• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
danus, koukam na tvoje fotecky a placu, moooc placu..jsme strasne dojata :dizzy_face: :cry: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. říj 2009 v 08:35  • Odpověz
jééé jaký fotečky já chci taky :confused:
1. říj 2009 v 08:41  • Odpověz
1. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
prsa se mi nalévají postupně, žádny skok z 0 na 100 hned po porodu,ale pěkně podle potřeba prcka....takže když vás budou v porodnici stresovat vážením a dotazy,kolik nabralo mimi a jestli už máte mléko,tak na ně prďte a kojte si v klidu podle sebe...nám to šlo od začátku krásně, malej se přisává jako malá pijavička, 2 dny jsme měli jen mlezivo a stačí to bohatě,teď už začínáme mít zralé mlíčko.Ondrášek je hrozně hodnej,skoro neřve,jen když má opravdu hlad a nebo má prdíčky....po kojení v noci spí 4 hodiny
1. říj 2009 v 08:45  • Odpověz
autor
danus, ty mas doma proste andilka:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
už vidííííííím :dizzy_face:

danusko ten se vám povedl je nádhernej takovej uzlíček malinkatej :dizzy_face: :dizzy_face: a těch vlásků co má božíííííí :dizzy_face: :dizzy_face: v tý autosedačce je fakt jak medvídek :dizzy_face: :dizzy_face: ještě jednou moc gratuluju a jak ti je (myslím podvozek) :sweat_smile:

jéééééé já už se tak těším na to naše miminko :dizzy_face: :dizzy_face:
1. říj 2009 v 08:50  • Odpověz
danus tak to máte doma poklad, je fakt úžasnej a co pupík už máte zahojenej nebo jak dlouho to trvá než odpadne ten pahýlek
1. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
danu - Ondrášek je nádhernej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Já už sem zoufalá,ty dny se mi hrozně vlečou :frowning2: Včera sem říkala přítelovi,jak mám na jednu stranu strašnej strach a na druhou stranu už to strašně moooc chci!!!Ale fakt bych byla radši,kdyby se Barča dostala ven sama,bez nějakejch vyvolávaček :frowning2:
Začli mi teď strašně natékat dvorce,ale brutálně?!?
1. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
maja se ti ani nedivím tak psychika je hrozná :stuck_out_tongue_closed_eyes: , týjo tak, že by předzvěst porodu to by mohlo bejt ne, přeju ti ať se ti to rozjede samo, já bych taky chtěla z tý vyvolávačky mám fakt depku :unamused:
1. říj 2009 v 08:58  • Odpověz
no já jsem zvědavá na ty moje kozenky jak se ještě nalejou,spíš kam až pač už takhle je mám jak balóny a ještě to mlíko se někam musí vejít :grinning: :grinning: no doufám, že už to nebude o moc, jinak asi budu potřebovat podpěry :grinning:
1. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
autor
winii, ja mam opacny problem s prsama, mam pocit ze je mam uplne normalni, zadny nafoukly, bolavy, nic...mam je stejne jako pred tehu:grinning: ja pred tehu mela c.4, ted mam vetsi c. 4:grinning: kdyz jsem vysadila HA tak mi spadli tak na c.2 a dorostli mi do moji normal velikosti a ani nejsou nejaky uzasne pevny :grinning:
1. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
no já bych řekla, že se mi většila tak o číslo necelý, ale já už tak je mám velký, takže jsem z toho nešťastná, po HA mi hrozně narostly a už se mrchy nechtěj zmenšit jim asi budu muset pomoct :grinning:
1. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
pipii předpověď se plní už tu sme jen sami dvě :astonished: :grinning: ti říkám ještě si tu pěkně zazpíváme ty koledy nazdobíme stromečeka pak huráááá do porodnice :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
ja mam docela vesaky od 17-ti, to jsem byla na operaci s krcnima mandlema a 10dni jsme nejedla a shodila jsme v nemocnici 10kg, odchazela jsme se 45-ti kilama:frowning2:... no a to jsem mela c. 4 a potom asi 1... od te doby mi strasne spadly:-/ a potom mi zase vyrostly ale uz mi nikdy nedrzely..:-/
1. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
autor
winii, jeste maja a kde je ta pablinka?!
1. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
no pablinka tak už určitě rodí a maja tak tam to vidím na dnešeka nebo nejpozději zítra ráno, ježiš mi sme teda případi :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
ahojte holky

danu vítám :slight_smile: malej je fakt k sežrání, takovej drobeček, a těch vlásků co má :dizzy_face: :dizzy_face:

já si teď konečně vydechla, 3 hoďky nás trápili prdíky ... zabrali až kapky a teď spí jak dudek
1. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
holky, ja mam depku...nebavi me to.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: navic mi uz u nascih dochazi spodni pradlo:-/ jsme pocitala ze uz budu rodit:-/
1. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
winii - kéž by se Ti ta předpověď vyplnila - to by bylo moooc fajn!!! :slight_smile:
1. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahoj holky, jsem zpět z porodnice, ale bohužel zatím bez prcka. Nastupovala jsem v úterý s tím pocitem, že mi dají vyvolávající tabletku a druhý den budu mít prďouse u sebe. Jenže změna. Bohužel byl a pořád je malý moc vysoko, tak mi začali dávat tabletky na sestoupení malého (opravdu to nikomu nepřeju), což bylo v 22 h. Do rána se bohužel nic nedělo. Mezitím probíhaly vyšetření atd. Tak další verší bylo dám mi opět druhý den večer to samé a trošku přitvrdit. Bohužel jsem se dostala do rukou ne moc šikovné mladé doktorce :frowning2: V 20 h. zavedla tabletky a v 21 h. jsem začala mít bolesti. V 24 h. jsem to už nemohla vydržet a myslela jsem si jestli nerodím. Doktorka mě zkoukla a prý nic, tak mi dala prášek na bolest a buď to přestane bolet nebo budu rodit. Bolest přestala ve 3 h. Samozřejmě jak naschvál mě ráno prohlídli a nic se nezměnilo, tak jsem tady a máme vyvolávat sexíkem. Holky, jsem strašně unavená a bolavá, takže si jdu dáchnout. Nemocnice opravdu není k odpočinku. Ještě jak naschvál jsem byla na porodnici, kde byly miminka. Tak to je vše.
1. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
jéé mě zas teče prso :grinning: :grinning:

even je chuděrka malá trápěj jí prdíky, tak hlavně, že už spinká drobeček malej a jaký dáváš kapičky toho sabíka nebo ty speciální probiotický a ještě něco používáte

maja ty budeš zase taky takovej nečekanej případ jako renu :grinning:
1. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
teď tu zvonil pošťák, ale já na něj seru, jsem ještě v košily a do toho ta koza to by byl pohled :grinning:

holky maminky a jak to máte s oblečeníčkem jaký velikosti máte a jak oblíkáte prcky, to víte musím, všechno vyzvědět dokuď je čas :grinning:
1. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
makka - Kdy jdeš na KO? Nakonec se tam přece sejdem!
1. říj 2009 v 09:26  • Odpověz
jé holky já teďka volala ke svojí dr a ptala jsem se sestry jak tam maj odpoledne a ona na mě to je paní Jušková a já jo o ona jé vy jste ještě neporodila a já že ještě ne tak tak tam jdu až v 16hod
1. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
MAJA - jdu v sobotu a v pondělí. Byla jsem sama na pokoji, takže by to bylo výborný se tam sejít. Tobě řekly co?
1. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
autor
makka, no to je strasny!!!! boozinku, to je trapeni!:frowning2: chudinko:frowning2: drzim palecky, meli te vzit uz asi na cisare.... jsou to hovadka:frowning2:
1. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
ahoj makka teda tak to si si fakt užila a ještě není konec, no já mám prdolku taky ještě hodně vysoko, takže se nikam neženu, taky budem zkoušet vyvolávat sexíkem a ještě hopsat na míčy tak snad se to taky někam posune
1. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
makka-ahoj,no to by mě nenapadlo,že tě pošlou domů!!! :confused:
winii-spodek se hojí zázračně rychle,přestože jsem střihnutá......ke konci na mě vzali kleště,ale ne na hluboko,jen na rychlé dovytažení prcka-blbě jsem tlačila a jim se už nelíbilo CTG.....opatrně si i sednu. ..Pupeční pahýlek se nám zahojil a zaschnul hodně rychle,hned druhý den nám ho odstranili :slight_smile:
1. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
makka - Já jdu na KO až v pondělí a možná tam i zůstanu! Malá je taky moc vysoko :frowning2:
1. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
evena-nás trápí prdíky po té mojí "super" stravě v porodnici,snad každý den jsme měli něco,co nadýmá!!!!! Fakt dementi...zatim nám stačí fenyklový olej na bříško a úlevová poloha...ale asi dojde i na kapičky....Jinak Barunka je teda kusan ženský :dizzy_face:
1. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.