• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
holky, děkuju :slight_smile:
2. říj 2009 v 07:30  • Odpověz
PABLI - držím hrozně moc palečky aby vše šlo jak po másle. Myslím, že nebude dlouho trvat a budeš mít Vítečka u sebe.
2. říj 2009 v 08:33  • Odpověz
pabli drž se :dizzy_face: :dizzy_face: budu na tebe moc myslet :dizzy_face: juj, budeme mít další miminko :slight_smile:

dnešní noc byla super, krásně sem se vyspala 9 hodin což je paráda :slight_smile: netrápili nás prdíky a bez nich je tomhrozně klidný miminko, takže sem si ji každý 3 hoďky zbudila jen na krmení, pak hned usla jak dudek :slight_smile:
2. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
EVENA - tak to máš teda zlatíčko!!! Nezakřikni to!!! :wink:
2. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
autor
pabli, drzim mooocc palecky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

u me samozrejme nic, manzel usnul u tv, takze sexik nebyl:grinning:
2. říj 2009 v 09:05  • Odpověz
autor
holky, neni mi dobre, mam silny poslicky:frowning2: chce se mi zvracet:frowning2:
2. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
pipiii: tak třebas už rodíš :grinning: čtu, že se nemůžeš dočkat :grinning:
2. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
holky co si vaříte? já vůbec nevím, co vařit, aby to prcka pak netrápilo v bříšku, je to makačka, něco vymyslet:slight_smile:
2. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
autor
ahojik evita, keeez bych rodila, ja uz toho mam plny kecky....nervy v haji, kazdy den bolesti a nic z toho:frowning2: jsem otevrena od 34tt a vsichni mi vyhrozovali predcasnym porodem a ted uz jenom sedim bulim a deptam se:-/ je to sila:frowning2:
2. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
pipiii: to je na houby.... bývá to často, že těm, co hrozí předčasný, tak pak i přenášejí (jako jedna kámoška) a těm, co nemají problémy to pak přijde rychle. Drž se, určitě to přijde brzy!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
A proč bulíš???? Od bolestí? :cry:
2. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
autor
evita, ja nevim proc plakam, je to asi nervama:frowning2: proste uz to nejak nezvladam psychicky:frowning2: jsme u nasich v Jablonci ale bydlim jinak v Praze s manzelem, takze doufam ze brzy porodim a pojedu do Prahy. Tady je super porodka tak jsme tady chtela rodit, ale nevedela jsme ze to buu mit takovy zamotany na konci tehu:-/. Uz kontroly po sobe me rika doktorka ze urcite porodim, ze to uz neni mozny aby me to tam dole cipek drzel, ze mi prdne voda..a nic:-/ mam malou hodne nizko. Kdybych alespon byla schopna ted neco delat atd, ale ja jen sedim, lezim a zeru, nedokazu pomalu ani s mamkou jit na nakup, je mi zle..proste asi proto z bulim:frowning2:
2. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
tagga taky nevím co mám vařit ... zatím sem prubla akorát guláš, smaž. sýr a vajíčka na tisíc způsobů, a dnes bude lečo
nemáte někdo seznam věcí který se nesmí při kojení? moc by mě to pomohlo
2. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
pipii to sou hormony, proto máš asi ty depky
2. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
even, pri kojeni se nesmi temer nic, ani tu tabulku na netu nehledej, nebo te trefi:grinning:ale treba kureci muzes nekoreneny atd. urcite testoviny, ryby atd.
myslíte že už pablinka jela?
no to sem slyšela že se nesmí hromada věcí, prý je to ještě horší než ta dieta co sem musela kvůli cukrovce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zkusím to teda pohledat sama, třeba se zadaří něco najít
2. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
holky zjistila jsem, že z porodky máme jen videa, tak jsem vám tam hodila zatím, jen pár foteček z domu, abyste věděli, jak ten náš myšáček vypadá:slight_smile:
2. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
autor
terez, noo krasnej prdecek:slight_smile: moooc peknouckej:slight_smile:
2. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
TEGGA - ten je ale krásňoučký, jak andílek :slight_smile: Švagrová prý jedla všechno, vůbec neviděla rozdíl, jestli jedla všechno nebo se něčemu vyvarovala. Prcek plakal stejně. Jasně že si nedala čočku a zelí, ale nějak to prý nehrotila.
2. říj 2009 v 11:57  • Odpověz
Holky maminky, jakou vůbec používáte velikost oblečení na prcka?
2. říj 2009 v 11:58  • Odpověz
Makka my máme 56, bodyčka jsou nám i 50.......ale s tím, jaký má apetit z toho brzy vyroste:grinning:
2. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz
teg k sežrání :dizzy_face: :dizzy_face:
makka v 50-tce nemám nic a ještěže tak, protože potřebujeme větší dupky kvůli kyčlím, ale dost v té 56-tce plave na to že je tak velká
2. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz
Tak já mám nakoupený jen 56. Myslím, že malý drobek nebude a doroste do toho jako nic.
2. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
já myslím že ty 56-tky bohatě stačí, prý z těch 50-tek dítě vyroste za 14 dní :confused:
2. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
holky já jí pučila tchýni, má ji asi 20 min a sem už nervozní :frowning2: řekla sem max. hodinu tak snad brzo dojede
2. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz
EVENA - ty závislačko :wink: myslím, že za rok budeš ráda, že malou budeš moct předat babičkám a odpočinout si. Běž si třeba lehnout a měj aspoň chvilku pro sebe.
2. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

takže jsem zpátky z nemocnice, monitor dobrý pak jsem šla na UTZ kde dr. dělala ty průtoky pupečníkem jestli je mimčo dobře živený a ty jsou v pohodě, ale prostě ta váha, vůbec se nezvedla od minulého týdne máme pořád 2880g, ale že se to po týdnu nedá poznat, že až příštý týden no a že mimčo teda odpovídá 36tt což jsem z toho jelen, no ale hlavně, že mu jde papu do bříška, no pak jsem šla jako obvykle ještě donést ten papír od monitoru do ordinace a čekám asi půl hodina aby si mě pak dr. zavolal k sobě, tak mi sdělili, že mimi naše bude asi genetický menší a že 3kg už je pěkná váha, no dneska tam nebyl pan primář, aby to sním mohl zhodonotit a vyřešit to takže v pondělí ráno v 8hod tam k němu naklušu a dohodnou se s primářem co a jak jestli si mě tak zatím nechaj ležet budou prcka hlídat jestli je všechno v pohodě a nebo mi to vyvolají, no každopádně řekl ať si sebou vezmu tašku, takže si mě tak si už nechají, no nevím jsem z toho v šoku, hlavně ať je mimísek v pohodě, takže přes víkend si všechno pěkně připravím a nachystám a pak ať se to všechno zblázní :grinning:

jdu se natáhnout jsem vstávala v sedm a vrátila se před chvilkou u těch doktorů je to všude na dlouho, všude se musí čekat, tak jsem z toho taková ospalá, tak si dáchnu a pak pojedu za kámoškou, udělá mi kosmetiku a vytrhá obočí a ať jsem hezká maminka :grinning:
2. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz
tegg malej je krásnej hotovej uzlíček :dizzy_face: a jak je máte všichni tak hezky vlasatý já jsem zvědavá na to naše

even tyjo takhle brzy si pustila dcerunku s tchýní jo tak to si dobrá, já ji nikomu nepůjčím :grinning: :grinning:
2. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz
WINII - není nic důležitějšího než že je mimčo v pořádku. Všechno dohoní. To víš, doktoři nechtějí nic zanedbat. I když jsem sice špačkovala, proč mě v tý nemocnici mučili, když jsem ležet mohla i doma a čekat. Ale na druhou stranu jsem ráda, že jsem byla pod dohledem a snažili se mi pomoct, i když to bolelo. Buď ráda, že je mimčo menší, bude se ti skvěle rodit.
2. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
PIPII - já vím, že je vše na hlavu, ale máš ještě čas. Počkej do termínu a kdyby nic, tak se domluv na vyvolávačku. Já si teda na malého počkám, nechci už zažít ty stresy a bolest bez výsledku. Na bolesti při porodu jsem připravená, protože vím, že budou mít nějaký výsledek a to našeho Adámka.
2. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.