• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
danus - to mi radši ani nepřipomínej!!!
1. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
autor
holky, chudak muj manzilek, ted mi volal, jestli nerodim:frowning2::frowning2: je v haji, jede do Hradce na to dulezite jednani, ma tam byt v 10h ale na Jizni spojce byl 1 a pul hodiny!!!!! hori tam nakladak!!! takze doufal ze treba rodim, ze by jel za mnou do Jablonce, to jednani je moc dulezite a on chudak prijede tak na 11h:frowning2: je z toho uplne v haji, se na to pripravoval cely tyden:frowning2:
1. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
pipii tak to je mi moc líto :frowning2: , jenže v praze se tomuhle asi jen težko předchází, no snad mu to nějak dobře dopadne a počkaj na něj ne :confused:

danus díky, tyjo kleště :astonished: no já jsme taky na sebě zvědavá jak to zvládnu utlačit, opravdu si to neumím představit jak to bude všechno probíhat
1. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
maja-no proti nám,my jsme střízlíci a přitom tam byli i miminka kolem 2,6 kg :grinning: a stejně mi Ondík přijde malinkej
1. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
autor
winii, vis jak se mu to stalo...jel smer hradec, uz byl na cernaku(ve smeru na Jablonec) a byla dalnice uplne prazdna, jenze najednou si vzpomnel ze nema telefon! a ten ted musi mit u sebe kvuli me a porodu:frowning2: takze jel zpet a v tomhle smeru cekal 1,5:frowning2: chudinka:frowning2: jeste se bal abych treba nerodila:frowning2: ma toho ted nejak moc:frowning2:
1. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

tak já furt nic, pořád bez bolestí a bez čehokoli :slight_smile:

danuš: Ondrášek je moooc krásný :dizzy_face:
1. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
makka tak to ti dělali to co mě, taky mi ty tbl nezabírali, ale u mě to aspoň nevzdali, prý je to totiž normální že nezabírají prvorodičkám, mě ty tbl dali postupně behem dvou dní 3 ks, pak až nasadili tu kapčku na vyvol. stahů, protože podle nich prostě musea prďola ven když sem měla tu cukrovku
to už jako nebudou dělat nic? :confused: fakt pěkný hovada jak říká pipii :angry:
1. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
pipii tak to je zlatíčko, že se takhle chtěla vrátit aby měl tel u sebe :wink: ale zrovna ve špatnou dobu :pensive: , chudák asi toho mám fakt moc, tak dneska až přijede tak si udělejte pěknej večer, nějakou erotickou masáž mu udělej hmm :grinning: :grinning: pak pěknej sexík a ještě by to chtělo něco dobrýho nějaké dobré vínečko třeba :dizzy_face: :dizzy_face:

jo pipii ona nás snad předběhne i ta míša v únorovkách v úterý nastupuje do nemocnice na toho císaře já se na to fakt vyprdnu :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 09:50  • Odpověz
makka: chudáku, to musel být děs... no já doufám, že pokud mě tam zítra přijmou, tak už mě nikam posílat nebudou... :unamused: ...
1. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
winii kapky sab ...
když sme u těch "lékárniček" pro prcky, co by tam nemělo chybět? myslela sem taková ta pojistka jako něco na teplotu třeba atd tak poraďte :slight_smile:
danu barunka sice ne :grinning: ale je to fakt kus ženský :grinning: tu rodit normálně tak jí ani nevytlačím :grinning:
pabli seš ty vůbec těhotná? :slight_smile:
1. říj 2009 v 09:53  • Odpověz
autor
pabli, kurna co tu delas????:grinning::grinning::grinning::grinning: ksssssc:grinning: ja si uz myslim ze rodis:grinning: a nezkaz mi tu myslenku:grinning::grinning::grinning:

winii, on nejde udelat moc pekny vecer u nasich na baracku, tady moc soukromi fakt nemame:grinning: ale masaz bych mu mohla udelatz:slight_smile:
1. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
evena - ještě Ty!!! Holky nestrašte mě :frowning2:
1. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
no holky, už jsem to včera pěkně ořvala, přijde mi, že něco dělám špatně :frowning2:
1. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
holky zacala jsme si zpivatk, treba se amalka lekne a bude chtut ven:grinning:
1. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
pabli, zitra tam prijdi a uz se tam osud proste nehni:slight_smile:
1. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
pisu jak prase.....zase:grinning:
1. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
BÓŽE já už to chci mít za sebou :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Furt se jen modlím abych nemusela na císaře,to by byla moje smrt :frowning2: se radši roztrhnu vejpůl
1. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
pipiii: to jo, domů mě snad už nepošlou, přecejen už budu 41+2 :slight_smile: akorát jsem četla, že při těch příjmech 10. den po termínu, že nejdřív dělají různé zátěžové testy apod., zkoumají plodovku a tak, a když je vše v pořádku, tak se dál čeká (!!!) jestli rodička sama nezačně rodit... to by mě mrsklo čekat třeba do pondělka... :unamused:
1. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
maja: já bych brala i toho císaře... hlavně bych už věděla co a jak!
1. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
autor
pabli, to je teda pristup... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

holky, ja jsem mega dement!!! si tady tak sedim, spokojene si bastim rohlik s lovecakem a horcici a ..... cela horcice se me preklopila na notebook!!!!!boze!:-/ :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ichtyl!!!!
1. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
pipiii: a to jsem ale nečetla, že je to tak u nás v porodce, ale že je to tak všeobecně... (může se to lišit, tak doufám, že u nás to tak není...)
1. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
autor
pabli, ja jestli budu prenaset tak mam cisare jisteho, amalka by byla moc velika na me:( :frowning2: chjo:frowning2:
1. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
pipiii: já navíc vůbec nevím, jak je malej velkej, tak doufám, že hlavně tohle zítra zjistí a třeba se taky rovnou rozhodnou pro císaře, fakt nevím... zatím se mi v každé poradně při pohledu na mé břicho ptají, kolik měřím a kolik měří můj chlap... (já 152 a manžel 185)
1. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
autor
pabli, taky pekny vyskovy rozdil..my jsme meli minuly tyden 3kg:frowning2: a to jsme byla 38tt, kazdy tyden ted pribyvaji tak 200-250g:-/ takze bych mela 4kg:frowning2: manzel ma 190cm a ja 164cm. u nich se rodi deti kolem 4kg:frowning2:
1. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
pipiii: taky pěkný :slight_smile:
1. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
autor
ale zase kdyz si vezmu Rencu, te rikali ze ma obrika a nakonec 3kg:slight_smile: musim se uklidnovat:grinning:
1. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
jsem zpět,zlobí nás prdíky,evena-jak se jmenují ty kapky???
1. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
Holky zhruba tak za hoďku a něco,budu mít tu úžasnou návštěvu!!! :angry: Babku se kterou jsme cca 2roky bydleli,ale byli to galeje,takže jsme rádi,že to dopadlo,jak to dopadlo!Ale ona u nás ještě nebyla a to už tu bydlíme bez měsíce rok! Až teď příjde za ručičkou s tchýni!Protože se asi sama bojí!Už teď mám dobrou depku,ona je hrozná herečka a jestli si mi tady začne vylívat srdíčko jak je jí smutno atd,tak jí snad srazím ze schodů - vůbec na to nemám náladu!!!Taky mohla příjít až se malá narodí!Nevím o čem se s ní jako budu bavit,když vím že o mě řekla že jí nesnáším :angry: :angry: :angry:
1. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
maja neboj se :dizzy_face: a císaře se taky bát nemusíš, teď vážně ... kdyby mě dali na výběr jak rodit tak du raději znovu na císaře, to vím že bylo ok, nic se mi ani malé nestalo, tak se neboj :dizzy_face: akorát je tam fakt nevýhoda že malou prostě nevidíš, já si k ní musela jakoby ten vztah vytvořit, věřím že ti co rodí normálně tohle co já řešit nemuseli, a taky to hojení je horší jak u norm. porodu, ale za pár dní seš fit a jizva je tak dole že i v bikinách nepůjde nic vidět :dizzy_face:
holky nevím jak teda u vás v porodce, ale u nás ce císař nedělá kvůli velikosti miminka, prostě až jak to nejde, tak to nejde, říkají že pořát je lepší rodit větší mimčo než císař, berou to jako operaci v krajní nouzi
1. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
ty velikosti neřešte, stejně nic nevykoumáte, já to taky řešila a je to nanic, věřte že až TO na vás příjde kak vám to bude naprosto jedno :slight_smile:
1. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.