• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
teg tak to já ven chodím, třeba i dvakrát denně, ale jen na zahradu, ale prostě potřebuju mezi lidi, tady kde bydlím nikoho neznám, přátele mám ve městě tak sem tu sama :frowning2: navíc ani přítel semnou moc není, kvůli těm blbým dluhům sme se domluvili že si nebude vybírat dovolenou aby s náma byl, ale pracuje od nevidím do nevidím, ale zase se snaží aspoň večer kdy je s malou
3. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

my se dneska jedem podívat na poslední pouť co je tady (je to velká pouť) a pak večer posedím s kámoškama, možná je to poslední večer kdy si takhle sednu, pak asi dlouho nebude čas, teď jsem uklidila, zítra ještě chci vyžehlit abych tady pak neměla haldu hadrů až se vrátíme z porodky, dneska budu vařit zapečený špagety taková rychlovka, co se zdržovat u plotny když je venku hezky :dizzy_face:

pipii koukám, že KO byla zase akční a nic z toho :grinning: , snad už jsi trochu v pohodě a je ti líp, myslím, že bys domů měla jet aspoň přijdeš na jiný myšlenky a zase to rychlejc uteče hmm :wink:

já zítra ještě musím vyplnit všechny ty papíry a připravit si to do tašky( jméno samozřejmně ještě nemáme :grinning: )

even já vím, že ty odhady jsou pouze orinetační, ale když po tejdnu jsou furt stejný tak máš trochu obavy, ale jak říkala dr. že je lepší to brát po těch 2týdnech takže uvidíme příští týden jestli to něco přibralo nebo ne, no jsem zvědavá co mi řekne v pondělí primář

jak se má asi Edit s malinkou dlouho se tu neukázala, jestli bude muset do tý nemocnice znovu nebo ne

even to je škoda, že taťka s váma nemůže být, ale určo si to vynahradíte, tak hlavně, že má ještě snahu se starat když přijde večer z práce :dizzy_face:
3. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
autor
ahojik winii:slight_smile: jeee takze pout:slight_smile: hmm:slight_smile: my se dneska stavime u babicky a dedy vecer(jakubovi).. A jeste uvidim zda pojedu do Prahy..jako naschval me dneska zacalo rezat pri curani:grinning: takze tu mozna zustanu a skocim si zitra do porodky za tou moji gyndarkou kdyz tam ma tu sluzbu abych tam nemela nejaky zanet..... ted delam zapeceny ribi file ve smetane..mnam!!!!:slight_smile:
3. říj 2009 v 11:07  • Odpověz
pipii tak to je fakt jak na schvál, ale určo bych toho využila když ti to ta doktorka nabídla, aspoň tě prohlídne a kdyžtak kdyby tam byl ten zánět tak se to aspoň zavčas zachytí, nevím jak se to řeší takhle před porodem jestli když ho budeš mít tak jestli ti taky budou muset nějak ohlídat

já mám poutě ráda, akorát letos to vyšlo tak, že sem jenom jako divák :grinning: no a jestli už tak nezůstane do konce když už bude mít to mimčo tak asi už budu mít strah chodit na nějaké divočejší atrakce

jo sexík samozřejmně u nás nebyl a dneska asi taky nebude, manžílek jde na nějakou akci a já budu u našich takže možná v neděli uvidíme, když už to vzládla pablinka po 9měs :grinning: tak snad to taky prubnem :grinning:
3. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
pipii nekoukala si do říjnovek tam se teda rodí ostošest :astonished: :grinning:
3. říj 2009 v 11:40  • Odpověz
autor
winii, abych rekla pravdu, tak tam radsi nelezu:grinning: koukala jsme na tu jejich tabulku, jak se jim to krasne vyplnuje:grinning: a od te doby tam radsi nekoukam:grinning: se jim to nejak rozjelo:grinning: a s tim mocakem jak naschval, porad jsme si myslela ze beham na wc casto pac je ted mala dole, ale kdyz ted sedim na zachode a mam ziletky tak uz to asi normos neni. tak si tam zajdu a mrkne na me:slight_smile:
3. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
autor
winii, u nas sexik take nebyl:grinning: co asi tak ta pablinka, ze?:slight_smile:
3. říj 2009 v 11:53  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se vrátila z kontroly. Křivka v pohodě a jsem otevřená na 2 prsty. Včera mi odešla hlenová zátka ve velkém množství. Prý se to konečně posunulo. Máme sexíkovat, jenže manžílek je pěkně nachcípaný a zrovna se mu moc nechce a já se mu vyhýbám, abych to nechytila. Nemáte nějaký receptík na nachlazení? Potřebuji ho vykurýrovat, abych ho měla k porodu.
3. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
čaues, malej spinká,tak sem nakukuju...o té pablince jsem to sem včera dala,že jo??že je v tý nemocnici a v po půjde na indukci??
pipi-včera sem se zvážila v lékárně a mám 53 kg
3. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
autor
danus, ja nevim, asi jsem to necetla o pablince:-O a co je to indukce? to je vyvolani?jestli jo tak ji chudaka nechavaji starsne dlouho:-/

danus a ta vaha je krasna:slight_smile:
3. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
PIPII - indukce - vyvolání, preindukce - to je ještě před indukcí, snaží se miminko posunout trošku níž, na tom jsem byla já.
DANUSCH - tu tabletu na vyvolávání ti zaváděli rukou nebo něčím jiným?
3. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
makka, diky :wink: nekdy jsme v tech pojmech ztracena:grinning: na to nachlazeni jsem v tehu pouzivala vincetkovy sprej do nosu i do krku a teply caj, myslim ze ani med uz by ted nemel vadit:slight_smile:
3. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz
njn pablinka něco psala, že až v pondělí nebo co, musí to bejt hrozný to ležení tam jen tak pro nic za nic, já jsem doufám, že mě tam v pondělí taky nenechaj ležet jen tak do termínu a pak mi to teprv třeba vyvolávat
3. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz
autor
winii, nevim jak u vas, ale tady v Jablonci nechavaji take prenaset asi 10dni:frowning2: a teprve potom nastup:(
3. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
makka-rukou a dost to bolelo :frowning2: a pak asi 6 čípků do konečníku na uvolnění hrdla...pak i nějakou infuzi...
ona právě pablinka nemůže jít na tu preindukci kvůli astmatu...
3. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz
takže jí tam asi mají na pozorování,jestli se nerozjede spontánní porod a terpve v pondělí zkusí indukci...já mám astma slabší než ona a taky to byl pro mě záhul to udýchat...má před sebou těžký chvilky!!!
3. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
Ondrášek spinká,manža taky,jako na potvoru si na zapíjení prcka zhoršil svoje nachlazení,který měl už předtím a bere od čvtrtka atb.No mám trochu nervy,aby nás nenakazil :unamused: :angry: :rolling_eyes: no prej sem chráněná laktací a malej taky,tak snad jo
3. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz
autor
danus, kamoska mela take nemocneho manzu, kdyz prisla z porodky, nejdrive musel nosit doma pouze rousku a potom musel na tyden k rodicum.:frowning2: ty chlapi snad onemocni z nervu:frowning2:
3. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile: Dneska je venku fakt krásně - dneska by to šlo :grinning:
makka - na kolikátou jdeš v pondělí na KO?
3. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
DANUSCH - mě dělaly tu preindukci zrcadlama a to bylo určitě horší jak rukou. Takže tohle kdyžtak zvládnu, pokud k tomu dojde.
3. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz
makka-jasně že to zvládneš,když už si víc otevřená,tak se to zrcadlama nedělá.....já byla na 1,5 prstu...ze začátku pořád nic nic a pak už to jelo jako na tobogánu...
3. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz
mě taky zaváděli rukou a ne zrcadlama, ale můžu říct že když už mi jí tam strkali asi po desátý tak už sem brečela bolestí :frowning2: doktorky se mi na čípek nemohli dostat tak už pak vždycky zavolali doktora kterej měl službu aby to udělal, dost hrůza ... dokonce se mi jedna nepříjemná dr. zeptala jestli prý u sexu taky tak vyvádím, tak sem jí sjela že si nelibudu v SM :angry:
tu pablinku teda mohli nechat rovnou doma v klidu a mohla nastoupit až v PO ...
danu váha pěkná, ta dieta má něco do sebe :slight_smile: já kilča taky nechala v porodnici ale váha je děsná :grinning:
3. říj 2009 v 18:21  • Odpověz
DANUSCH - jsem otevřená na 2 prsty, což je docela slušný.
MAJA - v pondělí jdu na 10:30 h. a už se domluvit co dál
3. říj 2009 v 18:22  • Odpověz
makka - Já v 8.30 a taky už si mě tam asi budou chtít nechat,tak Ti budu kdyžtak držet místo na pokoji! :grinning:
Ale rovnou se s nima domluvím,jestli tu tabletu dávají až večer abych mohla nastoupit co nejdýl,nechci tam zbytečně celý den strašit :frowning2:
3. říj 2009 v 18:56  • Odpověz
MAJA - tak já se jdu teprve domluvit co a jak, ani tašku si neberu.
EVEN - tak si asi umíš představit, když mi to tam rvaly zrcadlama a hlavně se snažili aby to bylo nejhloubš. Tak trošku porod. Tobě dávaly tolik čípků? Vlastně se takhle vyšetřuje, jsem brambora. Taky jsem měla chuť je kopnout.
3. říj 2009 v 19:00  • Odpověz
makka - já jí mám mít radši připravenou v autě,kdyby náhodou :wink:
3. říj 2009 v 19:12  • Odpověz
makka radši tašku vem s sebou, co kdyby náhodou :dizzy_face: a jo, ty vyšetření furt dokola :unamused: viděla sem doktora a chtělo se mi brečet :frowning2:
3. říj 2009 ve 22:57  • Odpověz
Tak dnes mi odešla další várka hlenové zátky. Vytekla mi na peřinu mého manžela a než jsem došla pro toaleťák, tak mi jí málem slízal pes :wink: Jinak jsem po ránu vyjela na manžílka, že je sice nachlazený, ale mohl by mi doma s něčím pomoct, když může sedět skoro celý den u počítače. Takže aspoň odpoledne vysaje.
MAJA - sice ti dají tabletu večer, ale budeš hrozně unavená, protože se moc nevyspíš. Není lepší, aby ti jí dali ráno jako DANUSCHCE a porodíš třeba během dne.
4. říj 2009 v 09:53  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile: něco nového u nás na podzimních???
4. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
no pro mě byl na psychiku v porodce záhul to,jak jsem slyšela rodit a řvát ty ostatní ženský-přede mnou jich porodilo 5....3 ječely jako já a 1 snad udělala jen jau jau a bylo to a jedna cikánka ta pomalu ani necekla-taky to byl snad desátý porod....ale když jsem slyšela řvát tu první,tak mi vyhrkly slzy...no pak jsem slyšela postupně řvát miminka-to mě taky dostávalo...
makka-2 prsty je dobrý :slight_smile: držím palečky
maja-určitě bych neměnila,lepší bylo dostat tabletu ráno....ale já asi měla fakt štěstí,že se to tak rozjelo a v 16:45 bylo odrodíno....
4. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.