat celý den, je to lepší než telka:slight_smile:......dneska jsme tady měli paní doktorku na kontrole, dokonce nám dovolila nasadit dudel, malý se vydržel kojit klidně dvě hoďky v kuse, už se to nedalo :grinning:
30. zář 2009 v 17:19  • Odpověz
autor
holky, ted mi volala starsne dlouho Danuska, uz jsou doma:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: ale jeste nemuze moc sedet atd, tak se ozve na konika az bude moct:slight_smile: rekla mi plno uzitecnych info:slight_smile: uz se mooooc tesim:slight_smile: nechci sem nic radsi psat, ona vam to uricte bude chtit vylicit sama:slight_smile: ale jsou zdravoucky, malinky krasne papka a je mooc hodny:slight_smile:
30. zář 2009 v 17:25  • Odpověz
maja: ještě makka taky :slight_smile:
tegga: tyjo, to to letí, už i doktorka na kontrole :slight_smile:Pak už jdete na kontrolu k ní? :slight_smile:
30. zář 2009 v 17:25  • Odpověz
tyjo, tak danuš už je taky doma... a já jsem doma fůůůůůůůrt :grinning:
30. zář 2009 v 17:26  • Odpověz
tegga - super :grinning: jééééé já Ti tak strašně závidím!!!
Mimochodem,potřebovala bych dnes,nejpozději zítra v ranních hodinách začít rodit!!!Tchýně mi chce zítra dopoledne přivést na návštěvu babku se kterou jsme bydleli a kterou vůbec nemusím - už teď mi je zle a stoupá mi tlak!
30. zář 2009 v 17:27  • Odpověz
maja: třeba ze stresu porodíš :grinning:
30. zář 2009 v 17:29  • Odpověz
autor
pabli, ja dneska mam v planu kolem 22h(to na me vzdy jdou ty bolesti) chodit po schodech nahoru a dolu...uvidim jestli to neco udela...
30. zář 2009 v 17:35  • Odpověz
pabli - kéž by :frowning2:
30. zář 2009 v 17:36  • Odpověz
chudák makka teda ... co je to vůbec ta preindukce? :confused:
tegga no jo lepší jak telka :slight_smile:
mi dudel máme od 1. dne co sme doma, trápí nás totiž dost prdíky tak se tím uklidňuje
30. zář 2009 v 19:11  • Odpověz
holky já vám tak zavidím (samozřejmě v dobrém), že už máte ty prdolky u sebe a hlavně ten porod máte za sebou, já už chci taky takovou televizi :grinning:

teda chůdě makka tak si asi taky užívá, ale zase termín měla taky nějak až příští týden ne? já teda cítím, že mám prcka taky hodně vyskoko, takže do vyvolávání se fakt neženu, koukám, že by to bylo to samý

jinak těšíme se na fotečky vašich dětiček tak až bude chvilka časíku tak si vzpomeňte na tetky koníkařky, že se chtějí pokochat :dizzy_face:

tak u nás asi sex nebude pač jsme se s manžílkem chytli chjoo :angry: :angry:
30. zář 2009 v 19:35  • Odpověz
Winii - já si dnes v noci říkala, že bych klidně byla raději zase těhotná :slight_smile: Dnešní noc byla jedna z těch, kdy mimčo ne a ne usnout a rodiče neví co dělat :slight_smile: Však počkej taky se dočkáš :wink:
Ale většinou je to opravdu krásné. Prostě miminko je miminko!

Evi - my teda na prdíky naštěstí moc netrpíme, ale včera manžel mazal Editce bříško jakousi mastí a zítra vyrazím koupit homeopatika, která prý pomáhají. CHci mít všechno pro jistotu domu kdyby to jednou přišlo.

A jak se maminkám lítá kolem miminka? Já jsem šťastná, že má manžel až do pátku dovolenou, jak to budu dělat příští týden netuším :grinning:

Jinak já už usínám skoro i ve stoje :slight_smile:
30. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz
tak jsme po procházce i po večeři a jdem koukat na Přešlapy :slight_smile:
30. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz
edit tak u nás je to s prdíkama fakt hrůza, tolik prořvaných hodin a zoufalství že nevíš jak jí pomoct ... mažeme mastí Pupík a používáme kapky SAB, po jídle musíme chovat v kolíbce a mačkat nožky aby se zkusila vyprdět, bez těchto potíží co s ní máme bysme ani nevěděli že máme miminko, je jinak děsně nenáročná a hodná :slight_smile:
včera sem dokonce večer zapomněla kojit /usnula sem bez nastavenýho budíka/ :sweat_smile: ona se totiž většinou nehlásí a musím jí budit, takže sme měli skoro 6 h kojící pauzu, ale žádnou újmu neutrpěla :grinning:

winii dočkáš se, zatím si užívej dny kdy se můžeš vyspat, pak už to pár let nepůjde :grinning: a taky si můžete naplánovat den ... my se dnes chystali 1,5 h. dopředu než sme měli vyjet do města na ty úřady a ještě se to o hodinu protáhlo a nestíhali sme :grinning:

pabli ty tu taky míníš strašit aspoň do 43 tt? :grinning:

holky ta preindukce u makky nevíte co je to?
30. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz
Edit mluvíš mi z duše, ještěže je manža doma, já lítám kolem mimča, on dělá všechno ostatní...a. to nám ještě tchýně nosí obědy:grinning:.....ale já si myslím, že se to časem uklidní, snad:slight_smile:....náš prcek je hodnej, ale prostě ještě nemáme žádný režim.....holky chtěla jsem se zeptat, když kojíte- já mám pocit, že mám jedno prso pořád strašně plný, nevím, jestli to mám začít odsávat nebo jak.....hlavně nemám odsávačku, jsem to dnes v noci stříkala do vany:grinning:.....tak to náš prcek se teda každý tři hoďky vzbudí na kojení, k nastavení budíku bych se nedonutila:grinning:
1. říj 2009 v 06:51  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:
even - význam té preindukce je na netu,dej si to do vyhledávače :wink:
Včera jsme zas dělali vše pro to, aby už se Barče chtělo ven a furt nic :frowning2: Vana,sex,trocha chili,nic nezabírá :frowning2:
1. říj 2009 v 08:12  • Odpověz
čau holky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
1. říj 2009 v 08:20  • Odpověz
autor
ahoooj berusko danusko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

vcera jsem holky chodila v noci schody:grinning: a jedine co z toho mam je ze mam namozeny svaly na lytkach:grinning:
1. říj 2009 v 08:29  • Odpověz
autor
holky, prsa se vam nalily v porodce?
1. říj 2009 v 08:29  • Odpověz
Dobré ráno maminy a těhulky :slight_smile:

já jsem dneska od šesti už vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes: , večer jsem měla pěkný bolesti a zaspala jsem to tak nic no :grinning:

edit a even jj já si to užívám, ale už chci mít ten porod za sebou každej den z toho mám depku čím dál víc

ahoj danus vítej zpátky doma :dizzy_face:

tak preindukce taky nevím co je, ale jak píše maja zkus to dát do vyhledávače :wink:

no já taky chtěla včera zkusit sexík, ale včera jsme zrovna měli s manželem slovní přestřelku a pak fakt na to nebyla nálada tak to zkusíme dneska

pipii ty se dáš ještě na konci těhu na posilování :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 08:33  • Odpověz
jo a jupííííííííí dneska už je řííííjen :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. říj 2009 v 08:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.