• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
maja-přesně tak, mě už to pak bylo taky jedno,jak to odrodíme....jenže malej měl už vidět vlásky,takže císař nepřipadal v úvahu.......takže ty kleště použili fakt jen minimálně na rychlé dokončení....šitá jsem málo a fakt se to rychle hojí.....to známá rodila kleštěma taky,ale bylo to tak,že malá se zasekla v porodních cestách a museli pro ní sáhnout hluboko...takže pak jí šili i vevnitř a měla i dreny atd...takže nejsou kleště jako kleště...ufff
1. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
evena: problém je v tom, že TO na nás nějak furt nejde :grinning:
1. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
2 hodiny po porodu jsem se se sestrou zvedla z postele a šla sama na wc-to bych nikdy nevěřila,že to jde tak rychle :wink:
1. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
danu: kapky SAB, dává se 10 kapiček a pak hned nakojit ať to zapije
taky mazat pupík mastí PUPÍK krouživýma pohybama okolo pupíku a zmášknout díte do kolíbky s pokrčenýma nohama aby mohlo líp tlačit do plíny + dát do pusy malíček /nehtem dolů/ nebo cumel, dudláním se uklidňuje taky
dokud se nevyprdí a nepo... tak to nevzdávat, protože začne brečet znovu, to může trvat i několik hodin, takže pevný nervy :slight_smile:
1. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
pabli-u mě to celkem trvalo 8 hodin, od první tablety do porodu...takže super rychlá indukce...startzovní nález byl otevřená na 1,5 prstu...hlavička sestoupená,naléhá
1. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
danus, ja mam takovy nalez ted:-/ chjoooo.:frowning2:
1. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
evena-já mám na mazání fenyklový olej Dr. Hádek,výborný na prdíky,laktaci i případné oděrky z kojení...ale ty kapky nemáme
ahoj holky, čau danuuuuu! prcek je krásnej, jsi dobrá, já ještě ani nemám fotky stažený:slight_smile:....maka tak to je síla, myslela sem, že už to taky budeš mít za sebou....pabli nezoufej, dnes večer to přijde uvidíš :wink:
danuš: já mám napsáno "čípek na falangu, zevní branka pro špičku prstu, dále hrdlo uzavřeno" :angry: Předtím mi psali, že "hlavička naléhá", to doufám, že pořád...
1. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
danu to věřím, byla sem na pokoji s ženskou den po porodu a lítala tam jak laňka, já se nemohla posadit, stoupnout ani lehnout, vložku si vyměňovala pomalu ve stoje a chodila v předklonu :grinning: teď už se tomu jen směju, všechno strašně brzo přejde :slight_smile: a úžasný prostředek na bolest je kojení ... když sem kojila tak mi skoro nic nebylo, asi ty hormony nebo co :slight_smile:

pabli věř tomu že se to u tebe rozjede samo z ničeho nic :dizzy_face:
1. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
my ty kapky máme taky, ale dokitorka řekla, že se mají až od třetího týdne, pokud není zbytí, tak dřív....tak jsme kapali jendou....ale jinak myšák krásně prcá a kaká, tak je to dobrý.....vůbec je nějak strašně hodnej, až se divím, jen baští a spinká, že by pořádně křičel, tak to tak maximálně jednou denně.....jooooa nemocniční strava mě taky fascinovala, každý ráno čerstvý rohlíky, pažitková pomazánka, no hotovo
1. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
tegga: ahojky :slight_smile:, to, že nemáš fotos, mě vůůůůůůůůbec nepřekvapuje :grinning:
1. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
evena měla jsem taky na pokoji paní strašnou čiperu, měla 4. dítě a odrodilamálem v autě:grinning:.....ale já už jksem druhý den byla taky docela pohyblivá, i když ještě teď mě trošku bolí sezení
1. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
danu tak ten olej na mazání pořídím taky a budu to střídat
1. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
no jo pabli, znáš mě:grinning:....jo a ke kojení, mlezivo jsme měli taky dva dny, jeden příkrm k tomu, pak už mlíko, malej je strašnej násoska.......ale stejně se mi zdají prsa pořád strašně nalitý, tak nevím, jestli to mám začít odsávat nebo jak
1. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
autor
holkyy, tyyy jooo, vy si tady uz povidate o miminkach:frowning2:chjooo, opet depka:frowning2:
1. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
tak já jdu něco dělat, pak se tu zas ukážu :slight_smile:
1. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
tegga mě je doporučili v porodnici a viděla je i dětská dr. co tu byla v úterý a schválila je že sou ok, ale taky vím že se mají dávat až od 3 týdnů, jenže když není zbytí ... malá by si bez nich prostě vyřvala plíce :frowning2:
druhou paní co sem dostala na pokoj taky měla 4. dítě :slight_smile: ty lidi mají dnes teda odvahu ... nebo peníze :grinning:
a tu nemohoucnost u mě dělá ta jizva, hojení je drsnější protože je to pod tím břichem jakoby, ale to je po císaři prý normální, holt ti co rodí normálně sou čiperky brzo
já na nemocniční stravu taky vzpomínám :sweat_smile: obědy sem nejedla, to bych raději umřela hlady
jednou sme měli vývar - jen vodu!! se sušeným masem + koprovou máčku - bez ničeho, žádný knedle, maso nebo vejce, prostě nic :grinning:
1. říj 2009 v 10:44  • Odpověz
DEPKA?!? Jo to bude to s čím sem už dnes ráno vstala!!! :angry:
1. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
pipii dočkáš se ven to musí :slight_smile: ale stejně je to zvláštní, čekala sem že ty porodníš s takovýma problémama nejdřív a já tu budu smrdět nejmíň do vánoc :slight_smile:
du si něco doma pouklízet když spinká, večer se tu objevím pá
1. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
autor
even, hele ja jsem zahadou i pro doktorku:grinning: nechape:grinning: jen me stve, jak nic nemuzu a jen se trapim:frowning2:
1. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
pipiii ber to tak, že máš ještě čas užívat si prcinu v bříšku, to je fakt taky krásný a kdyby mi to někdo vykládal před porodem, tak ho pošlu někam, ale je to tak.....a takky to, če máš celý den volno, jen pro sebe, můžeš si dělat co chceš...... a neboj, ono už to taky brzzy přijde :wink:
1. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
nakojili jsme a malej zabral,tak se jdu konečně nasnídat a vypít tu studenou meltu s mlíkem... :grinning: zatim pa,pak se ozvu...
1. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
Jo a jinak mi taky vesele dál praská břicho,je to hnus,protože to i cítím a je to jak elektrické brnění :frowning2: :frowning2: :frowning2:
1. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
taky jdu snídat, pa:grinning:
1. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
měla jsem tu návštěvu a koukám jak se to tu rozejelo :dizzy_face: to je hezký jak už si tady píšete o miminkách doufám, že to dlouho nebude trvat a přidáme se, jako jednu výhodu to má, vy si to pěkně naučíte na svých prckách a pak nám aspoň pěkně poradíte

pabli takže zítra už nastupuješ do porodky, tak snad tě tam dlouho trápit nebudou

maja teda takovouhle návštěvu :stuck_out_tongue_closed_eyes: no třeba z toho porodíš, tě to tak nakrkne a dostaneš z toho pravidelný kontrakce :grinning:

pipii jasně udělej mu pěknou masáž, jestli ten můj dneska bude zase protestovat, tak ho normálně znásilní a je mi to jedno :grinning: :grinning:

já musím jít do města a vůbec se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
evena-jo jo,to musí hodně bolet,císař je prostě operace a zásah do organismu.....mě by ani tak netrápil spodek,bolí fakt čím dál míň,ale při porodu mi zhmoždili žebra na levé straně,jak mi pomáhaly tlačit a to je bolest fakt děsná,nesmím se naplno nadechnout, kýchnutí by mě zabilo a kašlání taky....nejhorší je vstát z lehu :cry: Ale jinak jsem v pohodě...za toho krásnýho prcka to všechno stálo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
ale fakt už končim :wink:
1. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
EVENA - dávali mi k hlavičce ty čípky, ale jak byl malej moc vysoko, tak mi pipku museli roztáhnout zrcadlama a nůžkama mi tam vkládali ty čípky. Prostě, když malej po druhém zásahu neudělal nic, tak se na to vyprdli. Prý jediná šance by byla pořád to samé a kdo ví, jak dlouho bych tam ještě ležela. Nakonec by to mohlo skončit císařem. Hrozně mě naštvalo, že malého chtěli vyvolat hlavně kvůli cukrovce, ale vůbec se nedívali na hodnoty, jaké mám a to mi ji kontrolovali i v nemocnici. Nakonec zjistili, že to prostě nebudou hrotit, protože jsem ty hodnoty měla dost nízké a malý tak velký není. Na posrání
1. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
Ahoj tady je jeste jedna fotecka naseho Kubíka. http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3349675&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F A Renca je plne v pohode az me to samotneho prekvapuje po porodu rekla ze by sla klidne rodit znovu.... Jo a vubec ji nenastrihavali tak byla rada... Zatim se mejte Honza
1. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.