• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
pabli-to dělá jen ten náskok :wink: banality jako úklid házej za hlavu a nebo nech na manžovi, hodně ho zapřahuj....návštěvy odsuň na dobu,až budete v pohodě...hodně pij,bašti a spinkej,když spinká Vítek..touhle cestou mi naskočilo hodně hodně mlíko po návratu z porodnice :slight_smile: na stehy moc pomáhá studená sprcha a co nejmíň chození!!!
9. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
tegga-my včera měli průjem,asi tak 4 průjmový plínky a dneska ráno 1 a další už začíná zase vypadat normálně....prý to může být něčím,co jsem snědla nebo taky prý hladový dětičky mají průjem...to my ale nejsme :unamused: teplota neni,tak to bude fakt jen výkyv...Dneska manža koupí ty kapičky SAB a pořád dost pomáhá fenyklový olej na bříško a peckový polštářek,jinak je to zlatíčko,v noci jsme kojili ve 2:30 a pak až v 6:30.Přes den po těch 3,ale někdy půlhodinku po kojení řev,tak mu dám ještě z toho stejnýho prsa chvíli cucnout a je klid..
9. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
S pitím problém nemám - vypiju asi 3l vody nebo čaje za den. Horší je to s jídlem, když mám hlad tak nemám čas, protože kojím nebo uspávám malou a když mám čas tak už nemám hlad :slight_smile:
Spát s malou chodím jen někdy. Většinou kolem druhé odpoledne, protože to už jsem taky unavená. Potvurka malá spí nejlíp ráno od 7 do 11 a to se mě spát nechce. :grinning:
9. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
Ahoj holky, koukám, že to tu ještě není, tak píšu novinky od pipiii..
Amálka je na světě :slight_smile: Narodila se ve 12:04, má 3350 kg a 49 cm, holky jsou v pořádku :slight_smile:
9. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
holky,mám vzkaz od pipi: Amálka se narodila dnes ve 12:04,váží 3350 g a měří 49 cm, obě jsou v pořádku :slight_smile: Tak tomu říkám expres rychlý porod :slight_smile: v 8 ráno tableta a ve 12:04 odrodíno!!!! GRATULACE!!!!!!! :dizzy_face:
9. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
Adri díky.
velká gratulace Pipi to měla docela rychlé. Teď už jsem tady zbyla jen já těhulka.
9. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
Danus, tak to bylo o fous :slight_smile: Pardon, že jsem tě předběhla, když tu nemam co dělat :slight_smile:
9. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
no prosím, tak nakonec má pipiii nejrychlejší porod ze všech:grinning:, my se tam trápili a ona to má šup, šup:slight_smile:......bála se váhy, tu mají taky krásnou, takže všechno oki:slight_smile:....pipiii gratuluju
9. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
Pipiii - gratuluju!!!!!!!!!!!!! Ať se tobě i Amálce daří dobře a můžete jít brzo domů.
9. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
tak tomu říkám rychlost teda :grinning: velká gratulace k Amálce :dizzy_face: :dizzy_face:
9. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz
ardila :grinning:
9. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz
adél-ne docela rychlý, sakra rychlý :grinning:
9. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
Pipiii - měla stejně rychlý porod jako já, to je super!
Je to ukázka toho, že vyvolávaný porod je stejně jako přirozený porod pokaždé jiný. Někdo rodí 3 dny a někdo jen pár hodin.

Jinak moje Editka má dnes už 3 týdny. Šíleně to letí, ani se nenaděju a bude mít 18let :grinning:
9. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
edit-editka je jako celebrita,ještě jsme neviděly fotečku :wink: my máme zítra 14 dní :dizzy_face:
9. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
pipiii velká gratulace....jůůůůů a už máme nevěstu pro našeho Kubíka... :wink: :wink: :wink: :wink:
9. říj 2009 v 15:35  • Odpověz
9. říj 2009 v 16:21  • Odpověz
9. říj 2009 v 16:21  • Odpověz
jeee, koukám, že už to tu o pipiii víte :slight_smile: Amálka bude určo pěkná víla :slight_smile: s pěknými mírami :slight_smile:
9. říj 2009 v 17:29  • Odpověz
danuš: však to už schválili, ne?
9. říj 2009 v 17:29  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=184155

jsem tu jmenuji se Amálie Zaňková narodila jsem se ve 12:04,vážím krásných 3350g a měřím 49cm.Maminka i já jsme v pořádku a tatka je na nás obě pyšný

zprávy od Míši :slight_smile:
9. říj 2009 v 17:50  • Odpověz
fotky u mě v albu :slight_smile:
9. říj 2009 v 17:50  • Odpověz
Ahoj Mury jak se daří?
Amálka je krásná jako každé miminečko.
9. říj 2009 v 18:09  • Odpověz
adelko ahojky :slight_smile: no co ty ty už to máš za pár :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. říj 2009 v 18:13  • Odpověz
No jo Mury mám strašně to uteklo a utíká. Ale Ty už máš za sebou taky pořádných týdnů.Taky budeš mít brzy malou u sebe co?
9. říj 2009 v 18:35  • Odpověz
Amálka je pěkňoučká, ale čekala sem vlasatici po pipii :grinning:

danu řekla bych že to schválený je :angry: radši to nekomentuju, byla bych dost sprostá :angry: ale pokud se to týká jen mateřské tak je to ještě dobrý, tu budeme brát od novýho roku jen chvíli, horší by byl ten rodičák, ten snad nechají na pokoji, nebo ne?
9. říj 2009 v 19:25  • Odpověz
evena- no rodičák by krátit neměli....mě klepne,i když se nás to týká jen leden+únor,tak tím pádem přijdu o skoro 8000 !!!
9. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
ahojky holkyy....jaká??my teda doma bojujem..malý dostal slabou rýmu tak odsáváme a dáváme kapky...no děs...snad bude brzo ok...jo hodila jsem do alba nějaké nové fotky tak mrkněte...
10. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
ahoj holky! renu my zase bojujeme s prdíkama:slight_smile:...i když dneska, jak je manža doma, tak je to daleko lepší a stihla jsem už spoustu věcí:slight_smile:.....jinak malej je zlatej, pokud ho zrovna netrápí to bříško
10. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz
ahojky,my dneska byli na podzimní burze věciček na děti, manža jezdil venku s kočárkem a já nakupovala, mám 5 super kousků za 290,- sehnala jsem sametovou tmavě červenou mikinku s polodupačkama, s vánočním motivem 0-3 :slight_smile: a šikovné overálky a dupajdy :slight_smile: jinak u nás je rozkopaný železniční přejezd,jet busem je horor,takže v po vyrazim k doktorce autem..snad to nějak přežiju s polštářkem pod zadkem. Máme pořád trochu průjem,prdíky ustupují po SAB
10. říj 2009 v 15:12  • Odpověz
mám novinku od makka: Už ne dva,ale tři...po dlouhém přemlouvání jsem tu!Jmenuji se Adámek Sedmera,vážím 3,85 kg a měřím 53 cm.Zvládli jsme to všichni tři a jsme v pořádku. Moc moc gratuluju,vše nej celé rodince :slight_smile: tak už jen Adél a máme to všechny za sebou :slight_smile:
10. říj 2009 v 15:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.