• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Mě se po tom všem udělal vnitřní hematom a musela sem okžamžitě pod celkovou narkózu a vše znova!
15. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
autor
even, ty nechas spat malou 6,5h??? me rekla doktorka ze ji musim budit po 3h a v noci max. po 4h.
15. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
aha ... tak snad to bude brzo ok :dizzy_face: mě ta jizva /po CŘ/ začala příšerně řezat před pár dny, už sem si myslela že pojedeme na pohotovost ... blbec no, nevydržím jen tak sedět a nic nedělat, takže sem si něco udělala na zahrádce a pak to málem nerozchodila, takže to co sem měla už zhojený se teď hojí znovu, akorát už nesmím být tak blbá a fakt se zatím šetřit, asi to šestinedělí od něčeho je no :slight_smile:
15. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
pipii jo ... v porodce mi taky řekli budit na kojení, tak sem budila, všechny kamarádky co mají děti mě nadávali že sem blbá, ať nebudím že si dítě řekne samo a já se aspoň vyspím ... až když mi to řekla dětská sestra ať jí nechám tak sem na její rady dala, a je to super že spí tak dlouho :slight_smile:
15. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
pipii a pěkně mi přibírá takže problém v ničem není, za 14 dní přibrala 530 g což je prý pěkný
15. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
even, aha... me se mala ted budi kvuli tem prdikum:frowning2: tak nevim vzdy co s ni:frowning2: jednou mi spala asi 4,5h vkuse a hned jsem se lekla zda jsem to nezanedbala i kvuli plince atd.

no a me to siti take neni prijemne no:-/ mam to tam dole starsne napuchly, uplne se toho bojim dotknout :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
15. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
me by zajimalo jak pribirame. pac predtim jsme pribrali kazdy den 130g:-O na kontrolu jdu az za 14dni tak uvidim zda nepribirame priserne moc.
15. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
Sabíka nám dávali dětské sestry hned v porodnici
15. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
maji, fakt??? tak ja ho asi zkusim a normalne na lzicku? ja dneska budu davat poprve nejaky ty vitaminy, tak nevim zda mi to z te lzicky slizne
15. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
autor
no a mame navic zloutenku a mame slunit.hahaha ale kde, v byte mame tmu jak v pytli jak venku snezi:-/
15. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
Nám říkali že můžem 5x denně 15 kapek,ale tolik sem jich nikdy nedala.Můžeš na lžičku nebo nakapat pár kapek na dudlíka.
15. říj 2009 v 11:06  • Odpověz
autor
maji, zkusim tu lzicku, me dudlika nechce, takze jsme ho jeste ani jednou nedali.
15. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
holky mi ten sab taky dávali od začátku, měli jsme to schválený od doktorky, ale vůbec nezabral.......teď máme koupený ten baby calm, může se až od měsíce, ale já už ho dávám, myslím že pomáhá, musíte s prckama hodně cvičit, to pomáhá stopro na vyprcání :slight_smile: kapky jsem dávala na dudel a teď u těch druhých je kapátko, takže pohoda.....jinak pipiii já tak nebudila ani v porodce, nechávám malýho, ať si řekne sám, kdy má hlad....a přibíráme krásně
15. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
joooo a spodek jsem měla opuchlej asi 14 dní, te´d už je to taky dobrý......ale neumím si třeba představit, že půjdu na kontrolu na gyndu a bude se mi tam doktorka šťourat....o sexu ani nemluvím:slight_smile:
15. říj 2009 ve 12:02  • Odpověz
maja tak to koukám že v porodnici ... malá tam řvala jednu noc jak tur 6!! h. v kuse skoro bez přestání, to už sem zoufalstvím i brečela protože sem nevědela jak jí pomoct a sestry nic neměli, ani kapky ani krém na bříško, nic, jen mi poradili jí zmáčknout do "kolíbky", ale to nepomáhalo, až druhý den mi přítel donesl ty kapky a krém z lékárny tak druhou noc prořvala jen 3 h :unamused: a těch kapek SAB sme mohli dávat 10 kapek a třeba před každým kojením, ale dávala sem jí jen když měla potíže, kdežto ty BABY CALM co mám teď už dávám radši preventivně, sice nepomůžou vždycky, ale je to lepší než ty SAB
pipii dej na lžičku, uvidíš jak to malá vycucne jak malinu, teda aspoň ta naše po tom de jak po uzeným :grinning: je to sladký tak jim to asi chutná
pipii ten odkaz příšernej :angry: hlavně že je možnost dát do babyboxu a ty krávy to řeší takto :angry:
15. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
teg tak v tom mám výhodu, spodek mám netknutý :slight_smile: a šestinedělí co se týče sexu nám skončilo někdy před týdnem :dizzy_face:
15. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
jo, jo, náš prcek si ty kapky taky vyloženě vychutnává, pomlaskává si u toho, je to srandovní:slight_smile:....nám teda ta kolíbka pomáhá hodně, střílí to z něho, jako z děla...akorát se u toho nesmí vztekat, to pak nejde:slight_smile:
15. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
jo a s tím vyřváním evena...já to chtěla poprvé udělat včera, protože byl nabaštěnej, vykakanej, takže se chtěl vyloženě chovat.....on se rozvztekal tak, že se zajíkl a nemohl popadnout dech, musela jsem ho otočit hlavou dolů a mlátit mu do zad, až se nadechl.......zážitek hroznej, takže raděj budu nosit a mít rozmazlený dítě :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz
Jé, já jsem popsala svůj porod a ono se to tu vůbec neobjevilo. Tak to už se mi do toho vůbec nechce :cry:
15. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz
Tak mi jsme měli tragickou noc, malý pořád plakal a chtěl pořád jíst. Teď jsem zjistila, že se mu nelíbí spát v postýlce, ale v přenosné korbě od kočárku. Napapá se a spí. Prostě bude v ní spát i v noci a bude klid a já se konečně vyspím a nebude mi rvát prsa. Takový malý a už si vymýšlí. Sice jsem byla po šití hrdinka a 2 dny mi nic nebylo, teď jsem vděčná za nafukovací koupací kolo, je to super a nic nebolí. Jen se mi pořád vyfukuje :unamused:
15. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
teg když dáváš ty samé kapičky co já ... neslintá ti po tom prcek? od té doby co je dávám mi začala dost slintat, někdy nestačím ani utírat :slight_smile: tak nevím jestli je to jen náhoda nebo to má souvislost :slight_smile:
jestli se ti tak dusil tak to bych taky neriskovala, moje se nazajíká, jen je rudá vzteky, ale vyděsí to to vím, taky se mi to stalo ale při podávání těch kapek, trochu sebou mlela a mě to z té lžičky vyjelo všechno najednou a ona popadala dech, byl to děs, taky sem si hned obracela a plácala po zádech a pak se hrůzou klepala brrr :unamused:

makka zkus to znovu, nás to zajímá :dizzy_face: s tím kočárkem je to dobrý ... počkej až po tobě bude chtít v tom kočárku třeba vozit po obýváku :slight_smile:

stal se zázrak, malá spí už půl hodiny v kuse v postýlce :grinning: najednou nevím co s volným časem :grinning: asi se půjdu najíst
15. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz
EVENA - je to taková spíš pevnější taška. Vozit se to nedá. Zkusím to vyfotit
15. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz
holky nevíte jestli můžu dát ten SAB i po jídle??malej hrozně křičí nevím co sním...
15. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz
evena to nevím, jestli může mít souvislost, každopádně prdík to nedělá.....no on je asi vzteklej po rodičích, tak nejdřív takx zrudne, pak se nadechne a zařveeeeeeeeee....a pak se nemohl nadechnout znovu, hrůza.........makka mi to takhle dělali s malou ségrou, pak bez kočáru neusla a nakonec jsem ji třeba dvě hodiny drnkala, běda, jak jsem přestala a ona potom půl hoďky spala, byla to hrůza:slight_smile:
renu zkus to, já dávala dvě kapky na dudel, ono ho to občas uspalo:slight_smile:
15. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz
jsem zpět od doktorky, museli jsme se u ní zvážit,nakojit a zvážit...na jedno nakojení přibral 50, hrozně mi usíná u prsa,ale mlíka mám dost,takže bych mohla přikrmovat další dítě....nikdo mi neporadí,co dělat se spavým prckem..takže se mám snažit ho opět ládovat a ládovat po těch max.2,5 - 3 hod. a v úterý znova zvážit k doktorce-trochu šikana co!!! V tomhle počasí kor :angry:

tegga-představa vyšetření na gyndě+sex je pro mě lákavá asi jako amputace nohy :grinning: sedím už sice v pohodě,ale ty štichy na zadku jsou pořád trochu oteklý a někdy mi z toho jde trochu jasné krve(asi když to namůžu po velké potřebě)-máte to taky někdo?
Ahoj holky, malou prdíky moc netrápí, ale když ano tak ji dávám jen homeopatika a cvičím ji nožičkama. Fakt to zabírá!!

Evena - s tím řvaním to dělám stejně. Když je přebalená, nakojená a přesto řve tak, že ji nejde utišit tak ji dám do košíku a necham ji chvilku pořvat, ona se někdy uřve ke spánku :grinning: Ale většinou ji stejně musím vytáhnout a utišit pohupováním v náruči.
Závidím tí, že ti malá spí až 6 hodin, to jsem ještě nezažila :slight_smile: My tak kolem 4 hodin, parkrát se nám podařilo 5, ale to byl zázrak a já byla vyspaná do řůžova :slight_smile:

A děkuju vám za pochvalu Editky.
Danuš - možná jsi si při porodu přivodila hemeroid. To pak občas krvácí, může být vnitřní i venkovní (ten vnitřní ani nemusíš cítit)
15. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz
renu nám pomáhá ty nožky zvednout,stehýnka jakoby přitisknout k bříšku a poplácávat...a ten nahřívací polštářek
15. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz
danu prcek mi u toho taky usíná, v porodce mi ho sestřička štípala do ucha.....já mu povytahuju prso a vždycky na chvilku zabere......a 50 se mi zdá dost, zatím mu to asi stačí........jak říká edit, na prdíky zabírá hlavně cvičení, mi cvičíme úplně před každým jídlem a pak ještě vždycky, když se začne kroutit
15. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.