• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Ahoj holky...tak jste se rozrostli o další miminko!!

SMS od winii:

"Ahoj, tak už jsme na světě, jmenuji se Gabrielka, vážím 2950g, maminka a já jsme v pořádku"
7. říj 2009 ve 13:12  •  2 děti  • Odpověz
Wini gratulace ke Gábince.
7. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
jé, další dvě holčičky, holky veliká gratulace :dizzy_face:
winii jméno krásný :slight_smile:

dneska už by mohli pustit z porodnice i pablinku tak sem zvědavá :slight_smile:

my byli dnes na vyš. s malou na ortopedii a kyčle se nelepší, další ko za měsíc, tak snad ten blbý postoj co musí nosit nebude mít moc dlouho, to oblíkání je dost otrava :unamused:
7. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
jééé to je miminek...Všem maminkám VELKÁÁ GRATULACE....
7. říj 2009 v 15:44  • Odpověz
mazeeeeeec......maja a winii taky se přidávám a gratuluju moooooooc :slight_smile:
7. říj 2009 v 15:47  • Odpověz
autor
ahojik holky, moje kontrola...:slight_smile:.... holky ja budu ZITRA RODIT!!!:grinning::grinning::grinning: mozna pozitri:grinning::grinning::grinning:Teda uz bych ted lezela v porodnici, ale cekame na zitrek kvuli STOP stavu v porodnici:slight_smile:... Mela jsem klasickou kontrolu, monitor(mala je ok), potom jsem sla k doktorce ale byla tam ta mlada a ta me nezna, udelala mi 2. Hamiltona:grinning:, potom jsme sla na UTZ a ja jsem se zeptala zda tam jeste neni jeji mamina, ze s ni mam neco domluveneho atd. A byla tam, tak za mnou prisla, opet se smala ze jsme prisla a neporodila a rekla mi zda nechci dneska rodit, ze jsme jak blazen s tim nalezem.. ale tak jsme ji rekla ze porodka nebere-ona tam zavolala a overila to a opravdu nebrala. Tak jsme dohodnuty na zitrek ze si v 9h rano mam zavolat(pokud dnes neporodim) zepta se mi jak je na tom porodnice(ale vypada to ze by me zitra vzali) prdnou mi vodu a jde se na to!!!juuchuuu!!! kdybych rodila dneska tam mam domluvenou Libereckou porodnici ale mozna by me vzali v Jablonci(mamina neco domlouvala, ale neni to na 100%) taaaak a jsme klidnejsi:grinning:
7. říj 2009 v 16:20  • Odpověz
jé,koukám,že jsou na světě další dvě nevěsty pro naše kluky :grinning: :grinning: :grinning: Moc velikánská gratulace winii ke Gábince a majasisi k Barunce!!!!!!Držím palce,ať se rychle zotavíte :dizzy_face:
7. říj 2009 v 16:36  • Odpověz
pipiiii: tak vidíš, konečně budeš rodit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak ať to zítra vyjde a hodně štěstí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: at je to rychlé a Amálka i Ty jste v pořádku!!!!!
7. říj 2009 v 17:16  • Odpověz
autor
evita..diky moc:slight_smile:
7. říj 2009 v 17:24  • Odpověz
dobré ránko :dizzy_face:
dnešní noc naprosto super, v 11 večer sem nakojila a zbudila se mi až ve 4, akorát sem teda měla nalitý prsa k prasknutí a příšerně boleli, ty problémy s pupíkem se taky lepší, takže ani přes den není tak uřvaná jak bývala, takže trávíme několik hodin denně na zahradě s kočárkem, což je super protože si pomaličku pleju záhony, stříhám stromy atd... teď vyrážíme s kočárkem taky :slight_smile:
8. říj 2009 v 08:35  • Odpověz
pipii hurá ... pro tebe se fakt asi stalo těhotenství utrpením ... tak snad to vyvolávání nebudeš mít na dlouho, trochu se divím že do toho jdeš dobrovolně, já po zkušenostech bych raději přenášela /viď makka :slight_smile: ta asi taky :grinning: /
8. říj 2009 v 08:37  • Odpověz
Tak i Pipiii se konečně dočká :slight_smile: Já bych upřímně byla občas raději zase těhotná, ten shon kolem mimča je někdy děsnej. Neustávajicí kolotoč přebalování, kojení, škytání, prdíků....ještě, že tak hezky spinká v kočárku. Jen je škoda, že já u toho nemužu spát :wink: :wink:

Evi- vy máte problémy s kyčlema? To vám našel ortoped už v porodnici? Nosíte nějáký postroj?
8. říj 2009 v 08:41  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
edit-už si přidala fotečky Editky?? Malej usnul po kojení,tak šmejdím na netu,manža spí taky....včera jsme koupili v dm ten polštářek s třešňovýma peckama,nahřívá se v mikrovlnce a bezvadně nám zabírá na prdíky...jinak moc nám nejde krkání,ale prej dobře sajeme,takže nepolykáme vzduch a tak nemusíme pokaždý říhat...ale někdy si říhne jako kanec :grinning: už sem taky :grinning: Olma :grinning: Jinak my máme preventivně abdukční balení-1 látkovou plenu přes pampersky (já a ségra jsme měly frejkovu peřinku)Pořád mě bolí ty zhmožděný žebra,nemůžu kvůli tomu spát na břiše a ani hbitě vyskočit z postele,to je pak bolest :frowning2: ale spodek super
8. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
autor
ahojik holky... ale neee, neni to zadne utrpeni, ja si na ty bolesti uz zvykla... ale pani doktorce se to uz nelibi a jsem dost uzka, tak nechce rizkovat velikost miminka. Prave kdyby ta hlavicka tam byla volne tak pri pohybech se muze nekam hnout, ale ja ji mam uz pekne dlouho na pevno v male panvi a proste jakmile se hne tak to je pecka teda.

za 15min si budu volat na gyndu co a jak.,...jsme z toho pekne nervozni, zda mi to vyvolaji dnes, nebo zitra, asi podle stavu te porodnice, zda uz berou rodicky.

Holky, nebyla s vami v porodnici nejaka nachcipana mamina, zda mela rousku nebo tak? ja mam rymu jak tram a trochu me boli v krku, ale zadna teplota. diiiiky:slight_smile:
8. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
pipi-u mě nebyla, měla sem nadstandard :wink: rouškou nic nezkazíš,už kvůli Amálce
8. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
pipi-držím palce,ať to máš rychlé jako já
8. říj 2009 v 08:50  • Odpověz
autor
danus, to vis ja kdyz mam rodit tak mi tece ryma odevsad:grinning: chytla jsme to v nedeli od manzi, ten uz je ok:grinning: jsme neervooznii, co mi rekne doktorka:grinning: uz za 10min se dozvim co a jak, zda zitra, dneska:grinning::grinning::grinning: uz chapu, ze ty jsi byla nervozni:grinning::grinning::grinning: je to fakt jak pred nejakyma zkouskama ve skole:grinning:
8. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
autor
holky ty voooleeeee..... no tak to je mega hustej stav!!!!!!! v Janlonci nepribiraji rodicky!!! takze mam domluvenou Libereckou dneska, absolutne nevim jak to tam vypada nic, ale jelikoz jsem uz s nervama v haji, mamina tam ma take znameho tak jedu do liberce, v jablonci nemusi brat i 3 dny. Pojedu tam a prdnou mi az tam vodu, ale jeste se nekde neco domlouva atd. hoollky, ja jsem smolar...:-/ proste pipak no:-/
8. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
pipii a nevyplatí se teda pár dní počkat až budou brát?

edit jj ortoped byl v porodnici, dostali sme takovej kabátek s nohavičkama a do toho jí ty nožky musím doslova někdy rvát abych je tam vůbec dostala, někdy je to hrůza a i si brekne :unamused: je to taková blbá komplikace, při každým přebalování se to musí sdělat abys mohla vyměnit plínku, tak mi všechno trvá

danu edit na nás s fotkama prdí :grinning: to je horší jak tegga :grinning:
8. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
jakooooooooo:grinning:.....já už mám fotky daný aspoň týden náhodou :grinning:
8. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
ahoj holky .-)

tak jsme první den doma... totální chaos, nic nestíháme, ale manžel vydatně pomáhá :slight_smile: V porodnici si nás nechali o den dýl, nešlo spustit kojení, nakonec to snaaaad bude OK :slight_smile: Vítek se narodil 4. 10. v 10:04 h po 14,5h porodu... bylo to dooost těžký, když nejvíc otevřená jsem byla na 6 :frowning2:... nakonec ho ze mě prostě vytáhli, ale ne kleštěma, jen tlakem jednoho úžasnýho pana doktora :slight_smile:. Jinak v porodnici fajn, ale jsem ráda, že jsem doma :slight_smile: Mohl by mi někdo sesumírovat, co je tady nového? Opravdu to nebudu moct číst, teprve se doma sžíváme... jsem šitá až u čípku a konečníku, nemůžu vůbec sedět, tak tu jsem na skok a "na půl zadku" :slight_smile:. Víteček dnes pěkně zlobil, pomohlo vibrační lehátko a vytáhli jsme dudlík, jinak bych se asi ukojila k smrti :grinning:
Tyjo, koukám, že pipiii už takyyyyyyy bude na dvakrát? :grinning:
8. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz
ahojky holky, sice jsem tu chodila jen ze začátku, ale chci vám slavnostně oznámit, že jsem v pátek 2.10.2009 v 10:50 porodila po třech hodinách úžasného druhého syna Vojtu. váha:3,25 kg, míra:50cm. V pátek mi v 7:40 dali pilulku a pak už to šlo rychle...nic mi nedělali-ani epidurál, ani nástřih....prostě pohoda a v pondělí jsme už byli doma...
8. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz
misakulicka: teda, to je něco, takový porod :slight_smile: Gratuluju :slight_smile: já měla pravý opak :grinning:
9. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
holky mám info o pipi - v 8 ráno jí zavedli první tabletu a už se jí teď rozjely kontrakce......

misakulicka-gratulace, tak to je paráda, 3 hodinky, jéé koukám,že nakonec máte druhého chlapečka,Amálka nevyšla :wink: a co cukrovka,měla si jí zase??
9. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
ahoj pabli! ještě jednou gratulace k vítkovi......jak je domaaaaa:slight_smile:?
9. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
tegga: nooooo, unaveně :slight_smile:
manžel běhá po úřadech a já se jdu dát trochu do kupy a sepsat, co je potřeba ještě dokoupit... máme málo malých plínek :slight_smile: dneska jdeme taky odpol. k paní doktorce... co vy?

danuš, tegga: tyjo, vy už jste proti mně takový zkušený matky :grinning: ale je znát každý den, i v porodce, teď tam přišly 2 nové maminky a já proti nim už byla "hvězda" v péči o dítě :grinning:
9. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
tyjo, nečekala bych, že pipiii bude fakt rodit až po mně :slight_smile: hlavně ať to má rychlé :slight_smile:
9. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
tak zkušená si nepřipadám vůbec:grinning:...nevyspaná matka, to jo:slight_smile:........my jsme te´ds měli tři dny krásný, malej byl zlatíčko.....ale dnešní noc opět uplakaná a dote´d taky vykřikoval, asi je to bříškem nebo já už nevím....jinak včera jsme byli na kontrole, máme 3660g a 52,5cm, jsme velcí chlapi, baštění nám jde:slight_smile:...akorát nám pořád kysají očena, takže v pondělí jedeme na oční, tak se děsím, co mu tam chudákoi budou dělat
9. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
pabli a misa gratulace prcci sou krásní :dizzy_face: teda všechny máte takový drobínky oproti té naší cvalici :slight_smile:

tak to vypadá že pipii to bude mít taky rychle za sebou :dizzy_face:

noc zas úžasná, spala sem s malou pauzou na kojení 11 h :grinning:
9. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.