• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Pabli opravdu dík. Aspoň už vím, že moje malá není zas tak malá, ale je akorát :grinning: :grinning:

Nemáte někdo zaručený recept jak upokojit řvoucí miminko?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
edit tak návod jak "to" vypnout bych potřebovala taky
u nás zabírá šoupnout řvoucí dítě do kočárku a jezdit u nás na dvoře po dlažebních kostkách, čím víc se s ní třese, tím větší je účinek :grinning: nebo taky autosedačka + jízda autem, to zabere zaručeně ... přítel plánoval včera ve dvě ráno že jí narve do autosedačky a půjde se s ní projet po dědině :grinning:

edit reaguje na tebe editka? už před pár dny sme si všimli že mě malá pozoruje když jí chová přítel, máme jídelnu+ kuchyň spojenou s obývákem a když je s ní přítel na gauči tak otáčí s hlavou a pozoruje mě jak se pohybuju po kuchyni, a to sem třeba 3 m od ní :slight_smile:
12. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz
maja, winiii ještě jednou gratuluju k pr´dolkám, jsou to kočkyyyyy:slight_smile:......edit já když už nevím co, tak zabere to, že vezmu prcka do náruče a fakt hooodně ho přitulím, dám mu třeba tvář na jeho a ho to uklidní,ne vždycky teda, když ho trápí bříško, tak jedině vyprcat, ale častokrát ho to uspalo, třeba i dnes v noci:slight_smile:
13. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
ahojky holky...no jáá nestíhám sem ani skočit.... :frowning2: my teda s prdíkama taky děsnej průser....Já mám zácpu jako blázen...od porodu jsem nebyla pořádně na záchodě...Holky nemáte nějakej jídelníček čeho se vyvarovat??vím že luštěniny nee..ococe taky nee..čerstvé pečivo taky nee ale co třeba pizza??tu taky nemůžu??co teda jíte???už jsem s toho zoufalá včera malý kčičel jako pavián...si říkám co jsem asi snědla špatně?? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
jinak všem dalím maminkám GRATULUJU....vůbec nestíhám koukat kdo ještě??nebo už jsme všechny na půl???
13. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
renu my taky s prdíkama bojujeme, ale už je to o dost lepší....mě poradila mamka, že ho mám položit na záda, stulit jakoby hodně do klubíčka, nohy až na prsíčka, a on si u toho skoro vždycky prcne, tak to hodně pomáhá, pak taky pokaždý, když je vzhůru, tak hodně prokopat s nohama, taky ho dám vždycky chvilku na bříško, aby se prostě aspoň trošku hýbal.....jinak z jídla mám taky fedry, jím pořád dokola to stejný, suchý jídla bez chuti.......u pizzy záleží, jaký na ní budeš mít ingredience....jenže ono bysme asi mohli být o hladu a prcci ty prdíky stejně budou mít
13. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
terčo no právě...já už nevím co baštit..rohlíky jím staré..vždicky si je hodím do prouby ohrát at to nejím jako gumu...Právě nevím co to těsto na té pizze...dneska jdu do poradny tak se na to poptám...Ty nožky mu dávám na bříško..občas se uvolní ale někdy taky néé.. :frowning2: Skusím ho položit na to bříško ale nevím nevím...on je takový drobek co ta jeho hlavička...
13. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
a skoušela jsi ty kapky??Já jsem je malému dala a on se mi včera poblinkal...Jak je podáváš??a kolik??dáváš to pravidelně nebo jen když už je ten problém??
13. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
bojím se abych mu toho nedala mooc...
13. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
ahojky maminy, taky nám zabírá kočárek a jízda autem, to je tuhoň během chvilky. Prdíky nám trochu polevily po SAB a taky hodně pomáhá ten fenyklový olej na bříško a pořád dokola nahříváme v mikrovlnce peckový polštářek.Pomáhá nám i ta poloha,jak popsala tegga a ještě taková ta na předloktí-tygřík se jí říká,mimi jakoby leží na bříšku na předloktí.

edit-A na mega řvaní u nás pomáhá jedině kojení :grinning: :grinning: :grinning: někdy i ty ukolébavky,co hraje kolotoč

renu-zažívání po porodu jsem si spravila jogurtovýma drinkama a beru ty prášky- lactobacily-je to dobré jak pro tebe tak pro mimi...jinak pečivo skoro nejím,chleba,až když je 2 dny starý a radši si opeču toustový,ten mě nenadýmá vůbec a pak si dopřávám sladké pečivo z nekynutých těst (listové,linecké atd.),jím taky müsli s jogurtem nebo mlíkem a takový ty cereálie pro děti-cini minis třeba :grinning: hodně dělám vydatné kuřecí nebo hovězí polívky...ty jsou na kojení super :wink: a piju pořád kojící čaje a nebo si do normálního ovocnýho přisypu trochu fenyklu nebo anýzu..
13. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
renu-ty kapky dáváme od 14 dnů-10 kapek před kojením
13. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
danu a dáváš je pravidelně???tzn.před každým kojením??
toustový chleba můžu i čerstvý???
13. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
kyž má prdy,ne pokaždé
13. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
mě ten toustový vyhovuje,musíš to zkuit...on vlastně není čerstvý,je to trvanlivý pečivo...miluju ho opečený v toustovači a namazaný povidly nebo medem..
13. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
na bříško malýho dávám po koupání,když mu masíruju zádíčka a tak...srandovně při tom jakoby leze na místě a shrnuje podložku :slight_smile:
13. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
danu a co marmeláda??jahodová třeba??
13. říj 2009 v 11:06  • Odpověz
koupeš každej den??
13. říj 2009 v 11:07  • Odpověz
koupem obden,marmelády bych se nebála,ale třeba za jahodovýho džusu může mít kopřivku...
13. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
jj džus se nesmí žádný že??
13. říj 2009 v 11:11  • Odpověz
já radši žádný nepiju....možná hodně zředěný jabkový by nemusel vadit,ale pomeranč atd. radši ne
13. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
poslala sem ti do IP ty doporučení,je to myslím od pablinky nebo odněkud z netu
13. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
jo jako doktorka nám řekla,že jsme málo přibrali,takže já teď kojím po 2 hod.,přitom malej se předtím budil sám po 3.Je akorát naštvanej a vypije míň....takže si z hodnýho miminka takhle vyrábím vzteklouna
13. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
dekuju jsi zlata. nic jdu do ty poradny tak zatim papapapa :slight_smile:
13. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
pa pa,já jdu snídat a pak zase kojení :grinning:
13. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
autor
ahojik holky:slight_smile: jsme tu jen na skok:slight_smile: hodim sem nejaky fotecky:slight_smile:
13. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
my koupeme každej den, původně jsme nechtěla, ale malej si to strašně užívá a ještě se tou teplou vodou krásně uvolní a většinou se potom vykaká, takže to je super:slight_smile:.......sab nám vůbec nezabíral, koupili jsme kapky baby calm a zdá se mi to lepší, hlavně taky jsou na přírodní bázi, tak se nebojím je dávat, jsou teda o něco dražší, ale v poho....jinak na tom bříšku, malej je strašně šikovnej, on už jakoby zvedá hlavičku a drží ji, asi je to tím, jaký je žroutík, tak má sílu:slight_smile:budí se úplně pravidelně po třech hodinách, je to jak kdyby si to stopoval:slight_smile:....po porodu jsem vůbec neměla problém s vyprazdňováním, až asi poslední týden mi to dělá hoodně velký problémy, tak piju actimely a taky ty kojící čaje, pečivo jím starý třeba 4 dny, už se t+ěším na pořádnej, čerstvej rohlík:slight_smile:
13. říj 2009 v 11:31  • Odpověz
ahoj pipiii:slight_smile:...všichni jsme byli překvapení, že malá vůbec není vlasáč po tobě :wink: fakt mazec, jak každej čekal černovlasou holčičku:slight_smile:....už jste doma?
13. říj 2009 v 11:32  • Odpověz
tegga-Ondrášek taky zvedá na bříšku hlavičku a docela jí udrží,překvapil nás tím už po návratu z porodnice :grinning: je srandovní :grinning: ten baby calm mi doktorka taky poradila,ale až od 1 měsíce
pipi-tak čekám na ty fotečky :slight_smile: jak to zvládáte? Co kojení,už ok??
13. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz
jako neteče nám od rána teplá voda a přestali topit,ja se z toho po.... :angry:
13. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
tak topení by mě taky vytočilo....tady je zima jak v rusku, právě nevím, jestli se vůbec máme vypravovat ven nebo se na to dneska vykašleme......taky ji zvedá hned od prvního týdne, byla jsem z toho v šoku:grinning:
13. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.