• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Taky jsem nejak nepochopila proc nejsi v Praze...a opravdu bud rada ze je mala zdrava jednou jsem byla s malym v nemocnici v Ostrave mel neco s rucickou a videla jsem tam ty nemocne miminka a bylo mi jich strasne lito a dekovala jsem bohu ze mam zdrave dite muj nazor je ten ze v dnesni dobe otehotnet bez problemu a bez problemu donosit miminko a kdyz se narodi zdrave to je nejvetsi zivotni vyhra aspon ja to tak beru a myslim ze to beru trochu jako zazrak protoze kdyz to tak kolikrat vsechno sleduju kolem sebe tak je to des....a omlouvam se asi jsem svima kecama divna to budou asi hormony!
5. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz
autor
makka, jj ja mam ty klasicke porodnicke, ktere se nelepi jsou z lekarny, ale na noc jsme mela tu s kridelkama aby se mi nehnula. jinak pouzivam ty obyc z lekarny:slight_smile: za par kacek:slight_smile: No a ze nerodim v Praze je velika skoda, pac ted to vidim, na zacatku tehu jsme chtela jit na Podoli, je tam nutna registrace hodne brzy ale za kazdou cenu jsem chtela chodit k tehle me gynekolozce. V praze nemam trvale bydliste a gynekolozku je tam tezke najit ale ja jsem si moc prala chodit k tehle moji. Tady je i uzasna porodnice, je nova, vybavena super vecma atd. Na podoli je to sestinedeli dost nebyte a socialky jsou na chodbe, tady je klid a 2 zensky na pokoji s vlastnimi socialkama atd. Tak jsme se domluvila s mamnou ze 14dni pred porodem bych jela k nim a cekala na porod, ale prave kvuli tomu ze mi hrozili od zacatku zari ze porodim, tak jsem zacala zmatkovat, byla jsme na Podoli na ambulanci atd a jezdila jsme porad sem a tam Praha-Jablonec... no pakarna a zacala jsem litovat ze jsme se nezaregistrovala na Podoli nebo jinde v Praze. Nooo a tak jsme jeste zkusila zavolat do porodky na Podoli a ty mi rekli ze maji obsazene terminy do konce brezna:grinning: stejne tak Motol i Apolinar a Krc. Takze moznost byla Neratovice, Kladno, a potom smer na Pribram atd. Neroativice jsou kousek ale mame to pres celou prahu a vyjde to casove stejne, tak jsem se rozhodla ze uz zustanu v Jablonci. Vim ze u druheho budu mit trvale bydliste uz nekde kde budu bydlet a tam budu mit gynekolozku i tam budu rodit. Jsem tak trochu nepocitala ze by u me konec tehu mohl byt tak zamotany:grinning:
5. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
MISA - v této době je opravdu zázrak donosit miminko a někdy je fuška ho vůbec splodit. Stačí nakouknout do jiných diskuzí, kde holky probírají, že nemohou otěhotnět. Já jsem otěhotněla po 3 měsících a i to čekání bylo hrozné. Pak jsem měla stres z každého testu, jak dopadne výsledek a je tu najednou konec těhu. Hrozně to uteklo!!! Taky jsem se ptala manžela, jestli semnou šlo vydržet a prý úplně v pohodě, že jsem všechno skvěle zvládla. Což potěší :slight_smile:
5. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
autor
miso, ja dekuju starsne moc ze mam v sobe zdrave miminko a ze jsme se doplazila az do 40tt. Jsem opravdu za to moc rada. :dizzy_face: kdyz vidim zensky ktery nemohou otehotnet atd:frowning2:
5. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz
čau holky,nějaký nový mimi?? my dneska obíhali úřady, manža s prckem už spí a já se k nim jdu přidat :grinning: Už máme rodný list,průkazku pojištěnce a pozvánku na vítání občánků 5.12. :dizzy_face: Ve st ještě zažádáme o porodný. Byli jsme poprvé u dětské doktorky, malej vyrostl o 3 cm a přibral 110 g :slight_smile: Na tu vyrážku mi kožní dala tekutý pudr s mentolem...je to nějaká kopřivka nebo alergická reakce na bylinky v kojočaji nebo prostě hormony.......
5. říj 2009 v 15:26  • Odpověz
autor
tak konecne frci konik:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

u me nic noveho, jen mi odeslo strasne moooc zatky..hnuus:grinning::grinning::grinning:

a psala mi winii, ze ji delali zatezkavajici testy ale deloha nereagovala, takze tam bude lezet do patku a potom zacnou vyvolavat.
6. říj 2009 v 16:48  • Odpověz
PIPII - mě psala MAJASISI, že rodí. Psala v 9 hod.,takže víc nevím. Co jsou zatěžkávací testy?
6. říj 2009 v 17:06  • Odpověz
autor
makka, nevim co to jsou zatezkavajici testy:-O mozna schody, drepy atd?! ja fakt nevim... teeeda, tak to maje drzim strasne palecky!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. říj 2009 v 17:15  • Odpověz
Včera jsme s manžílkem po skoro půl roce měli sexík, byl super. Máme se snažit, takže se snažíme. Celý den mě bolí podbřišek, ale je to v pohodě. Zítra nastupuji do nemocnice, tak uvidíme, co se změnilo.
6. říj 2009 v 17:46  • Odpověz
6. říj 2009 v 17:48  • Odpověz
autor
makka, ja si myslim ze mela ten fyziologicky test...
6. říj 2009 v 18:04  • Odpověz
mě na zítřek slibují zase preindukci :frowning2: Doufám, že se malý do zítra umoudří a půjdu rovnou rodit
6. říj 2009 v 18:13  • Odpověz
autor
makka, mooc drzim palecky... ja mam zitra kontrolu, tak jsem zvedava na cem se doktorkou domluvime, co a jak :wink:
6. říj 2009 v 18:28  • Odpověz
holky oběma vám na zítra držím pěsti
6. říj 2009 v 18:51  • Odpověz
autor
tegga, diky moc:slight_smile: jsem zvedava co se mnou pani doktorka vyymsli a jak bude vypadat cipek:slight_smile:
6. říj 2009 v 18:58  • Odpověz
ahojte
makka snad tě nebudou trápit tak moc jak minule, sama vím jaké to je, tak na tebe budu moc moc myslet, držím palečky ať se prcek umoudří :dizzy_face:
pipii snad už to ukončí i tobě když to tak chceš, taky držím palečky :dizzy_face:
6. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
MAJASISI se mi od rána neozvala, snad je vše v pořádku. Dnes si zase dáme s manžílkem sexík, teplá vana byla a maliník taky. Potřebuji, aby mi malý sestoupil a pak bych se preindukce vyhnula. Teď jsme zjistili s manžílkem, že jsme si v lednu vykládali karty a tam nám vyšlo, že čas před porodem nebude vůbec jednoduchý a pak to bude fofrem. Tak zatím to tak vychází, uvidíme ten porod.
6. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
autor
even, nee jeste mi to asi neukonci, cekame dyztak do TP. Ale uvidim, jak se to bude jevit pani doktorce.
6. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz
EVENA - opravdu zavádění těch tabletek zrcadlama není nic příjemného :frowning2:
6. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz
Ahoj holky,
tak co už máte všechny miminka u sebe?
7. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
autor
adeeelll, jasne ze NE:grinning: jak se mas ty?:slight_smile: ja jsme po Hamiltonovi, pani doktorce se nelibil muj nalez, ze doufala ze s timhle uz budu davno rodit, dneska jdu na kontrolu a nejdele v terminu by me praskla vodu, nenecha me s timhle vubec prenaset. tak alespon neco:slight_smile: :dizzy_face:
7. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
Pipi tak to je fajn, že Tě nenechají přenášet. Já se svojí mudry taky pak zeptám a řeknu jí ať mě nenechají přenášet je hodná tak snad s ní něco domluvím.
Já se mám jinak celkem fajn dnes jsem právě byla na kontrole monitor OK, čípek minule 2cm dnes 1cm tak snad se to pomalinku vyvíjí dopředu, je pravda, že už bych chtěla mít mimi u sebe i když na druhou stranu musíš už došlapovat na tu nohu jinak to asi bude hrůza i tak to asi nebude ze začátku lehké, ale co se dá dělat, musím to zvládnout.
7. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
autor
adel, me nenechaji prenaset, protoze jsem otevrena na 2 prsty, jsem po Hamilotnovi a mala uz je 2 mesice v male panvi a me to zpusobuje hnusne bolesti...:-/ jinak by se to asi neresilo.
7. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
joo a holky porodnik v porodnici je tatuv znamy:grinning: chodi s nim na nemcinu:grinning: takze si me zapsal a pocita se mnou:grinning: a druha co tam rodi je dcera moji gynekolozky... juuupii, jsem nadsena:grinning:
7. říj 2009 v 11:06  • Odpověz
Jo já vím Pipi já to o Tobě četla. U mě je zase problém, že se léčím s vysokým tlakem víš a tam se taky moc přenášení nedoporučuje.
7. říj 2009 v 11:07  • Odpověz
ZPRÁVA OD MAJASISI - Je tu skvělá novinka! Od teď už jsme tatínek a maminka! Barborka váží 3650 g a měří 51 cm. Narozená 6.10. v 19,07 h. a těší se na vas! Jenom maminka si to dost vytrpěla!
7. říj 2009 v 11:22  • Odpověz
Ahoj ADELL, říkala jsem si jestli už nemáš prcka u sebe, že se tu tak málo ukazuješ. Já dnes nastupuji do nemocnice na preindukci a zítra snad bude malý na světě. Už mě to čekání taky dost utápí.
7. říj 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
jeee maji, starsne mooc gratuluji!!!!!

holky, ted jsme se dozvedela, ze jablonecka je preplnena:grinning::grinning::grinning: ze posilaji rodit jinam:grinning: fakt uzasny!!!!:grinning::grinning::grinning: je to zprave ze vcerejska:grinning:
7. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
autor
makka, tobe starsne moooc drzim palecky, at se prcek dostane dole a at se dlouho netrapis :wink:
7. říj 2009 v 11:50  • Odpověz
Je to je krásné další miminko tak velká gratulace
Mak tak ať máš malého brzyčko u sebe budu na Tebe myslet.
Pipi a kde budeš rodit?
7. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.