• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
jeeeeeee Honzo, ten je tak uzasnej!!!! a meli jste tak krasnej porod! taky prcek byl docela malinkej, takze super:slight_smile:
1. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz
Kubík je nádhernýýýýý :slight_smile: takový pěkně vyhlazený... k pomazlení :slight_smile:
1. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz
jůůůů malej Kubík je taky moc roztomiloučkej :dizzy_face: :dizzy_face: teda tak to musela mít renu fakt pohodovej porod, když by rodila znova :grinning:

holky zatím to vypadá nadějně, že jako sexík asi bude :grinning: tak džte palce, za chvilku jdu na KO tak se musím zase psychicky připravit na to, že mi řekne na porod to nevypadá
1. říj 2009 v 15:15  • Odpověz
winii: u mě to vypadalo na porod před měsícem! Pak najednou měsíc niiiic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 v 15:24  • Odpověz
winii: a držím palce na KO :wink:
1. říj 2009 v 15:24  • Odpověz
autor
winii, drzim palecky na KO!:slight_smile: a doufam ze u nas bude dneska take sexik:slight_smile:
1. říj 2009 v 15:26  • Odpověz
pabli nojo ty jejich výrazy, myslím, že každej si vede tu svojí a říká to každý těhulce ať je to jak je to, no každopádně tak jdu dneska naposled ke svojí dr pak až po šestinedělí, teď budu chodit do porodky do nemocnice na KO
1. říj 2009 v 15:26  • Odpověz
autor
me se moje doktorka divila, kdyz jsem ji rikala zda nebudu chodit do porodky, az se skoro urazila:-O
1. říj 2009 v 15:28  • Odpověz
pipii no u nás si to tak žádaj v nemocnici kdo má soukromýho gyn. tak od 40tt už musí chodit do porodky, já tam stejnak chodím na monitory protože dr. ho v ordinaci nemá

fuj mě zas pálí žáha to je hrozný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 v 15:37  • Odpověz
no Kubík je krásnej,podobnej Ondráškovi-verze s míň vláskama :dizzy_face:
1. říj 2009 v 15:47  • Odpověz
danuš: máš krásné fotky :slight_smile: super, že je tam takhle průběžně dáváš :slight_smile:... a ten pupiiiiiiiiik, to je něco! :grinning:
1. říj 2009 v 15:51  • Odpověz
danus jé aspoň od tebe se tu můžem kochat fotečkama prdolky, když už si na ty svoje musíme počkat :grinning:
malej je fakt kouzelnej moc vám to sluší spolu :dizzy_face: a ten pupík je srandovní taková boulička :grinning:
1. říj 2009 v 15:55  • Odpověz
no tak já jdu hodit tu sprchu a nahodit fasádu na obličej a vyrazím k dr.
1. říj 2009 v 15:57  • Odpověz
autor
jeee even:slight_smile: mrkla jsem na fotecky, ja jsem zvedava na sebe jak to zvladnu

holky, vy mate vsechny tak cistou plet bez bedaru:frowning2:
1. říj 2009 v 16:44  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

jdu jen na skok, pozdravit :slight_smile: přišli jsme z procházky a budeme koukat na telku :slight_smile:
1. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
tak jsem zpátky

k mojí KO dneska jsem tam byla skoro hodinu v ordinaci :astonished: , tlak máme vyšší, ale nic vážného, dokonce jsme zhubli půl kila což jsem se divila, nějak jsem svojí stravu neomezila, dr.mě prohlídla a samozřejmně moje očekávaná věta zazněla na porod to nevypadá hrdlo zavřené, no pak šla dělat UTZ( už má ten novej stroj tak se na mě vyřádila), no po půl hodině UTZ bylo konstatováno, že máme už nějakou špatnou placentu, mimísek od minulé KO vůbec nevyrostl odpovídá tak 36tt velikostně :confused: takže jsem z toho taková špatná, no zítra mě posílá do nemocnice na monitor a pak ještě na doppler tam se rozhodnou jetli to ještě nechaj nebo už mi to vyvolají, no jsem z toho taková přepadlá, představa, že bych už tam zítra klidně mohla zůstat mě děsí (ano přála jsem si to už rodit, ale pak když to člověk slyší na vlastní uši tak je z toho takovej v šoku), no dneska teda pro jistotu musím dát dohromady všechny papíry a hlavně to jméno, že jo to ještě nemáme :sweat_smile: :grinning:

jinak na UTZ moc krásný zážitek prdolka si tam krásně cucal paleček a pak nám taky zamával a jazýček na nás vyplazoval :dizzy_face:

no a do toho manžílka chytil zub, chodí tu a skučí bolestí no snad ho to přejde pač pohotovost je až ráno
1. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
WINII - tak to jsou šoky, co? Ale prostě to přijít muselo, buď ráda. Určitě máš strach o prdíse. A hlavičku má nízko, nebo je pořád moc vysoko? Já doufám, že u mě to bude tak, že půjde malý rychle ven, už jsem si užila dost a snad mi to vynahradí :wink: Teď jdu do všeho!!!!
1. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
Holky co porodily, dají se nějak přirovnat ty porodní bolesti? Jak mi dávali v porodce ty čípky, tak to bylo tak hodně silné menstruační bolesti, které se daly celkem rozchodit, ležet opravdu nešlo.
1. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz
Makka já nechci strašit, ale myslím, že se přirovnat nedají :slight_smile:.......mě už pak nešlo nic :grinning: ......nejlepší je sprcha a k tomu hopsání na baloně, ale kontrakce stejně musíš prodýchat a na nic jinýho nemáš čas ani chuť
1. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
winii: tak držím palce!!! buď bude vše OK a ještě budeš chvilku s mimčem v bříšku, když ne, tak ho budeš mít aspoň brzy u sebe!
1. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz
pabli - a kdy že ty nastupuješ do nemocnice?
1. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
makka no mám ho ještě vysoko, takže jestli bude vyvolávačka tak mě asi vomejou, když vidím jak si trpěla ty, no ani nechci pomyslet, no uvidíme zítra

pabli kdyby sme se zítra už neviděly tak ti přeju pohodovej porod a ať moc netrpíš :dizzy_face:
1. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz
makka-jo jo,ze začátku po těch tabletách to bylo jako menstruační bolesti,ale pak ve finále asi tak 10x silnější a trochu jiný...u mě konkrétně strašně do zad a kříže a musela sem u toho ležet na zádech!!!
1. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz
WINII - je možné, že tě pošlou domů, nenechají tě trápit. Já jsem fakt hodně zabetonovaná. Nebo ti dají 1 tabletu a bude to v pohodě a rozjede se to rychle. Každá je jiná.
1. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz
DANU - to je fakt maso, když musíš ležet, pohyb je určitě lepší. Nechala sis dát EPI? A jak moc se bolest změnila?
1. říj 2009 ve 22:23  • Odpověz
winii tak se drž :dizzy_face: snad už budeš mít prdíse brzo u sebe
bolest se podle mě dá fakt lehce přirovnar k bolesti při MS ale o dost silnější, já nemohla teda ani chodit, mě bylo nejlíp na posteli v takovým polosedě pololeže, ale každý to má asi jinak
a epiduralu se nikdo nebojte, já byla tak vyčerpaná a tohle byla neskutečná úleva, něco jako když se zhulíš :sweat_smile:
akorát vás může vyděsit jak to dělají, ale fakt se není čehé bát, absolutně to nebolí, necítila sem vůbec nic, nejdřív to umrtví injekcema a pak zavedou 6 cm hluboko jehlu kterou protáhnout tu hadičku kterou máte vyvedenou až na rameno kde vám to z kapačky kape, fakt pohoda, necítila sem ani žádné zaškubnutí, prostě nic, mrzelo mě že sem si toho oblbováku neužila víc a dali mi ho asi až někdy hodinu před císařem :grinning:
1. říj 2009 ve 22:44  • Odpověz
teda holky, tak jsem zvědavá, co tam se mnou budou dneska dělat :slight_smile:

maja: jo, nastupuju dnes :slight_smile:

Buď pak pověřím manžela, aby sem napsal info, jak to vypadá, nebo napíšu někomu SMS, podle situace :slight_smile: U nás v porodce je to na dlouhé lokte, tak bych se nedivila, kdyby začali vyvolávat třeba v NE nebo v PO... :grinning:

Jo a včera jsme zkusili i ten sex - a výsledek? Bylo mi líp než kdy předtím :grinning:
2. říj 2009 v 06:46  • Odpověz
pabli držím pěsti, a´t už máš dnes prdíse u sebe!
2. říj 2009 v 07:17  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:
pabli - budu na vás moooc myslet,aby vás tam netrápili a šlo to co nejrychleji :wink:
2. říj 2009 v 07:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.