• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
ahojky,mám vzkaz od pablinky: "jsem přijata na šestinedělí,ale stále 2 v 1,kvůli astmatu nedostanu preindukci, zkusí v po vyvolávat.Vítkovi se daří dobře,odhad váhy 2800 g"
2. říj 2009 v 15:05  • Odpověz
tegga-malej je sladkej!!!! Ať žijou zelený zavinovačky :wink: já si jdu lehnout,teprve sem se před hodinou dostala k obědu,malýho trápily prdíky
2. říj 2009 v 15:08  • Odpověz
evena-já ho taky nechala tchýni pochovat v porodce-v zavinovačce,je to i v albu.....ale teda měla sem trochu nerva....hlavně jsem z ní cítila cigára a ona si ani nešla umýt ruce,když přišla na pokoj :angry: a hned sahala prckovi na obličejík :angry: :angry: :angry: vrrrrrrrrrrrrrrrrrr. Jako ten čich mám snad ještě citlivější než v těhu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2009 v 15:11  • Odpověz
autor
ahojik holky

winii, to mas problem s mimi jako ted kamoska z rijnovek a moje mamina kdyz cekala brasku. Tvoje placenta uz nestaci vyzivovat mimi, muj bracha se narodil ve 42tt a vazil 2650g a mel malou placentu.

tak a ted moje kontrola..:-/ jsme z toho na vetsvi, prisla jsme tam, sla jsem na monitor(vaha stale +13kg) na monitoru se mi zamotla palice, tlak jsme mela vysokej, tak jsem tam chvili jen tak sedela a funela. Monitor ale ok, mimi se ma pry u me dobre. U pani doktorky- byla tam dneska jeji dcera, rekla jsme ji ze jsem ted zvracela ze mi neni dobre, ze jsme mela ty silny bolesti atd... Tak me prohlidla, jsem otevrena na 2 prsty, hlavicka narvana dole co to jde. Malinka neni malinka, el neda se zvazit:grinning: ma urcite pres 3kg ale ted se to pry uz neda zvazit kdyz ma hlavicku v maly panvi. Potom me jeste nebrali krev kvuli tomu zvraceni a tlaku. Pani doktorka byla moc hodna, rekla mi ze ma v nedeli sluzbu v porodnici, kdyby me neco bolelo nebo mi bylo zle tak at se za ni stavim, ze si me tam mozna necha:grinning: a potom se ptam zda muzu spinit po vysetreni a ona ze jo a ze dneska i vic.... prijedu domu, sednu na zachod a vyvalila se me ruda krev ale kotel... tak ji primo ze zachoda volam zda je to ok, ze to neni spineni, ale fakt kotel krve a ona ze jo, ze bude postupne tmavnout, kdyby ne, tak at jedu za 2h do nemocnice..... uz toho mam plny kecky:frowning2: ptala jsme se na Hamiltona a pry se dela az od TP. :frowning2:
2. říj 2009 v 15:16  • Odpověz
danu tak to jsme na tom dnes stejně, máme prdíkový den, je to síla, to je snad poprvé od narození, co si prcek pořádně zakřičel:grinning:.........pipiii já jsem to po poslední kontrole měla to stejný, pak mi večer začaly ty bolesti a druhý den ráno byl prcek na světě :wink:
2. říj 2009 v 15:22  • Odpověz
pipi-drž se,já jdu spinkat
2. říj 2009 v 15:23  • Odpověz
autor
tegga a ty jsi take tak krvacela??? ja mam ale spatny nalez uz dlouho a nic z toho nejak neni...ja mam tu psychiku uplne v riti... mozna ze kdyby neexistoval konik tak to nesu jinak, ale takhle je to husty, kdyz mate krasny zdravy miminka.... a jaa..... cekam a deptam se:frowning2:
2. říj 2009 v 15:27  • Odpověz
PIPII - Já jsem hrozně za koníka vděčná, protože mi hodně krátí čas a mám zase úplně jiné myšlenky. Hlavně se s vámi můžu holky, poradit!!! Já jsem ráda, že je malý v pořádku a taky jsem poslední dobou neměla moc příjemné chvilky, ale co bych pro malého neudělala. Pipii, nemáš kam chvátat, vždyť ještě nemáš termín a snad není důvod mimčo vyhánět, ne? Buď ráda, že je malá v pořádku a nic jí nechybí. Sama se ozve, když bude chtít ven. Myslím, že jí svou psychikou moc nepomáháš a ona to určitě cítí. Taky bych už chtěla mít malého u sebe, ale nic nejde lámat přes koleno. Je nás tu víc, co ještě nemáme miminko!!!! Takže, hlavu vzhůru_!!!!!
2. říj 2009 v 15:55  • Odpověz
autor
makka, ty jsi asi jiny pripad nez ja..:frowning2: ja se vylozene trapim od 34tt mam silne bolesti, nemuzu chodit, nemuzu si dojit na nakup, nikam:frowning2: je to prd... kdybych si treba mohla vyjit na vychazku, nebo tak ale ja nemuzu, proste ten spodek me tak starsne boli ze me to nedovoli stat dlouho na nohou:frowning2: chjo:frowning2: kdyby mi bylo lepe, tak si to uzivam a neresim to.:frowning2:
2. říj 2009 v 16:00  • Odpověz
pipii tehotenstvi neni hold prochazka ruzovou zahradou myslim tim hlavne konec a jsou na tom holky ktere to maji o hodne horsi nez ty....treba musi porad jenom lezet a nesmi delat vubec nic bud rada ze je mala vporadku tech par dnu uz zvladnes a kdyby to stebou bylo nejak spatne jako ze mas problemy od 34tt tak proc si te nenechaly v nemocnici?Hold bolest k tomu patri a musis to prekousmnout si psala ze se na porod tesis....
2. říj 2009 v 16:35  • Odpověz
winii ta biometrie u miminka není vůbec přesná, ke konci to dělá +- půl kila ... mě řekl jednou po biometrii dr. že kdyby šel teď jiný dr. po něm a dělal to znovu, že naměří naprosto jiné hodnoty

danu taky mám nějak citlivější nos, tchán kouří třeba venku 5 m od ní a mě to děsně vadí :angry:

pipii nehroť to, buď ráda že se tě zatím drží jak klíště, každý den navíc je pro prcka přece plus :dizzy_face:
2. říj 2009 v 16:44  • Odpověz
autor
miso, ja byla 3 krat na prijmu do nemocnice ale vzdy me propustili domu ze muzu jenom lezet a nic nedelat... ze max. ve 36tt porodim, ze musim mit bolesti atd..ale v Praze v Podoli proste nemeli misto tak me posilali domu a tady v Jablonci mi rekli ez muzu rodit kazdym dnem, at s tim pocitam od 36tt...no a nic...:-/

even...pokousim se to nehrotit, ale hroti to lidi kolem me a to me depta... vcera a dneska jsme zvracela, myslim ze je to nervovy. Uvidim zda ty bolesti budu mit stale i v nedeli, dyztak uz pujdu do porodnice, kdyz tam je zrovna moje doktorka.
2. říj 2009 v 17:16  • Odpověz
autor
even....pro me uz kazdy den neni plus.. na zac. tehu mi bylo receno ze kdyz mimi bude mit vice jak 3500g tak nejspise pujdu na cisare. Skoda jen ze ted malou nemuzeme zvazit, je uz zasprajcla dole v moji panvi. Ale ted ma asi 3200g.Takze ted ma krasnou vahu, myslim ze by me nenechavali prenaset kvuli velikosti miminka, ale to se uvidi :wink:
2. říj 2009 v 17:21  • Odpověz
autor
miso a na POROD se tesim mooc! na tu bolest na to vsechno.... na tom se nic nezmenilo.... :wink: :dizzy_face:
2. říj 2009 v 17:22  • Odpověz
pipii doktori muzou rikat co chcou ale mala pujde ven az se ji bude chtit,me taky hrozil predcasny porod a jeste jsem tady cela proste priroda si to zaridi podle sebe ...a myslim ze kdyby to bylo hodne akutni v te Praze tak te mohly dat i do jine porodnice ne?Mala vi ze ma jeste cas
2. říj 2009 v 17:30  • Odpověz
pipii: zkus si vsugerovat, že porodíš v 41.týdnu a zklidni se, pak se to asi rozjede samo!!!!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Určitě je na tom spousta holek hůř, než ty, tak zatni zuby a drž miminko tam, kde se mu ted nejvic libi.....
2. říj 2009 v 17:33  • Odpověz
autor
holky...ja tohle vnimam jinak, je to o psychice a kdyz do me kazdy den husti 50lidi jestli jeste nerodim, tak jsme proste na nervy. nereste to... ja ji mam v sobe starsne rada, tesim se na miminko atd. Jenom lidi kolem me jsou hold dost netaktni a nechapou ze me tim deptaji.
2. říj 2009 v 17:38  • Odpověz
pipiii: tak jsi jim asi nemela rikat podrobnosti, že už už rodíš, ale mělas jim říkat, že máš do 40.tt čas, ať se furt neptají jako blbí. A měla bys klid :wink: Teď prostě na to vubec nereaguj...... je to těžké, já vím........... :pensive: ach joooo, držím palce, ať už to brzo přijde
2. říj 2009 v 17:40  • Odpověz
Je jasne ze se kazdy pta kdyz se blizis k terminu jsou zvedavi to je normalni hold se musis obrnit vetsi trpelivosti budes potrebovat pevne nervy i kdyz se mala narodi zacatky nejsou lehke znam to s vlastni zkusenosti a to nejsem zadna histerka....a to ze budes nervozni nicemu nepomuzes ba naopak ses nervozni a proto ti je tak jak ti je...nechci byt nejak hnusna ale s casti si za to muzes sama porad myslis na porod misto tohio aby ses snazila prijit na jine myslenky i pres obcasne bolesti....
2. říj 2009 v 17:49  • Odpověz
autor
holky.... vsichni vedi pouze to ze rodim 14.10:grinning: a otravuji od konce srpna :grinning: a dost..... zmente tema:slight_smile::grinning: aby se mi zlepsila ta nalada:grinning:
2. říj 2009 v 17:55  • Odpověz
PIPII - když jsem teď byla v nemocnici, tak mi každý den volali do nemocnice příbuzní a známí, někdy to bylo i 10 telefonů. Dokonce moje tchýně koupila jídlo na oslavu (suroviny na chlebíčky, maso atd.) Přišlo mi, že je zklamaná, že nemůže malého zapít a oslavovat. Švagrová mi třeba řekla, proč si mě tam už teda nenechaly, když do mě tak šťouraly. Fakt jí hodně těžko vysvětluji,že bych tam mohla ležet ještě týden. Je hodně ženských, které musí i několik měsíců před porodem ležet v porodnici s nohama nahoře, nebo být prostě doma a nic nedělat. U tebe problém prostě ta psychika a pokud máš opravdu problém, je dobré ho třeba řešit. Jestli je to hodně vážné, zašla bych k psychologovi. Nebo snad máš manžela, který by ti měl pomoci a podržet tě.
2. říj 2009 v 19:20  • Odpověz
makka, pipii: tak to musí být dost na nervy když tě někdo neustále bombarduje takovýma kecama
byla dost chyba to ale někomu říkat, je tak trochu jasný že budou lidi zvědavý a budou otravovat
my to tak nějak předpokládali a když sem nastupovala do porodnice v tu neděli tak to nikdo nevěděl, měli sme obavy aby to nevyslídila tchýně která bydlí pod náma tak to byli dost manévry, nejdřív přítel odnesl tašku do auta a když byl čistej vzduch tak sme se vytratili do auta :slight_smile:
moje máma to zjistila až v úterý když volala a já jí to típla, tak mě přišla sms jestli nerodíme, tak sem vylazla s pravdou ven a zároveň napsala že jí dám vědět tak ať není nedočkavá, byla naštěstí taktní a počkala si
a od pipii mi přišla sms zrovna při nechutných kontrakcích :sweat_smile: a sms že edit už má editku sem si přečetla při probouzení na JIPce :slight_smile: ale to byli krásný zprávy :slight_smile:
2. říj 2009 v 19:59  • Odpověz
a navíc tohle doporučují i v porodnici kde sem rodila, že lepší je to nikomu neříkat, nebo je upozornit na to že vyvolávání může trvat třeba i 4 dny
2. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz
holky taky mě štvalo, když mi každý psal, byly to za posledních 14 dní před porodem minimálně dvě smsky denně, jestli už nerodím.......je lepší, to moc neřešit, pak to člověka fakt deptá, říct si, že jednou to prostě přijít musí a neřešit, jestli to bude o týden dřív nebo později....
2. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
autor
holky, proc to porad resite?:grinning: ja se chtela jen vyzpovidat jak se citim po kontrole.. proste to nereste, ja to vse zvoladam :wink:
2. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
PIPII - chtěly jsme ti poradit a trošku povzbudit.
EVENA - já jsem v pohodě až se sama divím. Čekala jsem že budu mít z porodu hrozného nervíka, ale fakt převládá těšení. U nás nehrozí, že bysme něco zatajili. Všichni to s námi moc prožívají. Hlavně moje mamka. To víš jsem její jediná dcera a moc jí na mě záleží. Už to házíme za hlavu.
2. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz
makka tak to jo ... já s nikým s rodiny nemám nijak pevný vztah takže vlastně ani nebyla potřeba to někomu říkat a pro kamarády to aspoň bylo překvapení, protože to nikdo prostě nečekal i když sem měla dva dny po TP :slight_smile:
včera sme měli jet ke známým, těšila sem se že konečně vypadnu z baráku a jeli sme tak akorát do pr... :grinning: malá pořát křičela a nešla pořádně utišit, ty prdíky sou fakt děs :confounded: co já bych dala třeba jen za vítet do supermarketu :grinning:
3. říj 2009 v 06:05  • Odpověz
jé evena, mám stejný pocity:grinning:....už si tady připadám jak ve vězení.....ale dneska to vypadá na sluníčko, tak šupnu prcka aspoń na balkon a zítra zkusíme asi ven, pokud bude teplo
a říkala jsem manžovi, že asi odstříkám mlíko a pojedu si nakoupit hadry:slight_smile:
3. říj 2009 v 07:48  • Odpověz
autor
ahojik holky:slight_smile:

makka, joo v pohode:slight_smile: :wink:

Tak uz jsem to vzdala, premyslim zda zitra neodjedu s manzilkem zpet do Prahy a nevyperu mu doma..chudak uz nema co na sebe do prace:frowning2: az prijedu z porodky, tak na me bude cekat mega hromada pradla. No jeste uvidim. jeee dneska to vypada na slunicko:slight_smile: tak si tady pujdu sednout na lavicku ven odpoledne a budu cerpat energii:slight_smile: Ackoliv jsme se az divila, tak jsem na vaze nepribrala, mam stale tech 13kg, coz ujde:slight_smile:
3. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
autor
Terezko zmen si nastaveni na konikovi ze uz nejsi tehulka ale ze mas miminko:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.