• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
pablinko, straaaaasne moooooc gratuluji k Viteckovi, prenaseny a takovy maly uzlicek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Urcite tech 14,5h stalo za Vitecka... :dizzy_face: :dizzy_face: tesim se na fotecku a hodne zdravicka:slight_smile:
4. říj 2009 v 16:56  • Odpověz
jé, tak to je super, musím jí písnout:slight_smile:.....mě zase sestra slibovala asi tři hodiny infůzi od bolesti- a nedostala jsem ji za celý porod, doteď nechápu, proč mi ji vlastně nabízela.....já jsem teda v nemocnici pod kouhoutkem nekoupala ani jednou, až doma ve vaničce a to je úplně v poho
4. říj 2009 v 18:09  • Odpověz
jé další mimčo to je krásný :dizzy_face: :dizzy_face:

makka já s epiduralem, a bylo to super :dizzy_face: škoda jen že mi ho dali až po 9ti h bolestí a necelou hoďku před císařem, takže sem si ho neužila, nepřeháním - je to jak lehčí droga, super uvolnění, nic tě najednou nebolí :dizzy_face: u nás ho dávají nejdřív když je ženská otevřená na 3 prsty, ale já byla na dva a dali ho, naštěstí, kdo můžete jděte do toho :slight_smile: už sem to tu myslím popisovala jak to dělají, ale toho se neděste, necítíte to vůbec :dizzy_face:
4. říj 2009 v 18:10  • Odpověz
EVEN - právě že se mu bránit vůbec nebudu. Už teď jsem na 2 prsty od minulé kontroly, zítra jdu zase, tak se uvidím. Sice si říkám, že vydržím dost, ale nebudu si hrát na hrdinku, když je taková možnost.
4. říj 2009 v 18:12  • Odpověz
vrátili sme se po 3 h větrání na zahradě v kočíku, pořát mi spinká, je to až škoda jí budit na přebalení a kojení
4. říj 2009 v 18:13  • Odpověz
Od včerejška po prohlídce pořád špiním a ráno mi odešla další část hlenovky. Doufám, že se nemám nějak vzrušovat a jet do porodky. Jinak nic nebolí
4. říj 2009 v 18:17  • Odpověz
Kde je dneska Majasisi?
4. říj 2009 v 18:32  • Odpověz
autor
even, epi se dava od 3 prstu?:grinning: a tobe ho dalina 2:grinning: to je vtipne:grinning: asi jdu do porodky ze chci epi na noc, ze jsem na 2:grinning:

choolkyyy me je smutno:frowning2:manzilek mi odjel do Prahy a prijede az v patek vecer jestli tedy drive neporodim:frowning2:
4. říj 2009 v 18:36  • Odpověz
MAMKY ČEKATELKY, DNES JE ÚPLNĚK!!! Bývají dost často porody!!!
4. říj 2009 v 18:48  • Odpověz
autor
makka, jj presne ze je uplnek:grinning: proto jsem uz ve 4h rano kdyz jsem mela 1,5h ty bolesti a funela jsem tak jsme myslela ze je to proste ono vuci tomu uplnku:grinning:
4. říj 2009 v 18:51  • Odpověz
makka-mě hlenovka odcházela průběžně a nic to neznamenalo...až pak v den porodu mi udělala doktorka hamiltona a vydloubla zbytek,ale kdybys začla krvácet jasnou krví,tak jeď
tegga-u nás v porodce jsou zabudované vaničky s kohoutkem a sprchou....za chvíli jdeme koupat :slight_smile: zítra jdeme poprvé k dětské doktorce,tak ať jsme vyfešákovaný...
4. říj 2009 v 18:54  • Odpověz
mě trápí nějaká vyrážka nebo něco jako kopřivka na bocích a stehnech,tak se stavim i na kožním...svědí to jak prase,snad je to jen hormonama a ne nějaký suvenýr z porodky...
4. říj 2009 v 18:56  • Odpověz
autor
ahojik danusko... juuuj vyrazka:frowning2: tak to teda jsem zvedava co to mas:-/ ale myslim ze to bude jen ze zmeny hormonu:-/ a jsme moc rada ze mi to moje kravceni uplne preslo a malinko spinim, ten prvni sok byl hustej
4. říj 2009 v 19:16  • Odpověz
DANUSCH - jak se ten Hamilton provádí?
PIPII - ty jsi dnes krvácela?
4. říj 2009 v 19:24  • Odpověz
Ahojky holky..tak se hlásím...Dneska si nás tatínek odvezl domů...Malej právě usnul tak jdu nakouknout...
4. říj 2009 v 19:42  • Odpověz
RENU - zdravím tě, povídej, přeháněj.
4. říj 2009 v 19:44  • Odpověz
ahooooj renu:slight_smile:vy jste rychlovky, rychlý porod, na to šup doma, to je ončo :wink:
4. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
makka oproti normálnímu vyšetření je to o dost bolestivější, určitě poznáš, když ti ho udělají....mě ho udělali, aniž by mi o tom kdokoliv řekl, to mě docela dostalo, ale zase jsem večer jela rodit, tak ještěže tak :slight_smile:
4. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
TEGGA - já někdy ani nevím co mi tam dole dělají, furt se ve mě rejpají :frowning2:
4. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
autor
makka, nee krvacela jsme dost po tom vysetreni v patek..uplne ze me vylitla krev, ale zacala potom tmavnout, sice ji bylo dost ale byla tmavsi a tmavsi
4. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
makka noo tak prstě pohodička....nééé tak moc v pohodě to nebylo..Šla jsem vlastně večer spát s takovím zvláštním pocitem..V 11 jsem se probudila a začalo mě nějak bolet břicho a poskakovat ze strany na stranu..Pak začaly bolesti asi po 8 minutách nejdřív jen takové slaboucké a pak se to rozjelo po 5 minutách...asi hodinku jsem je prodýchávala a pak jsme vyrazili...Natočily mi ozvy a udělaly UTZ a šla jsem na sál...tam mi začaly stahy jako blázen...plazila jsem se tam po zemi...pak mi zavedli čípek a daly mi kapačku...pak praskly vodu a pak to byla jranda myslela jsem že tam zešílím bolestí...Ale Honza byl prostě super..strašně mě podržel...a v 5.50 byl malý na světě...
4. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
nějak nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě jsem žehlila, abych to tady neměla, teď dobaluju poslední věci do tašky, opláchnout nádobí, jo zkusily sme sexík teda jako bylo to nic moc, ale tak třeba tomu ty mršky trošku pomůžou, pak mě manžílek ještě pomohl dole upravit :sweat_smile: sama už to nezvládám jo a samozřejmně jméno nemáme, tak snad zítra rodit nebudu a napíšem to :sweat_smile:

holky jestli se už mě tam zítra nechají tak všem co to čeká přeju rychlí porod, číslo mam na pipii tak jí budu informovat jak to se mnou vypadá jestli teda taky zrovna rodit nebude :grinning:

jen jsem zahlídla, že renu je zpátky tak vítej a malej je nádhernej :dizzy_face:
4. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz
pabli moc gratuluju k Vítečkovi přeju moc a moc zdravíčka :dizzy_face:
4. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
WINII - držím palečky ať jde vše jak po másle. Já se také zítra dozvím, co a jak. Třeba si mě tam také nechají. Určitě se ozvy, ať víme, jak na tom jsi.
RENU - mě od pátku, kdy mi odešla zátka nějak řádí malý a tak čekám vždycky porod každý den. Pokud si dovolím říct, tak jsi měla celkem rychlý porod. EPI sis nenechala dát? Asi jsi to už nestihla. Myslím, že Honza ¨psal, že jsi měla celkem pohodový porod a prý by si rodila znovu. Jestli se tedy nepletu.
4. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz
renu vítám tě, malej je k sežrání :dizzy_face: ... koukám že porod si měla taky drsnej, ale brzo se zapomene, naštěstí :dizzy_face: taky bych to bez toho svýho chlapa nezvládla, ještěže je máme :dizzy_face: :slight_smile:

winii malé se určo nechce ven protože ještě nemá to jméno :slight_smile:
4. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
holky ted jsme si prozila husty chvile:-X z niceho nic me poiserne chytli zada...myslela jsme si ze mam skriply nerv nebo tak ale starsne se to stupnovalo. Potom jsme uz nemohla ani chodit..bolest to byla ale divna takovy siroky pas jako by pod prsama dozadu pres zada a strilelo to do celych zad. Sla jsme do sprchy a po 20-ti minutove sprse to povolilo.. Holky to bylo strasny, ja se zacala dusit jak me to bolelo:-/ tyy brdo co me jeste chytne a potom z toho nic nebude:-/
4. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz
holky tak všem, který dnes čeká kontrola držím pěsti, ať už se to nějak rozjede :wink: .....jinak mi měli dnes pěkně blbou noc, malý brečel a nebyl k utišení, ani bříško, protože teď tam stříli do kalhot, ale bylo to fakt už šílený
5. říj 2009 v 07:39  • Odpověz
Ahoj holky, tak to já měla taky opravdu prima noc. Začalo to někdy kolem 20 h., kdy jsem si říkala že mám zaražený prdy a trvalo to až do 3 h. Už jsem si říkala, že snad budu rodit. Břicho se mi nafukovalo a hlavně mě pěkně tlačil močák. Takže jsem lítala pořád čurat. Teď už je to celkem dobrý. Jdu na kontrolu tak jim povím, co a jak.
TEGGA - koukám, že s prcíkem jsou také starosti, ale krásné.
5. říj 2009 v 08:03  • Odpověz
autor
makka, drzim palecky na kontrole, ja mma takovehle stavy porad a nic z toho nemam... Vzdy si uz rikam ze za par hodin budu prcka drzet u sebe, ze jsou konecne ty bolesti tady... a nic.:frowning2: z toho mi je potom nejvice smutno:frowning2:
5. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
Ahoj...omlouvám se, že V8m sem lezu, jen mě poprosila winii, ať Vám dám vědět, co a jak :slight_smile:

Takže:

Všechny Vás samozřejmě moc pozdravuje!!! Nechali si ji v nemocnici, čeká až primář dooperuje a podívá se na ní. Zatím to vypadá, že jí dají zítra tabletu na vyvolání...
5. říj 2009 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.