• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
ahojte
já už mám hlad jak vlk tak si dělám oběd
teg mi to měli krušný včera do půlnoci pár hodin, pak z toho byla asi tak vyčerpaná že nás nechala spát do půl 6, takže sem se pěkně vyspala
máme dost problém, nechce spát v postýlce, pobrekává tak dlouho až si jí vytáhnem a v ten moment je klid, nevíme co s tím, nechce se nám ji nechat brečet, ale taky nechceme aby nám to přerostlo přes hlavu ... dnes ráno musela spát semnou na posteli aby byl klid, je zvláštní že tak malý děti a už je to vyčůraný :sweat_smile:
5. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
ahoj rena tak od nás vyřiď že jí držíme palečky :dizzy_face: hlavně ať jde všechno jak po másle a netrvá vyvolávání dlouho :dizzy_face:
5. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
Ahoj holky, jsem po kontrole. Pořád na 2 prsty. Ve středu nastupouji do nemocnice a prý ve čtvrtek bych už mohla mít miminko. Tak se uvidí.
RENAT - děkujeme za zprávy a moc WINNI zdravíme.
5. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
taky winii zdravím a držím palce.......evena taky to na nás prcek takhle zkouší, netěší mě to, ale taky netuším, jak ho to odnaučit.......a pěstujeme si další zlozvyk, už jsem nevěděla co, tak mu jako uspávadlo dávám na dudlík ty kapky, pak chrní
makka tak to je fajn, že už víš, že se to někam pohne......a třeba to do té doby stihnete i sami :wink:
5. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
autor
hooolky, ja mam mazec den:grinning::grinning::grinning: fakt hustej:grinning::grinning::grinning: Doma ze me cosi vyteklo tak jsem si vzala tu tekutinu a ta se zbarvila do fialova, tak jsem usoudila ze se jedna o plodovku, navic to ze me porad malinko teklo. Bracha me tam odvezl a ja jsem jim ukazala tu moji fialovou vlozku, pani mi rekla ze to je neplatna, pac obsahuje jakysi latky ktery to ovlivni:grinning: Dali mi tu jejich a ze mam nekde hodinu chodit... No ani me nevysertili nic a muj bracha se tam najedou objevil se 2 plnyma taskama:grinning::grinning::grinning: ja mu rikala at je necha v aute:grinning::grinning::grinning: noo trapas... ale co sla jsme do auta a rikam si ze se stavim u moji doktorky na monitoru a at se na me podiva. Natocili mi monitor, ten byl ok, nic zajimaveho, potom me vzala hned na radu a prvni co bylo: CO TY TU JESTE DELAS???:D:grinning::grinning: rekla jsme ji o tech bolestech atd. Rekla mi ze musim mit peklo s tim nalezem porad nerodit, ze se me vubec nedivi, ze mam tyhle bolesti. Skocila jsem na kozu, jsem stale na 2 prsty ale cipek festovne drzi. Hlavicka je hoooodne nizko, to em dela ty silene bolesti vecer. Ha a potom mi jen tak mezi reci rika ze mi odloupla zbytek hlenove zatky(pry uz mi dost veliky kus odchazel) a ja se ji ptam to je ten Hamilton? a ona jo...takze jsem po Hamiltonu-vubec jsem nic necitila, jen ted pry budu opet hodne spinit a muzu i krvacet. Potom mi rekla ze s timhle nalezem me nenecha prenaset, ze neni problem ze me klidne u sebe v ordinaci praskne vodu :sunglasses: ze by mi to udelala klidne i dneska, ale jde o to ze mam cipek stale dost tvrdy a porod by postupoval strasne pomalu a zbytecne bych se trapila. Ale pani doktorka je moje zlaticko!!!! mam zaruceno ze nebudu prenaset!!!! juuuuchuuuu!:slight_smile: Na ultrazvuku se koukala na mimise, prutoky pupecnikem jsou ok, srdecni ozvy take ok a amalka nevypada velika. Hlavicka je pry na me pekna:slight_smile: jsme sice pry dost uzka co se tyce rozmeru panve, ale obrik to zadny pry nebude:slight_smile: Na dalsi kontrolu jdu pozitri. uvidi co dela cipek po Hamiltonu atd. Pry zalezi jen na Amalce aby dala silu poradnou na cipek :grinning: chudacek muj manzilek, jsem ho stahla z prace :grinning: na byt a cekal zda vyjede smer Jablonec a ted jsme ho poslala zpet do prace Pekny holky, co?? a v porodce byly tak uzasny miminka!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
5. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz
autor
winii, mooc ti drzim palecky:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
pipii teda koukám :confused: ty máš u té dr. pěknej luxus :slight_smile:
teg ty kapičky myslíš SAB? prý se mají dívat jen na mlíko, takže po podání nakojit ... já jen jestli to u tebe funguje na spaní že bych to zkusila taky
5. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
evena já už nevím co bych, tak zkouším všechno:grinning:...ono mu to asi chutná a udundá se u toho, dvakrát mi to tak zafungovalo:slight_smile:, ale dám mu tam vždycky jen dvě kapky..........teď už jsem je zkusila dát jen před jídlem a po jídle jsem mu lupla na bříško polštářek s peckama a usnul, tak teď to budu zkoušet takhle, jestli to byla náhoda nebo to bude fungovat dýl- kéž by:slight_smile:
5. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz
autor
even.... jeste ze tak... ona je i porodnik, skoda ze ted uz nerodi, pac ma starsne pacientek:frowning2: jinak bych ji chtela u porodu ale mozna me bude rodit jeji dcera:slight_smile:Ona je fakt zlaticko :dizzy_face: rodila me i mojiho brachu:slight_smile:
5. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz
pipiii škoda, že ti už tak dlouho vykládá, jak jsi na tom špatně a jak budeš rodit........podle mě je to i tím, že už strašně dlouho čekáš....vlastně jsi teprve 39tt, tak máš pořád ještě čas :wink: .....ale každopádně dobrá zpráva, že nebudeš přenášet, to je fajn vědět :wink:
5. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
ZPRÁVA OD MAJASISI - Minuly jsme se ve dveřích v porodnici. Já jsem vycházela z křivky a ona byla přijata kvůli vysokému tlaku a oteklým nohám. Dnes by jí měli mimčo vyvolávat. Ona mě zná od vidění, já jí ne, tak se mi hned v SMS hlásila. Mám jí prý vyhledat na porodnici. Takže bysme spolu mohly trávit čas po porodu. Sice si myslím, že porodí určitě dřív jak já, ale kdo ví. Mám vás všechny moc pozdravovat!!!
PIPII - tak konečně nějaké povzbudivé zprávičky, gratuluji!!!!Většinou ten Hamilton k porodu pomůže, takže si hodně věř a přijde to co nejdřív.
5. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz
tak to je fajn, už to bude mít i maja za sebou....zachvilku už tady budeme s prckama všichni....já musím využít toho, že prdík usnul a jdu se za ním natáhnout, po dnešní noci jsme fakt ko
5. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
autor
tegga, jsem 40tt dneska jsme zacala 40tt:grinning: konik je asi 2 dny pozadu:grinning:
5. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
teg o těch peckách na břicho už sem slyšela ale nevím kde se dají sehnat, v lékárně?
má tchýně je fakt drsná ... ta pinda se zeptala mýho přítele, že prej když malá tak křičí jestli si jí vůbec všímáme a chováme si jí ... kráva :angry:
makka pozdravuj maju :slight_smile: hlavně ať to má rychlý :dizzy_face:
pipii u tebe je to fakt ta psychika, to není normální ..
5. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
autor
even, co ted myslis ze neni u me mozny?:grinning:
5. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz
autor
even, ty pecky prodavaji v DM:slight_smile: u detskych veci:slight_smile:
pipii no jo, ale není důvod jí vyhánět, prý každý den navíc do TP je dobře, tak proč se snažit rodit dřív když se jí u tebe líbí :dizzy_face:
myslím to jak je ti furt zle a ták, každej to vykládá že už budeš rodit a furt nic, tak jestli si to spíš nevsugerováváš nebo něco, protože to fakt musí být na palici
5. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
autor
even, pani doktrorka vi jaky mam bolesti, mam ji polozenou starsne spatne:frowning2: ja zasprajcovana hlavou male panvi... Proto i ona vi ze se trapim s bolesti:frowning2: TP mam za tyden a tyhle bolesti uz mam vice jak mesic. Amalka se dobre ma, ale ja to nezvladam, vcera vecer jsme se bolesti dusila, mela jsem tak silne bolesti ze jsem se dusila :frowning2:
5. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
autor
even, no kez bych si to nevsugerovavala:frowning2: ty bolesti jsou strasne:frowning2: zrovna ted mi zase zacinaji:frowning2:
5. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ahoj pipii ja nevim ale musim ti napsat muj nazor ty uz tady mesic rodis a porad si stezujes na bolesti a myslis ze pri porodu ty bolesti budou prochazka ruzovou zahradou?si psala ze se na porod a bolesti tesis tak proc to porad resis ty uz to mas proste vsugerovane a kazdy den si prejes rodit holky tady maji pravdu kazdy den je pro mimi plus....a rikam ze jsou na tom holky hur nez ty!Ja se jen divim ze te to porad bavi si jen stezovat vzdit plno holek tady uz maji termin nebo po terminu a ty tady jeste ani termin nemas a plasis!Muzes byt na me nastvana jak chces ale neni den aby sis nestezovala...Omlouvam se vsem ze sem lezu ale nekdo ji to rict musi ...Zacni neco delat ze svoji psichikou nebo po porodu budes uplne vyrizena...
5. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz
MAKKA...Ne EPI jsem neměla...jediné co mi dali byly 2 čípky a pak kapačku...Jojo můj psal to co jsem skutečně řekla takže jo šla bych rodit znova... :wink: byl to prostě fofr...
5. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
autor
miso:grinning: docela jsi me rozesmala.... chapu ze nekdo si mozna mysli ze si to vymyslim nebo tak... ale dobre cim co mi je kazdy den a vim co mi rekli lekari. Takze me nejaky tvuj nazor nezajima, vim ze porod bude bolest a kez by ta bolest uz konecne prisla. Kdyz neznas muj nalez, to co mi na to rika lekar atd... tak se mi do toho prosim nemichej...kdybych mela tehu v pohode tak bych to neresila. Ja si zadne bolesti nevymyslim... bohuzel
5. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz
PIPII - docela s Misou souhlasím. Přijde mi, že jsi velké problémy začala mít od té doby, kdy jsi měla tu hádku se svým příbuzenstvem a řešili jste bydlení. Což určitě nepřidá. Je potřeba se trošku sklidnit, aby si opravdu nebyla po porodu úplně vyřízená, protože po porodu bývají některé maminky v depresích. Můžeš být i ráda, že malá krásně klesla a nebudeš mít s porodem problémy. Jen čekáš, až se ozve a nebo se také můžeš domluvit s lékařkou co a jak a že by si klidně chtěla rodit. Já mám po termínu a malému se opravdu nechce na svět. Takže mi budou opět dělat preindukci, která je hooodně nepříjemná a pak se uvidí. Možná mě také čeká císař. Ale beru všechno pozitivně, výsledkem bude miminko.
5. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
autor
HOLKY JA SE TADY S VAMA NEBUDU DOHADOVAT.... tohle je vtipne.... ja chci nosit dote treba do 42tt ale zkuste se kazdou noc pocuravat do postele atd:grinning: tyhle problemy jsem zacala mit asi 2 mesice nazpet, co mi hlavicka zustala v male panvi a nehodla se hnout jinam. Treba winii ted budou vyvolavat porod a ma TP jen o 4 dny drive jak ja. oki, ja chapu ze lidi co tohle nezaziji tak me nechapou. Ja pouze zavidim holkam co si tehu uzivaly a neprozivali takovy muka a bolesti... ale tezke neco psat, kdyz to clovek nechape, ze....
5. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz
PIPII - já ti věřím, že tvé těhu neprobíhá moc dobře. Myslím, že to nebude už dlouho trvat a půjdeš na vyvolání. Prostě si o to řekni, myslím, že to doktorka pochopí. Sice jsem měla super těhu, ale myslím, že co prožívám teď není procházka růžovou zahradou. Hodně mi v těchto chvilkách pomáhá manžel a rodina, která mě nenechá abych byla psychicky na dně.
5. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz
Kdyz mas znamou doktorku tak ses s ni mela domluvit kdyz vi jak se trapis at te posle nebo zaridi vyvolani vzdit rodit uz muzes v pohode od 36tt a nemusela ses trapit!
5. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz
autor
makka, je to o tom ze se hodne bojim aby manzel stihnul dojet z Prahy. Ja bych si vzala klidne pujcku na to abych si mohla koupit pohodove tehu. Tesila jsme se jak na konci budu chodit s kamoskama na kafco, uzivat si toho briska atd.. Jestli si pamatujes nosila jsme podpurny pas a ten mi hodne pomahal, bylo to moje vysvobozeni ale od te doby kdy se hlavicka uz sekla dole tak ho nemuzu nosit pac ten pas musi byt pod miminkem a nadlehcovat ho a tekhle bych si priskrcovala hlavicku. No takze opravdu bych si toto obdobi chtela uzivat, pac tehotenstvi ma byt krasne. Ale misto toho jak pisu tak mam v noci problemy s tim ze mi unika moc, pres den me reze cipek ostre jak nozem a vecer mam ty posli.. ale ja jsme si na to uz zvykla, uz to neresim, dneska bych nikam nejela, ale vyjelo ze me hodne vytoku a porad to teklo a mela jsme doma tu tekutinu a ta se zbarvila do fialova ale mela jsem kaslickou vlozku na mesicky kvuli tomu spineni a ta to pry ukazuje falesne. Dobre, takze ja tady nebudu psat jak me co trapi, je top vlastne stejne kazdy den stejne a porad dokola.... :unamused: a jsme s tim uz asi trapna a za to se omlouvam:frowning2:
5. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz
autor
miso, ano ona si myslela ze porodim nejdele ve 37tt podle nalezu, dneska mi rekla ze mi praskne vodu a uricte me nenecha prenaset. udelala mi Hamiltona a pozitri jdu k ni.
5. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz
PIPII - já pořád asi dobře nechápu, proč budeš rodit jinde jak v Praze. Vždyť v Praze musí být kapacity, ne? Nebo se snad pletu? Pak by si měla určitě o stres míň, kdyby si byla s manžílkem a nemusela by si řešit jestli to stihne. Ta moč ti uniká kvůli tomu, že tě malá dost tlačí, ale ber to tak, že je malá v pořádku a hlavně zdravá!!! To by tě mělo povzbuzovat. Upozorňuje na sebe. Je samozřejmé, že jedeš k lékaři, když víš o nějakém problému. Je potřeba mít úplně klasické vložky, třeba Lidie, které nemají žádnou barevnou vrstvu. Takové mám koupené, stály pár korun. Na druhou stranu, od toho tu tyto stránky jsou, aby si nám řekla jaký máš problém. Ale někdy je to opravdu už moc!!! PIPII máme tě rádi a nic jiného si nepřejeme, jen aby si všechno měla za sebou!!!
5. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.