• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
DANUSCH - sice jdeš do porodky celkem v pohodě v domění, že se ti narodí miminko, ale opravdu ti ty porodní místnosti moc nepřidají. Včera jsem byla na křivce a ležela jsem na jednom porodním boxu a naproti mě byly dveře od záchodu. Ty byly tak zasr... , že jsem měla chuť se zvednout a umýt je. Já si snad do porodnice vezmu CIF a umyju jim tam dveře. Fakt nechápu, když už tam ty uklízečky vytírají podlahy, proč nevezmou hadr a neumyjou ty dveře :angry: A zrovna na porodnicích!!!!! Ty si hodně ječela, nebo ti to třeba i pomáhalo.
4. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
holky, vy snad rodíte!!!
4. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
autor
ahojik...neee nerodim:grinning: ale vtipne bylo ze ve 4h rano jsme mela starsne silny poslicky tak jsme funela a hekala a chodila po pokoji a uz se balila:grinning: a opet nic:grinning: ja to uz nechapu:grinning: muj nalez na 2 prsty asi stale nic neznamena:grinning:
4. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
krásné ráno holky!teda vlastně skoroo poledne :grinning: nás doteď trápili prďouši, teď snad bude chvilinku klid, tak konečně snídám:slight_smile:.......taky jsem slyšela s pokoje ženskou, jak šíleně řvala a to já jsem byla tak v půlce porodu, taky mi to moc nedodalo........ale manža říká, že já jsem nekřičela vůbec, jen jsem hekala a při tlačení jsem prý zadržela dech tak, že jsem byla vždycky úplně fialová- z toho má manža docela nepřijemnej zážitek, prý myslel, že bude po mě:grinning:.........jinak dneska chceme jít poprvé na prochajdu, tak snad trošku vykoukne sluníčko.....a zajímalo by mě, co pablinka
4. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
PIPII - taky jsem na 2 prsty, ale prostě se musí čekat. Dnes mi dokonce odešla další várka hlenové zátky, tak doufám, že to není problém a stává se to.
4. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
TEGGA - u nás je sice sluníčko ale příšerný vítr :unamused: Odpoledne určitě bude lépe. Včera bylo krásně, trávila jsem celé odpoledne u našich na zahradě. Je jasné, že nemůžeš být u porodu úplně zticha, ale je pravda, že některá snáší bolest úplně jinak.
4. říj 2009 v 11:18  • Odpověz
PIPII - jdeš dnes k té doktorce?
4. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
danu ty máš fakt štěstí že to vyvolávání u tebe bylo tak hnedka :dizzy_face:
když sem přišla na příjem do pordky a sepisovala porodopis, tak tam zrovna jedna rodila, křičela tak že sem měla co dělat abych se tam nerozbulela, ještě navíc jak tam chodili setry tak sem slyšela jak říkají že ta prostě neporodí ... nechali ji trápit hodinu a půl a pak sem viděla jak jí odváželi a mluvili o císaři
a taky sem vždycky sledovala hodinky :sweat_smile: když někdo začal křičet tak to většinou netrvalo víc jak 20 min a křičelo miminko ... tak to sem si vždycky říkala že ten čas nebyl špatnej, že to určo zvládnu taky :grinning: :grinning:
makka tak držím palečky ať se porod rozjede :dizzy_face:
nás prdíky trápili včera večer a dost brutálně, přítel už i chudák brečel že nevíme jak jí pomoct :frowning2:
teď je to ok tak snad to vydrží ... taky sme měli včera na návštěvě švagra a švagrovou a přišla i tchýně ... no ti dva se zvedli po hodině a ze slušnosti odešli, asi na náš šlo holt to nevyspání vidět, přecejen už bylo 9 večer, pořát sme tam oba zívali ... tchýně odešla až po 11 večer !! až když sem se zvedla od stolu /aby jí to došlo/ a šla se vysprchovat a pak zalezla do ložnice :angry:
4. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
makka nakonec asi nepujdu, pac se mi to docela zlepsilo, zjistila jsem ze to bylo asi tim ze jsme pila dost agresivni piti. pila jsme asi 5 dni po sobe mrkvovy dzusy. A ted kdyz ho jeden den nepiju tak se ti hned zlepsilo, zitra budou vysledky krve co mi brali, takze by se tam ten zanet mocaku asi urcite ukazal v krvi, takze si zavolam na vysledky a uvidim.
4. říj 2009 v 11:32  • Odpověz
PIPII - zánět močáku by se určitě ukázalo v krvi, měla by si špatnou sedimentaci. Zkus spíš pít více vody, ta je lepší než ovocné šťávy.
4. říj 2009 v 11:36  • Odpověz
autor
makka, presne, take me to hned napadlo:slight_smile: takze jsem prisidlila na mineralky a vody:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. říj 2009 v 11:40  • Odpověz
PIPII - pozor, minerálky neeee!!! Obsahují moc soli. Jen pí vodu
4. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
autor
makka:-O ooops:-O ja piju mattonky tad:frowning2: chjo:frowning2: cele tehu:frowning2: a ty agresivni dzusy... jsem tele:-/
4. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz
Ahoj holky jsem u našich tak jsem nachvilku nakoukla jestli je něco nového a ono prd :grinning:

my si včera ještě udělali super den, tak dneska už budu jen odpočívat a zítra jsem zvědavá jak dopadnu :confused:

dneska musím ještě ten sexík zkusit, jestli teda bude manža schopnej včera byl na akci odcházel v šest hodin a vrátil se až dneska v půl sedmý :angry: no kdyžtak ho prostě znásilním a bude :grinning:
4. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
makka-já jsem hekala, sténala a pak doslaova ječela,jak mě braly ty záda a oni mě nechali ležet na zádech a nepřizvedli mě do polosedu,naopak mi ještě přikurtovalii nohy.....jasně,že to křičení ti uleví,ale taky unaví,takže je to na dvě věci...holky,hlavně si prosaďte ten polosed,porod na zádech je peklo a nejde tlačit
4. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
PIPII - pokud máš v pořádku ledviny, tak není problém pít minerálky. Určitě minerály potřebuješ. Bohužel minerálky obsahují hodně soli a ta ledviny hodně zatěžuje. Takže se jí teď raději vyhni a pí klidně ředěné džusy a hlavně hodně vody. Třeba i 3 l. Před několika lety jsem měla zánět ledvin a byl to opravdu nářez. Doktor mi právě radil, že pití minerálky není při zánětu vhodné.
4. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
mám tady rodiče,chystáme se na prochajdu... :slight_smile:
4. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
DANUSCH - jako, že si rodila v leže? U nás mají hodně zvedlý ty lehátka, takže doufám, že to bude v pohodě a nenechají mě trápit
4. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz
makka - no měla jsem jen mírně přizvedlou hlavu a nohy nahoře ve třmenech...ve finále mě nohy přikurtovali,protože jsem se kroutila bolestí...ale jinak jsem ležela...což fakt nešlo tlačit....už byly vidět vlásky,ale já nemohla tlačit,tak ho dovytáhli kleštěma....to už bylo v pohodě a rychlý,ale jak mi huosli na žebral,tak je mám dost pohmožděný a bolí to jak ďas...jinak spodek už mám v pohodě,opatrně i sedim..Prostě v naší porodnici se s tím nemažou...ten den nás rodilo 6 jak na běžícím pásu....
4. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
ale to mimi za to všechno stojí............... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jdu chystat prcka na prochajdu
4. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz
přidala jsem fota, tak zatim pa a držte se
4. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
Danuš - to hledím, že jsi rodila v leže a navíc přikurtovaná :angry: Já jsem byla v polosedu, aby se lépe tlačilo a nohy jsem přivázané teda neměla, část porodu jsem dokonce ležela na boku a v té "koze" jsem měla jen tu horní nohu.

Já u porodu nekřičela vůbec (manžel to říká) a při tom tlačení jsem stejně jako Terča málem fialověla :grinning:
Jenom jednu chvlku, když jsem měla na břichu monitor a nemohla jsem se moc hýbat se mi chtělo brečet, ale v tom okamžiku jsem měla začít tlačit a na slzy a zouflaství nebyl čas :wink: :grinning:

Naše malá má taky občas prdíky - masírujeme bříšo, přikládáme horkou plenu a dáváme homeopatika. Do hodinky byl zatím vždycky klid. Za to dnešní noc byla úděsná, malá se budila každé 2 hodinky na kojení a navíc pak neusnula, ale hodinu se na mě usmívala a chtěla abych se ji věnovala. A pak se nám pokakala tak, že ji to proteklo plenou a já jsem to hned musela přeprat, aby to tam nezůstalo. No zážitek, jsem hotová a tak za cvhilku vyženu manžela na procházku a půjdu si lehnout :grinning:
4. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz
DANU - malý je krásný a miloučký. Nebála si se ze začátku, když je tam malý, že mu něco uděláš? Právě, že mi ty miminka přijdou hrozně gumový :slight_smile:
4. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz
taky jsem nebyla nidke přivázaná, byla jsem v polosedu a mola jsem si hlavně vybrat jak chci být...to by mi taky přijde divný, že se s tím až tak nemažou....já jsem sice nekřičela, ale zoufalá jsem byla hodně, protože po hodině tlačení se to nikam nehlo:slight_smile:, mám to za sebou, tak se snažím si to ani nepřipomínat:grinning:....my jsme teď byli na první prochajdě, tak doufám, že čerstvý vzduch pěkbně zapůsobí a budeme chrnět aspoň do pěti:grinning:
4. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
holkýýý, mám zprávu od Pablinky!!!!!!!: "Tak máme Vítka,narodil se po 14,5 hodinovém porodu, v 10:04, váží 3030 g,je to náš chlapák,všichni jsme to přežili a jsme v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. říj 2009 v 16:08  • Odpověz
makka-to ti pak ani nepřijde,že je tak malý,prostě se o něj musíš postarat :grinning:
tegga-no to mi povídej,na přepdorodním kurzu nám mazali med kolem huby,jak si budem moct vybrat,jak nám dají epi atd...a pak realita úplně jiná...ale jsem vděčná,že jsme oba v pořádku...taky by mě así nechal tlačit a trápit dýl,ale nezdálo se jim srdíčko,tak vzali ty kleště..
malej je poklad,v noci se budí po 4 hodinách a přes den po 3 :slight_smile: dneska jsme byli s dědou a babi na procházce :slight_smile:
4. říj 2009 v 16:13  • Odpověz
Parádička, tak máme další miminko. To si teda Pablinka "užila" 14,5 h. Nevím teda, kdy jí začaly prcka vyvolávat. Moc gratulujeme
4. říj 2009 v 16:14  • Odpověz
DANUSCH - to je jasný, že se o něj musíš postarat, ale vždycky když jsem viděla tak malinké miminko, tak jsem se bála na něho sáhnoutl
4. říj 2009 v 16:16  • Odpověz
Holky, která jste rodila s EPIDURÁLEM?
4. říj 2009 v 16:35  • Odpověz
makka-já chtěla epi,ale nebyl anesteziolog!!! prostě to zvládneš,prvně ti všechno předvedou sestřičky a pak už to jde samo...ty určitě nebudeš mít žádný mikromiminko,tak to bude ok...Ondrášek má ty 3 kg a to je na manipulaci bez problémů :wink:koupání jsem zvládla taky v pohodě,první předvedla sestra a pak druhý den sama...
4. říj 2009 v 16:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.